Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1462. Ervina
márc. 5. 13:10

Sziasztok!


Van itt még valaki mostanság?

1461. mkjudit
2020. dec. 13. 11:08
Sziasztok, valaki jártt már úgy, h a sminktetováló festék rákenődött a bőrre, tehát nem tetoválták be, csak véletlenül oda került, ahová nem kellett volna. Hogy lehet azt leszedni?
1460. lollypop
2019. okt. 5. 17:12

Sziasztok!

Ajaksatir eltávolításban valakinek van tapasztalata?

2019. jún. 13. 22:02
Sziasztok! 1 hete volt az első lézeres beavatkozásom, de abszolút nem vagyok nyugodt. A kezelés baromira fájt, aznap lett egy egybefüggő hatalmas hólyag rajtam, ami estére kifakadt, rengeteg cucc jött ki belőle. Aztán a véraláfutások mellett folyamatosan kisebb hólyagok jelentek meg, majd úgy tűnt javul a helyzet. Máig. Ma reggel ugyanis csúnyának láttam, és mivel busszal mentem dolgozni, gondoltam az octeniseptes fertőtlenítéséé a dermazinos kenés után lefedtem és mire a melóba értem, olyan szinten sárga gennyes lett és fájt, hogy majdnem elájultam. A kolléganőm adott propolisz cseppet, ami először rátéve kegyetlenül fájt, majd pàr perc alatt elmúlt minden rossz érzés, száradt a seb. Amit látok, hogy a hólyagok helyén mély kraterek vannak, másodfokú égési sérülés egyértelmű jelei mutatkoznak. Ez normális? Nem fog hegesen gyógyulni? Nagyon félek a következő alkalmaktól, félek, hogy nagyobb Bajt csinálok, hogy elfertőződik. Így is necces, lehet, hogy doki lesz belőle. /Pedig tisztán tartom, fertőtlenítem, kenem/
1458. Brgtt (válaszként erre: 1454. - PractisDomb)
2019. ápr. 21. 17:32
Szia. Kaptal valaszt a kerdesedre es ha igen megtudnad osztani velem is?
2019. febr. 24. 19:33
Sziasztok! Látom màr règ nem járt erre senki.Az èrdekelne,hogy egy fèl karon lèvő n3v elávolitása l3zerrel lehetsèges- e ha igen kb hány alkalom ès mennyibe kerül?
1456. Ibi 87
2018. máj. 24. 12:13
Egyébként szemöldökről van szó.
1455. Ibi 87
2018. máj. 24. 12:12
Sziasztok! Mindenhol azt olvasom hogy terhesség alatt nem szabad lézeres tetkó eltávolítást végezni. Nekem hamarosan lenne a negyedik alkalom, viszont most pozitív lett a tesztem. Tényleg árt ez a babának és ha igen akkor hogyan? Valaki el tudná magyarázni? Előre is köszönöm.
2018. márc. 30. 10:02

Sziasztok!

Van a karomon egy 20 cm hosszú 10 cm széles tetoválásom. El szeretném tüntetni, viszont nagyon sötét fekete színű. melyiket technikát javasoljátok nekem?

1453. aranyzita
2018. febr. 3. 09:30
Sziasztok! A tesómnak Angliában mindenki a Picosure/Picosecond eljárást javasolta, mert pont fele annyi idő alatt szedi ki hegmentesen, szellemkèp nèlkül a tetoválást mint a Q kapcsolt YAG lézer. Valakinek van tapasztalata? Videók, képek meggyőzőek nagyon, De nem tudom hogy itthon is használják ezt?
1452. Katsumoto
2017. okt. 23. 18:12
Sziasztok,valakinek van tapasztalata információja sebészeti eltavolitassal kapcsolatban ? Vagy marad a lézer ami előbb utóbb kihozza ..teszem azt elmegyek 15 szor akkor halványabb lesz mindig ?
1451. aranyzita (válaszként erre: 1448. - Blacksheep84)
2017. okt. 16. 09:03
Mi ennek a módszernek a neve? Engem érdekelne
2017. okt. 12. 21:43
Szia! A luxury sminktetováló címen találsz ilyet is ,szuper anyaggal dolgoznak ,és kevés alkalom után is szépen eltűnik a tetoválás.Nekem 2x re eltűnt.
1449. kisberni3
2017. okt. 10. 21:34
Sziasztok!az első részleges lézeres szemöldöktetoválás eltávolításon vagyok túl. Másfél hete történt, de 5 napig nagyon csúnyán varos volt. Ez szerintetek normális? Igazából nem látok halványodást még, sőt az egyik oldalon úgy tűnik, mintha "szétfolyt volna" a festék. Valakinek hasonló tapasztalata?
2017. szept. 27. 17:07
Sziasztok! A lézeres kezeléssel az a probléma, hogy sokszor csak halványítja a tetoválást, ráadásul legalább 5-6 alkalom, mire látható eredménye van. Én a lézer nélküli eltávolítást ajánlanám inkább, most már Magyarországon is létezik olyan módszer, ami teljes mértében eltünteti a tetoválást, és lehet testre és szemöldökre is alkalmazni.
1447. Hermina81
2017. szept. 25. 09:07

Sziasztok! Én most kezdtem el lézerrel a kezelést. Első alkalommal voltam, sajnos csak kicsit halványodott pár helyen. Ezért úgy gondoltam hozok létre egy csoportot a facebook-on. Szeretnék olyan embereket keresni, akik leírnák a tapasztalatukat, képeket töltenének fel, hogy változott a tetoválásuk, mennyi és milyen kezelést kaptak. Esetleg, később ezzel tudnak segíteni, annak aki még csak gondolkozik rajta. Akinek van kedve elmesélni, annak nagyon örülnék. :)

[link]

1446. zsuana83
2017. szept. 11. 15:52
1445. kisberni3 (válaszként erre: 1444. - Zsuana83)
2017. aug. 21. 20:13

Szia zsuana83!


Szegeden pontosan hol voltál lézeres eltávolításon? És ott mi volt a probléma? Nekem az lenne legközelebb, de borzasztóan félek, mert már 3 kozmetikus rontott a szemöldökömön, és mostanra senkiben nem merek bízni!Esetleg privátban megoszthatnád a negatív tapasztalatod! Köszönöm szépen!

1444. zsuana83
2017. aug. 4. 12:34

Sziasztok!


Nekem mindegyik eltávolító módszerben volt részem, leírom a tapasztalataimat.

Lézer (Q kapcsolt Nd YAG lézer): Voltam Szegeden, Budapesten, Debrecenben... Tapasztalatom az, hogy a legjobb, leghatékonyabb és legmodernebb gép Debrecenben van, egy szépségszalonban. (Innovative Beauty Salon)

Alapjában véve egyik kezelés után sem keletkezett heg, csak nem mindegy sem a bőrnek, sem a pénztárcának, hogy mennyit van kínozva.

Gyógyulási ideje 3-4 hét. Árban (szemöldök) 10 ezer ft/alkalom.

Rejuvi: Jobban fáj, mint a lézer, több idő, és sajnos keletkezett egy kis heg. A gyógyulási ideje 3 hónap (minimum). Nekem árban is több volt, szerintem nem éri meg. 35 ezer ft/alkalom, sajnos kellett 2, és így sem szedte ki a festéket 100%-osan :(

Ecuri: Hasonló a Rejuvihoz, de jóval kíméletesebb, pH barát, így nem okoz hegesedést, és a festéket is szépen kiszedi. Árban hasonló a Rejuvihoz, de ebből is kell jó pár alkalom, persze pigment függő.


Összességében: Nálam a LÉZER nyert!

1443. Zsofi1008
2017. aug. 3. 08:53
Sziasztok! En csak most talaltam a topicot es fokent az erdekelne hogy szemhej tetovalastol hogyan szabadulhatnek meg? Sajnos sehol nem talalok ra lehetoseget, tudom hogy nem egyszeru de gondoltam itt hatha van valakinek otlete ezzel kapcsolatban, elore is koszi :)
1442. K.Andyka82 (válaszként erre: 1418. - Erko1230)
2017. júl. 18. 12:10
Szia! Bocsi,hogy most válaszolok,nem gyakran járok már erre..:) Nekem győrben csinálták,ha érdekel privátban megadom az orvos nevét.
1441. laci19750811 (válaszként erre: 1296. - 96c7e4d0bf)
2017. jún. 9. 23:48

Egy biztos, Nitsch Márti nevű szélhámos nőhöz nem szabad menni.

Párom volt nála, begyulladt, hegesedett .

Kúszott, kiderült , hogy kamu cég, kamu szakmai ismeret.

A nő egy szélhámos, semmilyen végzettsége nincs,

"szerencsére" megúsztuk kisebb fertőzéssel,máig várjuk a feljelentés eredményét...

1440. Kristen8 (válaszként erre: 1438. - Majonéz)
2017. jún. 3. 17:14
Miért ültök órákat ott? Normális helyen ez nem így működik, a megadott időpontban sorra kerül az ember. Én biztos otthagytam volna őket 20 perc után. Javaslom keress professzionálisabb helyet, talán drágább, de hatékonyabb és normálisabb.
1439. Kristen8
2017. jún. 3. 17:12

Nekem is van egy tetkó a kezemen ami nagyon zavar, mert nagyon vastag lett, nem nőies. 8 alkalommal voltam az Invictusban kezelésen, de sajna nem hatott mert nagyon mélyen van a festék. Aztán 1 évet jártam (10 alkalommal) a Medaid-be, az ottani lézerrel már több sikert értünk el, de még mindig látható, csak halványabb.

A neten sok helyen írják, hogy max 8-10 alkalom kell. Nos, én 18x voltam, és nem jártam sikerrel, de nem adom fel mert látom a javulást, csak nagyon lassú a folyamat.

Aki hasonló cipőben jár annak azt tudnám javasolni, hogy ne adja fel 2-3 alkalom után, mert az szinte semmire nem elég, ez hosszadalmas dolog. Persze aki Balcsin a lángosos mellett csináltatott egy tetkót 5 p alatt, annak lehet, hogy 2 kezelés után kijön mert gagyi a festék, de aki szalonba ment, az ne várjon csodát rövid időn belül.

A teljes siker persze itt sem garantált, van akinek sosem tűnik el teljesen, van akinek nyomtalanul. Ez függ a bőrtípustól, a festék minőségétől, hogy milyen mélyen van a bőrben.

1438. majonéz (válaszként erre: 1437. - Anitaaa03)
2017. ápr. 28. 07:35

Szia!


Én azt javaslom, hogy bátran kezdj bele a lézeres kezelésbe, főleg ha nagyon zavar.


Én jó sok utána járás után kezdtem neki a lézeres tetko eltávolításhoz OKTÓBERBEN. M. Zsuzsát választottam ( Mdnna szalon), mert sok képet láttam és úgy gondoltam, hogy megbízható lesz a honlapon és Fb-on olvasottak után.

SENKINE NEM AJÁNLOM. Összesen kétszer jártam nála, SEMMI DE SEMMI hasza nem volt, cserébe drágábbak is a piacon az átlagnál.


1. alkalommal 3 óra hosszát kellett várnom, a második alkalommal 4re érkeztem és 19 órakkor kezdtek hozzá a kezeléshez. Dolgozó emberek vagyunk... kellemetlen, hogy el kell kéreszkednem a főnökömtől és semmi ételme...de természetesen 18 óra után nem kaptam időpontot... nem is értem miért. Volt aki délben érkezett és 16 órakkor még ott ült és várakozott.


Egyszer sem nézték meg alaposan a szemöldököm, hogy milyen szinű... mégis mitlátnak.. BUMM bele, fizessen a paraszt. Arró nem is beszélve, hogy Fb-on már nem lehet véleményt és kommenteket írni... szerintem ez árulkodó.



Ezt megelégeltem és felkerestem egy orvost. Most vagyok túl az első kezelésen és nagyon nagyon szépen látszik a kopás. SZivesen leírom az orvos nevét privátban és képet is küldök.

1437. Anitaaa03
2017. febr. 7. 12:13
Sziasztok. Van egy elrontott tetovalasom ami eleg halvamy és hiányos is mert csúnyán gyogyult is miota meg van azóta agyalok h mivel fedjem le de most lehet inkabb eltüntetném egy kozmetikus mondta hogy lezerrel el tavolitható a nem kívánt tettkó mert van egy szemöldök tetovalasom is nem kozmetikai végleges eleg sötét és sajnos nem teljesen egyforma és engem nagyon zavar már nagyon megbántam pedig 1 eves csak 🙁 arra kérdeztem rá a hölynél és akkor mondta hogy pár alkalommal el tudja távolitami.kicsit félek belejezdeni hogy milyen lesz a gyógyulás és magának az egésznek a folyamata.a festék a vérkeringésbe kerül?vagy hogyan ürül ki a szervezetböl?
2017. jan. 13. 19:49

Sziasztok!

Ötleteket, tapasztalatokat, segitséget várok.. Bal kezem gyűrűs ujján van kettő betű, 2016 májusában voltam az elsö lézeres kezelésen, azóta 6 hetente-2 havonta rendszeresen voltam. Sajnálattal tapasztalom, hogy nem igazán reagál ennyi kezelés után sem a tetoválás. Az eredetihez képest talán 2 árnyalattal lett világosabb. Aki a kezelést szokta csinálni az ő számára is érthetetlen miért csak ilyen minimálisan halványodik, pedig a max fokozaton végzi a kezelést. Kezelés után az ujjam bedagad, enyhén vörös, de nem hólyagosodott egyszer sem. Dermazinnal kenem, viz nem éri, az ilyenkor előirtakat betartom. Szerintetek mit érdemes kipróbálnom?! Esetleg valaki Sopron környékén ismer olyan helyet ahol még érdemes lenne megpróbálnom a lézeres kezelést?!

1435. david36
2016. dec. 28. 17:46

Sziasztok!

Én az invictus szalonban voltam újpesten, és nagyon meg vagyok/voltam elégedve velük. Ha valaki tetoválás eltávolításban gondolkodik, én a Norbit ajánlom, nagyon rendes, és nagyon jó áron dolgoznak.

1434. Cannavaro (válaszként erre: 1420. - Szemerke)
2016. nov. 27. 17:17

Kedves Szemerke!


Ird meg kerlek,hogy hol van ez a hely! Koszonom szepen!

1433. molnarkata107 (válaszként erre: 1414. - Szemerke)
2016. okt. 19. 08:43

Sziaa Szemerke!


Az Invictusban voltál lézeres eltávolításon? Milyen lett az eredmény? :) Nagyon kíváncsi vagyok, nem tudom, bele merjek-e vágni.

Előre is köszi válaszod!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook