Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esküvőre sminkeltetni érdemesebb inkább kozmetikussal? fórum

Esküvőre sminkeltetni érdemesebb inkább kozmetikussal? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. máj. 18. 14:50
Engem az unokatesóm sminkelt ki, szépen megcsinálta. De ha nincs a környezetedben olyan, aki jól sminkel, csináltasd meg inkább kozmetikussal!
2010. ápr. 17. 16:10
Én azért mentem el kozmetikushoz sminkért, mert éppen akkor jött ki életem első allergiája az arcomon. A párommal az volt az első közös megjelenésünk ilyen rendezvényen. Még sem mehettem el pöttyösen. Nagyon szépen lekent alapozóval és sminkkel, de utána a lelkemre kötötte a rendes arctisztítást. Csinosnak éreztem magam és a párom is jelezte ezt, utána jött a harc hogy kiderüljön mire vagyok allergiás. Mára már megoldottam, de akkor nem éreztem volna jól magam smink nélkül. És persze profihoz mentem, akit ismertem már előtte.
37. K.né
2009. jún. 16. 14:01
Előtte 1 héttel elmentem egy arctisztító kezelésre, de a sminkelést barátnőre bíztam. Így nem került semmibe, és mégis szép volt. Legalábbis nekem tetszett :-)
36. d8908b786a (válaszként erre: 32. - Mreich)
2009. ápr. 25. 23:24
Én sem voltam még sosem előtte. 2 hónappal esküvő előtt elmentem egyhez, aki mint utóbb kiderült hálisten nem válalta a sminkelést... Elmentem hozzá arctisztításra, és úgy elintézte a bőröm, hogy csuda. A kezelés alatt mindennel el volt foglalva, sietett és kapkodott. Szabad kézzel nyomkodta az arcom... A körme félhold alakú nyoma benne maradt a börömben, és egymerő seb volt az arcom... 2 hétig curiozával kentem, mire rendbe jött. Aztán elmentem egy másik kozmetikushoz, akinek a szalonjában végül a sminkemet csinálták, és a kezelés után már másnap semmi sem látszott a nyomkodásból... Kicsit jobban értett a szakmájához, mint az első borzalom. Így én azt ajánlom mindenkinek aki nem jár vagy járt kozmetikushoz, hogy esküvő előtt jó pár hónappal kezdje el kipróbálni, ne hogy eski előtt 1 héttel vágják tönkre az arcát úgy, mint az enyémet, 2 hónappal előtte...
35. Bernkie (válaszként erre: 34. - 5e48d37001)
2009. ápr. 25. 20:47
Hát igen...de érdemes olyan kozmetikust választani egy ilyen alkalomra,akinek vagy jó híre van vagy láttunk már néhány munkáját és tetszett is....
34. 5e48d37001 (válaszként erre: 31. - Bernkie)
2009. ápr. 25. 16:30
Egyetértek,csak azt hozzátenném,hogy sajnos nem mindegyik kozmetikus érti is a szakmát vannak olyanok is akik nagyon amatör módon sminkelnek.
33. Bernkie (válaszként erre: 32. - Mreich)
2009. ápr. 25. 08:42
Ez így van...
32. mreich
2009. ápr. 25. 08:33

Én az esküvőm előtt sose jártam kozmetikushoz, de akkkor elmentem, többször is. Nem árt egy profi tisztítás előtte meg próbasmink.


Mindenkinek ajánlom, az otthoni sosem lesz olyan, mint a profi munka.

2009. ápr. 25. 08:24

Esküvőre mindenképp érdemes kozmetikussal sminkeltetni...én is kozmetikus vagyok...láttam már olyan menyasszonyt,aki az esküvőjére saját maga készítette el a sminkjét és borzalmas lett.....nem volt pontos és olyan sminket csinált magának,ami nem is illett hozzá(az alapozó kb. 4 árnyalattal sötétebb volt az eredeti bőrszínénél és még azt is foltosan vitte fel..és ráadásul,éjfél fele már semmi nem látszott a sminkből...

Mi kozmetikusok,jobban tudjuk,hogy kinek mi illik és mi nem,hiszen ez a szakmánk...mi mindenkinek személyre szabott sminket készítünk és öszzevetjük a szaktudásunkat azzal,amit a vendég szeretne...

Így azt tudom mondani,hogy ha már valaki férjhez megy,ami jó esetben egyszerv van az életben,akkor adjátok meg a módját és gyertek el hozzánk,kozmetikusokhoz...

30. 8a8125e283 (válaszként erre: 28. - E76e8f01ad)
2009. ápr. 1. 08:31
Szia, én csak simán a sminket írtam be de a make-up is jó. Rengeteg van igaz a java angol én meg nemtudok angolul, de a lényeg hogy részletesen mutatják mit és hogyan kell csinálni. Érdemes megnézni.
29. mandulaszem (válaszként erre: 28. - E76e8f01ad)
2009. márc. 31. 23:12
Youtube-on beírod a keresőbe, hogy make up és kidob egy csomót.
28. e76e8f01ad (válaszként erre: 21. - 8a8125e283)
2009. márc. 31. 22:37
szio kerlek ird meg nekem youtub.elore is koszonom Angi
2009. márc. 30. 20:15
Nekem még nem volt esküvőm,de bizti egy ügyes kozmetikussal csináltatnám:)
2009. márc. 30. 19:20

Engem kozmetikus sminkelt.


Előtte volt próba smink és próba frizura is.

2009. márc. 30. 19:11
Én esküvő előtt fél évvel elkezdtem próbálgatni a frizurákat és a sminkeket (fodrásznál/kozmetikusnál), nem bíztam a véletlenre. Bár ez is túlzás volt, de jól sikerült mindkettő.
2009. márc. 30. 09:43
Attol fugg, milyen szepen tudsz sminkelni. A tesomat peldaul en smikeltem az eskuvojere es tuti jo lett. Pedig semmi kozom az egesz temahoz...
2009. márc. 29. 22:37

Én először a hajamat csináltattam meg, pontosabban felcsavarták, aztán irány a kozmetikus(szemben volt az üzlete) és kifestették a körmöm (ő pedig a fodrásszal egy helyen dolgozott).

Érdemes olyan helyet választani, ahol minden egyben van, ne kelljen rohangászni.

22. lilura
2009. márc. 29. 21:46

Sógornőm kozmetikus mégsem magát sminkelte:).

Kell az a kis plussz még a nagy naphoz:).

2009. márc. 29. 21:08
találtam nagyon jó sminkelés videókat a youtubon. Nagyon jó részletesen végigmutatják mit hogy kell csinálni
2009. márc. 29. 20:30
Az a baj hogy évek óta ugyanúgy sminkelem a szemem. És hiába látok másokon vagy képeken tökjó színeket és sminkeket magamon egyszerűen hiába próbálkozom nem megy. Pl, ha látok egy szép lilás szemfestést egy képen amit kipróbálnék olyan benyomott szemhatást látok magamon, amivel ki nem mennék az utcára.
2009. márc. 29. 20:06
Én magamnak csináltam, jó lett.
2009. márc. 29. 17:32
Az első esküvőmön saját magam sminkeltem ki, nemtudom miért ott akkor nekem fel sem vetődött hogy kozmetikushoz menjek. Pedig képzeljétek a nagy kapkodásban a fényképeszkedés kellős közepén vették észre hogy a szempillaspirál lemaradt. Hál istennek sötét és hosszú szempilláim vannak, igazából a fotókon nem tűnik fel. Most viszont jobb ötletnek tartom, hogy szakember csinálja meg.
17. 8a8125e283 (válaszként erre: 15. - 5e48d37001)
2009. márc. 29. 17:22
Köszönöm szépen! :-) Nem lehetett kellemes. Hát én is most másodszor fogok házasodni. Remélem utoljára :-) És megfogadom a tanácsod, időben fogok lépni.
2009. márc. 29. 17:07
Én is kozmetikussal csináltattam a sminkem.szerintem ezen az egy napon megérdemli egy menyasszony h profi sminkje legyen.csak jót válassz.és szerintem erre az 1napra műszempilla is csodaszépen mutat...
2009. márc. 29. 17:04

Sziasztok!

Röviden leírom az Én storymat.Nekem 2 eskűvőm volt ugyanis az első házasságom nem sikerült.Akkor kozmetikus sminkelt ki,a mennyaszonyi ruha kölcsönzési díja tsartalmazott egy mennyasszonyi sminket is.Álom szépen kisminkelt a kozmetikus csaj és iszonyatosan tartós lett.

Én akkor azt gondoltam,bizti minden kozmetikus szépen sminkel,hiszen ezt tanulják.

De az élet közbeszolt és úgy alakult,hogy második eskűvőm is lett.A fodrászom egy kozmetikussal együtt bérelte az üzlethelységet és logikusnak tűnt,hogy vele sminkeltetem magamat.1Pár nappal az esküvő előtt elmentem próbasminkre,hozzá.kérdezte milyen lesz a csokrom,milyen színű,Ő úgy döntött,hogy a virághoz sminkel,és rózsaszínű-arany sminket kaptam,Mikor felpillantottam azt hittem,hogy szívinfartust kapok a döbbenettől.úgy néztem ki mint egy vietkong!!!Mondtam neki ez nem tetszik,erre újra kisminkelt,akkor is vietkong hatás,csak éppen szürtke-ezüst szinekben pompáztam.Kétségbeesetten mentem vissza a munkahelyemre,a rossmannba ahol a lányok a macskaalmok közé és a pultalá röhögték magukat.A főnökasszonyom felajánlotta,hogy vigyek haza loreál tesztereket amennyit csak akarok,és sminkeljem ki magam otthon ÉN.Mivel már nincs időm,új kozmetikust keresnem és ha találok is,mi a garancia,hogy ért is hozzá.Aki előszőr sminkelt az elköltözött és nem maradt más megoldás.

De szerncsém volt,mert van hozzá érzékem és nagyon szépen kisminkeltem magam,még a fotós is megdicsért,nem akarta elhinni,hogy magam csináltam,sőt többen a képeim láttán ,megkerestek,hogy adjam meg a kozmetikus telefonszámát,nem hitték el,hogy Én készítettem a sminkemet.


Ezzel csak azt akartam leírni,hogy időben keress kozmetikust vagy sminkest,nehogy így jásj mint Én.És a próbasminket külön fizessd ki,mert velem együtt fizetette ki a menyasszonyi sminkel,és tök kellemetlen volt visszakérnem a pénzt.

Amúgy 6 és 15 ezer között mozognak a mennyasszonyi sminkek.

gratulálok és sok boldogságot!:-)

2009. márc. 29. 17:04

Sziasztok!

Röviden leírom az Én storymat.Nekem 2 eskűvőm volt ugyanis az első házasságom nem sikerült.Akkor kozmetikus sminkelt ki,a mennyaszonyi ruha kölcsönzési díja tsartalmazott egy mennyasszonyi sminket is.Álom szépen kisminkelt a kozmetikus csaj és iszonyatosan tartós lett.

Én akkor azt gondoltam,bizti minden kozmetikus szépen sminkel,hiszen ezt tanulják.

De az élet közbeszolt és úgy alakult,hogy második eskűvőm is lett.A fodrászom egy kozmetikussal együtt bérelte az üzlethelységet és logikusnak tűnt,hogy vele sminkeltetem magamat.1Pár nappal az esküvő előtt elmentem próbasminkre,hozzá.kérdezte milyen lesz a csokrom,milyen színű,Ő úgy döntött,hogy a virághoz sminkel,és rózsaszínű-arany sminket kaptam,Mikor felpillantottam azt hittem,hogy szívinfartust kapok a döbbenettől.úgy néztem ki mint egy vietkong!!!Mondtam neki ez nem tetszik,erre újra kisminkelt,akkor is vietkong hatás,csak éppen szürtke-ezüst szinekben pompáztam.Kétségbeesetten mentem vissza a munkahelyemre,a rossmannba ahol a lányok a macskaalmok közé és a pultalá röhögték magukat.A főn

2009. márc. 29. 17:00
Hát esküvő reméljük csak egyszer lessz,de én is inkább elmennék egy szakcsajszihoz. Nekem annak idején egybe volt a fodrásszal kötve,és olyan "gyönyörű" vagyok a ferdére vágott fufruval a fényképeken,hogy még a szekrény mélyén sem találná meg senki,mármint a képeket.
2009. márc. 29. 16:42
ha kozmetikus vagy sminkes vagy nem. ha nem vagy az érdemesebb
2009. márc. 29. 16:36
Szoktam magam sminkelni de igazából csak a szemem. Rúzst szinte soha nem használok. Persze elképzelésem van körülbelül milyet szeretnék. Én is úgy érzem inkább rábízom magam erre a napra egy hozzá értő emberre.
10. g1977g
2009. márc. 29. 16:36
az én esküvőmre sminkes csinálta, nem kozmetikus, de azt már nem tudom, hogy honnan szereztem. még másnap reggel is ugyanúgy néztem ki, csinált próbasminket is, összesen 10ezer ft volt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook