Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek tapasztalata mióma homeopátiás kezelésével kapcsolatban? fórum

Van valakinek tapasztalata mióma homeopátiás kezelésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
40. stainedhorse (válaszként erre: 38. - Leo30)
2016. jan. 28. 13:08
Szia a homeopátiás szert milyen orvos adta természet gyógyász nőgyógyász?Most állapították meg hogy miómáim vannak még nem tudom mekkorák tudtok e tanácsot adni?
2013. aug. 30. 11:33

sziasztok!

Rajtam elég sokat kísérletezett a dokim, de én erre nyitott voltam. Én is szedtem thuját és aurumot is, de végül a luteinum volt, ami bevált. És én is egyet értek leo30-al, hogy a doki a legfontosabb, aki elmagyarázza tisztán a helyzetet, elmondja a lehetőségeket. És ha mióma ügyben csak a műtét vagy a drasztikus gyógyszer van az eszköztárában, de te egyiket sem szeretnéd és még nem sürgős a műtét, akkor keresni kell olyan dokit, aki mást is tud ajánlani. Mert van ilyen doki és van a műtéten kívül más lehetőség is, ami segíthet.

38. leo30
2013. jún. 26. 14:26
Sziasztok! Nekem is volt myoma, amire az orvosom Thuja occidentalist és aurum metallicumot írt fel, azt szedtem 9 hónapig, és utána magától levált és semmi nyoma. Az is igaz, hogy elkezdtem jógázni és meditálni, és autogén tréningre is járni, szóval lelki oldalról is rásegítettem. Én csak azt mondom, hogy az orvos a legfontosabb, hogy kézben tartsa és jól állapítsa meg a homeopátiás szert.
37. macskuszka (válaszként erre: 36. - F64f0d9a69)
2009. aug. 24. 09:56
:)
36. f64f0d9a69 (válaszként erre: 33. - Macskuszka)
2009. aug. 19. 19:43
Aztán megkereslek majd valamelyik kismama topikban!
35. f64f0d9a69 (válaszként erre: 34. - Macskuszka)
2009. aug. 19. 19:38
Szia macskuszka! Ez igazán jó hír!! Remélem sikerül megszabadulnod tőle végleg!
2009. aug. 18. 10:47
Szia baranka111! Elkezdtem a talpmasszázst, amikor beszéltük (2 hónapja) és nagyon hálás vagyok a tippért. Nekem egyetlen tünetem az volt, hogy a ciklusom 35 napos volt, ami mára gyógyszer nélkül is napra pontosan és a nagykönyvekben megírt időközönként jön, pedig nem szedek gyógyszert. A közérzetem is sokkal jobb és már nagyon várom a szeptember elejei ultrahangot, hogy megtudjam, hogy mennyit változott a mérete. Remélem megint sikerült lefaragni a múltkori 7-8 centiből :)
33. macskuszka (válaszként erre: 26. - Emma*)
2009. aug. 18. 10:41
Szia Emma! Nekem a homeopátia azonnal megállította a növekedését, bár igaz, hogy nem magamtól kísérleteztem, hanem megkerestem egy nagyon jó nevű homeomátiás módszerekkel dolgozó orvost. A csökkentéshez kellett egy kicsit kísérletezni, de az is szépen halad. Egyébként engem is műteni akartak. Számos nőgyógyásszal konzultáltam és mind azt mondta, hogy mivel én még gyermekvállalás előtt állok azonnal ki kell venni. Egyenlőre örülök, hogy az alternatív gyógymódok mellett döntöttem ...
32. macskuszka (válaszként erre: 24. - 099c0bed40)
2009. aug. 18. 10:34
Sziasztok! Ezt a módszert nekem is említette az orvosom és azt mondta, hogy Magyarországon Pécset csinálnak csak ilyet. Van páciense aki kipróbálta és sikeres volt. Én úgy tudom, hogy a mióma mérete nem befolyásolja, hanem az a fontos, hogy hol fut a miómát tápláló ér, azaz mennyire hozzáférhető. Az is fontos, hogy milyen hatással van a mióma a szervezetre, mert ez egy lassú folyamat. Persze alapos kivizsgálás előzi meg az eljárást.
31. f64f0d9a69 (válaszként erre: 30. - F64f0d9a69)
2009. aug. 17. 19:26
Nem látok a szememtől, Emma is leírta csak máshova...
30. f64f0d9a69 (válaszként erre: 29. - 099c0bed40)
2009. aug. 17. 19:24

Persze ez így igaz! Én már banyakorba értem, de Emma titkolja a korát.

:)))

Nagyon utálok dokihoz menni, már nem is emléxem mikor voltam utoljára.Persze azért UH-ra ráveszem magam.

Jókívánságot köszönöm és viszont kívánom!!!

29. 099c0bed40 (válaszként erre: 28. - F64f0d9a69)
2009. aug. 17. 17:52

Ha nő ugyan, de panaszt nem okoz, és valaki már közeleg a klimaxhoz, akkor is érdemes próbálkozni a műtét elkerülésével.

Minden jót Neked, remélem jó híreket hallasz az UH-on!

28. f64f0d9a69 (válaszként erre: 26. - Emma*)
2009. aug. 16. 14:11

Én sem műttettem meg,igaz most éppen nem tudom meg van-e még mert nem mentem el UH-ra. De az összes tünet eltűnt.

Én több módszert vettem igénybe és ha hatott fogalmam sincs melyik. Lehet így együtt az egész. :))

Végül is mindegy. Le fogom lassan ellenőriztetni, mert már én is kíváncsi vagyok.

Ha nem nől gyorsan, akkor érdemes csak próbálkozni.

27. 099c0bed40 (válaszként erre: 26. - Emma*)
2009. aug. 16. 08:58
Én is pont ennyi vagyok,:) ja és nagyon szívesen, örülök neki, hogy ennyire hasonlóan gondolkodunk!
26. Emma* (válaszként erre: 25. - 099c0bed40)
2009. aug. 16. 08:19

Szia!


Nagyon szépen köszönöm, én is így gondolkodtam. 44 éves vagyok, tehát nem szívesen műtögettetném meg magam.

25. 099c0bed40 (válaszként erre: 20. - Emma*)
2009. aug. 16. 08:02

Szia, nem tudom mennyi idős vagy, de mielőtt a műtét mellett döntesz, több orvos véleményét kérd ki, továbbá járd körbe a témát A-Z ig.

Csak akkor vesd Magadat alá az operációnak ha nagyon muszáj, azaz ha mindenki egyöntetűen ezt javasolja, és Magad se találtál sehol semmilyen más lehetőséget.

Minden jót!

24. 099c0bed40 (válaszként erre: 23. - Bodilaszlo)
2009. aug. 16. 07:55

Szia, nem tudom hogy végzik-e ezt az eljárást Mo-on.

Lényege hogy a miomához vezető ereket elzárják, magyarul éhen halasztják a miomát, ami aztán jó esetben elpusztul és leválik.

Hátulütője a dolognak, hogy kizárólag kis göböknél alkalmazható, és olyanoknál amik a nyh felszínén vannak, a másik pedig hogy nem minden esetben sikerül az összes eret teljesen elzárni.

23. bodilaszlo (válaszként erre: 22. - Bodilaszlo)
2009. aug. 16. 06:41
Na visszahallgattam a műsort. Tegnap 8 óra 8 perc 40 másodperckor kezdődött. Mióma embolizációnak nevezik az eljárást.
22. bodilaszlo (válaszként erre: 20. - Emma*)
2009. aug. 16. 06:20
Tegnap a Kossuth rádióban reggel 8 óra utánni időben mondtak valami új műtéti eljárást a miómával kapcsolatban és azt hiszem az interneten vissza lehet hallgatni a rádió műsorait. Sajnos pont autót vezettem nem tudtam rendesen odafigyelni mit mondtak.
21. f64f0d9a69 (válaszként erre: 20. - Emma*)
2009. aug. 14. 12:42

Lehet, hogy jobb lenne túlesni rajta!

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

20. Emma* (válaszként erre: 7. - Emma*)
2009. aug. 14. 08:28
Na, közben kiderült most, hogy a női ököl nagyságú miómám férfiököl nagyságúra nőtt. Parázok, mert műteni akarják.:((
2009. jún. 22. 12:25
Szívesen és sok sikert mindenhez,mielőbb! :)))
18. macskuszka (válaszként erre: 17. - F64f0d9a69)
2009. jún. 22. 11:06
Köszi szépen mindent :)
17. f64f0d9a69 (válaszként erre: 16. - Macskuszka)
2009. jún. 20. 10:17

Már mindenféleképpen jó úton haladsz.

Meglátod majd gyerkőc mellett milyen jól fog jönni a sok ismeret!

Gondolatban vagdosd el a tápláló ereket és égesd el.

Gyors jobbulást kívánok!!

16. macskuszka (válaszként erre: 15. - F64f0d9a69)
2009. jún. 19. 12:58

Én még a gyerekvállalás előtt vagyok és azért fordultam mindenképpen dokihoz, hogy ez a kísérletezési fázis megalapozottabb legyen és mindig az alkatilag leginkább passzoló dolgokkal próbálkozzak. Nagyon elégedett vagyok vele, de ha nem lenne minél hamarabb fontos elmulasztani a miómámat (és persze mindenféle műtéti beavatkozás nélkül), akkor valószínűleg követném a példádat.


Megállítani a növekedését nekem is könnyen ment. Már az először választott szerrel sikerült, de nem igazán akart akkor még elindulni összefelé.


Egyébként remélem nemsokára én is "önkiszolgáló" leszek. Már elkezdődött a folyamat és minden más nyavalyát ilyen módon kezelek magamtól, de a miómához nem volt bátorságom :(

15. f64f0d9a69 (válaszként erre: 14. - Macskuszka)
2009. jún. 19. 12:38

Vettem már jó régen + azóta is homeopátiás könyveket.

Ezekben sok ilyen jótanács van.

A Thuja pedig azt hiszem egy női dolgokkal foglalkozó újságban volt. Nagyon sok jó tanáccsal.

A gyerekemet 1x elvittem homeo orvoshoz aztán inkább én kísérletezgettem vele. Sokkal jobb lett az eredmény és olcsóbb.

Én már önkiszolgáló vagyok. Néha kapok nagyon jó tanácsokat - pl. it a fórumon - és eddig beváltak.

Az én ismereteim szerint elsőre szinte mindig a Thuját javasolják. A gugliban is ezt találtam.

Egyébként mikor felfedeztem én is ideges lettem, mert ugye a gyerekeimet még fel kellett nevelni. Mivel már banyakorba értem, nem kell aggódnom. A doki mondta. Ja én az agykontrollt is használtam és az erek nem sokasodtak, ezért nem is nőtt.

14. macskuszka (válaszként erre: 12. - F64f0d9a69)
2009. jún. 19. 12:12

Valószínűleg beletaláltál, bár nem tudom, hogy kinek mi a jó. Állítólag egyénenként változó lehet.


Nem irigyellek azért az időszakért, amikor tudtad, hogy van valami, de nem tudtad, hogy jóindulatú. Tuti, hogy szívrohamot kaptam volna. Nekem ilyen szempontból szerencsém volt, mert egy hasi ultrahangon vették észre véletlenül, de legalább meg tudták mondani mi az. Bár nekem így is para volt.


A Thujáról itt hallok először. Én kerestem egy olyan dokit, akinek jók az eredményei ilyen téren és az ő tanácsit követem. (Vagyis a talpmasszázzsal mostmár a tiédet is :) ) Ő nem említette a Thuját.

13. f64f0d9a69 (válaszként erre: 9. - Emma*)
2009. jún. 19. 11:38
Szerintem van pár hasznos tanács. Én ha lehet meg szoktam fogadni - amit el tudok fogadni!
12. f64f0d9a69 (válaszként erre: 10. - Macskuszka)
2009. jún. 19. 11:37

Az a helyzet,hogy nagyon erős tüneteim voltak. Most, hogy írod a Siliceát - hát azt én is használom. Csak éppen a bőr állagára, de ezek szerint tudtomon kívűl jót tettem magammal :)))

Nekem csak kb3x4 cm-es volt. Hobbiból vettem egy íriszdiagnosztikáról szóló könyvet - így fedeztem fel. ahogy nézegettem a szememet. Elmentem nődokihoz és megerősítette az UH amit reméltem. Mert csak azt tudtam valami daganat, azt nem hogy mióma és ugye megijedtem. A Thuját nem is használod mellette?

11. macskuszka (válaszként erre: 7. - Emma*)
2009. jún. 19. 08:17

Azt mondta a homeopátiás dokim, hogy jó eséllyel lehet vele mit kezdeni ilyen módszerekkel, de vannak olyan páciensek, akiknél nem hat.


Ha a dokid másképp nem rendelkezett, akkor lehet, hogy érdemes már megnézetned. 3 hónap alatt meg kellene szerintem mozdulnia.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook