Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fejér megyei pánikbetegek közössége, fóruma fórum

Fejér megyei pánikbetegek közössége, fóruma (beszélgetős fórum)


2009. szept. 24. 09:16
Szia!Jó ötlet volt ez a fórum,kár,hogy nem nagyon írtak az emberkék,pedig biztos vagyok benne,hogy sokan járunk hasonló cipőben...
2009. márc. 29. 19:49
Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert sajnos sok ember van ebben a betegségben a pánikbetegségben. Több fórum is szól erről a betegségről, itt a HOXÁN, de én nem csak az egymás seggítésére támogatására,hanem egy kis humorral, kedvességgel határolt közösségi fórumot szeretnék ezzel létrehozni.Több egésszen más fajta betegségnek van ilyen közösségi fóruma, ahol még találkozókat is szerveznek. Ebből kiindúlva "szűkítettem" a kört kimondottan Fejér megyére ,DE ez nem azt jelenti ,hogy ide más nem írhat!!, hanem szeretnék találkozókat is szervezni, majd...ha úgy összejön a dolog, mert van sok olyan pánikbeteg sajnos, aki már agorafóbiás is nem megy ki az utcára stb., de ha tudná, hogy olyan emberek közé menne, akik hasonló "cipőben" vannak akkor az Neki és a többieknek is terápiás jelleggel hatna....szóval ez egy kicsit különbözik a többi fórumtól ,ami a pánikbetegségről szól, de azért annyira mégsem:-) lehet bármiről írni: Kinek hogy kezdődött stb. gyógyulások, praktikák.Szóval írjatok, segítsünk egymásnak.Segítsünk megérteni, akár egymás családtagjainak ezt a betegséget, mert a pánikbetegek 80%-ának a hozzátartozói "hisztinek" tartják teljességgel alaptalanúl sajnos ezt a betegséget, ezáltal tovább mélyítve a pánikbeteg családtagot....szóval bárki írhat, beszéljük meg.Tegyünk egymásért...........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook