Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultrahangos zsírleszívás fórum

Ultrahangos zsírleszívás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. jún. 15. 13:49

Sziasztok!!!

Beszámolnék a friss helyzetről :) A pocim még sajna ödémás, úgyhogy kellett vásárolnom 1,2 új ruhát és hát a sors iróniája, hogy nem szűk ruhákat vehettem,hanem kismama szerűeket :))A nadrágjaimat ugyanis még mindig nem tudom teljesen begombolni :( Most vízhajtó teával küzdök a vizenyő ellen, de elég lassan gyógyulok. Szerintem!!!!!! A doktornőm szerint nincs okom aggodalomra. 12-én voltam varratszedésen. a sebeim szépek kb.1cm-esek és már zuhanyozhatok is, persze szigorúan azt is csak a szorítócuccban.

Remélem mihamarabb a cm-ekben mért javulssról tudok beszámolni :))

16. királyliliom (válaszként erre: 15. - Ágika1986)
2008. jún. 15. 13:38

Szia Ágika!

Remélem tudtam segíteni :)

2008. jún. 11. 14:36
Királyliliom írtam neked üzenetet..kérlek szépen segíts.
2008. jún. 8. 09:44
Újra itt vagyok! Már egyáltalán nem kell bevennem fájdalomcsillapítót és este néha már az oldalamra is tudok fordulni. A hasam még ugyanakkora, mint előtte volt és hát eléggé aggaszt, hogy hogy fogok így hétfőn munkába állni, mivel a műtét előtt hiába volt ekkora hasam én betuszkoltam a szűk farmerba, most viszont ezt nem tudom és nem is akarom behúzni :( Bízom benne, hogy jó idő idő lesz és egy lenge nyári ruha majd mindent jól eltakar, ugyanis egyik nadrágomat sem tudom jelenleg begombolni :(
2008. jún. 6. 09:49

Sziasztok!

Túl vagyok a műtéten! Nem mondanám, hogy kellemes volt de ki lehetett bírni! Nekem ugyanis altatás nélkül csinálták! A végtermék ami lejött kb. 1literes befőttesüvegnyi zsír volt. Pfujjj. Jó, tudni, hogy már nincs rajtam! Tegnap még kellett szednem fájdalomcsillapítót de ma már jobban vagyok, csak a mozgás elég nehézkes. Olyan mintha nagyon erős izomláz lenne a hasamban. Kaptam hasszorítót amit 4-5 hétig kell viselnem. Ha van kérdés szívesen válaszolok és majd teszek fel előtte-utána képeket is (persze erre még várni kell) Aki előtte áll annak csak javasolni tudom a műtétet! Sziasztok!

2008. máj. 29. 21:16
Sziasztok! Én most készülök egy ultrahangos zsíroldásra, mivel hiába vagyok vékony a hasam óriási!Kár, hogy ebben a témában nem indult el bővebben a beszélgetés, mivel sehol máshol sem találtam ilyen fórumot. Azért én megpróbálok majd itt közvetíteni a tapasztalataimról, hátha hasonló helyzetű sorstársaimnak segíthetek ezzel. Ha minden jól alakul júni 4 lesz a nagy nap. Azért ha mégis valaki átesett már ilyenen (lányi-féle)jelentkezzen légyszi!
11. adamgabi (válaszként erre: 8. - M.ildiko1)
2008. jan. 17. 13:16

Szia!


Mik voltak az ultrahangos zsírbontással a tapasztalataid?

2007. aug. 18. 09:53
Sziasztok! Egyik ismerősömtől hallottam egy másik módszerről, ugyanígy ultrahangos az eljárás, csak a szervezetben a zsír a vérbe kerül és a máj lebontja. Nem kell mindenféle „leszorító” cuccokat hordanod hetekig, azonnal mehetsz haza. A kezelés egy órás és kb 3 cm megy le egy alkalommal, álítólag látványos, de nem egy olcsó mulatság... Hát kinek mennyi pénze van és mennyi ideig akar gyógyulni, döntse el maga! :) (bár én is gondolkodom még rajta.)
2007. aug. 14. 21:45
Ildikó1 ! Nagyon várjuk már a tapasztalataidat !Engem ez nagyon érdekel , és én pont olyan vagyok , mint amilyenről cskata beszélt. Most már 58 kg vagyok / 167 cm ,felül OK , de a fenekemen , combomon , hasamon ( 2 gyerek 35 felett kihordva )katasztrofális állapotok uralkodnak!!! Béres A. éssatöbbi megmondta számtalan fórumán , hogy NAGGGYON nehéz ezt mozgással+étrenddel formálni.
2007. júl. 11. 21:01
Sziasztok! Beszéltem ma egy dokival ezzel kapcsolatban. Alkalmanként 55ezer forint, általában 3-4 alkalom szükséges. Én nem vagyok kövér, de szeptemberben lesz az esküvőm, és szeretném, ha a kis úszógumiaim eltűnnének. Heti 3 alkalommal járok terembe edzővel edzeni, és ezek soha nem fognak lemenni szerintem. Szóval egyszer van az életben esküvőm, én kipróbálom valószínűleg. Majd írok bővebben a tapasztalatokról. Kb 2 hét múlva megyek először.
2007. jún. 20. 17:51
Előbb utóbb minden elvesztett zsír visszajön ha nem vigyáz az illető.
6. 7130b15964 (válaszként erre: 4. - Cskata)
2006. nov. 20. 21:17

A dokik mindig kb. 4 kilóról beszélnek, amit maximum eltávolítanak. Ez tényleg csak korrekcióra elég, ettől még egy 3XL-esből nem lesz XS-es senki.


Szóval, az igazi túlsúlyos esetekben marad a sok sport, ésszerű étkezés, megfelelő mennyiségben és jó időzítéssel.

2006. nov. 20. 19:52

[link]

akit érdekel az nézze meg

4. cskata (válaszként erre: 2. - Anita72)
2006. nov. 20. 10:50

életmód váltás valóban mindenképpen szükséges, azonban ettől függetlenül szerintem vannak indokolt esetek, amikor nem kell/nem szabad elítélni a zsírleszívást.

vannak olyan alkatú nők, akik akármennyit fogyóznak, bizonyos testrészekről egyáltalán vagy alig megy le, miközben már tök vékonyra fogyta magát más testrészein.. szóval sokszor az arányos (!!) testalkat eléréséhez bizony nagyon jól jön(ne) a zsírleszívás..

talán utána a motiváló tényező is nagyobb, hogy a "készen kapott" relatíve ideális alakot megőrízze és szinten tartsa az ember - pláne ha már kifizetett rá egy csomó pénzt...!


de erről az ultrahangosról még nem hallottam... hogy a fórumindító kérdésre is válaszoljak...:)

3. Sirga (válaszként erre: 2. - Anita72)
2006. nov. 20. 10:18
Oké. Tudsz ajánlani olyan fogyókúrát, ami 100%, hogy működik? Csak, mert minden létezőt kipróbáltam már. Mellesleg: életmódváltás nélkül a fogyókúra befejeztével jön a jojo-effektus. Várom a javaslataid!
2006. nov. 13. 11:32
Hiába szívatod le a zsírt utána teljes életmódváltásra lesz szükséged, mert ha nem tartod be akkor 1 éven belül újra ugyanazokkal a problémákkal fogod szembetalálni magad. Hát akkor már inkább a fogyókúra.
2006. nov. 13. 10:03

Sziasztok!


Érdeklődnék,hogy hallottatok-e már róla és ha igen akkor mi a tapasztalat?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook