Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. fórum

Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
36. emagdi (válaszként erre: 32. - Ekka)
2006. dec. 5. 11:56
igen, valószínűleg a műsor nagy része meg van rendezve. (biztos egyébként nem lenne elég műsor-anyag minden hétre) mondjuk az állat halálát biztos nem rendezték meg, viszont ha már megtörtént a szerencsétlenség, rendesen "körbekamerázták".
35. veronitas (válaszként erre: 34. - Kif-lee)
2006. dec. 5. 11:54
bizonyára nem. sajnos azt el tudom képzelni, hogy "ha már így alakult" alapon jónak gondolták (valószínűleg NEM Győzikéék, hanem akik megmondják, hogy mi legyen a műsorban, mittudomén, a stáb), hogy ez legyen a fő téma, hiszen megindító, sokakat vonz a képernyő elé, és sajnálatot ébreszt, satöbbi.
2006. dec. 5. 11:50
Azt az egyet ne feltételezzük,hogy egy műsor kedvéért állatokat kínoznának!Amennyire szerette a család a kutyát,azt se hiszem,hogy kockáztatták volna a testiépségét,de nekem is feltüntek azok a dolgok amit az előttem szóló leírt.
2006. dec. 5. 11:45
nem vagyok egy Győzi rajongó,de tegnap baromira sajnáltam őket!:((a 3 éves kisfiam is megsiratta a Buksit:((
32. Ekka
2006. dec. 5. 11:43

Nekem furcsa ez az egész Buksis történet...

Pl. ugye kiderült, hogy elkóborolt a kutya, nem kötötte senki sehová..

Aztán Győzi valahol azt nyilatkozta, hogy megvárta az rtl-t még kiért meg az állatdokit.

Kérdezem én?!? Ha ő a stábot várta ki kamerázott ott tegnap?!?! Talán én?!?!

Másrészt meg eddig soha nem mutatták a kutyát, max. 1x-2x tegnap meg mutattak előzményeket, Buksi fekszik, Buksi nyüszít, üres Buksi háza..

Az a baj, hogy az ember azt sem tudja mi igaz és mi nem. Nem egy helyen nyilatkozzák, hogy az egész forgatókönyv szerint megy. Pl. mikor Beának kellett koriznia, mert a forgatókönyv ezt kívánta, szerencsétlen meg nem is tudott.. Lehet, hogy a forgatókönyv szerint Buksi elkóborolt csak erre a fordulatra senki nem számított...


Ennek ellenére sajnáltam nagyon szerencsétlen állatot csak nem minden kerek ebben a történetben, bár lehet, hogy csak nekem nem....

2006. dec. 5. 11:42
hát én tisztára kiborultam a tegnapi Győzike-műsortól (amúgy még egyet se láttam végig, csak hellyel-közzel), nagyon sajnáltam szerencsétlen kutyát, meg mindegyiküket. és én szeretem Győzikét! Eddig se volt vele bajom, és értettem, hogy mit miért csinál. Most, hogy láttam rajta a fájdalmat a kutyája elvesztése miatt... ezek valódi érzelmek voltak.
2006. dec. 5. 11:36
Hogy lássák Európában,hogy próbálunk felzárkózni, muszáj a tévében szerepeltetni mindenféle embert.Most már van kövér,idős,más nációhoz tartozó is.Győzike is képvisel egy réteget,ráadásul anyagilag is megéri a csatornának szerepeltetni.Én nem vagyok rajongója,de érdekel mások hogy élnek és persze azon se csodálkozom,hogy "meg van rendezve",hisz a tévében minden meg van rendezve.
29. emagdi (válaszként erre: 28. - Mothertiger)
2006. dec. 5. 11:16
hogy lehetnek emberek ilyen kegyetlenek?? egy ártatlan állatot bántani! (most függeltenül attól, hogy ki mit gondol a gazdájáról)
2006. dec. 5. 10:36
Olyat hallottam, hogy valaki kikötötte a sínekhez. Szerintem tuti így történt, mert egy állatnak is van annyi esze, hogy nem megy a vonat elé... Hát, komolyan megsirattam szegényt. Én is temettem már el háziállatomat...:(
27. emagdi (válaszként erre: 26. - Mothertiger)
2006. dec. 5. 10:16

valaki direkt bántotta a kutyát? :((( nem baleset volt?

(bocs, de nem láttam a műsor elejét)

26. mothertiger (válaszként erre: 25. - 278c85ecf4)
2006. dec. 4. 22:04
El se tudom képzelni, hogy tehetnek ilyet emberek, csak azért, mert utálják Győzit! Tiszta szégyen! Szerencsétlen kutya. Épp most altatják el... Azzal kéne ezt csinálni, aki ezt tette szegény kutyával.
2006. dec. 4. 16:59
Én eddig általában néztem Győzikét(jókat nevettem) :), de hogy ma nem nézem, az tuti! A bemutatót is csak félig láttam, már azon totál kiborultam:(( Nemtudom, miért kell betenni ilyeneket egy szórakoztató műsorba?
2006. dec. 4. 16:35
hagyjuk ez mind untermench
23. mothertiger (válaszként erre: 21. - Magdala)
2006. dec. 4. 15:22
Ja, és inkább legyen "pénzért korpás" a hajam, mint idióta a családom...
22. mothertiger (válaszként erre: 21. - Magdala)
2006. dec. 4. 15:21
Az lehet, de a Majka stílusától ígyis hányingert kapok. Kiábrándultam belőle.:(
21. Magdala (válaszként erre: 18. - Mothertiger)
2006. dec. 4. 14:55

Tegnap hallottam és talán nem lenne ildomos elárulnom de ... lányom barátnője "itt-ott" szokott statisztálni: mint abban az óminozus Majka-Győzi afférban is.

Mint a reklámban: van az a pénz, amiért egy hiresség haja is korpásodni fog :-)), hát úgy látszik itt is volt annyi lóvetta amivel egymás felmenőit elszidhatták.

20. mothertiger (válaszként erre: 19. - M_marcsa)
2006. dec. 4. 14:18
Bocsi, de ezt mire írtad?
2006. dec. 4. 13:47
Pfuj, underground.
18. mothertiger (válaszként erre: 1. - Emike)
2006. dec. 3. 18:21
Nagyon szerettem a Majkát, mert igazi, belevaló tökös pasinak tartottam. Eddig se voltam odáig a Győzikéért, de a Majka szemétkedése után magsajnáltam, mondjuk nem annyira, hogy üveges szemekkel végigüljem a műsorait... De azért valamilyen szinten alábbhagyott a fujjogásom. Majka egy nagy tahó volt abban a rádióműsorban, mert ugye ahogy ismerjük őt, habzó szájjal tépte volna szét azt az illetőt, aki ugyanúgy gyalázkodik az ő családjával szemben, mint ahogy azt tette ő a Győzőékkel. Azt meg kifejezetten undorítónak tartottam, hogy egy olyan nő, mint amilyen Ábel Anita, nekifog heherészni ezeken a bárgyú és gyalázkodó poénokon. Ezzel nálam abszolút lerombolta azt a képet, amit gyerekkoromtól róla alkottam. Megnézném mindegyikőjük képét, amikor az ő hozzátartozóit fikázzák!
2006. dec. 2. 15:48

sziasztok!


Én annak ellenére, hogy milyen a Győzi, kedvelem őt.

Szerintem nagy szíve van!!!

Jó tudom én is hogy sok hülyeséget csinál.

Bea is elég furi, neki minden a pénz...

Ha tehetem hétfönként azért meg-megnézem őket.

Sokan tagadják, de ha szó van róla akkor mindent tudnak...érdekes...de azért ők nem nézik...

16. leleszi (válaszként erre: 15. - A900f63755)
2006. nov. 22. 06:05

Igen ez a lényeg hogy jokat röhögjünk rajta.Nem kell ezt tul lihegni.

Legalább meglátjuk hogy nem szabad gyereket nevelni.

2006. nov. 22. 05:59

Én azért nézem, mert jókat tudok röhögni rajta néha.Főleg mikor kutyaházat próbált összerakni, vagy mint most az utolsóban, ahogy a mosógépet "javította".

Meg azért is nézem, mert azokon a csatornákon,amiket más napokon nézni szoktam, pont hétfőn, ugyanebben az nincs nekem tetsző műsor és így maradok Győzikééknél!

14. 363d535da9 (válaszként erre: 13. - Mamóca)
2006. nov. 21. 23:13
Az érdekelt, hogy egyáltalán mit lehet Győzikéről beszélni? A pletyka egyébként hírek, új események továbbadása és nem valakinek a szapulása. - szerintem. Azért néztem meg, mert érdekel minden ami a világban történik, de az nem, hogy kollektívan újabb és újabb hibákat, hiányosságokat elővéve kinevessünk valakit, vagy okkkal ok nélkül agyondicsérgessünk. Tehát megnéztem a fórumot és rájöttem, hogy ez itt nem az én világom. (Most azért jöttem vissza, hogy megnézzem valaki írt-e számomra valamit.)
13. mamóca (válaszként erre: 12. - 363d535da9)
2006. nov. 21. 21:57
Ez olyan, mint a balesetek körül a nézelődő tömeg! Mindenki sajnálja, tudja, hogy nem tud segíteni, de ott áll és néz. Különben meg szerintem az emberek igenis nézik az ilyen műsorokat, milyen menő volt a Való Világ, vagy a Hajós András műsora (Benne leszek a tv-ben). Mégis több millióan nézték, mert a szar dolgokról is lehet beszélgetni. A politikát is meghallgatjuk, pedig csak mérgelődünk a hazugságokon! De különben miről lehetne pletykálni, végül is ez a fórum címe! Ha nem érdekel miért nézed meg a véleményeket???
2006. nov. 21. 21:34

Tényleg Győzikéről akartok beszélgetni?

Aki nem szereti, miért nézi? Aki nézi, miért szidja? Ha meg nem szereted és nem nézed, hogy tudsz róla beszélgetni?

2006. nov. 21. 21:28

Lányok, szerintem ő is meg az asszony is elég buta, ami igencsak lejön a képernyőn.

A kislányt tömik a csokival, édességgel,mindent ráhagynak, tényleg nem törődnek vele, csak nő,mint a gomba eső után.

A nagyobb most van olyan korban,amikor nagyon oda kellene rá figyelni!!

Nem vagyunk egyformák, így a nevelési elveink is különböznek.Szerintem nekik nincs is olyan.

2006. nov. 21. 18:27
Ez az a műsor,amit senki sem néz,de mindenki látja!!!:)))
2006. nov. 21. 15:06
Számomra ez a műsor is azt mutatja, hogy mennyire nem törődenek a szülők manapság a gyerekeikkel. Pénz van bőven, de látjátok ezt a családot együtt szórakozni? Mindenki éli a maga életét, de hol a szeretet, a törődés, nem látni, hogy megölelnék a gyereküket, vagy beszélgetnének azzal a kamasz lánnyal! Majd ne csodálkozzon Győzi, ha a lánya rossz útra tér! A kislány meg annyira neveletlen, hogy borzasztó! Egy kis majom!
8. emike (válaszként erre: 3. - Jeannie)
2006. nov. 14. 21:10
vALÓBAN NEM AZ JÖN LE HOGY SZERETIK EGYMÁST,ÉS SZERINTEM EGY CSOMÓMINDEN MEGVAN RENDEZVE,A NÉZETTSÉG MIATT.
7. emike (válaszként erre: 4. - 0b099f6590)
2006. nov. 14. 21:09
Téged is megértelek,biztos okod van rá,hogy így vélekedsz róla.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook