Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 6 kiló minusz 3 hét alatt fórum

6 kiló minusz 3 hét alatt (beszélgetős fórum)


15. anikko
2009. okt. 30. 23:27
Én is szeretnék kilókat veszíteni, de szoptatok. Tornázok, amint van időm. Egyéb ötlete esetleg valakinek?
2009. okt. 30. 23:22
Felhozom a topicot, sajnos újra aktuális.
2009. jún. 13. 17:17
Én csütörtök óta iszom a turmixot, de nem az ultrát hanem a sima forever lite. Szerintem is nagyon jó, és el vagyok képedve, hogy ennék egész nap, mint régen, de nem vagyok éhes, így nem eszem:D Régen evéssel kötöttem le magam. Mellette Majdnem mindennap mozgok. Mennyi idő alatt mekkora eredményre számíthatok? Te is úgy iszod, hogy 1/3 mérőkanál+2.5dl tej? Köszönöm a válaszod.
12. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 11. - Sziszi72)
2009. jún. 13. 16:37
Sziszi kérjük a tanácsot. KÖSZI
2009. ápr. 1. 14:48
Ha úgy döntessz,hogy fogyasztod,adok egy-két tanácsot!
2009. ápr. 1. 14:46
Szia!Beírod a Google-be,hogy Forever Lite ULTRA.Csokis és vaníliás ízben van.Mind kettő nagyon finom!Bátran ajánlom,nekem bevált!
2009. ápr. 1. 11:04
Mi ez a turmix pontosan? Neten hol tudok utánanézni?
2009. márc. 31. 20:49

Sziasztok!

Én Januárban kezdtem fogyózni, és ezidáig 7kg ment le. Én is majdnem bele estem abba a hibába, hogy 2 hetes stagnálás után azt mondtam, hogy na jól van kész, nekem ebből elég volt. De hála egy jó ismerősömnek biztatott, hogy nehogy föladjam, és lám meg lett az eredménye. Sok mindent kipróbáltam, de megmondom őszintén a torna és a koplalás nam az én erősséggem. Egy ismerősöm ajánlotta a Forever turmixot. Nagyon sok rosszat és jót olvastam róla, de úgy voltam vele, hogy kipróbálom. Nekem bevált!!!Reggel, este ezt iszom, és mivel kevés benne a kalória, így délben bármit ehetek. A turmixtól egyáltalán nem vagyok éhes!Természetesen a 4órát a turmix után bekell tartani, mert nagyon sokan azzal rontják el, hogy nem tartják be az időt!Nekem bevált, és hála istennek azóta a kilók lefelé mennek!!!

2009. márc. 31. 12:06
Tényleg igaz hogy 6után semmi és hetente legalább 4X torna alkalmanként 1 óra.Nekem is ez vált be már -8kg 3hónap alatt,bár most egy picit stagnálok mert csokizgattam pár napot...:(
6. Gordonka (válaszként erre: 2. - Vereskati)
2009. márc. 28. 12:06
Nem, mert egyoldalúan nem szeretnék táplálkozni. De biztos, van, akinek bejött, azért köszönöm a tippet!
5. Gordonka (válaszként erre: 4. - Amakiir)
2009. márc. 28. 12:06
Az a négy kiló nagyon jó eredmény, gratulálok hozzá. Jó a módszered, ami nálam a gyenge láncszem, az az esti zabálás. Sajnos akkor van rá időm, hogy egyek, meg bevallom, imádok falatozni, az egyfajta szertartás. Ezek szerint eddig ettél este is, csak egy hónapja már megállod, hogy egyél? Ez is hozzájárult szerinted a súlycsökkenéshez?
2009. márc. 28. 11:14
Én most a következőt csinálom...heti 4x1,5 óra kardio, reggelire gyümölcs, délben akármi (persze mértékkel) este (17:00-ig) akármi...! Nekem ez bejött, 1 hónapja csinálom. Igaz, hogy csak 4 kiló ment le 1 hónap alatt, de ez nem is fog visszajönni és teljesen egészséges! Ui.: Én útálok sportolni és minden féle mozgási kultúrát, meg is szenvedek vele, de sajna rájöttem rengeteg sikertelen fogyókúrás módszer után, hogy nincs más megoldás, csinálni kell.
2009. márc. 28. 11:11
Hali! Én próbáltam, de a harmadik napon ahogy megettem úgy vissza is jött az egész... :( Nekem nem jött be.
2009. márc. 28. 03:23
A káposztalevest próbáltad már?
2009. márc. 28. 01:27
Van bevált, viszonylag egészséges és nem önsanyargató ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook