Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
21906. lynella
2018. aug. 22. 18:58
Gratulálok a tegnap vizsgázóknak! Ügyik vagytok! 😊
21905. anna_baba
2018. aug. 22. 18:37

Hatalmas gratulacio a frissen vizsgazottaknak. Udv a friss jogsisok klubjaban!😁🤩

Az izgalmas resz ezutan kovetkezik csak. Hacsak lehetoseg van ra, akkor szanjatok idot es energiat a gyakorlasra ha megkaptatok a jogsit, jobb az elejen amig meg friss a megszerzett tudas😉🙂

21904. fzsuzska (válaszként erre: 21903. - Nagyhelga)
2018. aug. 22. 10:09
Én még mindig nem vagyok biztos benne hogy folytatni akarom...
21903. nagyhelga (válaszként erre: 21902. - Fzsuzska)
2018. aug. 22. 09:19
Köszi 😊 te is az leszel majd :)
21902. fzsuzska (válaszként erre: 21901. - Nagyhelga)
2018. aug. 22. 09:07
Ügyes vagy🌷
21901. nagyhelga
2018. aug. 21. 19:44

Köszi mindenkinek :)

Egy könnyű útvonalat húztam, az egyest. Az összes gyalogost átengedtem, figyeltem minden sebességhatárra, gagyi úton lassan mentem, egyirányú végén balra fordulásnál balra soroltam, stop táblánál látványosan megálltam meg egyesbe tettem. A vizsgáztató jófej volt, véletlenül autókijárathoz parkoltam, de volt helyem, így csak hátratolattam és kész. Van egy neccesebb rész, ott mondta, hogy várjuk meg, amíg elmegy a busz, meg tekerjem a kormányt. Aztán a végén annyit mondott, hogy balesetmentes vezetést kíván és még apával menjek majd vezetni. Hát olyan jó, hogy megvan, el se tudom mondani :D Azt hittem, sose lesz meg, de végül sikerült. Szóval 60 óra felett, 800 km-el mögöttem és 1 év vezetéssel lett meg, de végre mehetek, és ez a lényeg :) Szóval gratulálok Kata, és hajrá azoknak, akik előtte állnak, menni fog :) Azért még ittmaradok és beszámolok majd a friss jogsis vezetésekről :) Csak az eü vizsga maradt ki, de azt lazán megcsinálom :) Utána meg irány az út :D

21900. Nyamitörp
2018. aug. 21. 17:04

Gratulálok Kata és Helga!


Nagyon ügyesek vagytok. Fújjátok ki magatokat, ünnepeljetek és teljen nagyon sok örömötök a vezetésben! :-))

2018. aug. 21. 17:01
Szuperek vagytok, hatalmas ölelés és gratulálok Nektek. Üdv a jogsisok klubjában ☺
21898. fzsuzska
2018. aug. 21. 16:32
Gratulálok nektek!
21897. manó2000
2018. aug. 21. 16:20
Gratulálok nektek!!!
21896. nagyhelga
2018. aug. 21. 15:57
Nekem is sikerült 😊 ha hazaértem, mesélek 😊
21894. Kata7308
2018. aug. 21. 15:28
Sziasztok! Sikerült az ötödik vizsgám, még mindig hihetetlen. Nem kellett vizsgaútvonalat húznom, a vizsgabiztos elmondta a vizsgaútvonalat az oktatónak, de én ezt nem hallottam, már csak az utasításokat mondta nekem az oktató. Összetett volt, volt benne minden (egyirányú utcák, körforgalom, a feladat egyíves megfordulás és saroktolatatás 90 fokban volt), nagy volt a forgalom, szinte az összes zebránál volt gyalogos, volt szabálytalanul sávot váltó előttem stb. A végén azt mondta a vizsgabiztos és a vizsgát felügyelő 'nem tudom ki', hogy a forgalomba nyugodt szívvel kiengednek, nem tartják indokoltnak, hogy PÁV-ra menjek. Nagyon izgultam, akkor lettem nyugodtabb amikor már úgy éreztem, hogy ez úgyis bukta mert olyan béna vagyok. Meglepődtem amikor a végén azt mondták, hogy gratulálnak, sikeres volt a vizsga. Eleinte nem fogok egyedül vezetni csak a férjemmel. Sajnálom, hogy nem hamarabb váltottam oktatót.
21894. Kata7308
2018. aug. 21. 15:28
Sziasztok! Sikerült az ötödik vizsgám, még mindig hihetetlen. Nem kellett vizsgaútvonalat húznom, a vizsgabiztos elmondta a vizsgaútvonalat az oktatónak, de én ezt nem hallottam, már csak az utasításokat mondta nekem az oktató. Összetett volt, volt benne minden (egyirányú utcák, körforgalom, a feladat egyíves megfordulás és saroktolatatás 90 fokban volt), nagy volt a forgalom, szinte az összes zebránál volt gyalogos, volt szabálytalanul sávot váltó előttem stb. A végén azt mondta a vizsgabiztos és a vizsgát felügyelő 'nem tudom ki', hogy a forgalomba nyugodt szívvel kiengednek, nem tartják indokoltnak, hogy PÁV-ra menjek. Nagyon izgultam, akkor lettem nyugodtabb amikor már úgy éreztem, hogy ez úgyis bukta mert olyan béna vagyok. Meglepődtem amikor a végén azt mondták, hogy gratulálnak, sikeres volt a vizsga. Eleinte nem fogok egyedül vezetni csak a férjemmel. Sajnálom, hogy nem hamarabb váltottam oktatót.
21893. nagyhelga
2018. aug. 21. 10:24
Na én meg ma vizsgázok, végül nem mondtam le. Tegnap 3 órát vezettem apával, parkoltam elég sokat, a hátra merőleges meg párhuzamos 5-10-szer ment jól egymás után. Ha koncentrálok, megy, ha megint túlizgulom, akkor ennyi volt ennél az oktatónál, megint váltok.. De ha elkapnám azt a koncentrálást, ami tegnap volt, még talán meg is lehet. Drukkoljatok! :D
21892. Marcsi_BD (válaszként erre: 21886. - Kata7308)
2018. aug. 21. 06:25

Sok sikert, és hajrá. Majd írj h sikerült

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

21891. manó2000 (válaszként erre: 21881. - Micimacko62)
2018. aug. 20. 21:50
Mindent bele! Hajrá! Meglesz az a plasztik kártya.
21890. manó2000 (válaszként erre: 21886. - Kata7308)
2018. aug. 20. 21:48
Szia! Kitartást kívánok a vezetéshez és a vizsgához! Csak a vezetésre koncentrálj a vizsgán, minden mást zárj ki. Ne add fel!
21889. Marcsi_BD (válaszként erre: 21881. - Micimacko62)
2018. aug. 20. 20:35
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
21888. anna_baba (válaszként erre: 21881. - Micimacko62)
2018. aug. 18. 21:23

Szia! Nagyon sok sikert kivanok a vizsgadhoz. 🍀🙂

Meglatod, mostmar tudod mire szamithatsz, mire kell nagyon figyelni. Gondolj arra, hogy milyen jo lesz a vizsga utan lazitani😀

21887. Marcsi_BD (válaszként erre: 21883. - Andybanya82)
2018. aug. 17. 07:22
Az első vizsgámat még anno én is nagy stressz és még felkelés miatt buktam el (család szintén minden férfi tagja nemzetközi sofőr) a második vizsga időpontom nem mondtam el, úgy tudták csak vezetni megyek!!! Aztán volt a meglepetés 😊😊😊
21886. Kata7308
2018. aug. 16. 14:21
Sziasztok! Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra. 45 évesen kezdtem neki a jogsi megszerzésének, de sajnos nagyon feladja a leckét. Jövő héten lesz az ötödik vizsgám. Két vizsgabiztossal a hátam mögött - hát nem túl biztató. Önbizalmam már semmi nincs. A negyedik vizsga után váltottam oktatót. Ha tud valaki valamilyen jó tanácsot adni, nagyon megköszönném.
21885. Sean Seth (válaszként erre: 21877. - Olaszautomlesz:))
2018. aug. 16. 14:00
Mi mindig vizsgaútvonalon megyünk az oktatómmal, de azért még így is van néha meglepetés. Viszont tény, hogy nagyon kényelmes, mert már csukott szemmel is végig tudnék rajta menni :)
21884. fzsuzska (válaszként erre: 21883. - Andybanya82)
2018. aug. 16. 09:08
Én is ezt csináltam második kresszen. Mindenki azt az időpontot tudta amikor kórházban voltam. Aztán a valós kresz után hívtam akit érdekelt hogy sikerült!
21883. Andybanya82 (válaszként erre: 21881. - Micimacko62)
2018. aug. 16. 07:59

Nagyon drukkolok Neked. Meglesz az a kis kártya és szeptember 6.-án este már olyan kérdést fogsz kiírni, hogy "nektek hány nap alatt jott meg a jogsi?" 😊


Jah...es a legeslegjobb tanács amit itt kaptam, az az volt, hogy senkinek ne áruljam el a második vizsgám időpontját. Ezzel megkíméltem magam tényleg attól, hogy azon stresszeljek, hogy kérdezgetni fognak, nekem meg magyarázkodni kell. Nagy terhet vett le ez a vállamról. Senki nem tudta mikor vizsgázok csak az oktató és én

21882. Marcsi_BD (válaszként erre: 21881. - Micimacko62)
2018. aug. 16. 06:27
Szia!!! Nagy hajrá neked!!! Csak pozitívan állj hozzá!!!
2018. aug. 15. 15:44

Sziasztok.


Olvasom az irásokat, és beállok a sorba. Szeptember 6-án lesz a 2.-k vizsgám,előtte veszek 10 órát.Most ugy érzem menni fog,de ott és akkor sok minden történhet,lefagyok-lila köd,stb.Nagyon szeretném azt a kis kártyát!!

21880. kannanana (válaszként erre: 21877. - Olaszautomlesz:))
2018. aug. 15. 10:34

Szia!

Én úgy tudom, hogy Budapesten 2 helyen lehet vizsgázni, egy központ van Pesten és egy Budán. Én a pesti központtól indultam és ott 5 alap vizsgaútvonal van, mindenki azok közül húz. Több kartonlap van, (ha jól emlékszem) mert sokan vizsgáznak egyszerre és minden alapútvonalnak van 3-5 módosított útvonala. De javítsatok ki ha tévedek.


Én váltottam oktatót és helyileg is nagyon máshol volt az új oktatóm, ő a központ környékén oktatott, a régi pedig valahol a Mexikói út környékén. Vele esély sem lett volna begyakorolni az útvonalakat mert kb 45perc csak arra ment volna el, hogy csúcsforgalomban beérjük a város másik oldalára. Így visszagondolva annyira sok mindenre kellett volna figyelni az oktatóválasztásnál...

Vizsgázni viszont, ha Pesten tanulsz vezetni, akkor a pestibe leszel beosztva. Az elmúlt egy évben 6 ismerősöm vizsgázott le és mindenki ugyanazon a helyen. Viszont volt olyan, aki nem is halott meg olyanról, hogy vizsgaútvonal. Szóval én csak olyan oktatót ajánlok, aki a vizsgaközpontoknál oktat.

A 2. oktatóm folyamatosan váltotta a 2 oktató autóját. Könnyen megszoktam, mert mindkettő dízeles volt. Így tényleg nem hiszem, hogy ez probléma lehet.

21879. Andybanya82 (válaszként erre: 21877. - Olaszautomlesz:))
2018. aug. 15. 08:26
Szia. Én vidéki vagyok, de vezetni Pesten tanultam. Szerintem az útvonalon nem múlik semmi. Sőt sokszor veszélyes is megszokásból vezetni. Esetleg próbálj beszélni a suli vezetőjével, hátha tud segíteni. Az oktatóddal vam valami gond azon kivul hogy nen dicsér? Az nem feltétlenül baj, persze tudom hogy jól esne. A 60 óra nem számít, az számít hogy azt érezd, hogy ha egyedül lennél a kocsiba akkor is menne.
21878. fzsuzska (válaszként erre: 21877. - Olaszautomlesz:))
2018. aug. 15. 08:14
Én nem tudok ebben segíteni..hisz a vizsgahelyszínig se jutottam el az elöző oktatómmal 47 óra alatt (igaz nekem minden mozgás lassabban áll össze, de akkor is...) én arra leszek kiváncsi hogy milyen másik oktatót, autót megszokni...
2018. aug. 14. 23:39
Sziasztok! Néhány itteni hozzaszolason felbatorodva en is komolyan elkezdtem gondolkodni az iskolaváltáson. Persze van onkritikám, 60+ oraval a vizsgajelentkezes kozeleben sem vagyok, nyilvan bennem is van hiba. De egy ideje mar ugy megyek, hogy lazabb vagyok, nem idegeskedek, kezdem ugy erezni, hogy alakulok, mégsem kapok soha egy dicsérő szót, csak hogy ez sem jo, az sem jo, ezt sem igy kene.. Most lett elegem. Viszont azon gondolkodom, ha masik iskolat valasztok, az valoszinu mas vizsgautvonalakkal is jarhat. Nehézséget jelent masik varosreszben,masik utvonalra atallni? Foleg Bp-en tanulokhoz szol a kérdés. Van valakinek ilyen helyzetből adodoan osszehasonlitasi alapja? Nyilvan a vizsgautvonal milyensege is befolyasolhatja a vizsga sikeresseget :) Autot mar valtottam 1x,azzal nagy gond nem lehet. Köszi elore is ha valaki felvilagosit :)
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook