Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces topik fórum

Vicces topik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
52589. Dodi44
dec. 31. 22:49
B. U. E. K.
52588. nilem023
dec. 31. 19:49
B.U.É.K 🍾🥂🎆
52587. nilem023
dec. 31. 19:48
A célom 2024-re, teljesíteni a 2023-as céljaimat, amiket 2022-re terveztem még 2021-ben miután 2020-ban kitaláltam őket!!! 🤷🏻‍♀️
52586. Pulcsis
dec. 31. 15:01

-Boldog Új Évet!

-Nem ma tartom! :D

dec. 31. 05:54

Két nő beszélget:

- Eljössz a szilveszteri bulimra?

- El! Mikor tartod?

- 13-án, pénteken....

52584. Dodi44
dec. 30. 22:38

A ferj jott vissza a korhaz surgossegi osztalyarol, es kerdezi a fia, hogy van Anyu?

A ferj: egy darabig, elegge veszelyben volt, mert hol visszanyete, hol elvesztette az eszmeletet!

Tudod a darazs pont a homloka kozepere repult, es tudod a darazs sokszor tud megszurni! Meg jo, hogy egy karnyujtasnyira voltam tole es igy a lapattal agyontudtam csapni a darazsat, anyad homlokan, teljesen szetmalott!!!

52583. Dodi44
dec. 30. 19:28
Minnel gazdagabb egy rokon, annal ritkabban van kapcsolatban velnk...
52582. Dodi44
dec. 30. 19:26
Mit er egy ferj, ha a felesege ozvegy???
52581. Dodi44
dec. 30. 19:25
Minden idosebb emberben lakik egy fiatal lelek, es csodalkozik, hogy mi a fene tortent itt!!!???
52580. Dodi44
dec. 30. 19:16

Sosem ! forditanek hatat a barataimnak!

(annyira, azert nem bizok meg bennuk...)

52579. Dodi44
dec. 30. 02:31

Az unnepek alatt ovatosan vezessetek!

Sok ferfi ittasa ul autoba, es hagyja, hogy a felesegeik vezessenek!!!

52578. Dodi44
dec. 30. 01:57

Egy ferj, tegyeazt amit tennie kell!

A felesege, majd megmondja mi az.

52577. Dodi44
dec. 30. 01:55

Nem ferek el a konyhaban! A szakacskonyvrecepjeibol fozok, es minden recep ugykezdodik hogy Vegy egy fazekat!

Mar televan a konyham es a spajzom is fazekakkal!!!

Muszelj abba hagynom a szakaskonyvi recepteket...

52576. Dodi44
dec. 30. 01:44

Tudod e, hogy a magyar ferfiaknak miert nincs tobb felesege?

Mert ha jol valasztott, akkor az az egy szereto feleseg is eleg!

Ha meg rosszul valasztott, akkor meg az az egy is sok!

52575. Dodi44
dec. 29. 22:31

Az ovodaban az elso nap ket gyerek ul egymas mellett az ebedasztalnal, es Pistike megkerdezte Morickat: ti imadkoztok ebed elott?

Nem! Anyukam tud jol fozni!

52574. Dodi44
dec. 29. 12:41

Ket tinegyer fiu setalt a to parton, es egyszer csak meglattak egy bokrot, amirek ruhak voltak rateritve.

Ahogy kozelebb ertek, latjak am, hogy noi ruhak!

Kozelebb ovakodtak a bokorhoz es a partrol latjak, hogy egy szep no furdik ruha nelkul a toban!

Neztek egy par percig, mire az egyik fu megfordult es elkezdett elszaladni!

A masik fiu utanna, es amikor utolerte, megkerdezte, hogy miert szaladt el?

Mire az elso fiu azt mondta: anyukam azt mondta, hogy ha meglatok egy meztelen not, es en nem futok el onnan, akkor kemeny sova fogok valtozni!

No es kerdi a masik fiu, hat mitortent?

Mire az elso fiu, jaj ne is mond mar az egyik resze a testemnek mar egesz kennye valt!!!

52573. Dodi44
dec. 29. 04:31

Egy ferfi, 18 - 35 eveskoraig, igencsak focit jatszik a fiukkal, a ferfiak 35-50 ig, igen csak teniszeznek. 50 eves koruk utan meg golfoznak.

Nem tudom, eszre vetted e, ahogy az evszamaik novekednek a "labdajaik" egyre kissebbek lesznek...

52572. Pulcsis
dec. 28. 18:51

-Teccesz nekem, talizunk?

-Ok, 5000 ft/óra.

-Ja nem tuttam hogy prosti vagy!

-Nem is, magyar tanár vagyok. :D

dec. 28. 06:03

- Mi a kedvenc szined drága Katikám?

- A kék.

- Rendben, akkor busszal megyünk az esküvőnkre....

52570. Dodi44
dec. 27. 14:28

Szeksz Isten ajandeka.

Ugylatszik buntetesbe vagyok mar jo par eve...

52569. Dombrádi Ildikó (válaszként erre: 52568. - Dodi44)
dec. 27. 10:39
hih.hi.. ez jó !
52568. Dodi44
dec. 27. 07:55
Ma delutan a szomszedom felesege ugy orditott a ferjere, hogy en is jonak lattam elmosogatni, mielott leulok meccset nezni!
52567. nilem023 (válaszként erre: 52565. - Dodi44)
dec. 26. 06:18
Köszönjük, viszont neked is!!
52566. vigyefene (válaszként erre: 52565. - Dodi44)
dec. 25. 19:43
Neked is Dodi, és ez nem vicc.
52565. Dodi44
dec. 25. 19:41
Kellemes Karacsonyi Unnepeket Kivanok, minden Hoxas tarsunknak!
52564. nilem023
dec. 24. 19:38

Kedves Jézuska!

Két kérésem van: Egy vastag pénztárca és egy vékony derék! Kérlek ne keverd össze a kettőt úgy, mint tavaly!

52563. Dodi44
dec. 24. 01:13

Kedves ferfi tarsaim!

Igen szeretet teljes (es gazdasagos), amikor vasarolni mentek, a mostani gazdasagi idokben, hogy fogjatok a felesegetek, kedveseteknek a kezet, amikor setalni mentek!

( Az megelozi azt a tevekenysegeiket, hogy idonkent egy egy boltba "beugorhassatok" es akkor, kijoveteletek utan tiz-husz ezer forintal vekonyabb lesz a penztarcatok...)

52562. Miss Angel
dec. 24. 00:43

Céges karácsony

Igen tisztelt Kollégák,

A megerőltető üzleti évet az előző évekhez hasonlóan idén is céges karácsonyi bulival szeretnénk befejezni.

Mivel tavaly néhány igen sajnálatos közjátékra került sor, szeretném felhívni mindenki figyelmét néhány "játékszabályra", hogy a meghitt ünnepet megfelelő keretek között tarthassuk meg.

1.) Amennyiben lehetséges, a dolgozók saját lábukon érjék el a kijelölt szórakozóhelyet, azaz céges karácsonyunk színhelyét, ne pedig részegen hozzák be őket józanabb kollégáik. Kérem, tekintsenek el egy esetleges - kora reggeli óráktól kezdődő - előünnepléstől.

2.) Nem vesszük jó néven, ha a dolgozók a széküket közvetlenül a hidegtálas büfé asztalok elé helyezik. Szedés után valamennyien fáradjunk tányérunkkal vissza a kijelölt helyünkre!

Sajnálattal kell megállapítsuk, hogy a "Különben a Kovács felzabálja előlem az összes libamájat" indoklást sem áll módunkban elfogadni.

3.) Pálinkat, bort, pezsgőt még késői időpontban se igyunk közvetlenül az üvegből. Pláne akkor nem, ha az elfogyasztott finomságok darabkái még ott virítanak arcunkon, esetleg még éppen szánkban morzsoljuk őket. Az "alkohol fertőtlenít" megjegyzés bizony nem csökkenti valamennyi dolgozó fenntartását azokkal a palackokkal szemben, amelyekbe más dolgozók beleittak és amelyekben kedélyesen úszkálnak az ételmaradékok.

4.) Meg szeretnénk kérni azt az illetőt, aki tavaly a forralt bort csipkebogyótea + ólommentes benzin keverékre cserélte, hogy az idén mellőzze ezt a tréfát. Bizonyára még emlékszünk mindannyian, hogy mi történt néhai Szilvásy kollégánkkal, amikor a harmadik pohár után felkereste a dohányzásra kijelölt helyet...

5.) Ha netalán valakit a számos ízletes étel és ital élvezete után rosszullét gyötörné, úgy nagyon kérjük, keresse fel az erre a célra kijelölt helyiséget. A főnök tavaly nem igazán volt elragadtatva aktatáskája váratlanul előbuggyanó tartalmától.

6.) Amikor karácsonyi dalokat énekelünk, az eredeti szövegekre szorítkozzunk. Néhány friss tanoncunk még nem nagykorú, így feltehetően zavarba hozhatók bizonyos szövegrészletekkel.

Itt szeretnénk megemlíteni, hogy a férfi kollégák közül néhányan még nem jelentkeztek az apaság megállapításához nélkülözhetetlen vérvizsgálatra. Jelenleg GYES-en lévő kolléganőnk, Nagy. K. Béláné ugyanis határozott összefüggést vél felfedezni a tavalyi céges karácsony és az idén szeptemberben született Klára lánya fogantatása között.

Ha valamennyien tartjuk magunkat fent említett viselkedési normákhoz, akkor az idei céges karácsony is nagyon jól fog telni.

dec. 22. 19:29

Utcán virágot árul egy pasi, megszólit egy járókelőt :

- Uram, vegyen virágot a feleségének!

- Nincs feleségem.

- Akkor a barátnőjének!

- Barátnőm sincs.


- Akkor vegyen magának, amiért ilyen nyugogt az élete !

dec. 22. 12:05

Hentesnél áll a sor. Egy nö úgy gondolja, hogy jó alkalom egy kis ismerkedésre.


Odafordul a mögötte álló férfihoz:


- Kati vagyok, facér. Mire a férfi:


Béla vagyok, calonnáér..

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook