Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Inzulinpumpával kapcsolatban mik a tapasztalataitok? fórum

Inzulinpumpával kapcsolatban mik a tapasztalataitok? (tudásbázis kérdés)


5. lolinno (válaszként erre: 4. - Monicacruse)
2007. okt. 29. 17:33

szia!


itt ezen a szintén hoxás fórumon sok minden van már és azt többen is olvassák, nézz be oda is.


lolka


[link]

2007. szept. 16. 09:30
Sziasztok! A hugom 6 hónapos kora óta inzulinos.Most 25.-én lesz 5 éves.két hónapja kapta meg a pumpát,de még igy is magasak a cukrai.Van valami tanács?
3. lolinno (válaszként erre: 2. - Mari1974)
2006. nov. 14. 15:13

az elmúlt 1 éve gyakorlatilag mindent megtudtam a pumpáról.mellékhatásást még nem ismerem..nem hallottam róla,csak pozitív tapasztalat volt vele..

no nekem már kezelhetetlen a cukrom..az plö h 1 hónapig voltam kórházban,az ország egyik legjobb cukorbetegbeállitó orvosa próbált beállitani és 1 hó alatt sem sikerült szigorú kórházi körülmények közt egy szakember csoportnbak beállitani,az már durva...

a pumpa jelentene pozitivitást.

szerintem te nem vagy otthon a pumpás témában,úgyhogy ne szóld le...mert nekem sem az 5-8 szurással van gondom,hanem az értékekkel.

2006. nov. 14. 00:51
egy nagy hulyeseg,23 eve inzulinos vagyok,mar igazan nem zavar 5-6 szuri naponta.az hogy elek,bizonyitja,hogy profi vagyok.sok mellekhatasa van,veszelyes
2006. nov. 13. 13:06

ha tudsz,légyszives segits!

inzulinpumpát használó emberkéket keresek.

tapasztalatgyűjtés miatt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook