Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Inzulinpumpával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. lolinno2007-10-29 17:33
szia!

itt ezen a szintén hoxás fórumon sok minden van már és azt többen is olvassák, nézz be oda is.

lolka

[link]
(válasz monicacruse 4. hozzászólására)

4. monicacruse2007-09-16 09:30
Sziasztok! A hugom 6 hónapos kora óta inzulinos.Most 25.-én lesz 5 éves.két hónapja kapta meg a pumpát,de még igy is magasak a cukrai.Van valami tanács?

3. lolinno2006-11-14 15:13
az elmúlt 1 éve gyakorlatilag mindent megtudtam a pumpáról.mellékhatásást még nem ismerem..nem hallottam róla,csak pozitív tapasztalat volt vele..
no nekem már kezelhetetlen a cukrom..az plö h 1 hónapig voltam kórházban,az ország egyik legjobb cukorbetegbeállitó orvosa próbált beállitani és 1 hó alatt sem sikerült szigorú kórházi körülmények közt egy szakember csoportnbak beállitani,az már durva...
a pumpa jelentene pozitivitást.
szerintem te nem vagy otthon a pumpás témában,úgyhogy ne szóld le...mert nekem sem az 5-8 szurással van gondom,hanem az értékekkel.
(válasz mari1974 2. hozzászólására)

2. mari19742006-11-14 00:51
egy nagy hulyeseg,23 eve inzulinos vagyok,mar igazan nem zavar 5-6 szuri naponta.az hogy elek,bizonyitja,hogy profi vagyok.sok mellekhatasa van,veszelyes

1. lolinno2006-11-13 13:06
ha tudsz,légyszives segits!
inzulinpumpát használó emberkéket keresek.
tapasztalatgyűjtés miatt.