Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
22476. Kiscica3
2019. ápr. 12. 15:57
Bocsi hogy itt lekizek neketek
22475. Kiscica3
2019. ápr. 12. 15:57
Nem tududm miért tötrténik ez velem minel jobbam akkarom annal jobban nem megy ,peddig olyan szépen ment minden addig amig ez a hülye parkolás nem jött a szivem anyira dobogott azt hittem kiugrik,de belől nem szeretném feladni csak nem tudum érdemes tenleg enyi bukás utan folytatni a vizsga biztos azt mondta ha mar ennyi penzt belőltem akkor ne hadjam abbade egy szemét volt mert 3 dikra már nem.engedte hogy beáljak,igazan megengedhete volna,de hat mindegy most már a oktatóm peddug semmit nem segit ,hiaba mindtam neki legalább a parkolasba segitsen de a valasza ő nem
22474. Kiscica3 (válaszként erre: 22473. - Pasionella)
2019. ápr. 12. 15:29
Semmit nem mond csak ennyit ez mért volt?ennyi
22473. Pasionella (válaszként erre: 22472. - Kiscica3)
2019. ápr. 12. 15:25
Nagyon sajnalom :-( az oktatod mit mond?
22472. Kiscica3
2019. ápr. 12. 15:10
Megint nem sikerult azert buktam meg mert nem tudtam 2 alakalomra hátra menetbe beállni 2 kocsi közé jarda szegélyhez,én telejesen kibuktam lassan elekell fogadnom hogy nekem nem lesz jogsim
22471. fzsuzska
2019. ápr. 9. 22:30
Sok sok kellemes vezetést🌷
22470. micimacko62 (válaszként erre: 22469. - Pasionella)
2019. ápr. 9. 21:45

én is kiraktam a t betüt 4 honapos jogsim van,de ugy vettem észre hogy ha meglátják a t betüt igyekeznek minél hamarabb kikerülni.Ovatosan megyek én is ,nehogy valamibe bele szaladjak.

Szerintem nem árt de a vélemények biztosan megoszlanak erről a dologról.

22469. Pasionella
2019. ápr. 9. 20:06

Sziasztok. Multhet ota sajat autoval jarok vezetni :-) elvezem csak mindig izgulok, remelem idovel elmulik es kicsiy termeszetesebbe valik. Megszokott utvonalakon kozlekedek egyelore, illetve aprankent szoktatom magam :-)

Ugy alakult hogy az elso vezeteseim egyedul zajlottak mert parom akkor korhazban volt de azt mondjak ez nem baj. Csinaltam mar 1-2 hulyeseget de ebbol lehet tanulni... ovatos vagyok.

Szerintetek a T betu hasznos vagy meg turelmetlenebbek az enberek? Egyebkent tartom varosban azz 50-et meg igyekszem lenduletesnek lenni de nyilvan kezdo vagyok meg, nem tudom kiragasszam-e...

Csutortokon lesz egy Szeged-Szolnok utam, kivsncsi leszek :-)

Tok jo h eljutok ahova akarok es bevasarolni is tudok menni egyedul, valoban onallosagot ad a jogsi :-)

22468. Pasionella (válaszként erre: 22466. - Kiscica3)
2019. ápr. 9. 19:55
Nem tudom, ezt neked kell erezned. Eleg sok orat vezettel mar, nem az szamit vizsga elott mennyiy vezettel hanem ugyis latjak az osszeset.
22467. fzsuzska (válaszként erre: 22466. - Kiscica3)
2019. ápr. 8. 20:25
Szia. Reméljük elég lesz. Sok sikert.
22466. Kiscica3
2019. ápr. 8. 17:04
Sziasztok szerintetek eleg ha csak pont vizsga napon veszek 2 óra pluszot mert sajnos ugy jöttek össze a dolgok hogy nem tudok többet venni?Arra gondolok higy a vizsga biz.nem fog azert meg buktatni e mert csak 2 órá vetttem?
2019. márc. 24. 08:54
Az én útvonalam Cegléd, Nagykőrös, Kecskemét lesz. Ezt fixre tudom.
22464. Epresturmix (válaszként erre: 22463. - Fzsuzska)
2019. márc. 24. 08:52
Nagyjából képben vagyok. Olvaslak titeket egy ideje. Én múlt héten végeztem a kresz vizsgámmal. Harmadjára mentem. 68 pont. Az első kettőnél ha tanulok, átmegyek elsőre is. Lusta voltam és figyelmetlen. Most ott tartok, hogy végre felfogtam amit tanultam. Párommal sokat megyek, igaz ő vezet. De fejben megyek vele, figyelem az utat, táblákat, mikor hol, hogyan csinál. Megfigyelem. :)
22463. fzsuzska (válaszként erre: 22462. - Epresturmix)
2019. márc. 24. 08:22
Remélem én folytathatom, de kicsi az esély rá...történet hosszú, nem mesélem el mégegyszer.
2019. márc. 24. 08:04
Kezdi valaki májusban a vezetést? :)
22461. Kiscica3 (válaszként erre: 22460. - Pasionella)
2019. márc. 21. 12:31
Köszi szépen!😍igen megcsinalom!!!!!!!😉
22460. Pasionella (válaszként erre: 22459. - Kiscica3)
2019. márc. 21. 07:45

Gratulálok a baba miatt :-)


Menni fog Neked csak össze kell szedni magad, sajnos úgy tűnik rád rossz hatással van a vizsgadrukk, ezt kellene valahogy leküzdened. Én "szerencsés" vagyok mert valahogy rám a stressz helyzet jól hat mert első vizsgánál is jobb volt mint órán csak akkor még nagyon bizonytalan voltam meg a seggfej oktató sem könnyítettem meg a dolgom...

Most a második vizsgánál is azt éreztem, hogy jobban megy ha hagynak békén érvényesülni :-) és csak mondják, hogy merre menjek. A vizsgám felénél néztem az oktatómra meg hátra pillantottam a vizsgabiztosra és arra gondoltam jól van fiuk... elviszlek titeket a boltba :-D csak furikázom őket, ezt képzeltem :-) bevált. Akkor már tudtam sikerülni fog. Még mindig nem hiszem el :-) és nagyon örülök, hogy második nekifutásnak sikerült.


Ne keseredj el, ne add fel, te is megjártad az oktatókkal. Próbálj lazítani, csak arra gondolni, hogy sikerülni fog. Kérdezz amiben bizonytalan vagy, esetleg családtaggal menjetek el azokra a helyekre amelyektől tartasz és kérd meg őket is, hogy magyarázzák el. Én csináltam ilyet, illetve google térképen is nézegettem az útvonalakat :-)


Hajrá, menni fog, csináld meg minél hamarabb a baba miatt is :-)

22459. Kiscica3 (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
2019. márc. 20. 20:01
Gratulálok tiszta szivből remélem jővő honapba énis 8lyen jót fogok nektek irni,ráadásul tegnap tudtam meg hogy babám lesz!
22458. fzsuzska (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
2019. márc. 20. 15:40
Gratulálok:)
22457. gabbbicica (válaszként erre: 22456. - Pasionella)
2019. márc. 20. 13:57
Gratulalok 😁😁😁
22456. Pasionella
2019. márc. 20. 12:36

SIKERÜLT!!!! :-D



Hál Istennek vége van ennek a rögös nehéz útnak. Nincs több ideg, nem kerül még több pénzbe és vége van :-D



Vizsga előtt vezettünk egy órát, okés volt bár ült velünk még egy csajszi is aki 10-től ment vizsgázni, ugyan nem zavart de az oktató valahogy mintha feszültebb lenne, nem tudom. Lényeg, hogy párhuzamos parkolásnál morgott rám egyet mert hátra párhuzamosnál sorry de én továbbra sem érzem azt a nyamvadt 45 fokot, ez van :-D hülye voltam matekból, most mit csináljak... :-D



Tök jó vizsgaútvonalat húztam, egyívű megfordulást kellett csinálnom mert előre balra parkolni egy parkolóban.



Úgy a fele vizsgánál éreztem azt, hogy jól van, meglesz ez :-D


Igyekeztem élvezni és arra gondolni, hogy csak furikázom őket valahova :-D az oktatóm azt mondta a vizsgabiztos tök normális, így is volt.



A vizsgabiztos annyit mondott a végén miután kimondta, hogy gratulál sikeres vizsgát tettem... gyerekek, cseng még a fülembe minden szava hogy milyen jó volt hallani :-D szóval annyit mondott, hogy csupán 2 vezetéstechnikai észrevétele van.



Az okatóm azt mondta nagyon szépen vezettem, mindenre figyeltem, örült, hogy ennyire jól össze tudom magam szedni, nem gondolta volna hogy nem hat rám rosszul az izgalom :-) igaz, előtte adott egy magne B6-ot :-)



Elbőgtem magam örömömben és megkérdeztem megölelhetem-e, meglepődött de kit érdekel, megöleltem és megköszöntem, hogy rá találtam és vállalt és ennyi rossz után így zárul le ez a korszak :-)



Hétfőn mehetek legkorábban okmányirodába megigényelni a jogsit, utána kb 8 munkanap, nem adnak ki semmilyen ideiglenes papírt így mondta az oktató, hogy ezt a pár napot bírjam ki vezetés nélkül :-)



Elmondani sem tudom mekkora boldogság, megkönnyebbülés és öröm, hogy vége és nincs több ideg, nem megy el több pénz, egyszerűen csak vége, a többi meg eztán kezdődik :-D

22455. Pasionella
2019. márc. 19. 21:46
Koszonom. Remelem sikerul ma elaludnom, gorcsbe van a gyomrom. Sikerulnie kell holnap!
22454. Kiscica3 (válaszként erre: 22451. - Pasionella)
2019. márc. 18. 14:56
Sok sikert!
22453. Gemmafortuna (válaszként erre: 22451. - Pasionella)
2019. márc. 17. 21:55
Sok sikert a vizsgádhoz!
22452. Gemmafortuna (válaszként erre: 22424. - Pasionella)
2019. márc. 17. 21:55

Szia!


Nem jeleztem, hogy elhagyom a főútvonalat. Nem tudok vizsgázni, mindent elrontok, hiába vezettem sokszor végig azt az útvonalat is.

22451. Pasionella
2019. márc. 15. 16:23

Tul vagyok az utolso vezetesemen, azaz szerdan vizsga elott meg picit vezetunk de en pozitivan gondolkodok hogy most vezettunk utoljara es szerdan elbucsuzunk, nagyon remenykedeknem benne. Szerencsere aldott jo ember es ezek az orak mar nyugalomban teltek, elveztem a vezetest es tanultam is tole. Nem kellett mondanom hogy ne beszeljen mert minimalisra csokkentette. Azt mondta hogy mar mindent tudok ami elegendo a sikeres vizsgahoz es hogy nagyon remeli nem hat ram rosszul a vizsgadrukk es h nem vmi pici dolgon fog mulni. Annyit mondott hibamnak hogy helyenkent hezitalok amivel nincs nagy gond ha pl megallok de pl korforgalomban O batrabban menne mint ahogy en "elkepzelem" nyilvan O konnyebben felmeri a masikz szandekat vagy a tavolsagot, en meg inkabb kivarnam hogy lassam egyertelmuen a szandekat. Azt mondta nem baj ha varok csak ne guruljak hanem alljak meg, neha mikor lassan gurulok eskuszom szinte azt erzem allok. Na mindegy, tobbnyire az elso szandekom a jo es ne habozzak.

Nagyon bizom benne h sikerulni fog mert en magam is azt erzem tudok mar vezetni csak figyeljek oda es legyek magabiztos. Sikerulnie kell!

22450. dd9dec5381 (válaszként erre: 22448. - Pasionella)
2019. márc. 14. 20:55
Neked kell tudni, mi a célravezető. Én szeretem a bizonyosságot és tisztában lenni a tényekkel, erre pont jó egy próbavizsga. Egyébként ha szorult némi pszichológiai érzék és tanári véna az oktatódba, ezt sem úgy kivitelezi, hogy még jobban stresszeljen vele. Gyakorlásnak mindenképp jó lehet, de majd eldöntöd, mi válik a javadra. :)
22449. fzsuzska (válaszként erre: 22447. - Kiscica3)
2019. márc. 14. 19:22
Én meg már lassan elfelejtem, hogy kell vezetni....hozzátok képest.Irtam privit majd olvasd el.
22448. Pasionella (válaszként erre: 22446. - Dd9dec5381)
2019. márc. 14. 18:45
Igen ez nekem is eszembe jutott csak tartok attol hogy ha esetleg megbukok a probavizsgan akkor jobban beparazok a vizsga elott h ott is megbukok, ha ez ugy kivan mondva. Na meg megalmodom... egyebkent fokent a parkolasoknal jo lenne ha hallgatna mar, a tobbit mar szinte meg se hallom mert alapbol csinalom.
22447. Kiscica3 (válaszként erre: 22441. - Dd9dec5381)
2019. márc. 14. 16:49
Köszi a biztatást😘
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook