FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Tetoválás eltávolítás

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1245. Z. Betti2014-07-17 19:51
Bocsánat, a fálydalom elirás. Helyesen: fájdalom.
:-)
(válasz Z. Betti 1244. hozzászólására)

1244. Z. Betti2014-07-14 07:28
Szia! Tapasztalataim alapján azt javaslom, hogy várjál még legalább 2 hónapot a lézerezés megkezdésével. A naptól, víztől, és a fertőzési veszélyektől óvni kell min. 2 hétig, és ez ilyenkor nyáron elég nehezen kivitelezhető. A fálydalom elviselhető, de mindig érzéstelenítjük egy kicsit.
(válasz cinika55 1243. hozzászólására)

1243. cinika552014-07-13 19:37
Sziasztok! Most szeretnék menni először lézerre. A bokámon van egy pici kék virág fekete kerettel. Kit ajánlanátok Bp-en? Ezzel lehet utána úszni, vagy ezt sem érheti víz egy ideig? Köszönöm, ha segítetek!! ...és fáj nagyon közben?

1242. Rádi Odett2014-07-08 09:45
Szia!Én Szegedre járok a Honvéd tér 5. MINI LASER Clinic-be.Már 3 alkalommal voltam és már nagyon sokat fakult a tetkóm.Van már fent képem,nézd meg ha gondolod.Múlt héten voltam,majd arról is teszek fel képet.
(válasz Jankie 1241. hozzászólására)

1241. Jankie2014-07-07 11:32
Sziasztok!

Szegeden készülök a Szent Gellért magánklinikába lézeres eltávolításra. Kifejezetten fehér bőröm és fekete tetoválásról van szó. A honlapon 1000Ft/ cm2 árat olvastam,de ez csak iránymutató ár (elvileg).
Van esetleg valakinek tapasztalata velük? Volt már valaki náluk? Köszönöm előre is a válaszokat!

1240. Redman2014-07-05 12:19
Kiszedték végül a tetkót vagy maradt?
(válasz kjudit79 1238. hozzászólására)

1239. K.Andyka822014-07-03 21:44
Sziasztok!
Egy ideje nem néztem fel,mert jegeltem a lézerezést,de újra megyek majd a pár hét múlva..Voltam plasztikai sebésznél a hegemmel..hát nem kecsegtet sok jóval..
Bőrátültetés lenne a megoldás,amit altatásban végeznének ,amire én nem hajlok..Illetve a darabonkénti kimetszés lehet még opció,ez már jobban hangzik..de még keresgélek..
Addig meg marad a lézer..

1238. kjudit792014-06-28 21:18
Medarid Miskolcon! Hát, már én is látom, hogy lehúzás volt. Máshol a feléért is megcsinálták volna, mint kiderült. De úgy gondoltam, inkább a bőrgyógyász! Na sza...t se ért:( Ez van. Tanulópénz volt. Elég sok. Nem ajánlom Őket! Kedvesek, de ez nem így működik.
(válasz Z. Betti 1209. hozzászólására)

1237. Redman2014-06-27 17:35
Érdekes téma:-)

Ismerős próbálta régebbi tetoválásait eltávolíttatni munkája miatt volt amit sikerült volt amit nem . Lézerrel kezeltette és a régebbi "amatőr" tetoválásai maradtak meg az újabbakat amiket " profik "csináltak ki tudták szedni helye is szépen gyógyult.
A magyarázat az volt hogy a korábban használt tinták nem bőrbarát cuccok voltak , legtöbbször ami volt vagy amit tudtak szerezni azzal tetováltak. Nem ritkán pl vegytintával csinálták na azt szinte esélytelen kiszedetni.

1236. Wildy892014-06-27 09:38
Szia! Lézermagánklinikán csinálnak lézeres eltávolítást, én kedden megyek először, kíváncsi leszek...
(válasz sylvia31 1225. hozzászólására)

1235. potyek2014-06-26 22:31
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/lezerrel_tuntetik_el_a_..

1234. pandamackó***2014-06-24 21:16
Amikor fejembe vettem,hogy el kellene távolitani,rákerestem neten és olyan boldog voltam mikor olvastam a rejuviról...idekeveredtem ez által a fórumra,ahogy elkezdtem olvasni is volt egy csomó pozitiv hozzászólás...már majdnem amellett döntöttem,de nem volt a környeken aki csinálja...ez is egy jel volt...aztán elkezdték írogatni a negativ tapasztalatokat..azt nagyon sajnálom hogy mások kárán tanultam,mert jobb lenne ha senki nem csalódott volna..lehet nekem sem fog sikerulni lézerrel eltávolitani de legalább nem lesz heges..úgyhogy köszönöm mindenki véleményét,sokat segítettek,,
(válasz Mel1104 1233. hozzászólására)

1233. Mel11042014-06-24 13:17
azt mondta a lézerezős csajszi, hogy minden rejuvisnak hegesedik, hozzá már nagyon sokan mentek rejuvisok, és mindenkinek heges volt. Igen, én nem szeretnék másik tetoválást, mert 10-15 év múlva az is ugyanúgy megfakulna, megcsúnyúlna mint ez volt. Igen, a hegkezelésben még nyomozok. :)

1232. pandamackó***2014-06-24 11:11
Sajnálom hogy neked is hegesedett...gondolom te nem szeretnél fedőtetoválást...én igen,mert nekem alapvetően nem a tetoválással van bajom,hanem egy rosszul sikerült átalakitott mintától szeretnék megszabadulni,amihez lézerrel halványitani kell eőször..
A hegre is van lézerkezelés,csak másfajta...
(válasz Mel1104 1231. hozzászólására)

1231. Mel11042014-06-24 09:22
Az egészet lézerezték. Még csak egyszer. A közepe (zöld karikás) volt a próba, az a tetoválószalonban készült, mielőtt a csajszi hozzá nyúlt volna a lézerrel. Majd ősszel megyek újra. Sajnos én is a rejuvival kezdtem, és nekem is heges lett. A fénykép nem adja vissza jól, de csúnya heges nekem is. Az lesz majd a következő, hogy attól megszabaduljak valahogy.:(

1230. pandamackó***2014-06-23 22:02
Szia Mel!
Kôszönöm az infót!
Úgy látom te mindkét módszert próbáltad..az egészet lézerezték vagy csak a közepét? Vagy az csak próba volt? A tied nagyon halvány már..
(válasz Mel1104 1229. hozzászólására)

1229. Mel11042014-06-23 16:39
Kedves Pandamackó,
nekem is van fent képem, előtte-utána. Nekem sem hólyagosodott fel, viszont egy lézerezés után nagyon szépen tűnik el a festék. Szintén Q lézer. Nem maradt semmi nyoma a lézernek, csak kb egy hónapig véraláfutásos, olyan mintha nagyon megütötted volna, de nyomtalanul eltűnik az is. Lézerezés után rögtön befújtam pan the nol-lal, az nagyon jót tett. Amitől nehezebben múlhat a tiéd, talán hogy sötétebb a bőröd. A nagyon fehér bőrből tudják könnyebben kiszedni a festéket, mert akkor jobban elnyelődik a lézer a bőrben. Ajánlom, hogy idén nyáron ne napoztast/szoliztasd azt a területet. :)

1228. pandamackó***2014-06-23 14:07
Miért nem ír senki?? Rajtam kívül mindenkinek eltűnt a tetovája?

1227. pandamackó***2014-06-16 20:52
Szia Betti!

2x voltam eddig,6 hét telt el a kettő között,10 napja volt a 2.,időnként viszket.Tetoválószalonba csinálják,mivel az első után kezdtek barna foltok lenni benne,jó jelnek értékelték.
Ja,10 000huf/alkalom.Szeptemberre van időpontom a fedőtetoválásra,nagyon biztosak voltak magukban...remélem nem alaptalan...
(válasz Z. Betti 1226. hozzászólására)

1226. Z. Betti2014-06-16 17:09
Kedves "pandamackó***!
Ha jól végzik a lézerezést és te is odafigyalsz az utógondozásra, én úgy gondolom, hogy 4-6 kezelésre szükség lesz. Az, hogy 5 percig tart, nem fehéredik, és nem " hólyagosodik" ki, nem jó jel. Valamit nem jól csinálnak. Hányszor voltál már lézeren? Két kezelés között mennyi szünetet tartotok? Milyen áron végzik a kezeléseket?
(válasz pandamackó*** 1224. hozzászólására)

1225. sylvia312014-06-14 21:00
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy Debrecenben tudtok e vkit akit lézerrel végez tetoválás eltávolítást?Sminktetoválásról van szó egészen pontosan szemöldökről..Előre is köszönöm!

1224. pandamackó***2014-06-14 10:52
Kedves Betty!
Ahogy visszolvastam látom,hogy szakértője vagy a lézernek.
Szerinted hány alkalom kell,hogy fedhető legyen a régi tetoválás? Q-lézerrel kezelik,de nekem nem sebes,hólyagos utánna,tulajdonképp csak addig fáj amig lövik( próbaképp megmutatta a pasi hogy,nem tetovalt részen egyáltalán nem fáj)..olyan 5 percig tart csak,nem fél óra mint ahogy mások irták..kb.8x5 cm-es minta a bokámon.Mik a tapasztalataid?
(válasz Z. Betti 1222. hozzászólására)

1223. K.Andyka822014-06-13 19:45
:)Köszi!
Sajnos nincs mit szépíteni rajta..elcseszték a rejuvimat és kész! És egyre több ember tapasztalja ugyanezt,úgyhogy nem bennem van a hiba úgy gondolom..
A lézer szerintem sokkal megbízhatóbb megoldás.Igaz,hogy időbe telik,de megéri kitartani. Nekem már két éve ott éktelenkedik a heg egy feltűnő helyen,és rányomja a bélyegét a mindennapjaimra..Remélem más nem jár így..
(válasz Z. Betti 1222. hozzászólására)

1222. Z. Betti2014-06-13 18:50
Kedves
K.Andyka82
Nagyon hálás vagyok neked, hogy megosztod a tapasztalataidat. Még az elején én megpróbáltam a lézer mellett érvelni, de volt aki lehurrogott. Ma már sokak számára beigazolódott, hogy a Rejuvi nem megoldás, sőt ront a helyzeten. A jól végzett lézerezés nyomán viszont szép ép bőrfelület marad vissza.
(válasz K.Andyka82 1219. hozzászólására)

1221. K.Andyka822014-06-12 19:58
Ááááááá,nem szeretnék! Bár egyszer gondolkodtam rajta,hogy valami szép nagy színessel eltakartatom,ha már lúd,legyen kövér.. :) De itt olvastam,hogy valaki rá akart tetováltatni,és kidobta a bőre a festéket,tehát lehet nem is lehet eltüntetni fedőtetkóval..:S
Na,hát én is így kezdtem..volt egy egész vékony szögesdrót mintám,majd meguntam,kicsit lágyítsuk,nőiesítsük..legyen virág minta körülötte..ugyanaz varrta mint aki az elsőt is..de ez valahogy nem jött össze..mintha egy 5 éves csinálta volna annyira gagyi lett..De akkor már nem volt visszaút..:( Úgyhogy most a másodikat bánom inkább,sokkal egyszerűbb és olcsóbb lenne eltüntetni,illetve azt bánom,hogy nem voltam egy kicsit gyanakvóbb és nem ragaszkodtam a próbakezeléshez a rejuvinál..
(válasz pandamackó*** 1220. hozzászólására)

1220. pandamackó***2014-06-11 09:38
Hú akkor megnyugodtam,hogy jo döntés volt a lézer.
Nálam most az a terv,hogy halványitjuk aztán fedőtetkót csináltatok.igazából nekem nem a tetovalassal van bajom,hanem volt egy régi kicsi a bokámon,meguntam,gondoltam átalakíttatom valami nőiesebbre,na ez sikerült full gagyira...inkabb hagytam volna az eredetit..mindegy ez már késő bánat,hûlye voltam,most próbálom kihozni belőle amit lehet..
Gondolom te a karodon nem szeretnél újat,igazábol a legtöbb nő aki karra csináltat megbánja..
(válasz K.Andyka82 1219. hozzászólására)

1219. K.Andyka822014-06-10 19:27
Ha még egyszer kezdhetném,csak lézereznék,a rejuvi közelébe sem mennék! Mindenkit beszélek le róla,nehogy így járjanak..lassan több mint két éve küzdök vele,talán most már látszik az alagút vége..Nem bántam meg,viszont sok mindent másképp csinálnék..talán mára már nem is lenne meg a tetkóm,és hegem sem lenne..Takarni Mepiform tapasszal szoktam szolizáskor,illetve rugalmas kötszerrel,de leginkább olyan felsővel amiből nem lóg ki..szóval eléggé korlátolt az öltözködésem is.. :( ez zavar a legjobban..Nincs mit,szívesen megosztom másokkal is a tapasztalataimat.. :)
(válasz pandamackó*** 1217. hozzászólására)

1218. Dzsulia152014-06-10 11:20
Szia! Én voltam már náluk, mert a kozmetikus aki nekem is csinálta egy picit túl húzta a tettot. Nekem nagyon bejött, valami 6000 Ft-ot kellett fizetnem egy alkalomért és kb 3 alkalom után már látszott is az eredmény. Nagyon rugalmasak és a csajok is cukik voltak :)
(válasz pocokarc 1211. hozzászólására)

1217. pandamackó***2014-06-09 15:37
Nem semmi amin átmész! A belső rész már nagyon szép,remélem a hegeid is eltűnnek!! Mivel takarod?( csak mert látszik hogy ott nem barnul)..nem bántad meg hogy belekezdtél az eltávolitásba? Én is sokat vaciláltam,hogy rejuvi vagy lézer,de most már nagyon nem bánom,hogy nem rejuviztam..köszönöm a képeket,rendes vagy!
(válasz K.Andyka82 1216. hozzászólására)

1216. K.Andyka822014-06-09 14:31
Szia! Nem találtam meg őket,ezért csiáltam frisset! Feltettem őket! :) Csak erős idegzetűeknek! :)
(válasz pandamackó*** 1215. hozzászólására)