Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet leszoktatni párunkat az ivásról? fórum

Hogyan lehet leszoktatni párunkat az ivásról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2014. jún. 21. 17:23
sehogy; elhagyni;
2014. máj. 18. 11:05
vagy igyatok együtt. :D
2014. máj. 18. 11:05
hagyd el.
2014. máj. 18. 11:04
ez nehez eset.mig o nem tartja hibasnak,egeszsegtelen,hogy iszik,nem sok mindent birsz tenni.
225. katane (válaszként erre: 224. - Vicus1975)
2009. júl. 13. 18:49

Szió!

Legyél nagyon erős,akaratos.Segítsd őt,de ha feladja,akkor Te is add fel! Nem ér annyit az egész,kezdj új életet!!

2009. júl. 13. 17:11

hello.

Eltuntem mert a hetvegen kirandulni voltam, nem a parommal. O ivott. Nem telt jol, idegeskedtem miatta, de nem bantam meg hogy elmentem. Aztan a tegnap este megint erkezett sirva, bla-bla ugyanaz a szoveg. hagytam hogy aludjon nalam, ma elment munkaba. A reggel azt mondta erdeklodjem meg az elvonokurat. Me nem ert haza a melobol, kivancsi vagyok estere ugyanaz lesz-e a velemenye. Ha az en mellete allok es segitem, hanem mehet haza es ihat tovabb. Legalabbis most ezt erzem. Es azzal az "A" val akirol szo volt, megszakitottam minden kapcsolatot, mar amennyire lehet, szoval nem beszeltem vele egy par napja, es nem is akarok. drukkoljatok az elvononak, habar szerintem nem lesz belole semmi. Kellemes napot

223. liza52 (válaszként erre: 221. - Vicus1975)
2009. júl. 12. 09:21

Helló!

Már megint eltüntél?. Mi van veled? Itt agyon

izguljuk magunkat miattad, és Te sehol!Jól vagy?Puszi:Liza

2009. júl. 9. 17:26
Nagyon nehezen,vagy sehogy.
2009. júl. 8. 12:52
nem volt idom es hangulatom hogy irjak. Tul sok dolgom van, feleves zaras a konyvelesbe. Egy reszbol jo is hogy kell dolgozzak. elment, es most ket nap mulva jon sirva, zaklat egesz nap, hogy ongyilkos lesz stb, nem evett semmit, de most is reszeg. Meg tortent sok minden, este irok.
220. liza52 (válaszként erre: 219. - Katane)
2009. júl. 7. 22:01
Végre valami jó hír!:-))
219. katane
2009. júl. 7. 16:17

Nos,-azt látom,mindenkinek sikerült leszoktatni mindenkit-mindenről.

Kihalt a topic.

218. liza52 (válaszként erre: 217. - Survivor3)
2009. júl. 5. 08:14
Nekem az a véleményem, hogy Te még nem voltál ilyem helyzetbe.Ilyenkor a szeretet nem ér semmit. Rengeteg embet nem szeretnek és nem iszik, és még több embert szeretnek és egyfolytában iszik.A másik, hogy van pénze mit elinni. Ha családja és gyerekei vannak akkor azt az üzenetet tükrözi. csak ÉN vagyok a fontos, a többiek nem érdekesek. Az ilyen embertől minél előbb meg kell szabadulni.
2009. júl. 4. 23:58
szeretettel
2009. júl. 4. 23:55
Hátha rászokott,akkor sehogy,vagy nagyon nehezen!
215. liza52 (válaszként erre: 213. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 19:56
Azt írtad vannak barátaid.Elevenítsd fel velük a barátságot. Ne mond azt, hogy egyedül-egyedül-egyedül.Ha ezt mondogatod, tényleg egyedül maradsz. Ne akarj görcsösen egy másik kapcsolatot, mert akkor az sem sikerül. Engedd el a multat, /ha nehéz is /, megfogod látni megtalál az igazi férfi.Ne te válaszd ki, mert ha az uj pasi megérzi,hogy egy kicsit is nyeregbe van megint te maradsz a vesztes. Nézd meg itt milyen sok emberrel kötöttél ismeretséget, nézz szét a környezetedben és éld az életed úgy, hogy neked is kellemes legyen.
214. 40163fd81d (válaszként erre: 213. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 18:03

Először is gondold át ,hogy mit szeretnél és aszerint tégy majd.Ha amellett döntesz,hogy vele maradsz,akkor legyél is mellette,de ne úgy ahogy most.

Avval nem segítesz rajta,ha csak csendben elviseled,te is tudod.

Ha mégsem akarsz vele tovább élni,akkor legyen az az első ,hogy lenyugszol,kihevered a dolgokat,történéseket.

Az amit leírtál,még nem kapcsolat,akár időt is kérhetsz,vagy egyenlőre barátságot....

2009. júl. 3. 17:51
nem nem ezen surgosen kell valtoztassak. Csak meg ero kell hozza. igy ugy sem megy sokaig. Csak meg nem tudok semmit. Gondolom a hetvegen minden eldol. Csak egyedul is rossz lesz. Azt kellene megszakitsam mind a 2vel a kapcsolatot, es probaljak meg normalisan nyugodtan elni, meg ha egyedul akkor is. de hat ugy latszik ez vagyok en, direkt keresem hogy komplikaljam az eletem.
212. 40163fd81d (válaszként erre: 211. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 17:38
Evvel azt akarod mondani,hogy marad minden a régiben?
2009. júl. 3. 17:28
koszonom a hozzaszolasokat,tenyleg nagyon szivesen olvasom. Az a masik "A" pedig nem tudom, lehet csak menekules ebbol a helyzetbol, lehet hogy tenyleg csak szeretetre vagyom es azert tortent minden igy ahogy tortent. Es most mar en is tisztan latom hogy nem kellett volna egy masik kapcsolatba is belekeveredjem, de csak igy elem tul ezt az egeszet, ha annyira gyenge vagyok hogy nem tudom elkuldeni. Es meg egyszer koszonom a velemenyeteket es az oszintesegeteket.
210. liza52 (válaszként erre: 204. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 16:06
Nagyon egyetértek az előttem szólókkal.Először is ,hogy ne ugorj bele egy új kapcsolatba.Most mi írjuk a tanácsokat, ez azért van, mert egy kívülálló reélisabban látja az eseményeket.Megmerem kockáztatni azt a feltételezésem, hogy aki itt neked tanácsokat ad már volt hasonló cipóben. Téged is 100% -ig medértelek. Szeretetre vágysz!Azt hiszed én nem voltam hasonló helyzetben?Csak az en párom antialkoholista volt. Amikor a 10-12 . évben összeszedte magát és én lettem munkanélküli egy vasat nem adott haza.Volt hogy olyan beteg voltam, hogy 2 napig nem tudtam felkelni még egy szelet kenyetet sem adott.13 év után szilveszter előtti nap este 10 orakkor megmutattam neki hol az ajtó. Sokat gondolkoztam, mit csináljak, mostmár bánom ,hogy nem sokkal hamarabb küldtem el.
209. 40163fd81d (válaszként erre: 204. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 14:32

Nem értem miért bonyolítod ennyire a dolgaidat.Egyszerűen ha felelősséget,vagy szeretetet érzel iránta ,de ha nem ,akkor is meg kell tenned,szakítanod kellene vele ,hogy rájöjjön,neked ez így nem kapcsolat és nem jó,de neki sem,mert tönkre teszi magát és te nem akarsz ennek a része lenni.

Akár tetszik neki akár nem tudomásul kell vennie a döntésedet.

Olvasom ,hogy még ráadásul szerelmes is vagy valaki másba.......

Én úgy gondolom,először próbáld rendbe tenni az életedet,mielőtt belebonyolódnál egy másik kapcsolatba.

208. Tidike
2009. júl. 3. 14:18
Ha tényleng van egy másik valaki akibe szerelmes vagy, akkor miért nem lépsz? Ő biztos melletted lesz és nem hagy téged.
2009. júl. 3. 13:28

amúgy olvastam,hogy szerelmes vagy "A"-a...

akkor hajrá

dobd ki ezt a részegest

206. szemmelver (válaszként erre: 194. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 13:27
nem értelek benneteket!
205. Tidike (válaszként erre: 204. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 13:24

Megéri ez neked? Mit kapsz tőle? Van valami ami miatt ennyire ragaszkodsz hozzá? Ezerszer különbet is kapnál. Ne tedd tönkre magad!!!! Tudom könnyű ezt nekem így leírni, de ismeretlenül is sajnállak.

Én az előző házasságomban éreztem így magam. Csak annyi volt a különbség, hogy az én férjem józan bolond volt. Ráment félig az egészségem. Gyomorfekélyem lett és pajzsmirígy problémám. Nem érte meg az egész. Nem volt nekem se könnyű, de elváltam. Nem bántam meg:)

2009. júl. 3. 11:51
mar nem vagyok tisztaba az erzeseimmel. azzal sem hogy szeretem-e? csak valamiert ne tudom elkuldeni. Nem tudom. soha nem ereztem ilyent. Csak azt erzem minden nap gyomoridegem van, nem tudok enni rendesen, es teszem tonkre magam
203. Tidike
2009. júl. 3. 09:13
Egyetértek veled. Én se csinálnám azt amit vicus1975, nem szabad, hogy az életét tönkretegye. Mit szeretsz még egy ilyen emberen?
202. 40163fd81d (válaszként erre: 201. - Vicus1975)
2009. júl. 3. 08:29

Vicus.

Ő egy felnőtt ember,ne viselkedj úgy vele ,mint egy gyerekkel.

Az ő élete ,az ő felelőssége,mindaddig ,amíg segítség gyanánt pátyolgatod,annál kevésbé fog ráébredni erre,te pedig sajnálatból a legrosszabbat teszed vele és magaddal is ,amit csak tehetsz.

Ha segíteni akarsz neki ,akkor küld el,és azt is mond meg neki miért.

Ez lenne a valódi segítség számára,szerintem.

2009. júl. 3. 06:56
sziasztok. Nagy dontes elott, nem alszom 2 napja. Mar nem is beszelgetunk.ejjel arra ebredtem hogy hozzam bujt, de nappal egy szot sem szoltunk egymashoz. ja annyit hogy miert csinaltam mindezt ha most a szemere vetem. es hogy o peneszes kenyeret kellett vigyen tizoraira. az ugy volt hogy ott volt a friss is csak eppen meg sem nezte hanem ami elol volt azt vitte. Persze o nem vett eletebe kenyeret. neki a lakasaba meg aram sincsen, semmi semmi mindent eladott, sotetseg es egy agy, meg furdoszoba sincsen, oda kellene hazakuldjem. ezert felek hogy 2 het mulva koszosan es budosen es reszegen fogom latni az utcan. De hat akkor is???? ez az en eletem. Nagyon elfajultak a dolgok. lehet talan ezeket a naplomba kellene beleirjam, de itt varom a hozzaszolasokat. nem sertodok meg, en is tudom mit kellene csinalni, de ha olvasom hogy masnak is ez a velemenye az erot ad. kellemes napot
200. Tidike
2009. júl. 1. 10:54
Fiatal vagy még ahhoz, hogy elfecséreld egy ilyen emberre a fiatalságod, az életed.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook