Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
1132. zsu044 (válaszként erre: 1131. - Pinksmink1)
2013. okt. 8. 20:35
Ismételten köszi! :) Ált. havonta 1x megyek Pestre, a köv alkalomra úgy tervezek, hogy hozzád is beugorjak! Természetesen előtte jelzem!
1131. Pinksmink1 (válaszként erre: 1130. - Zsu044)
2013. okt. 8. 14:19

Szia Zsu,


azt sajnálom nagyon hogy ha hiszed nekem ha nem, a lézerezés, a jól végzett lézerezés nem ilyen!!! Abszolút megértelek, most nagyoin kellene ápolnod, leginkább segítnei a bőrödnek hogy vissza hámosodjaon, ez nagyon egyszerű kend Bepanthennel én a sima kenőcsöt ajánlom. Ha viszont úgy döntesz szívesen segítünk abban hogy normálisan, szakszerűen és elviselhető külsővel megszabadúlj a szemöldök tetoválásodtól. Szívesen ajánlok neked egy ingyenes próbát, amit NEM!!! kettő szemöldök kellős közepébe végzünk! Értelemszerűen egyiknek a végébe, ha annak az eredményével és lefolyásával elégedett vagy, akkor majd belevághatsz. A lézert nem én végzem, de privátban szívesen megadok minden elérhetőséget, de ha arra nem is szánod rá magad, attól még ha szeretnéd szívesen megnézem, hátha tudok tanácsot adni ami a jövőt illeti:)szia:)

1130. zsu044 (válaszként erre: 1129. - Pinksmink1)
2013. okt. 8. 13:17
Kedves Pinksmink, köszönöm a válaszod! :) Nem, abszolút nem vették el a kételyeim, sőt.. ma már úgy vagyok vele, hogy bárcsak ne csináltunk volna próbát mindkét szemöldököm elején. Az eredeti tetkó színe amúgy fakul, most per/pillanat úgy gondolom, inkább kivárom, míg magától kifakul, mintsem végigcsináljam a lézerezést. 1 hete történt a próba, a szemöldökszálaim még mindig fehérek, a bőröm pedig vastag, és sebes. A munkám során elég sok ember bámul bele az arcomba naponta, nem hiszem, hogy lenne lelkierőm végigcsinálni a lézerezést. Ráadásul számomra a garanciát elveszítette arra, hogy szép eredmény születne a dologból. Ahogy nekem elmondták előtte: "kifehéredik a terület a kezelés hatására, ami 1-2 óra múlva eltűnik, max. 2 napig lehet csúnya a terület, és a tetkó folyamatosan halványodik 4-6 hétig. Ált. 1-2 kezelés után a rátetoválást választják a páciensek.." Ehelyett fehérek a szőrszálaim 1 hete, a tetkó pedig nemhogy halványodna, sötétebb és csúnyább lett. :( Persze ezzel senkit nem szeretnék megsérteni, hisz itt a fórumon is olvastam 1-2 sminktetkós sikertörténetet. Remélem tudják, milyen szerencsések! :) Pinksmink, még egyszer köszönöm a válaszod, biztatásod! :) Bár még mindig nem tudom, mitévő legyek, mert ezt tuti nem folytatom :/
1129. Pinksmink1 (válaszként erre: 1128. - Zsu044)
2013. okt. 8. 06:38

Kedves Zsu044, mivel már pár napja itt a hozzászólásod, és bár nem engem szólítottál meg, azárt hátha segít neked, ha addíg is én elmondom a véleményemet, tapasztalataimat a problémáddal kapcsolatosan: Az alap probléma ugye már ott keletkezett, hogy amikor elmentél felújíttatni a szemöldöködet rossz volt a színválasztás a tetováló részéről, a jó tetováló ismeri a színeit, amivel dolgozik, fedés, módosulás, stb. terén és ami még fontosabb tudja hogy az melyik bőrben, milyenné módosul el. Ha megnézed a tenyered, az vagy piros, vagy sárga, vagy mediterrán embereknél, barnás lilás, ehhez igazítjuk azt hogy milyen festéket szabad beletetoválni. Tippen az hogy neked sok vörös pigmented van, tehát meleg bőrtípus vagy, ami rosszul beletetovált egy meleg színt ami aztán együttesen elmődosult. A forma, ezt pedig nem értem, hiszen fel kellett hogy rajzolja??? És már akkor is látnod kellett volna hogy ez nem ugyan az! Nem hibáztatni akarlak, de meg kell tanulnia a vendégnek is, hogy igen is kontrolálja, figyelje és maximálisan vegyen részt a tetoválásának kialakításában, mert sajnos nem lehet vakon bízni:( és ha lehetne is mert tényleg jó szakember, akkor sem ismer téged az ízlésedet, elvárásaidat, hisz most lát téged életében először.

Amikor már rátetovált biztosan túl sötét is volt a szín mert már fedni akart vele, sajnos a tanuság: nem megyek vissza azzal kijavíttatni azt amit már eleve ő rontott el!!!

Na menjünk rá a lézerre, most a te bőrödben 3!!! féle és réteg festék van, eltudod képzelni ugye?! Normáliusan ha jó a gép és annak beállítása ami a szakembertől függ, akkor igen megpörköli egy kicsit a szemöldököd szőrét, de ez csak olyan mintha kicsit zuzmarás lenne:) és ahogyan majd krémezed, ápolod majdhogynem egy háztartási égésnek megfelelően, ez elmúlik. Maga a kezelés után a jegelés a legfontosabb!!!! És nem 5 percig!!! Igen határozatlan lett a kontúrja elváltoztatja a színét és elfolyik, mondom miért: A lézer áthatol a bőrödön és az energiája a festékszemcsékben nyelődik el, méghozzá szétrobbantja azokat, apró darabokra, olyan apróra, hogy a szervezeted eltudja takarítani őket, leginkább a nyirokkeringésed és a falósejtjeid. Tehát a lézer csak aprít a munkát a szervezeted végzi, a kezelést követő 3-4 hétben, ekkor jöhet a következő. A szín persze hogy módosul, hiszen csak egy féle festék is több színből van kikeverve és ilyenkor felszínre jöhetnek az alapszínek is, lásd: Testszín sokszor zölddé robban, mivel az is van benne, mint a hamvas a szőkében hogy ne narancsosodjon ki, a zöld a piro elle- szaknyelven komplimenter színe. Vagy rószaszín szájtetoválás lézerezéstől lett már kék is, de a kezeléssel a bármilyen színűvé változott is, előbb utőbb az is kijön a bőrödből, ez egy átmeneteni állapot, ami viszont elkerülhetetlen. Tehát a sötét szürke nem marad így, igyál sokat, vegyél be napi 1000 mg C vitamint, ezzel segítesz a nyirokkeringésednek hogy még jobban működjön, azza még gyorsabban elszállítsa a festéket, amit a lézer felaprított. majd 4 hét múlva menj el a következőre. Ha ezeket neked nem magyarázták el, bnem vették el a kételyeidet, akkor valami nem jó, ha nem segítettek hogy megértsd és átvészeld ezt az időt, amíg a folyamat tart! Ha van kérdésed csak írj, kitartás:) pinksmink

1128. zsu044 (válaszként erre: 1032. - Z. Betti)
2013. okt. 5. 13:13
Sziasztok, szia Betti. Márciusban lett tetoválva a szemöldököm. A régi tetkót szerettem volna felújítani, mert kivörösödött. Annak a formáját/színét amúgy nagyon szerettem. Elmentem egy kozmetikushoz, aki elsőre meleg barna színnel tetoválta, ami a var leesését követően már látszott, hogy rozsdabarna/vöröses-barna színű, és sajnos azt a szép ívét is elveszítette, ami az előzőé volt. Visszamentem a korrekcióra, és mondtam, h inkább hideg barnával csinálja az átütést, mert ez vörös. Elkészült a tetkó (én meg 2 hónapig bőgtem, ha tükörbe néztem). Amúgy nagyon vigyázok a bőrömre, de ezen a nyáron nem kíméltem, napoztattam, szoliztam, szerencsére elég sokat halványodott a tetkó, de a formájával még mindig nem vagyok kibékülve, + a színe sem dob fel annyira.. Elmentem hát egy profi sminktetkóshoz, hogy mit ajánl. Lézer. Ennyi. Így felkerestem az ország egyik legnevesebb magánklinikáját, mert nem akarok már ennél csúnyább szemöldököt. Szerdán voltam próbalövésen, mindkét szemöldököm elején lett kipróbálva. ELBORZADTAM.. Először is: tiszta seb, a szőr egységesen fehér, én nem értem, mások hogyan lézereztetik a szemöldöküket akár 6-8 alkalommal is, én még így sem akartam kimozdulni az utcára, hát még ha az egész szemöldököm ilyen ocsmány lenne. A fő probléma viszont, hogy a végre halványodó tetkó a lézer hatására SÖTÉTSZÜRKE, ELFOLYT KÖRVONALÚ LETT!! :( :( Kezd nagyon elkeserítő lenni ez a helyzet. Egyetlen rossz döntés, és egyre rosszabb a helyzet. Ez a sötétszürke most már így marad? Betti azt írtad egy hasonló hozzászólásban, hogy lassú, de eredményes megoldásod van erre. Mi az? Kérlek írjatok, hogy mit lehet ilyenkor tenni...?
1127. Yudika
2013. szept. 29. 19:28
Szia!KB 2hét mire rendesen begyógyul barátnőmnek is volt ilyen problémája.Begyulladt?
1126. zaladin85
2013. szept. 27. 11:55

Sziasztok

Lenne egy kérdésem,hátha valaki tud segíteni.

Szóval nemrég tetoválták a lábamat, elég nagy a felület és fellépett némi komplikáció, amit már kezeltek.Sajnos a felületet nem lehetett fóliázni.

Az érdekelne hogy körübelül mennyi idő míg a varrat lejön?

1125. Z. Betti (válaszként erre: 1124. - Yudika)
2013. szept. 24. 20:47
A szines tetoválásokat is halványítja, de a feketénél szép a lézerezés eredménye.
1124. Yudika
2013. szept. 24. 19:48
Most nézem Betti te magad tünteted el lézerrel:)Megnéztem a képeid.Nekem elég nagy tetoválásom van a hátamon.3-Kínai jel színes virággal.
1123. Yudika
2013. szept. 24. 19:42
Köszi Betti!!:)És színest is el lehet tüntetni?Te hova jártál?
1122. Z. Betti (válaszként erre: 1121. - Yudika)
2013. szept. 22. 20:33

Szia!

Nekem már sok tetoválást sikerült eltüntetnem. A lézerezés után általában maradt egy halvány árnyék, de sötét pigment már nem. Ez az "árnyék" koptatással, hámlasztó krémmel kezelve idővel teljesen eltünt.

Üdv: Betti

1121. Yudika
2013. szept. 22. 14:55
Sziasztok!Kérdésem lenne,volt akinek teljesen el tudták tüntetni lézerre a tetoválását?
1120. Pinksmink1 (válaszként erre: 1119. - Mimi77)
2013. szept. 15. 09:02

szia Mimi77


privátban küldöm a kolléganőm elérhetőségét, akivel 3 éve együtt dolgozom, profi és amellett ami nagyon fontos, mivel forgalmazza is a gépeket így folyamatosan új géppel dolgozik, mivel a bemutatógépéit, amin oktat is általában kedvezményesen megtudják vásárolni tőle. Ezt azért tartottam fonotosnak leírni, mivel egyre többet találkozom azzal a jelneséggel hogy vásároltak már több éve egy gépet, amit azóta a hihetetlen gyors fejlődésnek köszönhetően már elhaladt a technika, mégsem cseréleik le, mert esetleg még nem térült meg a beruházásuk és ez pedig hátrányosan befolyásolja a kezelés kimenetelést!

Ő egész biztosan azt fogja neked mondani, ajánlani, hogy a fekete rész eltávolításának akadálya nincs, a kék részbe pedig próbát fog lőni, ha "viszi" a lézer, akkor semmi gond, ha pedig abban a színtartományban sajnos nem nyelődik el a lézer energiája, ami néha előfordul, akkor ha a fekete részt majd sikeresen eltávolíttattad már, akkor a maradék színesre ott a Rejuvi, mivel az a módszer nem színspecifikus.

Sok sikert, üdv.

Pinksmink

1119. Mimi77
2013. szept. 14. 12:32

sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni. Egy felkaron elhelyezkedő fekete és világoskék tetoválásom van, amit szeretnék eltávolíttatni. A lézeres kezelés mellett határoztam el magam. Tudnátok ajánlani Budapesten megbízható, referenciával rendelkező, több éve praktizáló személyt, akihez fordulhatnék, s persze reális áron dolgozik. kb. 5X4 felületről lenne szó.

Válaszokat előre is köszönöm:

Mimi

1118. burbi11
2013. aug. 12. 16:11
Sziasztok!3 napja csináltattam egy tetoválást,de nagyon nem tetszik.A lábamra egy virág.A színe sem tetszik és a virág alakja sem.Zöld virág a szélei citromsárgák.De így a harmadik napon már alig látom benne a sárgát,a szirmok olyan deformáltak lettek,úgy néz ki mintha egy gyerek vagy amatőr csinálta volna.Szeretném tudni,hogy mennyi az az idő amikor át lehet szinezni vagy átformálni?
1117. N.Ferry (válaszként erre: 1116. - Pinksmink1)
2013. aug. 6. 11:24

Írok pm-et!

Köszönöm!

1116. Pinksmink1 (válaszként erre: 1115. - N.Ferry)
2013. aug. 6. 10:45

nem nézlek hülyének, sem téged és másokat sem szoktam!

De megint csak az általad preferált részt idézted! Azt már nem hogy a hagyományos testtetováló gép nem alkalmas a beavatkozás elvégzésére!!! Ez a lényeg, mivel már maga az anyag is durva abőrnek, hát még ha az eszköz is az amivel beviszik! Attól próbállak megóvni, hogy nincs értelme kiszedni egy tetoválást, ha a helyén egy nagy heg marad! Küldj képet a tetoválásodról, megnézem és próbálom kitalálni mi lenne a legjobb.

1115. N.Ferry (válaszként erre: 1114. - Pinksmink1)
2013. aug. 6. 10:23

Kérlek ne nézz már hülyének,nyílván utánaolvastam,nem a kisujjamból szoptam ki...

A te oldaladat is pont néztem,idéznék is belőle: "Ez a gyakorlatban úgy történik, hogy miután a tetováló szakember beletetoválta az emulziót abba a rétegbe, ahol a festék elhelyezkedik "

Ebből gondoltam,hogy akkor esetleg egy tetováló mesternek se lenne megoldhatatlan feladat rátetoválni a tetoválásra...

Hidd el szívesen elmennék én hozzád is,csak én békés megyei vagyok Győr,meg Pest meg nem épp itt van a közelben..

De ha már segíteni is lenne kedved,inkább kérlek mond meg hol tudok rendelni értelmes áron rejuvi tattoo remuvalt,meg a szükséges kencéket hozzá,mert azt nem találtam az oldaladon.

(de lehet én voltam a béna)

Akár privátba is jöhet,azzal segítenél!

Köszönöm!!

1114. Pinksmink1 (válaszként erre: 1113. - N.Ferry)
2013. aug. 6. 08:18

Te én nyugodt vagyok, mivel a tudás velem van:) Mondjuk utána kellene olvasni, pl. itt:

[link]

Illetve google, ha ez nem kielégítő.

1113. N.Ferry (válaszként erre: 1112. - Pinksmink1)
2013. aug. 5. 22:42

Nyugi van,csak azért gondolkodtam el rajta,mert ha jól értelmeztem ezt az anyagot is ugyan úgy tetoválni kell,rá a tetkóra,vagy rosszul tudom?

Számomra logikusnak tünne,hogy az csinálja,aki csinálta a tetoválást is.

Vagy egy szakember hogy máshogy csinálná?

1112. Pinksmink1 (válaszként erre: 1111. - N.Ferry)
2013. aug. 5. 18:51
hát ha nem látsz különbséget, akkor menj el!!! De mond, te kivetetnéd a belgyógyásszal a vakbeled??? Nem értem kérsz tanácsot, amit kapsz, ráadásul nem szeretnék szerénytelennek tűnni de azt mondják szakember volnék, ha úgy sem fogadod meg, mert van egy elhatározásod, akkor minek írsz ide?
1111. N.Ferry
2013. aug. 5. 14:45

Most akkor el merjek menni egy "sima" tetováló mesterhez kiszedni rejuvival a tetkómat,vagy mindenféleképpen csak "szakember" csinálhatja?

Valamiért nem látok külömbséget..

1110. Zsejke
2013. aug. 4. 11:46
Sziasztok, tudtok ajánlani nekem rejuvi tatoválás eltávolító szakembert budapesten? Köszi szépen! Ha árat is tudtok mondani az még jobb :) Köszönöm!
1109. 27b9882ea4 (válaszként erre: 1108. - Ptomi)
2013. aug. 1. 20:05
Hát igen...mások is panaszkodnak a kozmetikusnál csinált lézerezésre. Én plasztikai sebészhez járok kezelésre, valahogy bennük jobban megbízok. Bár már sebésznek is láttam gáz munkáját, szóval ki kell fogni...
1108. ptomi (válaszként erre: 1107. - 27b9882ea4)
2013. aug. 1. 12:12
Kozmetikában eddig,de voltam most bőrgyógyásznál úgy látom maradok utóbbinál mert sokkal precízebben dolgozik!
1107. 27b9882ea4 (válaszként erre: 1106. - Ptomi)
2013. aug. 1. 11:48
Ha én se fogok érdemben változást látni, cserélek. Nem mindegy, sem idöben, sem anyagiakban...mert már kezd húzós lenni. Te milyen intézményben csináltatod? Úgy értem, kozmetika, bőrgyógyászat...
1106. ptomi (válaszként erre: 1105. - 27b9882ea4)
2013. júl. 31. 23:19
Q kapcsolt Yag lézerrel.Lehet ősszel megpróbálom a rejuvit hátha az kihozza a maradékot:)
1105. 27b9882ea4 (válaszként erre: 1104. - Ptomi)
2013. júl. 31. 18:58
Hát látom a képeidet...tényleg a két utolsó kép között nem túl nagy a különbség, viszont volt közöttük nem is egy kezelés ahogy olvasom. Nekem azt mondták, minél kevesebb festék van benne, annál nehezebben ürül ki. És annál kevésbé fog fájni...hát ez nem jött be :) Milyen tipusú lézerrel égetnek?
1104. ptomi (válaszként erre: 1103. - 27b9882ea4)
2013. júl. 31. 16:41
Nekem pont az első 4 alkalommal kopott a legjobban,utána egyre lassabban halványodott.Most meg szinte alig kopik valamit.Nézd meg a képeimet.
1103. 27b9882ea4 (válaszként erre: 1097. - Ptomi)
2013. júl. 31. 12:40

Másfél-2 éve járok kezelésre Szegedre. Nekem is nehezen jött ki a tetkó, még halványan ugyan mindig látszik, pedig a 14. kezelést vettem fel most nyár elején. A nyarat mindig szüneteltetem, mert csak foltosodik a tetkó, ha a lézerezés után napoztatod.

Nem az immunrendszereddel van baj, hanem a tetkó valószínűleg annyira beléd volt "ütve". Mélyre került nagyon a festék. Nekem az első 3-4 kezelés szinte alig látszott.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook