Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Randim lesz szombaton, és fehér vagyok....hogy kaphatnék egy kis színt addig? fórum

Randim lesz szombaton, és fehér vagyok....hogy kaphatnék egy kis színt addig? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 15. 11:32
Milyen volt a randi??
2009. ápr. 1. 15:29
Drogériákban lehet kapni Dowe barnító testápoló krémet, egyben barnít és még ápol is, én használom minden este fürdés után és szép barnaságot kölcsönöz, használat után moss kezet !!! S. Ildikó voltam
2009. márc. 31. 18:55
De miért baj az, ha fehér vagy? Kiment már divatból a szoláriumozott bôr. Ma már rengeteg fehérítô kozmetikumot árulnak. Szép vagy fehéren is.
12. emagdi (válaszként erre: 10. - Herki1)
2009. márc. 30. 17:55

ha ügyesen sminkelsz, nem lesz feltűnő a fehér bőröd, sőt, még előnyödre is válhat!


esetleg próbálkozhatnál egy minimális barnítót tartalmazó hidratáló krémmel (van már többféle is ilyen), ezek 2-3 nap alatt már adnak egy minimális, természetesenek ható színt az arcbőrödnek

2009. márc. 30. 17:52
Ha nagyon zavar, max. kétszer menjél el szoliba, de vigyázz le ne égj, kérdezd meg, mikor volt csőcsere.
10. herki1 (válaszként erre: 9. - MelisUK)
2009. márc. 30. 16:51
hát még nem taliztunk csak telón beszélgetünk órákat..:) ezért fontos hogy azért kinézzek vhogy:D régi képeket látott rólam azon nem ilyen vagyok..
2009. márc. 30. 16:46

Ha fehér bőrrel is elhívott a srác randizni, akkor tökéletes vagy neki így is, nem menj el szoliba!


Egyébként nemrég egy brit lány a szolitól rákos lett, mikor megtudta, már csak napokat jósoltak neki... Azóta meg is halt...


Amúgy ha csak az arcod szeretnéd kicsit élettel telibbnek látni/láttatni, akkor vegyél egy sötétebb alapozót, én ezt használom. A MaxFactor márkából vettem a 113-as soft sable árnyalatot, a hófehér bőrömből gyönyörű egészséges színt varázsol - és nem tűnik maszknak. Az arcomra még egy picit teszek, olyan, mint az arcpír. (Persze csak nagyon véknyan kenem be vele magam.) Vagy használok csak simán barack színű arcpírt. Gyönyörű angyalkát varázsol egy hófehér bőrűből az enyhe barack színű arcpír.

2009. márc. 30. 15:51
nem a fehérrel van bajom, hanem hogy ez már nem normális..:) köszi a hozzászólásokat:) csak egy kis alapszín kéne, a barnítót már próbáltam régen de inkább többet nem...:)
2009. márc. 30. 15:48
ne vidd túlzásba a szoláriumozást, mert a leégett bőr sokkal furcsábban fog hatni mint a fehér. (szerintem amúgy észre sem fogja venni hogy fehér a bőröd, vagy miért gondolod hogy ez zavarná?)
2009. márc. 30. 15:46
Ha csak a külsődet nézi ,akkor el se menj..
2009. márc. 30. 15:32

Szerintem minden nap ne menj,bar nalam is volt hogy voltam 2x egymas utan.

Es ha elmennel ugy hogy ma+szerda+pentek es kozbe onbarnito-bar en nem szeretem.

4. agis
2009. márc. 30. 15:31

minden nap szolárium? fehér bőrrel? na neeeeeeeeeeeeee


fehéren miért nem vagy jó???

2009. márc. 30. 15:31
Nekem sosem volt bajom a fehérséggemmel, pedig én tényleg hófehérke tudok lenni így tavasz előtt:)
2009. márc. 30. 15:31
fú,menj el vagy kétszer szoliba!
2009. márc. 30. 15:30
Sziasztok. életem legfontosabb randijára készülök szombaton. negyon fehér színem van egy kis depresszió, nemalvás,kimerültség miatt. ha ma elmegyek egy 4percre szolizni és szombatig minden nap, van rá esélyem hogy kis színt kapjak? nem akarok barna lenni de ijesztő fehér se...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook