Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanult már valaki az EFEB-nél? Most kezdek náluk egy tanfolyamot, érdekelnek a tapasztalatok. fórum

Tanult már valaki az EFEB-nél? Most kezdek náluk egy tanfolyamot, érdekelnek a tapasztalatok. (tudásbázis kérdés)

1 2 3
70. Dominikaa (válaszként erre: 67. - Nilem023)
2023. okt. 1. 09:49
Még olyan kérdésem lenne, hogy azt a 2 könyvet amit ajánlanak a tanfolyamhoz, (azt a kimondottan EFEB-es Surapka Boglárkás könyveket) megvetted? Vagy mondtak róla a tanárok valamit? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de te vagy az egyedüli akit tudok hogy most csinálja a képzést.. :))
69. Dominikaa (válaszként erre: 67. - Nilem023)
2023. okt. 1. 09:28
Bocsánat, nem jelöltem meg, hogy neked szántam a kérdéseket..
2023. okt. 1. 09:27
Azóta gondolom meg volt az első modulzáró vizsgád is. Milyen volt? Amit kaptam leírást ezekről, abban sajnos nem írták, hogy ezek a modulzáró vizsgák itthon, online zajlanak vagy jelenléti és akkor ott a suliban egy gépen csináljuk.
67. nilem023 (válaszként erre: 66. - Dominikaa)
2023. szept. 20. 19:19

Nagyon jó!!!! Szuperek a tanárok, jól magyaráznak és kedvesek!!

Rengeteg segéd anyagot kapunk és minden órát rögzítenek így ha nem tudok a gép előtt ülni vagy vmit nem értek vissza tudom nézni. Az online része is profi!! Ugyan úgy részesei vagyunk az órának mintha csaj ott ülnénk, bármikor hozzá tudunk szólni mi is.

Szóval jelentkezz, nem fogod megbánni!!!!

66. Dominikaa (válaszként erre: 64. - Nilem023)
2023. szept. 20. 16:59
Megkérdezhetem, hogy milyen eddig? 😊 Én is szeretnék jelentkezni majd, viszont én majd bejárosként mennék majd.
65. bagva
2023. aug. 10. 10:05

Sziasztok!

Nagyon sokat változott pozitív irányban az EFEB. Én korábban is jártam hozzájuk tanfolyamra, nem volt akkor sem komolyabb gondom, de most sokkal profibbak. Azonnal felvették a telefont és nagyon korrekten tájékoztattak Az e-learninges tananyag is sokkal részletesebb, interaktívabb, nagyon élveztem a tanulást.

64. nilem023 (válaszként erre: 63. - Claudia882)
2023. aug. 9. 19:44

Szia. Már én is jelentkeztem🙂 Én pedagógiai asszisztens képzést választottam. Elő online órákon fogok részt venni itthon. Szeptember 9-én indul, már várom.

Nagyon jól tájékoztattak eddig mindenről. Nem bántam meg eddig, hogy őket választottam 🙂

Jó tanulást és majd sikeres vizsgát kívánok neked🍀

63. Claudia882 (válaszként erre: 62. - Nilem023)
2023. aug. 9. 19:36

Szia ma jelentkeztem műszaki cikk eladó tanfolyamra.

Eddig nagyon gyors és TETSZIK.

Ne hezitálj.

Nem kell bemenni online is lehet mindent csinálni.vizsgazni is.

2023. júl. 10. 14:12

Sziasztok!

Kicsit régiek a bejegyzések, de hátha van valakinek frissebb tapasztalata!

Én most szeretnék jelentkezni az egyik képzésekre! Több sulit is néztem, de ők a legszimpatikusabbak.

Nem csak itt de más fórumon is olvastam negatív véleményt /is/ és kicsit elbizonytalanodtam🫤

Valakinek van friss élménye esetleg?

61. tanna79 (válaszként erre: 59. - Nikosz9)
2022. jan. 7. 11:27
Az, hogy milyen elvárásaik vannak azt egy OKJ-s képés esetében a minisztérium szabja meg, nem az iskola. Pszü-re jártam én is és tényleg nehéz, de ha ilyen végzettséget szeretne az ember akkor tanulni kell. A Covid miatt nálunk is voltak időpontváltozások.
2022. jan. 1. 10:25
EFEB Oktatási Központ Európai Uniós Pályázatíró és Projektmenedzser megnevezésű E-learning alapú képzésben részt vett valaki? Vélemények, tapasztalatok?
59. Nikosz9 (válaszként erre: 51. - Gica4g)
2021. dec. 24. 15:37
Szia Gica4g! Én most kezdtem el a pénzügy-számvitelt, sajnálom hogy nem olvastam el hamarabb a véleményeket. Én is így jártam, ez a suli egy adag fos! Minden időpontot az utolsó pillanatban jeleznek, nincs senki aki segítsen. Egy e-mail-re 1 hét mire válaszolnak, bunkóak és olyan elvárások vannak igen rövid idő alatt amiket szinte lehetetlen teljesíteni, egyetemi szintűek. Esettanulmányt kell írni, amit egy hétköznapi ember nem tud megcsinálni. Ha nem írod meg időben, kidobnak a suliból, a pénzed meg ott marad náluk! Direkt így csinálják, nem dolgoznak semmit, a pénz meg csak jön! :@
58. szaszy35 (válaszként erre: 35. - Bagva)
2021. febr. 26. 18:30
Szia! Milyen a vizsgáztatás? Mennyire laza? Segítőkészek? Puska, egymás segítése lehetséges írásbelin? Elég nehéz. Köszi
2021. febr. 26. 18:26
Valaki elvégezte már a Pedagógiai,- és családsegítő munkatárs képzést az efeb-nél? online álltam neki. Megvannak a modulzárók. Milyen az írásbeli? Esetleg lehet egymásnak segíteni? Mennyire laza, vagy szigorú a vizsgáztatás? Köszi!
56. LadyWu (válaszként erre: 55. - Rékuska89)
2021. febr. 26. 15:21

Szia Réka, Elkezdted végül a logisztikát? Én most szeretnék belevágni. Milyen a tanfolyam? Minden elérhető online? Te merre szeretnél majd elhelyezkedni a végzettségeddel? Előre is köszi a segítséget,

Nóra

55. rékuska89 (válaszként erre: 42. - Pancsika86)
2021. febr. 4. 13:06
én most szeretnék jelentkezni logisztikára szerinted be merjem vállalni?
54. gica_0202 (válaszként erre: 53. - Natalie005)
2020. dec. 29. 13:53

Szia,


Én elkezdtem a tanfolyamot. Eddig még nekem is újdonság, de segítőkészek volt az ügyfélszolgálat.

Te végül elkezdted? Mondjuk jó lenne, ha létrehoznának legalább egy csoportot (pl.facebook) ahol csatlakozni tudnának a tanulók és akár egymást segítve lehetne haladni.

2020. nov. 24. 19:21

Sziasztok!

Én csak segítséget szeretnek kérni ! Nagyon gondolkodom, hogy el kezdjem e az EFEB-nél az online pénzügy-számvitel tanfolyamot. Van e valakinek hasonló véleménye mostanában, hogy meg éri e azt a 100 ezer forintot. Vagy ha esetleg nem akkor tudtok e ajánlani valami ehez hasonló teljesen online vizsgazas szempontjabol is otthon végezhető tanfolyamot!? Nekem egyébként gazdalkodas es menedzsment végzettségem van , nem tudok egyáltalán elhelyezkedni es kiegészítésként szeretnem ezt a tanfolyamot elvégezni hátha igy több esélyem lesz. Legyszi segítsetek. Előre is köszönöm!

2020. nov. 6. 14:20

Sziasztok!

Korábban már jártam az EFEB-hez és akkor nagyon elégedett voltam. Egy másik suliban kezdtem, ami közben tönkrement. Egyedül az EFEB-nél tudtak segíteni, mert lassan kicsúsztam ez egy évből és akkor már nem vizsgázhattam volna. Náluk befejezhettem a képzést és ott is vizsgáztam. Én is szeretnék még elvégezni náluk egy pénzügyi-számviteli tanfolyamot, ami tudom, hogy nagyon nehéz, ezt több kollégám is mondta. A honlapjukon az áll, hogy az országos átlaghoz képest náluk 48%-kal jobbak a vizsgaeredmények. Azt hittem ez csak marketing duma, de megnéztem a hivatal honlapján is és tényleg igaz. Nekem egyszer már bejött és ez is megerősített, hogy őket válasszam. Nem akarok befolyásolni senkit, ez csak az én véleményem, a döntés mindenkinek a saját kezében van.

Remélem azért valamit mégis segítettem.

51. gica4g (válaszként erre: 50. - Vivus22)
2020. okt. 31. 17:48
Én pénzügyi és számvitelit kezdtem náluk online tanfolyamon. Kész katasztrófa az egèsz! A tananyag úgy van összeollózva más oldalakról, az ellenörző kérdések és vàlaszaik ellentmondanak a tananyagban olvasottaknak. Nincs kitől kèrdezni, mert sok témához nincs tanár kijelölve, ahol meg van, ott azt mondta, hogy az ellenőrző kérdéseket nem ő állítja össze, nem tudja mi van benne. Átrágtam a témát, most nézem a hozzá tartozó vizsgakérdéseket. Hát a kérdések fele mégcsak érintőlegesen sincs a tananyagban! Lehet, hogy a többi tanfolyam jó, de ez egy kalap szar! Bocsánat a kifejezésért, de nagyon mérges vagyok, 100E forintom van benne, és kilátástalan az egész!
2020. okt. 25. 12:39

Sziasztok!


Én az óvodai dajka képzésen gondolkozok az EFEB-nél. Tudna valaki véleményt mondani róla, megéri? Illetve nem igazodok ki az oldalon leírtak alapján mert azt írták az online tanfolyamosnál hogy a vizsga végén tanúsítványt kapnék, fent pedig írva van hogy okj-s bizonyítvány szerezhető. Ez hogy működik? A bejárósnál pedig egyből az okj-s bizonyítvány van írva.


Illetve még egy kérdésem lenne, szerintetek az online vagy a bejárós lenne jobb?


Válaszaitokat előre is köszönöm!

49. bagva
2020. okt. 23. 11:10

Sziasztok!

Nálunk is gond volt a létszámmal, az okj változás miatt mindenki jönni akart és nem fogadták el, hogy nem férnek be a csoportba. Nálunk nagyon korrektül jártak el, bejött az EFEB vezetőségéből valaki és felajánlotta, hogy indítanak egy vasárnapi csoport is, akinek jó az kap 5% kedvezményt. Többen át is mentek, így mindenkinek jutott hely. Nekem ez már a második tanfolyam nálunk, én elégedett voltam mindkettővel, sőt azon gondolkodom, hogy elkezdek decemberben még egy másikat is.

48. Bichi
2020. okt. 20. 23:31

Én pénzügyi számviteli ügyintézőre jártam, de otthagytam. Szánalmas volt az oktatás. Ez egy kimondottan olyan tárgy, ahol a dolgok egymásra épülnek, de ott mindig az az óra volt megtartva, amelyik tanár ráért. Az hogy az alapok nem voltak meg, senkit nem érdekelt.

Egyik pillanatban úgy döntöttek,hogy túl sokan vagyunk (mármint annyira,ha mindenki eljön nincs annyi szék a teremben), és ketté vették a csoportot,majd kzölték, hogy innentől xy nem szombatonként jár, hanem vasárnap. Az hogy ez valakinek megfelel, vagy sem, az senkit nem érdekelt...

Többen voltunk, akik a felén túl abbahagyták, mert annyira kilátástalan volt.

Lehet hogy a végén adott papírt, de hogy tudást és hozzáértést nem, az biztos...

Nálunk a csoportban egy ember nem volt elégedett az anyagleadással, és annak megértetésével, még az is csak meregette a szemét, aki már pénzügyesként dolgozott papír nélkül :)

47. Gretuska (válaszként erre: 39. - Pappy)
2020. okt. 20. 22:15
Szia. Anyukám most csinálja. Nagyon minimális angol tudás kell hozzá. 🙂
2020. okt. 20. 22:14
Sziasztok!Elkezdtem az EFEb-nél Minőségügyi munkatárs és belső auditor online tanfolyamot. Valaki végezte már ezt náluk, vagy esteleg tanulja valaki? Segítségét szeretnék kérni, mert teljes káosz (mindentéren) számomra ez az egész. Köszönöm
2020. okt. 2. 10:11
Szia. Én is akartam menni az EFEB-hez kézápoló és műkörömépítő tanfolyamra, de sajna már nem volt hely. Novemberire tudtak csak fogadni. Szerintem félreértettél valamit, mert OKJ-s bizit is lehet szerezni a végén, egy barátnőm járt korábban oda és ő is kapott.
2020. szept. 26. 19:42
Sziasztok! Kézápoló és műkörömépítő online tanfolyamot kezdenék. Olvastam h efeb tanúsítványt állítanak ki, az mire jó? Olyan mint az okj-s vagy nem fogadják el mindenhol?
2020. szept. 1. 17:51
Sziasztok! Esetleg valaki tudna okosat mondani arról, hogy a Logisztikus vizsga mennyire nehéz, milyen kérdések vannak? :) Köszönöm
42. Pancsika86 (válaszként erre: 37. - Csicsoanett)
2020. szept. 1. 17:49
Szia! Ha még aktuális... pl. a logisztikus képzésnél 61.900.- a vizsgadíj!
41. pappy (válaszként erre: 40. - Garabonciás)
2020. szept. 1. 17:49
Èn se èrtem ...de a jelentkezèsi feltètelekben nem szerepel viszont van a vizsga anyagbsn eladástan idegen nyelven!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook