Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2136. Rosa (válaszként erre: 2135. - Moncsicsi83)
2009. nov. 28. 13:55

köszi:)


Szoktunk vitamint szedni igen,meg homeós bogyót és Béres cseppet,csak az a baj,hogy a gyerekek az oviban mindig elkapnak valamit,aztán végig megy a családon:(

"Komolyan adod elő" úgy értettem:jó fej vagy..szóval viccesen irtam:))

2009. nov. 28. 13:42

Sziasztok Csajok!



Rosa: Részvétem a barátotok miatt :(

A betegséget remélem kiüldöztétek teljesen és most már nem lesztek betegek. Ti szoktatok valami vitamint szedni ilyenkor, vagy csak gyümiztek? Vagy egyik sem?

A vizsga meg majd meg lesz januárban, rá se ránts... Addig még legalább tudsz gyakorolni...


Amúgy jaja, disco-zok :D Na azért nem bömböl annyira a zene, hogy halljam, ha jön mentő, vagy tűzoltó, de azért nem is sutyorgott :) Jó volt élveztem! Hogy érted, hogy komolyan adom elő? :)


Berina: Tessék azt a fránya parkolást gyakorolni, most van rá lehetőség, most csináld, nehogy nekem azon csússz el, mint én az első vizsgán. Irgumburgum mérges leszek, ha nem gyakorolsz :)

2134. Rosa (válaszként erre: 2130. - Moncsicsi83)
2009. nov. 28. 10:27

De ügyi vagy!

Diszkózunk?Diszkózunk?..hihi..komolyan adod elő:))

2133. Rosa (válaszként erre: 2132. - D5e70f9842)
2009. nov. 28. 10:26

Szia:)Köszi:)

Nem volt olyan vészes a betegség,hamar átment rajtunk,egy kis hőemelkedés+takony..inkább gond volt,hogy csütörtökön nehezen tudtam megoldani Lilike felügyeletét,mert hazaküldték az oviból..aztán a barátnőm ráért végülis:)

Nekem inkább inkább a lelkem volt beteg:(


Néztem a képeiteket,csodaszépek a gyerkőceid,és látom ők is nagyon hasonlitanak egymásra!

Ügyes vagy a vezetéssel,látod?Kitartás,nemsokára a végére érsz és jogsid lesz!

2009. nov. 28. 09:56

Sziasztok!


Rosa: Sajnálom hogy betegek voltatok. Mi eddig még megúsztuk.. Nekünk is kijutott két temetés három héten belül, a mamám halt meg utána meg a barátnőm apukája.... :-(

A vizsga nekem is majd csak januárban fog már lenni az biztos. Én már a pótóráknál tartok. Holnap reggel lesz a 25-dik városim. Remélem nem fog úgy szakadni az eső mint most. :(


Moncsi: Örülök hogy ismét jól vezettél. Megy ez Neked! :-) Már discózol is az autóba. :-) Jaj csak én tartanék itt.

Tegnap voltam vezetni. Elég jól sikerült. Kimentünk egy mellettünk lévő faluba meg vissza, aztán a maradék időben a városban gyakoroltunk. Az Oktatóm parkolni akart, de sikerült lebeszélnem :-) De holnap nem úszom meg... Jaj annyira utálom, dehát azt is meg kell tanulni... Érdekes hogy rutinon nagyon szerettem, semmi bajom nem volt vele, ritka volt ha elrontottam. Itt élesbe meg aztán az istenért nem tudom megcsinálni..

2131. Rosa
2009. nov. 28. 08:52

Sziasztok!

Én is vagyok,olvasgattalak titeket,de nem lettem volna jó társaság...betegek voltunk megint,nem is voltam vezetni a héten..meg elvesztettük egy kedves barátunkat,meghalt autóbalesetben,még nem vagyunk rendben lelkileg...tegnap volt a temetése...34 éves volt..:((((

Jövő héten még nem tudom mikor vezetek,majd hivom az oktatómat,vizsgázni csak januárban fogok már sajna:(

2009. nov. 27. 23:43

Szia csajok!


Hol van mindenki elveszve? HAhóóóóóóóóóóóóó...


Én ma is vezettem egy kicsit, anyuékhoz ki, meg vissza. Nagyon élveztem, jól ment. Semmi hiba, mentem és mentem, és mentem. Sőt most már a hangos zene sem zavar, sőt még én hangosítottam -na azért nem bömbölt. Szóval tökre szupiiiiiiiiiii... :) Kezdek ráérezni a dolgokra, remélem egyre többet tudok majd vezetni..


Ti hogy álltok?

Berina, Jutka, Rosa, és többiek?

Atlantisz, jött már a jogsi? Magic, te intézted már a papírokat? Cicus, te is vezetsz?


platty, veled mi újság?


Huhh, remélem nem hagytam ki senkit sem!

2009. nov. 27. 18:38

Sziasztok! Gondoltam bekukkantok.


cica, szerintem hívd fel. Már péntek van, a szerda meg mindjárt itt van. Nehogy már előtte nap tudd meg, hoyg mi van. Én a helyedben felhívnám.


katus, szerintem ott még nincs bírság, vagy ha igen, akkor nem olyan nagy.... Letrafiztak titeket? Vagy miből gondolod, hogy számítani kell büntire?

2128. katus3
2009. nov. 27. 15:06

Sziasztok! Köszönjük,már jól vagyunk, szerencsére nagyon hamar átment rajtunk.:-P


Szerintetek ha 40-es táblánál a férjem még kb. 45-el ment,mire számítsunk? Azaz mennyire? :-(

2009. nov. 27. 12:27
Azt mondta, várjam meg, míg ő hív.
2126. moncsicsi83 (válaszként erre: 2125. - Cdeb5ffe64)
2009. nov. 26. 20:51
Kérdezz rá nála.
2009. nov. 26. 20:40
Az oktatóm még mindig nem szólt, hogy akkor vizsgázok e szerdán, vagy nem.
2124. moncsicsi83 (válaszként erre: 2123. - Atlantisz26)
2009. nov. 26. 20:21

Nem tudom, azt hiszem nekem azt mondták, hogy mindig hétfőn hozzák a jogsikat dél körül az okmányirodába. Ha postán kérted biztos hamarabb ott lesz!


Látom már nagyon izgatott vagy :)

2123. Atlantisz26 (válaszként erre: 2122. - Moncsicsi83)
2009. nov. 26. 20:11
Hétfőn. Azt nem tudom, hogy a két hetet úgy számolják, hogy két hét múlva hétfő, vagyis dec. 7., vagy előtte péntek, vagyis dec. 4.? Nem mintha nem lenne szinte mind1, de én már nem bírok magammal. :) Mindjárt kimegyek aztán megyek vele, ez alkalommal egy egész métert, és akkor még tolathatok is egy picit, hogy visszaálljak a helyére. :)
2122. moncsicsi83 (válaszként erre: 2120. - Atlantisz26)
2009. nov. 26. 19:51
:) Elzárt területen még megbocsájtható, hogy mész :D Csak bírd ki, hogy nyilvános területre ne menj vele, míg meg nem érkezik a jogsi. Mikor is voltál bent csináltatni?
2121. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 2120. - Atlantisz26)
2009. nov. 26. 19:47
köszönöm:)
2009. nov. 26. 19:45

Sziasztok!


Jutka, én is szorítani fogok szerdán.


Katus: szintén jobbulást kívánok!


Még a munkahelyemen vagyok, itt van a kocsi is, (elzárt területen) és hát a kisördög ma erősebb volt, mint én, és az előbb elindítottam a kocsit, meg letöröltem a szélvédőt, meg mentem vele kb. fél métert, meg kipróbáltam a lámpákat rajta, és most kb. úgy érzem magam, mint egy jó szex után. :) Na jó, azért ne túlozzunk, a szexnél nem jobb, de a csokinál igen. :)

Mi lesz Velem, ha már fél méternél többet megyek?

2119. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 2118. - Moncsicsi83)
2009. nov. 26. 19:42
nem mondta ma csak hogy szerdán...holnap még megyek vezetni...remélem a forgalom hamarabb összejön majd,mingyá március:)
2009. nov. 26. 19:34

Sziasztok! Megjöttem én is!


Jutka, akkor jövőhét szerdán szorítunk ezerrel :) Ügyes legyél :) Hánykor lesz a vizsga?


Katus: Jóbulást az egész családnak, remélem gyorsan rendbe jönnek! A vezetés meg ráér, első az egészség!


cica: Na akkor gőzerővel gyakorlás. Nem kell azt a vizsgát annyira elkapkodni. És ne kenődj el, nem szabad. Egy kis gyakorlás még és menni fog minden mint a karikacsapás. Akkor végül is nem írt ki vizsgára?

2117. cdeb5ffe64 (válaszként erre: 2114. - Moncsicsi83)
2009. nov. 26. 19:10
Sajnos igaz. Megmondta nekem is.
2116. katus3
2009. nov. 26. 14:04
Sziasztok!Én ma meg tegnap nem vezettem,lányom hazahozott az oviból egy hányás-hasmenés vírust.Nem részletezem,de azt hittem,nem maradunk meg.:-/ Ja,mikor még tünetmentesek voltunk kedden,elmentünk tesómékhoz,mert mamám vigyázott Öcsire,és a tesóm is beteg lett,fel sem tud kelni,így most vezetni sem mehetett.:-(
2009. nov. 26. 13:54
Sziasztok!Most jöttem vezetésből,megyek holnap is,szerdára tudott betenni rutin vizsgára holnap még átnézünk egy kis műszakit kerékcsere stb....
2114. moncsicsi83 (válaszként erre: 2113. - Cdeb5ffe64)
2009. nov. 25. 23:25
Na ha úgy érzed, akkor tessék menni pótórákra. ÉS bizonyítsd be, hogy igen is tudsz, már ha igaz, hogy ezt mondja rólad az oktatód :)
2009. nov. 25. 23:06
Úgy érzem, kell még gyakorolni, hogy tényleg menjen. A sógornőm mondta, hogy miket mondott rólam az oktatóm.
2009. nov. 25. 21:28

Na én is vagyok...


Atlantisz:

Ne is vezess jogsi nélkül. Kitartás, már nem sok idő van és megérkezik :) aztán nyomhatod neki, persze módjával :)

A lakók rendesek, hogy beállhatsz a parkolójukba, ha már úgy is diákok lakják a lakást.

Amúgy meg merre laktok? Pl a vadaspark lakóparkba tudom, hogy nem lehet ház elé állni, mert büntetik, de pl rókuson lehet...


Magic:

Így már jobban hangzik :D Elmélet előbb, gyakorlat később...

Ha megtudok valamit a számokkal kapcsolatban feltétlen szólni fogok! ;)


Cicus:


cica83:

Honnan veszed, hogy ezt mondta az oktatód? Te hogy érzed, hogy vezetsz? Ne azért mondd, hogy jól, mert túl akarsz lenni a vizsgán, meg az oktatón, hanem azért, mert úgy érzed, felkészült vagy a nagybetűs forgalomra. Na??????? Szerinted hogy megy a dolog? Amíg nem érzed magad felkészültnek, addig ne menj vizsgázni. Inkább több plusz óra és magabiztosabb, ügyesebb leszel, mint kevesebb és szerencsével sikeres vizsga, majd baleset. Figyelni kell nagyon... Mindenesetre szorítok, hogy minden rendben menjen!


Cicus:

Látom tegnap a 60 km volt a menő :D Én is annyit vezettem. Neked hogy mennek a dolgok? Minden klappol elsőre?

2111. //Cicus//
2009. nov. 25. 21:03
Jujj! Majdnem kiment a fejemből... Gratulálok a sikeres vizsgázóknak! Sok-sok gyakorlás! És amit nekem szoktak mondani: vigyázzatok a jogsira, mert megszerezni könnyebb, mint megtartani! ;-)
2110. //Cicus//
2009. nov. 25. 21:00

Sziasztok!


Én is vagyok ám! Csak időm nincs gépezni...

Utoljára vasárnap vezettem 60km-t anyuékhoz. Mire odaértünk már sötét volt. Második sötétben vezetésem...de valahogy nem tetszett...Nem szeretem az éjszakai vezetést - egyenlőre - Hétfőn vezettem volna a faluba, de pont jött az asztalos...Tegnap pedig oltást kaptam és nem akartam úgy vezetni. Úgyhogy nem tudom mikor vezetek legközelebb.


Magic life:

velem is hasonló dolog történt, mint Veled a 18. Én úgy jártam, hogy mindig páratlan dátumon vizsgáztam páratlan órába...És elsőre sikerült minden. Ha utána tudsz járni, akkor lécci mondd el hol találtál rá. Hátha én is megtalálom. Komolyan...a végén már azért izgultam, hogy a forgalmi vizsgám páratlan napon legyen :-D


Cica: én is az oktatóváltást javasolnám. Anno nekünk a kresz órán azt mondta a tanár, ha nem megy a vezetés vagy nem vagytok jóba vagy akármi van inkább váltsatok oktatót. Ezért javaslom ezt...De persze a döntés a Te kezedben van!


Látom azért ügyeskedik mindenki a vezetésben! Örömmel olvastam a jobbnál jobb híreket!

Igyekszem többször jelentkezni...vagyis amint időm engedi jövök! :-) Szoktam ám olvasgatni attól, hogy nem írok! :-)

2009. nov. 25. 20:02

Igen, igen, elirtam a dátumokat. Előbb volt az elméletem, márc. 18, majd október 18 rutin, és most nov. 18 forgalom. Valami jelentése csak van ennek a szép kerek számnak, hisz véletlenek nincsenek. Ídővel utána nézek. Moncsi, de ha hamarabb tudnál valamit oszd meg Velem :)


Persze, igyekszem gyakorolni. Bár csak rajtam múlna.


Én majd csak hétfőn megyek elintézni a jogositványom. Előbb nincs rá módom. Azt nem tudom, ott helyben megkapom, vagy kipostázzák, ez már részletkérdés.


Igen, megszenvedtem ezért az okíratért, hétvégén kirúgok a hámból.:DD

2009. nov. 25. 19:31

Sziasztok!


Moncsicsi83: Nagyon ügyes vagy. :)


Most úgy érzem, hogy sosem jutok el odáig, hogy nagyobb utat vezessek le, most még a rövidebbtől is félek.

Ma végre megérkezett a kocsi, friss műszakival, új téligumikkal. :) Szuper!

Bele is ültem, de menni nem merek vele jogsi nélkül. Olyan fura a tanulóautó után, szerintem kicsit hosszabb az eleje is, jajj remélem hamar megszokom.

Tudom, hogy ma még semmi értelme nem volt, de én azért megnéztem a postaládát munkába menet, és hazafelé jövet is. Nem volt benne semmi. :( De a remény hal meg utoljára.

Volt ma lakógyűlés, feljöttek témaként a ház előtti karók is. Azt mondták, hogy ez közterület, ezért nem is lehetne odaállni. Mi van? És elkeríteni el lehet? Na mindegy, majd meglátjuk. Mostmár ha akarnék sem tudnék venni parkolóhelyet, mert megnyílik végre 2 év után alattunk vmi, nem tudom mi lesz pontosan, eddig csak az volt írva, hogy psziché bt., és megvették az utolsó 3 parkolóhelyet. Viszont nálunk a társasházban sokan csak megvették a lakást, de nem laknak ott, vagy kiadták albérletbe, a szegény egyetemistáknak meg ugye nincsen kocsijuk, úgyhogy azt mondták, hogy álljak be nyugodtan az ő parkolóhelyükre. Szóval ilyen szempontból rendesek volták, a kérdés már csak az, hogy hogyan fogok azon a szűk helyen bejönni, remélem sikerülni fog.


Cica 83: én nem tudom hogyan vezetsz, de ilyet nem szép mondani, főleg a hátad mögött nem, de úgyis a vizsgán fog kiderülni minden. Te hogy érzed?

Ha sikerül, akkor kapja be, ha nem, akkor válts inkább tanárt.

Hát sok hasznos dolgot lehet, hogy nem tudtam tanácsolni.

2009. nov. 25. 18:31

Sziasztok!


Ma ismét vezettem, Mórahalomra meg vissza. Visszafelé már sötétben jöttünk és nem volt vész. Szépen lassan szerzem a gyakorlatot. Tök jól kikapcsolt a vezetés. Meg van az új hobbim :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook