Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikot csak 6 inszem után csinálnak? Vagy van lehetőség előbb is? fórum

Lombikot csak 6 inszem után csinálnak? Vagy van lehetőség előbb is? (tudásbázis kérdés)


13. Amina1980 (válaszként erre: 4. - S700)
2010. jan. 10. 07:38

Szia!

Nekem méhenkívüli terhesség miatt ki kellett venni az egyik petevezetőm.

Mi utána Debrecenbe jártunk a Kaáli-ba.' inszeminációm volt.Utána mehettünk volna lombikra.

De nem kellett.:):):):)

Szerintem,vagyis ahogy a doki beszélt,nem kötelező az inszemináció!

Fel a fejjel,jönni fog az a kis csöppség!:):):)

2010. jan. 10. 01:28

Sziasztok!

Nekem egyetlen egy inszemem sem volt, mert azonnal ajánlották az ISCI-t. Általában a férfi sperma minôsége befolyásolja, hogy kiknek kell végigmenni rajta. Valakiknél a harmadik után a doki belátja, hogy érdemesebb a lombik. Sajnos nekünk nagyon rossz eredményünk volt.

11. s700
2009. júl. 12. 09:15

Szia babus!

Képzeld, még csak most fogunk menni a lombikra a következő ciklusban.

Megvannak a receptjeim, ha megjön kezdhetem a szurikat, kb augusztus elején...

Olvasgatom a naplódat, meg másokét is, csak nem nagyon van időm írogatni, a saját naplómban írom le mi történik velem.

Láttam, Te most otthon pihizel. Szorítok, hogy sikerüljön Neked is! Era táblája szépen színesedik szerencsére!

Üdv!

s700

10. 10d89b51ea (válaszként erre: 9. - S700)
2009. ápr. 2. 14:56
igen, nekem is megcsináltatott 4 inszemet, és akkor már emlitenem sem kellett a lombikot, magától mondta, hogy az lesz a köv. lépés:)
9. s700 (válaszként erre: 6. - 10d89b51ea)
2009. ápr. 2. 14:52

Most voltam vissza az andrológiára, ahol megkérdeztem kell-e 6 inszemet várnunk és azt mondta a doki, hogy szeretne még egy inszem eredményt látni, ha nem sikerül egy méh tükrözés és utána lehet a lombik, mivel 35 elmúltam, ezért nem kell 6-ot várnunk...

Szóval még idén lehet majd lombikozni....

Most egy erősebb szurit írt fel a fostimol helyett, meg 5 helyett most 7-et kell beadnom majd.

Meglátjuk. Jövő héten fog megjönni, aztán lehet számolgatni.

Máskor nem várom, hogy mejöjjön, de most igen!

8. 10d89b51ea (válaszként erre: 7. - S700)
2009. ápr. 2. 14:51
szia s700! ez a két ok épp elég lesz ahhoz, hogy javasolja a dokid a lombikprogramot.
7. s700 (válaszként erre: 5. - Banita76)
2009. ápr. 2. 14:49

Szia!

"Sajnos" nálunk ilyenek nem állnak fenn. Férjemnek teljesen jók az eredményei, nekem pedig 1 éve volt átjárhatósági vizsgálatom, meg laparoszkóppal meg is néztek mindent és minden rendben volt.

"csak" a PCOS van, meg a 35 év.....

6. 10d89b51ea (válaszként erre: 4. - S700)
2009. ápr. 1. 21:53
Szivesen. igen PCOS is egy olyan betegség, hogy bizony igenis a lombik javasolt. Kérdezz rá a dokidra feltétlenül!!! Sok PCOS lánynak lombikbabája született egészségesen:)) Kitartás a lombikkal neked is sikerülni fog:))))
2009. ápr. 1. 21:38

Szia!

Nem. Ha az eredményetek azt indokolja, akkor nem kell inszem, rögtön jöhet a lombik. Pl. ha nagyon rossz a spermakép, vagy el van záródva mindkét petevezeték.

4. s700 (válaszként erre: 3. - 10d89b51ea)
2009. márc. 29. 21:47

Szia babus!

Köszi a válaszokat!

Én is elmúltam 35. Akkor ezek szerint van esélyem rá? Bár nekem nem endometrozisom van, hanem PCOS. 1 éve volt laparoszkopiám és fél-1 évet josoltak, hogy visszanonek a cisztáim...

Kedden megyünk vissza az andrologiára konzultáciora, meg elkérném a recepteket, amiket adnak 1-3 napon, csakhogy munkámbol nehezen tudok elszabadulni. Kiváncsi vagyok mit mond majd a doki....

3. 10d89b51ea (válaszként erre: 1. - S700)
2009. márc. 29. 13:40
szia s700! nekem 4 sikertelen inszemem volt. én 38 éves leszek nyáron, nekem az utolsó sikertelen inszem után, az orvos automatikusan átirányitott a Káli-ba, mivel 35 év felett nem kisérletezik végig a 6 inszemet. Mivel nekem 2007 juliusban volt a laparom, szövettan eredménye endometriozis, nekem ez is rájátszott arra, hogy elkezdjük a lombikprogramot. Én Debrecenbe járok. Ha esetleg van még kérdésed, irj nyugodtan privibe, válaszolok rá.
2009. márc. 29. 10:30
Szia!Épp ma olvastam egy fórumot.A cime:BMC-s lányokat keresek.Itt biztosan sokmindent tudnak a lányok erről a témáról.Nézz be!!!Remélem tudtam segíteni!
1. s700
2009. márc. 29. 10:21

Sziasztok!

Nekem edig 2 nszemem volt és nem nagyon hiszek benne.

Az érdekelne, hogy ki hogyan került be a lombikprogramba?

Esetleg Pécsett tudtok-e valakit, akihez fordulhatnék, hogy bejuthassunk? Vagy menjünk Pestre fizetősbe inkább???

Olyant keresek, ahol valóban foglalkoznak is az emberrel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook