Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan és mivel lehet a legszebben ablakot tisztítani? fórum

Hogyan és mivel lehet a legszebben ablakot tisztítani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
10. leleszi (válaszként erre: 6. - Daroki)
2006. nov. 15. 08:33
Én is hallottam fél füllel az oltözöbe a torna után hogy valami csodarongyrol beszélnek de szégyeltem rákérdezni.
2006. nov. 14. 12:15

Csajok, nem tudom otthon mennyire beszerezhető az alkohol....én takaritó nő vagyok itt kinnt az USA-ban....sok mindent kipróbáltam, de ez a legtökéletesebb:)

Vettem a tetejére egy fújófejet és ezzel tisztitom le a végén az ablaküveget, üvegasztalt...teljesen zsirmentes és tökéletes lesz:P

2006. nov. 14. 11:17
Clin, papírtörlő.
2006. nov. 14. 10:52
Valamelyik ablaktisztito,konyhai papirtörlö.Az ecetet is probaltam mar,nem volt töle büdös a lakas.
2006. nov. 14. 10:34

Nekem egy ismerősőm vett egy darab rongyot(2-3 ezer Ft volt,gondolom nem holmi gagyi)sima vízzel mossa le az üveget és az cseppmentesen megszárad.Sajna nem tudom ennek a rongynak a nevét és azt sem hol lehet kapni,de ha érdekelne vkit utánakérdezek.Én is most cseréltem ablakot a konyhámban és jó lenne,ha pikk-pakk menne az ablaktiszítás.

Amúgy jelenleg én is Clint használok és utána papírtörlővel törlöm át.Nekem végülis eddig ez bevált,de megpróbálnám ezt a rongyos dolgot is.

2006. nov. 14. 09:59
Szintén Clin, újságpapír. (hogy lehet erre a kérdésre úgy válaszolni, hogy ne reklámozzak semmit???) Mert pont az a lényeg, hogy én kipróbáltam sok-sok más ablaktisztítószert, ég és föld... Sokan az ecetet mondják, de nem lesz attól nagyon büdös az egész lakásban..??
2006. nov. 14. 09:24
Clin, újságpapír
2006. nov. 14. 09:10
Szia! Ablaktisztítószerrel és selyemdarabbal. Amikor először hallottam, furcsának találtam a dolgot, de kipróbáltam és tényleg gyönyörűek lesznek az ablakok
2006. nov. 14. 09:04
Sziasztok! Ablaktisztítás előtt állok, és nagyon örülnék, ha megosztanátok tapasztalataitokat. :)
2006. nov. 14. 09:02
Hogyan és mivel lehet a legszebben ablakot tisztítani?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook