Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Youtube-ról videó letöltést tudja valaki hogy kell csinálni? fórum

Youtube-ról videó letöltést tudja valaki hogy kell csinálni? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 28. 11:50
köszi, sikerült.
2009. márc. 28. 11:40

van ez a link, én innen töltöttem le


installálod, ha kész, akkor csak be kell másolni a videó URL-jét


[link]

2009. márc. 28. 11:32

Könnyebben írom, mint az elötttem lévők írták le.


Googléba beírod ezt a címet:www.szoftverbázis.hu/szoftver/vdowloader-v0-76-FG-14 letöltés.

Akkor ki jön egy oldal és ott az elsőre kattintani és ott lelehet tölteni a programot.

2009. márc. 28. 11:28

VAGY:FireFox kiegészítők hiányában ajánlhatom még a külön erre szakosodott oldalakat is:


*****

[link]


...és még sok másik.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 28. 11:27
VAGY: Firefoxot böngészőt kell használnod hozzá. A Firefox tartozékainak weboldalán ( [link] keresd meg a download helpert. Ezt követően ennek a segítségével leszedheted a Youtube videóit, ezeknek flv kiterjesztésük van. Google segítségégel keress a neten flv playert (Wimpy), és már nézheted is offline! :)
2009. márc. 28. 11:22

[link]


Ennek nem kell bemásolni a linket, hanem amikor megnyitod a filmet beteszi egy listába ahol kijelölöd és letölti.

Ha kiválasztottad a számot, akkor fent a címsorból kimásolod a címet, pl " [link] úgy, hogy egérrel kijelölöd, jobb gomb, másolás, és beilleszted az általad használt programnál abba a részbe, ahova a címet kéri. Aztán oké, és tölti is.


Van egy olyan is, hogy youtube downloader.

4. cirmesitompika (válaszként erre: 2. - Boszy28)
2009. márc. 28. 11:22
ok köszi várunk!
2009. márc. 28. 11:22
Lekell tölteni a youtube downloadert,és telepíteni
2009. márc. 28. 11:20
azt hiszem, youtubedownloader-rel kell, de mindjárt utánanézek, hogyan
2009. márc. 28. 11:18
Youtube-ról videó letöltést tudja valaki hogy kell csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook