Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki jó minőségű, és nem túl drága szolárium krémet ajánlani?! fórum

Tudna valaki jó minőségű, és nem túl drága szolárium krémet ajánlani?! (beszélgetős fórum)


2015. szept. 30. 18:14
Soleo Black Bronzer, Soleo Bubble Gum, Soleo Jungle Fruit. Nekem ezek váltak a legjobban be. És ezeknek végre az illatuk is jó, nem rágószag, mertmár nagyon untam. A szolibolton szoktam rendelni egyébként, mert 1-2 nap alatt meg is kapom.
2012. dec. 16. 13:17

Sziasztok!


Véleményetek szerint melyik a legjobban barnító szolikrém? Drága fajta is lehet.... Kösyy

2012. dec. 4. 19:35

Sziasztok! Segítségeteket kérem, hogy a felsorolt szolikrémekről van-e valakinek valamilyen tapasztalata(jó is rossz is egyaránt) melyiket érdemes választani, megéri-e?!

ezek lennének:

Australian gold Hot!

A. gold Satin D sol

Sunmax caramel/mango

Designer skin Sunshine-gold,bronze,dark,hot

D. skin Love notes

Norvell Jump start

Norvell classic bio-glo

Norvell classic Firestorm

Tannymax basic exotic

Többnyire mélybarnító termékek,elvileg nagyon jó minőségűek, ezért drágák is.Karácsonyra ezek valamelyikét szeretném beszerezni..köszi

2012. máj. 29. 09:20
Kezdésnek én az Australian Gold Acceleratort használtam.Úgy gondoltam mielőtt veszek egy kicsit komolyabb krémet mindenképpen kipróbálok több kicsi egyszerhasználatosat is( persze erről még most sem szoktam le mert mindig hozak ki új krémeket amikért megőrülök).Nekem az új Designeg Skinek nagyon bejönnek és nagyon gondolkozom egy nagyobb kiszerelésen:P imeri még valaki? Használtátok már?
17. baby3
2010. aug. 13. 15:13
sziasztok! Dr. Kelen sun solar hol lehet kapni?
2009. okt. 18. 21:06
ezkről a scyn-es krémekről mi a véleményeteK??
15. Ritkó
2009. szept. 3. 11:28
Ilcsinek a piros-barna menyecskéje nagyon jó, én régen mindig azt használtam :)
2009. júl. 5. 19:46
Dr.Kelen sun solar(lila).Nagyon bevált,és nem drága.
13. Sookie
2009. jún. 25. 08:19

Viktorya:

igen, hallottam, hogy jók az ilcsis kozmetikumok :) köszi :)


spagóca84: :(( azért remélem ez jó lesz, amit vettem, volt aki dícsérte. ha jó, ígérem megírom, mert drágának nem drága... :)

12. 15a3fa73e6 (válaszként erre: 10. - Sookie)
2009. jún. 24. 23:02
Én nem azt, de egy másikat használtam a dm-től. Lila és zselé. Semmi extra... Barnább nem lettem tőle, se nem tartósabb. :(
2009. jún. 24. 21:11
szia Sookie, én Ilcsi néni pirosmenyecskéjét ajánlanám, azt mondják tapasztaltak, ez bevált nekik, szabad eges napozáshoz meg a paradicsomosat.
10. Sookie
2009. jún. 24. 20:02
DM saját márkás rózsaszín fújósról, kinek mi a véleménye?
9. kajtárildi (válaszként erre: 8. - Manci9)
2009. jún. 22. 14:33

Szia!

Igazából nem nagyon van különbség a kettő között, DE: mégsem ugyanaz a szolikrémben található bronzosító!Gondolom már van tapasztalatod az önbarnítókkal kapcsolatban! Szőrnyű milyen az eredmény utána! A szolikrémben található bronzosító igazából úgy működik, hogy fokozatosan fejti ki a hatását,végül is bekened magad szolizás előtt és ugye a krémet a gép úgymond "beleégeti a bőrödbe", így nem csak a bőrfelszínen lesz rajt a krém, hanem a bronzosító is bekerül a bőr mélyebb rétegeibe.

Először én sima szolikrémet használtam, de attól nem lettem olyan szép barna, viszont a bőröm nem száradt ki. Használj nyugodtan bronzosítós szolikrémet, nem leszel foltos és szupi illatod lesz tőle, na meg a színed is szép lesz már 3-4 alkalom után!Próbálj ki többfélét, max 2-szeres bronzosítót használj, mert attól még nem leszel sárga!Tudom nem olcsók,de én már több, mint 1 éve az Emerald Bay Choco-Latta-Love: Csoki illatú dupla bronzosítót tartalmazó szolárium krémet használom!265 ml 3000 ft körül volt!Nagyon sokáig elég!először csak kis tasakban próbáld ki és meglátod melyik felel meg legjobban az igényeidnek!

Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúlt.DE:

Remélem tudtam segíteni neked és másnak is!

Minden jót! szia

2009. jún. 17. 14:37
Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy mi a különbség az önbarnító és a szolikrémekben található bronzosító között? Igazából az érdekelne hogy a kettő ugyanaz-e, és az lewnne a lényeg, hogy nem akarok olyan szolikrémet venni amiben önbarnító van? Köszi a választ előre is ha esetleg tudja valaki.
2009. ápr. 4. 20:16

Australian gold-ot én is használom, nekem annyira nem jön be. Az illata viszont jó.

Én is Dr. Kelen termékeire gondoltam, legközelebb kipróbálom.

2009. márc. 29. 21:09
Én is a Dr. Kelen SunSolar krémjeit ajánlom, nekem nagyon beváltak szoláriumozáshoz (az aktivátor) és utána, a bőrnyugtatáshoz is (a balzsam). Az ára is korrekt, legutóbb 899,- Ft-ért vásároltam egy gyógynövényboltban.
5. Sookie (válaszként erre: 4. - 4ece112af0)
2009. márc. 29. 11:20
Nagyon köszi! Dm-be heti 2x járok legalább, de másikat is megnézem! :)
2009. márc. 28. 11:24

Dr. kelen (1000 ft körüli). Auchanbe is lehet kapni. de a Dr.kelen.hu-n fent van, hogy hol kapható még.

Illetve a Revlon termékek a dm-ben kaphatók (1500ft)körül.

3. Sookie (válaszként erre: 2. - 91b7f89e9b)
2009. márc. 28. 10:59
köszi! :)
2009. márc. 28. 10:41
pl. Australian gold
2009. márc. 28. 10:38
Ja, és nem pesti vagyok, szóvalvmi olyat, amit bárhol meg lehet kapni! :) köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook