Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 14. 19:07

Sziasztok:)

én is olvaslak Benneteket jó ideje, szerdán kezdem a vezetést, első órám...nagyon várom:)

2645. Rosa (válaszként erre: 2643. - Katus3)
2010. márc. 14. 18:58
Hűha!!Nagyon szépecske!
2644. Rosa (válaszként erre: 2641. - Katus3)
2010. márc. 14. 18:43

Köszi:)

Aha,igy már értem...

Mi vettünk egy kis dudukát,/polski fiatot/ 50-ért,de még önállóan nem vezettem..kezdésnek jó lesz..

2643. katus3
2010. márc. 14. 18:27
Raktam fel egy új képet,na arra lecserélném a mostanit.:-)
2642. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2639. - Ametiszt19)
2010. márc. 14. 18:25
Nekem is nagyon tetszik, majd mutatok képet ha egyszer kész lesz! :D
2641. katus3 (válaszként erre: 2636. - Rosa)
2010. márc. 14. 18:17
Szia! Örülök,hogy újra itt vagy. Félreértetted,arról van szó,hogy lett volna egy nagyon szép autó nagyon olcsón. Ha összejön,akkor férjem eladta volna a miénket,amit én nagyon nem szeretnék,mert imádom,és szerintem is gyönyörű.:-) Közben tegnap meg lett nézve ez az autó,és kiderült,hogy nem is olyan,mint amiről szó volt. Erre írtam,hogy ronda. Így valószínűleg megmarad a mostani,mert olyan csúfságra nem cseréljük le. :-P A miénk Mitsubishi Galant.
2640. Rosa (válaszként erre: 2639. - Ametiszt19)
2010. márc. 14. 18:11

Ami késik nem múlik:)

Még novemberben kezdtem a rutint...és jövő héten folytatom.

2010. márc. 14. 18:00

Katus, engem nem zavart a zene, najó, előfordult,hogy igen, de nem a zenével volt baj akkor sem, hanem inkább velem.Bár egy ilyen oktatótól én is kiborultam volna az tuti :P

Rosa, Téged szerintem nem ismerlek még, :*


Szasza, az nagyon jó lesz :D Barátnőmnek hasonló tapétája van, és olyan kis kellemes!

2638. Rosa (válaszként erre: 2627. - D5e70f9842)
2010. márc. 14. 14:39

Berinka!!

NAGY-NAGY-NAGY-NAGY-NAGY GRATULA NEKED A JOGSIHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi azóta nem beszéltünk,nagyon ügyi vagy!

2637. Rosa
2010. márc. 14. 14:16
Moncsicsivel mi van?
2636. Rosa (válaszként erre: 2633. - Katus3)
2010. márc. 14. 14:15

Mért irod,hogy csúnya az autótok,szerintem gyönyörű!!!

Milyen tipus is?

2010. márc. 14. 14:15
Én is szeretem ha változik valami, meg mindenig elképzelem hogy milyen lesz de 20 évembe telt rábeszélnem apámat arra h legalább az én szobámat újítsuk fel.. Most h dolgozok, igaz csak részmunkaidőben könnyebb lesz anyagilag mert amit tudok kifizetem.. Mondjuk nem szeretek itt lakni, mert ez panel és utálom! :) De amíg itt kell élnem legalább addig legyen szép :D Amúgy ő is forma 1et néz most xD Jah és amúgy vmi barackszínre gondoltam :) Nem arra az erős narancssárgára hanem a lágyabbra! :)
2634. Rosa
2010. márc. 14. 14:14

Sziasztok!:)

Én is visszatérek hozzátok,sokáig nem vezettem,szóval jól el vagyok maradva...de hiába,reggeltől estig dolgoztam,este háztartás,gyerekek...szóval nincs még rutin vizsgám se!

De jövő héten ujra neki rugazkodok...

Azért olvasgattalak titeket időnként,köszönöm,hogy hiányoltatok!:))

2633. katus3 (válaszként erre: 2632. - Ametiszt19)
2010. márc. 14. 13:54

Sziasztok!

Ametiszt! Én szoktam zenét hallgatni,ha egyedül megyek,akkor hangosan is.

Barátnőm mikor vezetni tanult,akkor az oktatója beült mellé törökülésben,előkapta a kottáit és szájharmonikával zenét komponált! A szegény tanuló meg ott ült mellette,és azt sem tudta,mit csináljon.:-( Hamar otthagyta.

2632. Ametiszt19 (válaszként erre: 2629. - 74af68e220)
2010. márc. 14. 13:41
Cica szerintem az nem baj ha valahol még nem voltál. A táblákat ismered, a kocsit kezelni tudod, az oktató mondja merre menj, nem lehet gond :))) Ti nem szoktatok zenét hallgatni vagy ilyesmi? Engem tök megnyugtatott. Egyszer az oktatóm rakott be német rockot :D Csak úgy dübörgött, mi meg repesztettünk. Akkor éreztem először, hogy ez állati klassz :D
2631. Ametiszt19 (válaszként erre: 2628. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 14. 13:39
Milyen lesz a szoba? :D
2630. Ametiszt19 (válaszként erre: 2626. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 14. 13:38
Egyszer csak-csak :) Gondolj bele milyen jó lesz az "új" lakásban. Én mindig szeretem,ha változik valami, engem feldob :) Téged nem? Amúgy Alonsóról jut eszembe, hogy a kedves épp forma egyet néz, szóval most van időm fórumozgatni :D
2010. márc. 14. 09:10
Sztem ez az oktatótól is függ. Lehet, hogy van, amelyik elsumákolja a pótórák árát. Az enyém szerencsére nem olyan. Megtanultam bízni benne, nem olyan szörnyeteg, mint amilyennek hittem. Már az éjjel is a vizsgáról álmodtam. Az úgy volt, hogy bekötöttek minket egy szalaggal, amit csak a vizsga végén volt szabad levenni. Én ki akartam szállni a kocsiból valamiért, és eltéptem. Azonnal meg is buktattak. Utána pedig mentem az oktatóhoz, de nem hallottam, amit mond, egyáltalán.Csak mosolygott rajtam. Mikor felébredtem, sírtam. Ilyen hülye álmot!Amúgy az a baj, hogy mostanában annyira a belvárosra, és a parkolásra összpontosítunk, hogy vannak helyek, ahol nagyon régen jártam. Félek, nehogy itt bukjak el. De idő sajnos már ni9ncs rá, hogy végigmenjünk mindenhol, főleg, mivel ezt a rohadt parkolást kell gyakorolni. Hááát,majd kedden megemlítem ezt az oktatómnak, hogy merre vigyen még el.
2628. SzaszaBaba22 (válaszként erre: 2627. - D5e70f9842)
2010. márc. 14. 08:50
Hát remélem én is h majd jó lesz! :) Itt is lesz festés, bár csak az én szobámban ami pici, de már nagyon rossz állapotban van szóval látom előre milyen felfordulás lesz.. Még az ágyat is szét kell szedni mert nem fér ki az ajtón.. Plusz laminált padlót rakunk le, szal már látom előre itt is milyen hadi állapotok lesznek :D De a végeredményért megéri :)
2010. márc. 14. 07:52

Sziasztok lányok!


Látom folyik az élet itt a fórumon de jó. :-) Megérem visszaolvasni.


Excica: Szerintem is hallgass a többiekre és menj el vizsgázni. Persze a felajánlott pótórákat fogadd el és vezesd le, aztán próbáld meg. Nem járhatsz oda a végtelenségig. CSak kicsit bízz magadban menni fog. Nagyon sok órád van már!


Amúgy nekem is az irodában kellett befizetnem az össze pót órámat, nem hiszem hogy az Oktató zsebébe menne. Legalábbis itt nálunk nem.


SzaszaBaba: Szerintem nem a cipő miatt van ez amit írtál. Akármibe lehetsz, még az idegesség meg a merevség. ÉN is igy vagyok még most is, pedig már kissé kezdem megszokni. De félek sokszor hogy begörcsöl a lábfejem aztán mit csinálok. Próbáltam magassarkúba, edző cipőbe, de akkor is beáll egy idő után. Majd hozzászokunk. Mezitláb meg zokniba szerintem sem tanácsos, eszembe sem jutna. EGyetértek apukáddal hogy veszélye. Majd ha már úgy vezetünk mit Alonso. :-)


Katus: Örülök hogy megmarad az autótok!!!! :-) Nagy megkönnyebbülés. Azért csak a megszokott az ember szívéhez nő.


Nálunk képzeljétek hogy festő van péntek óta, az egész lakást festetjük. Talán holnapra végez. Addig anyukámnál tanyázunk a gyerekekkel, vagyis Ők ott vannak, én meg csak aludni megyek este. Ne tudjátok meg mi van itt... világ vége. Sosem lesz rend.. :-(

2010. márc. 13. 22:27
Jah és igen Excica, sztem egy próbát megér! Én rögtön mentem mikor levezettem az óráim és ott ha egy dolgot nem nézek el mehettünk volna tovább és talán meg is lett volna, pedig én is bizonytalan voltam! De rendes volt a VB :) 2. alkalomkor nagyon köcsög volt a VB ráadásul ketten voltak, mert vmi ellenőrzés volt.. Ott már tudtam h így is úgy is bukok '-.- A 3.-on ment minden mint a karikacsapás! :) És csak a kötelező pót órákat vettem!
2010. márc. 13. 22:25

Hát én úgy tudom igen.. Nálunk így volt. Az oktatónak kellett fizetni a plusz óra árát, de ha neked a suliban kell akkor passz, ott lehet máshogy van! :)


A lábfájásom meg remélem nem lesz állandó.. Sajnos már mikor tanultam is így volt, pedig az másik autó volt :S Szerencsétlen vagyok! :)

2010. márc. 13. 21:50

Húhú ,de lemaradtam :)Katus, örülök, ha örülsz az autóka miatt. :)

Szasza, nekem akkor fájdult meg a lábam,mikor először mentünk országúti vezetésre és két órán át tartottam a lábam, na az durva volt. De már kezdi megszokni szerencsére.

Cica, szerintem már tudod a dolgokat, csak lélekben kéne összeszedned magad. Bár most már a vizsga sem olyan olcsó, mint anno :S. Te érzed, bízz magadban, ne kapkodj :)Menni fog!

2010. márc. 13. 21:24
Biztos, hogy az ő zsebébe meg? Én azt mindig a suli irodájába fizetem be. Nem hiszem hogy ők maradéktalanul neki adnák....Azt mondta valamelyik nap, hogy majd ad nekem vagy két órát, csak úgy.Sajnos az a helyzet, hogy én sem vagyok biztos benne, hogy elég e a tudásom a vizsgához.
2622. katus3
2010. márc. 13. 20:10

Tényleg nem jó mezit láb vezetni,én próbáltam nyáron. A pedálok nagyon nyomják a talpadat,hidd el. :-) Nekem a sportcipő a legkényelmesebb, nyáron pedig egy lapos talpú papucsom volt. Szerintem nem a cipő a bibi,hanem hogy feszíted a lábad.Próbáld lazán.


Hát azért ünnepi hangulatom nincs,mert azt én is belátom hogy a mi kocsinkra tényleg kell megint költeni,meg jó lenne egy fiatalabb,de közben kiderült,hogy az a szuper autó mégsem olyan mint amiről szó volt,sőt,nagyon is ronda kocsi,meg lehet hogy mégsem annyi az ára.:-P Tény hogy nincs agyonvágva,meg kevés benne a km,de szörnyű csúnya. (A lelkem kicsit azért megnyugodott.)

2010. márc. 13. 19:55

Nah Katus akkor lehet ünnepelni :D Excica! Szerintem se vegyél többet, próbáld meg! A plusz órák árai mind az oktatód zsebébe mennek, lehet erre hajt? :S


Amúgy nem szedek semmit, a lábam menetközben is oldalra van támasztva, de ha nincs akkor is fáj szóval nem tudom. :( Próbáltam több cipőben de mindegyikben ilyen.. Még kipróbáljuk majd azt h az ülést magasabbra vesszük, mert lehet túl mélyen van, de ha ez sem segít akkor passz.. Apa nem engedi h mezit láb vagy zokniban próbáljam meg mert szerinte úgy nem lehet és veszélyes is.. Csak tudnám miért '-.- Pedig lehet ha nem fogná a cipő a lábam akkor nem fájna..

2620. katus3
2010. márc. 13. 19:16
Menj!!! Már sok pótórát vettél,meg kell próbálnod!
2010. márc. 13. 19:04
Még nem tudom. Szerintetek, ha az oktató azt mondja, kellene még órát vennem, mit csináljak? Sajnos nincs pénzem. Menjek vizsgázni próba szerencse alapon?
2618. katus3
2010. márc. 13. 18:59

Én nem vagyok híve ezeknek a csodaszereknek. :-P


excica,mikor vizsgázol?


Lányok,úgy néz ki,marad a régi autónk!

2617. 74af68e220 (válaszként erre: 2614. - SzaszaBaba22)
2010. márc. 13. 18:55
Nem szedsz egy kis Magne B6-ot? Az az izmaidnak és az idegrendszerednek is jó. Már én is azon gondolkozok, hogy veszek magamnak egy dogozzal

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook