Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll fórum

Agykontroll (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
119. wizilili (válaszként erre: 117. - Flower1988)
2016. aug. 4. 08:54
Elolvastam, de ez inkább menedzsereknek való. Legalábbis, én ezt vettem le belőle.
118. wizilili (válaszként erre: 117. - Flower1988)
2016. ápr. 25. 15:48

Szia!

Még nem olvastam, de megnézem, és majd referálok róla! :)

2015. ápr. 27. 14:21

Sziasztok!

Olvasta valaki a "Siker dióhéjbant"? Netről töltöttem le, nekem nagyon tetszik, mert röviden írja le a fontos dolgokat. Elolvastam már 3-szor.

Kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is!

Üdv: Ila

116. ReiLau
2015. ápr. 3. 09:38

Megéri ismételni!

4 éve végeztem el az alap tanfolyamot Lászlónál, akinek imádom az előadásmódját, stílusát,de úgy jött össze, hogy nemrég a fiánál, Andrásnál voltam ismétlésen. Nagyon frissítő volt. Valahogy könnyebben megy azóta a ráhangolódás, sikerült a migrénemet is meggyógyítanom, pedig egy ideje küzdöttem vele.

115. Tryxee
2013. jan. 8. 21:44
Sziasztok:-) látom, rég volt itt bejegyzés, de hátha valaki idetéved:-) kiolvastam a könyvet, Silva féle, és most próbáltam először meditálni!:-) kérdésem azokhoz, akik gyakorlottak: az rendben van hogy mikor ott tartok hogy képzeljek el egy almát pl, elsiklok film szerű jelenetekbe, de nem én vagyok.. próbálok visszatérni az almához, de valahogy megint jelenetek jönnek... ez mi?:-) gondolom, még kell gyakorolnom:-) :-) remélem, valaki ezt elolvassa:-) előre is köszönöm a választ:-)
2012. júl. 25. 10:51
Ha szeretnék elmenni egy tanfolyamra, mennyivel előtte kell befizetnem?
2011. nov. 28. 17:17
Van valaki AK-ás aki meg tudta a fülcsengést gyógyitani?
112. wolf59 (válaszként erre: 52. - Bernuska)
2011. nov. 7. 18:28
Szia! Wolf-vagyok. Igen, lehet újj labort alakítani,de az is lehet ,hogy ahol abbahagytad, mind az eszedbe fog jutna. A lényeg az, -hogy vizualizálj! A másik kérdésedre: Igen aludj el! Ugyan is ha kijössz az alfából, akkor igen nehezen fogsz elaludni! Ugyan is 10-15. perc alfa állapot, fel ér egy 8.- órai alvással! Erre nagyon figyelj oda!!! Jobb reggel végezni az ijet. Ha bármi kérdésed van, csak írj!
111. wolf59 (válaszként erre: 96. - 0490ce3abb)
2011. nov. 2. 12:49
Szia :Wolf vagyok! A kérésedre válaszolva , próbáld meg itt letölteni a könyvet. [link]
110. wolf59 (válaszként erre: 109. - B8bc576349)
2011. nov. 2. 12:43
Szia! Wolf- vagyok Engem érdekel az Agykontrol, de nem végeztem még ell! Igaz gyakorlom, de nem tudok még sokmindent róla.Ha tudsz segíteni,nagyon meg köszönném!
2011. márc. 1. 13:11

Sziasztok


Szívesen beszélgetnék azokkal akik Agykontrollt végeztek,el meg szívesen,beszélgetnék olyanokkal aki még nem végezte el,de érdekli !!

108. ralds
2011. jan. 25. 12:17
Orrsövényferdülést akinek már sikerült gyógyítani, az kérem segítsen. Lányom már műtétre is elő van jegyezve. Szeretnék neki segíteni. Kérek ezzel kapcsolatosan minden segítséget ide is, meg a ralds@freemail.hu címre. Köszönöm!
2011. jan. 19. 14:33
Köszi! :)
2011. jan. 18. 23:14
Van üzletük is, ahol biztos, hogy megtaláljátok a könyvet. :) Az oldalukon ott van az üzletlista.
105. tulipfairy (válaszként erre: 101. - Tundeva)
2011. jan. 18. 23:13
Velem is ugyanez volt. :( De azért hiszek benne. :) Kezdjünk újra bele. :)
104. 0490ce3abb (válaszként erre: 103. - 3e0ba54fb8)
2011. jan. 18. 10:17
Nagyon kedves tőled, köszönöm!
103. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 96. - 0490ce3abb)
2011. jan. 18. 10:13
Én odaadom neked szívesen. Ma este megkeresem, holnap megírom, hogy megtaláltam-e?
102. 0490ce3abb (válaszként erre: 101. - Tundeva)
2011. jan. 17. 13:29

Ez jól hangzik, hogy legalább ilyen sikereid már voltak vele! Bizony, ismerős a dolog, hogy egyszercsak már nem fordítok annyi energiát valamire, ami korábban érdekelt... De nézd úgy, hogy véletlenek nincsenek, igenis oka volt, hogy benéztél ebbe a fórumba. Ez egy égi jel, hogy folytasd az agykontrollt! :)

Még nem tudom mikor jutok hozzá a könyvhöz, de ha már lesz tapasztalatom, megírom én is.

101. Tundeva (válaszként erre: 100. - 0490ce3abb)
2011. jan. 17. 13:23

Kis lépésekben, de voltak eredményeim, pl. ébresztő óra nélkül be tudtam programozni, mikor szeretnék felébredni, meg ilyen hasonló dolgok... de sajnos nem voltam akkor elég kitartó, valahogyan elmaradt a gyakorlás :S mai napig bánom. Talán nem véletlen, hogy ebbe a fórumba beleolvastam, talán most sikerül továbbjutnom vele (igaz, a segédanyagok most tőlem 90 km-re vannak, édesanyám lakásában, de majdcsak hazajutok a közeljövőben :)

Szívesen megosztom a tapasztalataimat, remélem mindketten sikerrel járunk!

100. 0490ce3abb (válaszként erre: 99. - Tundeva)
2011. jan. 17. 13:17

Az az igazság, hogy megvolt nekünk itthon ez a könyv, emlékszem, hogy apukám mindig mondogatta, hogy sajátítsuk el belőle a tudást. De akkoriban nem érdekelt még ez (10-12 éves lehettem). Viszont most sehol sem találjuk ezt a könyvet itthon, ezért szeretném megvenni vagy letölteni.

Neked egyébként anno segítségedre vált? Érdekelnének tapasztalatok, ha szívesen megosztod velem. :)

99. Tundeva (válaszként erre: 98. - 0490ce3abb)
2011. jan. 17. 12:52

Már az is haladás, legalább tudod, mennyibe kerül :)


Remélem találsz könyvet és jól hasznosítod a benne lévő tudást! Én régen olvastam már, és sajnos szép lassan elmaradoztak a gyakorlások, pedig nagyon nagy szükség lenne rá. De most lehet, hogy én is újrakezdem, megkeresem, ami anyagom van hozzá.


Ha lesz időd, és kedved, írd meg, milyen eredményt érsz el az agykontrollal :)

2011. jan. 16. 22:12

Köszönöm, utánanézek!

A Dózsa György úti metróaluljáróban is van egy kis könyvesbolt-szerűség, ott láttam múltkor a kirakatban, de csak most mentem be a héten. Persze most nem volt ilyen könyv, de az árát legalább megmondta a bácsi. :)

97. Tundeva (válaszként erre: 96. - 0490ce3abb)
2011. jan. 16. 21:49

Én pár évvel ezelőtt antikváriumban vettem meg. Érdemes az ilyen helyeken körülnézni :) Még régebben Pesten az Elixír könyvesboltnak is volt antikváriuma a Váci út-Dózsa György út kereszteződésénél egy kis utcában. Esetleg keress rá a weboldalukra, hogy hol van pontosan.

Sok sikert! :)

2011. jan. 16. 16:33

Valaki tud esetleg abban segíteni, hogy interneten honnan tölthetném le José Silva Agykontroll című könyvét? Böngésztem, de nem találtam ilyen weboldalt.

Meg is venném szívesen a könyvet, ha máshogy nem megy. De az ismertebb könyvesboltok weboldalán sem találtam rá a könyvre.

95. tmerci0601 (válaszként erre: 94. - Tulipfairy)
2010. dec. 21. 12:04

Köszönöm szépen a választ!!! Igazából azért kérdeztm mert a szubjektív kommunikációt szeretném végezni!!!Egy ismerősöm ajánlotta!!Mert valamit tudnom kell már nemtudom mit hidjek!!! És tudnom kell mert most összevagyok törve!!! Már annyi variácót halottam és tudnom kell h hazugság minden v nem,remélhetőleg hazugság,de minden jel arra utal h nem!! HÁt mi is lehetne a gond egy lánynak hát persze h egy pasi :( és már ennyi hazugság utánn nemtom mi az igazság mit hihetnék!!,remélem sikerűl így megtudnom!!!Mert nemtom ezt feldolgozni!! KÖSZÖNÖM A VÁLASZT NAGYON SOKAT SEGÍTETTÉL REMÉLEM SIKERŰLNI FOG BÁR TALÁLTam azóta mióta írtam ide találtam ezt [link] 3ról 1re domján lászló


ahogy látom ez végülis azamit te írtál remélem jó én ennek segítségével próbáltam most csinálni és éjjel v 5 ször is felébredtem remélem eljutott az üzenetem :) :(

94. tulipfairy (válaszként erre: 93. - Tmerci0601)
2010. dec. 20. 16:26

Elhelyezkedsz kényelmesen, becsukod a szemed. 3-tól 1-ig visszafelé számolsz. 3-szor mindegyikkel: 3-3-3, elképzeled mindháromszor magad előtt a számot, lassan. 2-2-2, 1-1-1. Közben mély lélegzet. (Egyébként a tanfolyamon olyan sokszor csináljuk, hogy könnyen lemegyünk ezzel a módszerrel azután is alfába. De vannak segítő technikák: Pl. a számolás után, ha még mindig nem érzed magad kellőképpen lazának, akkor akár 100-tól 1-ig visszafelé számolsz. De ezt már csak simán: 100-99-98, stb. Viszont ezeket is elképzeled, lassan számolsz, mély levegő.

VAGY: végigmész gondolatban a testeden, minden porcikádon, és ellazítod. Pl: Ellazul a fejem teteje. És akkor beleéled magad, egy kellemes érzés fog el. Ellazulnak a szemeim, a fülem, stb. szép lassan egyesével. Aztán szerintem már kellőképpen lazának érezheted magad.)


Egyébként érdemes ezt sokszor megcsinálni, naponta akár többször, hogy belejöjj, mielőtt valami komolyabba kezdenél, hogy megalapozd a sikered. Nem kell letörni akkor sem, ha közben úgy érzed, hogy elgondolkoztál valamin, mindig próbálj meg visszatérni az ellazuláshoz. Természetes védekezés a testedtől, hogy akár elkezdesz viszketni stb. Nem tudom már miért. :)

Kezdj kisebb dolgokkal, hogy a sikerek feldobjanak, és egyre többet merj elhinni. Pl. a tanfolyamon, és a Silva féle könyvben is benne lévő ébredés-technikával.

Ha szükséged lenne még információra, nyugodtan keress meg. :)

2010. dec. 20. 13:46
Szeretném tudni h hogyan kell pontosan ezt csinálni nem szeretném elrontani nagyon fontos lenne,megtudnom h hogy csináljam,mert ahogy olvasgattam ez utánn a szubjektív kommunikáció könyebben megy!! Szeretném h aki tud segíteni az írna ide meg tapasztalatokról is szívesen olvasnék :) köszönöm
92. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 90. - 57aa4ea1e8)
2010. febr. 9. 13:48
De Budán is csak egyszer volt kutyavásár :o)))
91. tiata (válaszként erre: 73. - Cikicakk)
2010. febr. 9. 08:58

Szia!

Olyan nincs,hogy nem tudsz lemenni alfába.Nem kell akarni,csak csinálni.:)Ne várd azt,hogy alfában lenni, valami nagyo- nagyon különleges más állapot!Lazulj el,lazíts végig a tested,és ennyi tulajdon képpen.Ha azon görcsölsz,hogy ott vagy-e,meg jól csinálom-e,akár a technikákat is,akkor nem is fog sikerülni.


Írhatsz nekem nyugodtam priviben,ha gondolod,nekem meg van az alap,és az ultra tanfolyam is.

90. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 89. - 47cf0e799a)
2010. febr. 8. 23:39
Hát volt már ilyen a történelemben, ha jól rémlik :DDDDDDDDDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook