Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2014. márc. 6. 13:11

Sziasztok,


Nektek melyik kezelés eredményes? Én az epilaser-re jártam, sajnos a doktorúr meghalt, gondolkodom új hely keresésén.

16kezelésen vagyok túl :-) nagyon sokat halványodott, de még legalább 8 kellene a végleges eltüntetéshez.

A rejuvi mennyivel jobb és mennyibe kerül?

1161. Z. Betti (válaszként erre: 1160. - Rádi Odett)
2014. febr. 28. 17:37
Szia! Az, hogy hol mennyibe kerül a lézerezés, nagyon változó. Nálunk a próba lövés 50 impulzus ingyenes. Élesben 20Ft/ impulzus, a készülék számolja. A próba után nem kell várni a többi terület lézerezésével. A rejuviról nincs személyes tapasztalatom. A fórumokról ismerem csak.
1160. Rádi Odett (válaszként erre: 1159. - Z. Betti)
2014. febr. 28. 10:41
Szia!Kb mennyibe kerülne 1 kezelés?Jövőhéten megyek kipróbálni vagyis csak egy kis helyet megnézünk mennyire veszi ki.Itt is várjak 6 hetet,hogy aztán a teljes tetkót lézerezzék?És ha nem veszi ki annyira a pirosat meg a zöldet,akkor a Rejuvival még megpróbálkozzak?
1159. Z. Betti (válaszként erre: 1157. - Barse11)
2014. febr. 27. 07:31
Szia! Azt, hogy a teljes eltávolításhoz hány lézerre lesz szükség, nem tudom megmondani. Ha a fekete szín teljes eltávolításához elegendő lesz 4-5 kezelés, utánna következik a vörös, ami egy kissé nehezebb. Tanácsként annyit, hogy ne siess, két lézerezés között inkább több mint 6 hetet várját!
2014. febr. 26. 20:38

Sziasztok!


Én is arra az elhatározásra jutottam,hogy a tetoválásom elszeretném "tüntetni".Nem tudom eldönteni,hogy melyik eljárás lenne a jobb,hatásosabb.16 éves a tetkóm és eléggé kifakult,de fekete,piros,zöld színű.Teszek fel képet,légyszi segítsetek,hogy melyik lenne a jobb.

1157. barse11 (válaszként erre: 1156. - Z. Betti)
2014. febr. 24. 09:06
Szia Betti! Köszönöm, nagyon kedves vagy.Igen, messze lehetek a céltól, az elmúlt héten voltam még a 2. alkalman és ez már nem volt olyan látványos mint az első eredmény. A képek alapján mégis mit gondolsz kb. mennyi kezelésre lesz még szükségem?
1156. Z. Betti (válaszként erre: 1155. - Barse11)
2014. febr. 11. 19:51
Szia barse11! Örülök, hogy a lézerezés mellett döntöttél. A képek alapján még messze vagy a céltól, de ha már az első lézerezés eredménye is ilyen nagy örömöt okoz, akkor feltétlen érdemes végig csinálni. A jól végzett és jól utókezelt lézerezés nyomán szép marad a bőr, és nem lesz heges.
1155. barse11
2014. febr. 11. 11:55
Sziasztok! Még hogy haldoklik a fórum?! Igen! Pár hónapja voltam itt utoljára- egy embert kivéve- hiába kértem segítséget.Bajban voltam, elkeseredett, kilátástalan, tanácstalan stb. nagyon csúnyán elrontották a tetoválásomat. Azóta sikerült a problémámat megoldanom. Fölteszem a képeimet 1x lézerkezelés utániak. Remélem segíteni tudok.
1154. guardian (válaszként erre: 1153. - Dórika986)
2014. febr. 4. 10:42
neharagudj, de szerintem még az utolsó képes is látszik, de gondolj egy 3x enynire sötét mintára a szélein pirossal. nem olvastátok el az eljárás menetét amit nekem felvázoltak, egy beültetett balonnal növelik a bőr felületét, ami után a tetoválás eltávolítható hiszen lesz szövet a takaráshoz!
1153. Dórika986 (válaszként erre: 1151. - Guardian)
2014. febr. 3. 16:29
Kedves Guardian. Cáfolnám, amit írsz. Az én tetoválásom 10*10 cm-es volt, tehát nem egy kis felület. Ekkora felületnél a őlasztikai beavatkozás szóba sem jöhetett vola, hisz ekkora felületet nem lehet kimetszeni. Minden tetoválás kiszedhető. Egyetlen dolog kell hozzá: a TÜRELEM! Nekem két és fél éve kezdtük el kiszedni a tetkómat. Az eredmény pedig szerintem magáért beszél ( kép az adatlapomon).
1152. Pinksmink1 (válaszként erre: 1151. - Guardian)
2014. febr. 2. 21:01
Ezt határozottan vissza utasítom mert nem igaz! Az egyszínű testtetoválások ma már jó, új technológiájű géppel maradéktalanul eltüntethetőek, análkül hogy akár csak a minta negatívja benne maradna a bőrben!Rejuvira is igaz ugyen ez, ott a színesek esetében is. Ennek igazolása szolgálnak a referencia képek. Természetesen a nagy tetoválásoknak nem is érdemes neki állni, mivel időben, pénzben és fáradtságben sem kivitelezhető, de a tiéd sem lehet nagy, mert a kimetszésre sem lenne különben alkalmas!
1151. guardian (válaszként erre: 1150. - Pinksmink1)
2014. febr. 2. 20:39
gondolom segítségnyújtás révén reagáltál, csak egy kicsit kioktatósra sikerült, de azért megköszönöm! igen konzultáltam lézeres kezelést végzővel is és ezért nem a levegőbe beszéltem az árakkal, valóban nem cm2 áron lett volna (ami egy horror) legjobb a megelőzés... eltünteni nem lehet a testtetoválást teljesen! nekem ezt öszintén megmondták, elhalványítani és fedni igen
1150. Pinksmink1 (válaszként erre: 1149. - Guardian)
2014. febr. 2. 20:24

kedves guardian!


Nem is értem hogy jön ide az én megélhetésem??? Én elég sokrétű munkát végzek, annak a Rejuvi összegszerűen vajhmi kevés részét képezi. Az általad leírt összegek sem felelnek meg a valóságnak, a lézeres tetoválás eltávolítás ma már nagyon kedvező áron is elérhető, minél nagyobb a minta annál olcsóbb az ár/ cm2. Amellett hogy minden képpen a konzervatív kezelésmód híve vagyok, és nem a sebészeti beavatkozásé, gyógyszerekkel, és minden egyébbel, plusz gyógyulási idő, illetve a kimentel kiszámíthatósága! Mind emellett ha te már így döntöttél sok szerencsét kívánok neked, az előtted álló utadhoz! Üdv. Pinksmink

1149. guardian (válaszként erre: 1148. - Pinksmink1)
2014. febr. 2. 18:38

Kedves Pinksmink!


Persze, hogy véded a megélhetésed ez természetes, nem is kívánok vitát nyitni! ismétlem én testtetováládról beszélek, próbát pedig azért végeznek, hogy hogyan tolárálj a bőr, illetve milyen eredményt lehet elérni. nekem sajnos feket mintám van, lézert nem tudnám megfizetni mire hatást érne el a 30000ft-s minta 500000-t vinne el. amihez kicsit hozzátéve sebész nagyon szép eredményt tud elérni, helyileg beültetett balon segítségével folyamatosan növelve a felületet és miután elegendő szövet képződik a minta eltávolítható.

1148. Pinksmink1 (válaszként erre: 1147. - Guardian)
2014. febr. 2. 12:37

Kedves guardian!

ezt azért én nem írnám ide be tanácsként, láttál már kimetszést vagy bőrátültetést? Mert én igen! Ez az utolsó amit ajánlanék, sőt rosszul mondom, ezt soha nem ajánlanám! Ez nem megoldás, nem tudom kinél jártál Rejuvin és miért azt választottad, vagy tanácsolták? Rejuvi oda való, ahol a lézer tehetetlen, tehát a színes tetoválásokhoz, azoknál is csak minél kisebbekre.Mellesleg olyan nincs hogy a Rejuvi hatástalan, akkor azt rosszul végezték, a szer hatásmechanizmusa nem függvénye festék fajtának vagy színnek!!! Amit lehet azt lézerrel érdemes eltávolítani, itt persze rengeteg az olcsó és rossz gép, meg a képzetlen "szakember", de ne általánosíts! A fórum pedig olykor jó dolog, de ha mondjuk veseműtéted lenne, akkor is fórumos tanácsokra hallgatnál, vagy a kezelő orvosodra? Ajánlom a jó szakembert, akit könnyen megtalálhatsz, egyszerűen a saját referenciái alapján! Itt nem kell sokat dumálni a képek önmagukért beszélnek!

1147. guardian
2014. febr. 1. 11:07
sziasztok! én is próbálkoztam testtetoválás eltovolítása érdekében rejuvival, de sajnos sikertelenül a próba nem hozott eredményt. hatalamas összegeket költenek az emebrek akár a lézeres módszerre és tucatnyi kezelés után is látszik a minta és bizony a bőr is sérül és heges marad... rengeteg külföldi oldalt, fórumot átböngészve a legjobb megoldás a plasztikai sebész (persze ez attól függ hol is található a tetoválás, nekem a vádlimon)
1146. Fruzsos
2014. jan. 20. 12:31

Sziasztok!


Van olyan köztetek, aki Debrecenben jár kezelésekre? Ha igen, kit ajánl, és kit nem? Köszönöm előre is!

1145. Z. Betti
2014. jan. 19. 08:58
Nagyon haldoklik ez a forum. Pedig, ha egy kicsit is gondolkodik valaki a tetoválása eltávolításán, most érdemes tájákozódni. A tavasz, és a napsütéses idő beköszöntével már késő lesz.
1144. Pinksmink1 (válaszként erre: 1143. - Tunde2216)
2014. jan. 3. 20:11
Ez a Rejuvi módszer, nem létezik csak a Rejuvi és a lézer, minden már irreleváns. Azt csinálsz amit te jónak látsz én elmondtam a szakmai részét. Üdv.
1143. tunde2216
2014. jan. 3. 09:50
A módszer nevét nem tudnám jól? Vmi anyagot bevisznek ugyanazzal a géppel, amivel tetoválnak. Ez egy komplexet képez a bőr alatt lévő festékkel, seb képződik, és kilökődik a bőrből. Ezt csinálja a kozmetikus. Meg vagyok elégedve ezzel, és más munkájával is. Volt tanfolyamon, ahol ezt tanulta. A bőröm tökéletes állapotban van a szemöldökön alatt, ill. fölött, csak még egy kicsi rózsaszín árnyalata van a bevitt vörös festék maradékaként.
1142. Pinksmink1 (válaszként erre: 1141. - Tunde2216)
2014. jan. 2. 08:49

Hát én nem akarlak elkeseríteni, de aki kezel téged, valamit nagyon rosszul csinál! Testtetoválások jönnek ki 3-5 kezelésből, sminktetoválás 1-3 a max! Mielőtt megkérdőjeleznéd a hozzáértésemet, Magyarországon én végzem messze a legtöbb Rejuvis kezelést, oktatom is, szoros együttműködésben a forgalmazóval, illetve egyedül nekem vannak befejezett!!! saját referenciáim. Csoda hogy van még bőröd a szemöldöködnél! Továbbá 2 hetente nem is lehet sőt szigorúan tilos ismételni, mivel a kezelésekhez a bőrnek tökéletesen meg kell gyógyulni, felesleges hozzá is nyúlni, mivel amíg beteg nem jön ki belőle semmi!!! És ezt nem én mondom, hanem a Rejuvi Amerikai gyártója, feltalálója szerint megírt PROTOKOLL mondja, amit kívülről kell fújni, annak aki ezzel a szerrel más bőréhez merészkedik!!! Itt még az is megvan hartározva, hogy milyen irányba, milyen mélyen, hány ismétlést szabad végezni, egy adott kezelés alatt! Ajánlom figyelmedbe az oldalamon a több mint 100 cm2 méretű teljes lapockás aranyhalat ábrázoló tetoválást, annak a kiszedése, azaz maradéktalan eltávolítása tartott 2 évig! Nem egy szemöldöké. Kérlek minden képpen tanácsold a kezelést végző hölgynek, hogy végezzen el egy megfelelő tanfolyamot a szer használatához, mert sajnos az ilyen esetek miatt lesz a Rejuvinak méltatlanul rossz a híre! Vagy a technikája, vagy a felszerelése, vagy mind kettője nagyon nem megfelelő, ahogyan az eredmény ezt mutatja! Illetve kiváncsi lennék a bőröd állapotára, mert egy kezelés után 1-3 hónapig szorul szilikon géles utókezelésre egy- egy terület, ahhoz hogy az ne legyen heges!

Üdv. Pinksmink

1141. tunde2216
2014. jan. 2. 05:55
Igen, jól értetted. Ez 2 év alatt történt. Az első 4-et egyszerre kell kifizetni (20000 Ft), és ez kb. 2 hetente jött egymás után. A többit már alkalmanként fizettem (5000Ft), és ez már sokkal nagyobb kihagyásokkal zajlott. Ma megyek megint. Láthatod, már több, mint a dupláját kifizettem az eltávolításért, mint a készítésért, de nem bánom. Ez a hülyeség ára. Ha annak idején várok 3 hetet, és megnézem, h. mennyi szemöldököm nő vissza kiszedés nélkül, soha nem fogok ilyenbe... A mostani kozmetikusom mondta, ő nem is kezdene bele addig, míg nem látja kiszedés nélkül. Ezen már késő rágódnom. :( Én mindenkinek csak ajánlani tudom, de türelmesnek kell lenni. Voltak olyan kezelések, amik után nagyon látványos volt a hatás, és voltak olyanok is, ami szinte észrevétlen volt. Az interneten azt olvastam 2 hétig sebes, de nekem 5-6 nap alatt mindig leestek. Amikor még rajta a seb, nem is látszik tőle a tetoválás, de nem szabad azt hinni, h. úgy marad. Hallottam, h. sokan utána újat készíttetnek, nekem ez nincs szándékomban.
1140. Pinksmink1 (válaszként erre: 1139. - Tunde2216)
2014. jan. 1. 08:48
jól értem 10, azaz tíz rejuvis kezelésed volt?????
1139. tunde2216 (válaszként erre: 1138. - Barse11)
2013. dec. 26. 07:45

Sziasztok!

Most bukkantam erre a fórumra, és úgy gondoltam, meg kell osztanom veletek a sminktetoválás/eltávolítási tapasztalataimat. 3,5 éve úgy láttam, a kiszedés miatt a szemöldököm már ritka, így a tetoválás mellett döntöttem. Szálas lett, de nem tetszett, így a korrekciókor már satírozott lett belőle. Néhány hét múlva természetes fénynél döbbentem rá, h. vörös, a barna helyett. Úgy gondoltam, hagyom visszanőni a kiszedett szálakat, takarjon vmit a tetoválásból. Akkor derült ki, van még rendes szemöldököm. Újabb 1 év elteltével (tehát 2 éve) a kozmetikusom el kezdett dolgozni a rejuvi eltávolító módszerrel. Ja, a tetoválást nem ő csinálta. Azóta is bánjuk, h. nem fényképeztük le az előtte, utána állapotot. Első körben 4* mentem, majd amikor megint úgy láttam még többször. Már biztos elértük a 10 kezelést, hosszabb kihagyásokkal. Mára a tetoválás rózsaszín nyoma már csak bizonyos fényviszonyoknál látszik. :) Még mindig nem fejeztem be, néhány nap múlva újra jön a kezelés. És még nem írtam a várost: NYÍREGYHÁZA! :)

Küldöm a kozmetikus linkjét is. Nem szerepel ugyan rajta az eljárás, de ő csinálja.

Sok szerencsét mindenkinek hozzá!

[link]

1138. barse11 (válaszként erre: 1135. - Gabcsi81)
2013. nov. 21. 14:30
Szia! Milyen tetkód van és hol? Én is Nyh.vagyok
1137. barse11 (válaszként erre: 1136. - Ptomi)
2013. nov. 21. 14:27
Szia ptomi! Nem rég csatlakoztam én is és elnézést,ha értetlenkednék. Hétfőn kezdem az első lézeres kezelést nagyon megtorpantam a 19 számán, gratulálok a kitartásodhoz, megérte!! Megírnád nekem privátban hová jártál és mennyi idő volt ez a 19 kezelés? Nekem sajna az arcomon van és nagyon félek. köszönöm a válaszod
1136. ptomi
2013. nov. 19. 15:28
Új képet raktam fel,már csak 1-2 kezelés és végre eltűnik a tetkó.
1135. Gabcsi81
2013. nov. 19. 08:43
Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni abban, hogy tetoválás eltávolításhoz melyik a jobb módszer? A lézeres vagy a rejuvi? Saját tapasztalatokra is nagyon kíváncsi lennék! Hogy milyen lett utána? És azt is megköszönném, ha tudnátok ajánlani Nyíregyházán vagy körzetében (Debrecen, Miskolc) szakembert! Köszönöm!
1134. barse11 (válaszként erre: 1128. - Zsu044)
2013. okt. 25. 16:57
Szia zsu044! Érdeklődni szeretnék, hogy van a szemöldököd? Ma csatlakoztam a fórumhoz, sajnos hasonlóan jártam mint te és nem tudom mit tegyek.Kb 1 hónapja tetováltattam a szemöldököm, de ettől meg kell szabadulnom. Kérlek írd meg a tapasztalataidat. Köszönöm
1133. Pinksmink1 (válaszként erre: 1132. - Zsu044)
2013. okt. 8. 21:57
nincs mit, várlak szeretettel:)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook