Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. fórum

Beszélgessünk Győzikéről, és a családjáról, pletykák... stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
66. Droma
2006. dec. 8. 22:16
bocs,nem a dás,hanem adás:)
65. Droma
2006. dec. 8. 22:16

Köszi emike:)

Szerintem katasztrófálisan buta ember,és az egész viselkedése visszataszitó,legalábbis számomra.Én ezen már nevetni sem tudok..nekem inkább siralmas volt az a pár a dás amit megnéztem.

Persze,kinek a pap,kinek a papné.

64. mothertiger (válaszként erre: 63. - Anita72)
2006. dec. 8. 21:56
Azon lehet a legtöbbet röhögni.
2006. dec. 8. 11:31
Engem a primitívsége zavar legjobban.
62. emike (válaszként erre: 61. - Droma)
2006. dec. 8. 10:19
Nem,dehogy.Csak mindenkinek van véleménye.Győzike egyébként is nagyon ellentmondásos ember.Én néha kifejezetten kedvelem,máskor meg csak nézek,hogy most ez megint mi.Te is leírhatod a véleményedet.
61. Droma
2006. dec. 6. 18:07
Itt mindenki szereti?
2006. dec. 6. 12:32
Sziasztok!!Én sajnálta a kutyát,meg is sirattam rendesen a lányommal eggyütt!És a Győzit szeretem,nem rossz ember ő!
59. mothertiger (válaszként erre: 58. - Tünde733)
2006. dec. 5. 23:50
Szegéééény!:'(
58. tünde733 (válaszként erre: 57. - Mothertiger)
2006. dec. 5. 22:53
Ja!bement jázminhoz a szobába,és ott sirt:((
2006. dec. 5. 22:38

emike: az tuti!

Egyébként eddig én se néztem a Győzit, de mióta a kisfiam sokáig fennmarad, és imádja nézni a reklámokat, így egyszerűen csak nézem, ami jön. Amióta meg lefogyott Győzi, szívesebben nézem, esküszöm, jobb ránézni!:D

Tesó! Tényleg sírt Ádi? Szegééééény! Miért engeted neki nézni?:(((

56. emike (válaszként erre: 18. - Mothertiger)
2006. dec. 5. 19:21
Hát igen.A Majkától nem meglepő ez a stílus.De az Ábel Anitában én is nagyot csalódtam.Úgy látszik a nézettség ,a hallgatottság mindennél fontosabb.Nagyon nagy baj van az emberek értékrendjével.
55. gpetra (válaszként erre: 54. - Edis)
2006. dec. 5. 14:18
Nekem inkább hihetetlen :) Olyan volt, mint egy nagy, hisztis gyerek.
54. Edis (válaszként erre: 53. - Gpetra)
2006. dec. 5. 14:12
Az tényleg nagyon vicces volt, vagy röhejes?
53. gpetra
2006. dec. 5. 14:02
Nekem az a kedvencem, amikor úszni tanult... Vagyis próbálták tanítani. Szegény edző srácot biztos jól megfizették, de ennyi pénzt biztos nem kapott.
52. Edis
2006. dec. 5. 14:01
Én amúgy baromi jóat szoktam röhögni a Győzőn. Legelső adásban azt mondta, hogy: infarktust kapok a fülemre. Teljesen nem normális a faszi
51. gpetra (válaszként erre: 50. - Edis)
2006. dec. 5. 13:59
Ja tényleg :)
50. Edis (válaszként erre: 49. - Gpetra)
2006. dec. 5. 13:58
De annyira sajnáltam. Vidám vagyok amúgy, de nagyon elszomorodom, ha ilyet látok. Még rajzfilmen is tudok bőgni. (tudod pandamaci). :)))
49. gpetra (válaszként erre: 47. - Edis)
2006. dec. 5. 13:56
Ediske, Te meg ne sírjál nekem! Tessék mosolyogni és vidámnak lenni!
48. emagdi (válaszként erre: 46. - Gpetra)
2006. dec. 5. 13:54
ez így van! egyetértek!
47. Edis
2006. dec. 5. 13:52
Igen, elég szörnyű volt. Én még bőgtem is annyira sajnáltam azt a kutyát. Látszott, hogy teljesen készen van, nem tud magáról, remegett. Borzasztó volt. :(
46. gpetra
2006. dec. 5. 13:23
Mindenki hozzászólására reagálva: valószínűleg sosem fogjuk megtudni, mi történt, hazug az egész műsor, az újságok pedig szintén nem az igazság bajnokai. Egyébként pedig szörnyű, hogy a tévében ilyeneket mutatnak, még akkor is, ha nem kötelező nekem azt megnézni :(
45. Ekka (válaszként erre: 44. - Ekka)
2006. dec. 5. 13:19
Ez nem az én véleményem:))))
44. Ekka
2006. dec. 5. 13:19

Még egy kis érdekesség:


Győzike Buksi halálából is Show-t csinál!!!

Szinte már megsem lepődök azon, hogy Győzi, Buksi halálából is műsort csinál. Eladná még "Beját" is egy kis nézettségnövelésért, sőt azon lepődtem meg, mikor "Virdzsikét" nem adta oda annak a roma csávónak, akinek kamuból "eladták" a házat. (jegyzem meg, arról is kiderült, hogy kamu, mert Virág nevén van a ház, így elsem adhatta). Szóval tegnap este az RTLen nyilatkozott Győzike, hogy brutálisan kivégezték a kutyáját. Valaki a sinhez kötözte és otthagyta. A Vonat szegény kutya lábait is levágta. (az esetről én is beszámoltam).

Mai nap már fény derült az egészre. Nemvolt itt se kötözés, se láb levágás, sőt nemis hétfőn történt a dolog. Merthogy multhét vége felé, Buksi elszökött otthonról(biztos nem bírta már a feszültségeket otthon), a vonatsínek felé kóborolt, és az épp akkor érkező vonat elütötte szegényt. Több nyílt törése is lett, de se a lábát, se semmiét nem vágta le a vonat. Én véleményem szerint, ez már gusztustalan, és azon se lepődjön meg, hogy senki nem hiszi el neki, hogy szándékosan verték meg...

43. Ekka
2006. dec. 5. 13:11

Győzike kezdetben azt állította, hogy kutyáját hétfőn elrabolták, majd kikötözték a vasúti sínekhez, ahol a vonat levágta a lábait. Közben pedig kiderült, hogy Buksi elkóborolt otthonról, és balesetet szenvedett, ráadásul nem hétfőn, hanem múlt héten, csütörtökön.


"Bevallom, hazudtam. Azonban nem magam miatt, hanem mert a családban úgy akartunk gyászolni, hogy közben ne kattogjanak a fényképezőgépek. Szombaton eltemettük Buksit, de csak hétfőn árultuk el, hogy mi történt. Azt pedig azért állítottam, hogy leszámolás történt, mert tudok valamit, amit egyelőre nem mondhatok el. Továbbá az sem igaz, hogy órákig szenvedett volna a kutya azért, mert én nem engedtem elaltatni, amíg a tévéstáb megérkezik. Nagyjából egyszerre ért oda a stáb és az orvos, tehát értelmetlen is lett volna tovább várni" - állítja a showman. (Blikk híre alapján ma.hu)

42. Manon
2006. dec. 5. 13:04

Na igen!de akkor miért vannak azok a híradások, hogy addig várt míg a stáb odaért?

Na mindegy én ezt nem értem!

Itt megint egy ártatlan lény esett áldozatul!

41. Ekka (válaszként erre: 39. - Manon)
2006. dec. 5. 12:41
Dehogynem.. Hiszen amikor Győzit hívták akkor is ott volt a stáb... Nem hiszem, hogy nem ment Győzivel, mikor az udvarban lehullik egy levél azt is felveszik, majd pont erre ne kaptak volna..
40. emagdi (válaszként erre: 37. - Gpetra)
2006. dec. 5. 12:39

kizárt, hogy napokat szenvedett volna a kutya. szegény annyit nem is bírt volna ki.

szeirntem "csak" annyit várt, amíg odaér a kamera és az állatorvos. persze ez is sok, hiszen szegény állat értelmetlenül szenvedett.

39. Manon (válaszként erre: 37. - Gpetra)
2006. dec. 5. 12:33

nem állandóan van velük a stáb?

én mintha ezt olvastam volna!

Egyébként nagyon gáz volt a tegnapi adás! Szerencsétlen állat nem érdemelte ezt. Nem tudom mi az igazság elszökött vagy vitték, de ez akkor is durva!

38. Ekka (válaszként erre: 34. - Kif-lee)
2006. dec. 5. 12:28
Szándékos állatkínzásra én sem gondolok, csak pl. annyi "rendezésre", hogy Buksi eltűnik.. Aztán szegénynek ilyen szerencsétlen vége lett...:(((
37. gpetra
2006. dec. 5. 12:26
Én nem láttam a műsort, nem bírtam volna megnézni, de anyu olvasta, hogy a kutya tényleg megsérült, ez a része nem volt megrendezve (még jó!!!), voszont az állatorvos el akarta altatni, de ez az idióta 3 napig nem engedte, mert nem volt ott a stáb. Inkább 3 napig hagyta szenvedni szegény kutyut. Na hogy ebből mi igaz, azt nem tudom. Remélem, a fele sem. Minden esetre megírták.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook