Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dm-es Alverde kozmetikum fórum

Dm-es Alverde kozmetikum (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 23. 14:55
Az avokádós-szőlős sampon zsírosította a haját valakinek?
87. reni79
2011. máj. 10. 08:19
A barackos bőrradirt és a golyós deót használom mert nincs benne aluminium származék.
2011. máj. 10. 07:48
Hát a narancsbőr elleni termékeket?
2011. ápr. 28. 13:00
A rózsaszín agyagos arcápoló termékeket ismeri valaki?
84. monyóné (válaszként erre: 81. - Veronika27)
2011. ápr. 12. 10:57
találtam és vettem is és szupeeeer!alverde mama glück test vajat
2011. ápr. 11. 14:47
Hogy lehet az, hogy két azonos összetételű termék küzül az egyik bdh-s, a másik nem?
2011. ápr. 8. 15:50
én sem találtam.köszönöm
81. Veronika27 (válaszként erre: 80. - Monyóné)
2011. ápr. 8. 13:24

[link]


Itt vannak a termekek, szerintem nincs olyanjuk.

2011. ápr. 8. 13:22
Nem tudjátok hogy létezik Alverde krém kismamáknak is a terhességi csík kialakulása ellen?
79. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 75. - Judit87)
2011. ápr. 8. 13:08

A zauberwald már nem kapható :((. Bár a száfényt és a pirosítót nem nagyon sajnálom.

Előbbi pillanatok alatt eltűnik, utóbbi nagyon gyorsan elporlad :(

2011. ápr. 7. 15:15
Melyik term;kben vannak káros anyagok?
2011. márc. 13. 10:51
Vettem egy Aqua peeling pearl elnevezésű arcradírt és szerintem nagyon jó.Apró finom szemcsés.Korpás szeborreás bőrre az biztos hogy jó.Habzik és egy borsónyi elég belőle.Szerintem jobb mint a barackos.
2011. márc. 6. 19:58
Nekem ami nagyon bevált a kevert bőrömre, az az agyagos arctisztító és a sárgabarackos arcradír. De nagyon szeretem a körömvirágos sminklemosót is, az erősebb szemfestéket is könnyen lehozza. A színezett arckrém először elég jó volt, csak kicsit kiszárította az arcomat. A reggel ébredés után száz felé ágazó, elfeküdt szemöldökömet eddig csak az Alverde szemöldökzselével sikerült "megnevelnem". Ami fantasztikus, az a levendulás habfürdő, viszont az csak limited edition volt, kár, hogy már nem kapható. A fehér tea-jázmin testápoló tejet ajánlom a nagyon száraz bőrre. Egy szóval ha tőlem valaki megkérdezi, hogy vegyen-e Alverde terméket, én azt mondom IGEN!
2011. márc. 5. 19:13
Én is használok Alverdés cuccokat.Az aloés-hibiszkuszos hajbalzsam nekem nagyon tetszik.Jó a textúrája így kevés is elég belőle, finom az illata és jó puha lesz tőle a hajam.A szájfénye shinny terra színben hát a színe szép, de nem tartós.A stiftes korrektora szörnyű, nem takar semmit.A camouflage alapozó/korrektor az viszont egész jó.A kompakt púdere elég gyenge és nekem zsíros volt.Az alapozója szintúgy+alig fedett.A golyós deói mindkét fajta, nyári melegben gyengus, de amúgy elég jók.A zauberwald kollekciós szemcerkái nagyon szép színűek és tartósak.Régen próbáltam a jojobás arckrémjét na az olyan volt, mintha zsírt kentem volna az arcomra mivel alapból zsíros bőrtípusom van.Múltkor venni akartam szempillaspirált, de több helyen olvastam, hogy nem jó így letettem róla.
74. 360d6ba227 (válaszként erre: 73. - 1eb84e4bad)
2011. márc. 1. 14:25

Nagyon nem:((((( Jó mondjuk 1500ft volt gondoltam, hogy nem lesz egy nagy minőség:)

Nekem a színével van gondom..nagyon elüt a bőrömtől és elég maszkos valóban:)

Maradok Clinique-nél..Drága de sokáig elég és tökéletes:)

73. 1eb84e4bad (válaszként erre: 57. - 360d6ba227)
2011. febr. 27. 15:57
bejött? mert én is vettem kb 3 hete, még mielőtt rátaláltam volna erre afórumra, de baomira nem vált be. Nagyon sűrű és maszk-hatású. Arckrémmel keverem, amikor használom.
2011. febr. 18. 11:58
Az aqua arcápolási termékek normál és vegyes bőrre milyenek? Ugye egyik fajta sem tartalmaz fényvédőt?
71. lola81 (válaszként erre: 69. - Veronika27)
2011. febr. 17. 20:46
Szivesen! Száraz és érzékeny bőrre van.
2011. febr. 17. 13:21
én is használom az alverdés cuccokat nekem a szemhéjpúderem is olyan mert szinte az egyetlen ami nem csillámporral van tele hanem natúr de szép nem csomósodik és nap végén is ugyanolyan szóval tartós.én az alverde kompakt púdert használom és nekem nagyon bevált..a bőröm érzékeny és száraz ez azonban jó neki és nem is szárít.a szemhéjpúderem olyan 1200 ft körül volt a kompakt arcpúder meg olyan 1400 körül.
69. Veronika27 (válaszként erre: 68. - Lola81)
2011. febr. 17. 10:36
Köszi! A vadrózsás milyen bőrtípusra való?
68. lola81 (válaszként erre: 67. - Veronika27)
2011. febr. 17. 10:12

Szia!

Én használom a rózsaszín vadrózsás tejet, tonikot és jók! A kékeszöld tengeri algás tonik is jó vegyes bőrre, de az csak alkalmi használatban van nálam.

2011. febr. 16. 23:09
Alverdés arctejet, tonikot próbálta valaki? Tapasztalatok?
2011. febr. 16. 08:44
Az Alverde citromos szappan nagyon kellemes..de csak kézmosásra...ha szappan akkor nekem egyértelműen csak a kecsketej szappanok.Egyaránt jó test és arc tisztítására is.Próbáljátok ki!(Bocs az OFF-ért:)
2011. febr. 15. 17:13
Én tegnap vettem Alverdés olivás-verbénás szappant. Úgy látszik, hogy beválik, sőt a férjem pikkelysömörjére is jó hatással van.
64. nibori
2011. febr. 15. 17:10

Sziasztok!

Nekem bejöttek az alverdés smink cuccok! Sajnos a tusfürdők, samponok kevésbé. Viszont találtam a mammutban egy pici boltot, ahol natúrkozmetikumokat árulnak(tényleg bio!), főleg szappanokat, magyar hölgy készíti, és isteni finom illatuk van, ráadásként a bőröm is jobb tőlük. Most épp a szőlőmagos szappant használom, testre és arclemosóként is. Nagyon jók!

63. lola81 (válaszként erre: 62. - Veronika27)
2011. febr. 15. 15:30
Hasznos cikk, de az UV-szűrökből nem mindegyik kéros az un. fizikai szűrők, mint pl. a titán-dioxid ártalmatlanok! Nem alakulnák át, nem bomlanak le, nem regálnak más anyagokkal, mint a kémiai filterek. Csupán elnyelik vagy visszaverik a nap sugarait.
2011. febr. 15. 14:31
61. lola81 (válaszként erre: 60. - Vtunde)
2011. febr. 15. 14:18

Azért ez édes kevés a ránctalnításhoz! Max. arra elég,hogy nem szárítja ki a szél, meg a hideg a bőrödet! Ne haragudj, de azért egy konkrétan ránctalanító krém kicsit több mindent tartalmaz, mint E vitamint (ami mellesleg mivel remek avasodásgátló és olcsó, konzerválószerként szinte minden kozmetikumban megtalálható amiben olaj vagy zsír van ld.: tocopherol).

Magam is híve vagyok a természetes kozmetikumoknak, de azért az arcápolás nem ilyen egyszerű!

60. vtunde
2011. febr. 15. 13:51

Sziasztok!

Én egy olyan bioarckrémet fedeztem fel, ami megdöbbentő, sztem: Mivel a ránvtalanító krémek lényege az E-vitamin, ami a ránctalanítást segíti, megtalálható a búzacsíra olajban. Ill. a ránctalanítókrémekben megtalálható a búzacsíra olaj; + még egy csomó feleslegesl, pláne káros anyag. Mostmár többet krémeket nem is veszek, csak simán a búzacsíra olajat kenem az arcomra. Olykor esetleg olíva olajat. De így egyikben sincs semmilyen adalékanyag. Nagyon kevés kell belőlük, hiszen olaj, és az meg nem olyan jó, ha nagyon olajos lesz a bőr. Ebből a szempontból igyekszem teljesmértékben kikerülni a kozmetikaipari mérgeket! :-)

2011. febr. 14. 18:29
A körömvirágos kézápoló krém nagyon jó. Férjem keze nagyon kikészült a munkától, esténként fürdés után azzal bekeni, és sokat javít rajta, a kisebb sebeket, karcolásokat is gyógyítja.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook