Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
2019. aug. 30. 14:53

Sziasztok!

Én 34 óránál járok de minden óra után sírva jönnék el.

Annyira stresszelek. Biciklivel nem gond hogy merre kell nézni kinek van elsőbbsége de autóval semmit nem tudok. Lehet hülyének néztek de a parkolásnál sose tudom hogy merre kell forgatni a kormányt főleg hátramenetnél és ha javitani kell. Amikor az anyós ülésen ülök tudom h mit csinálnék de így hogy vezetek nem megy😭😭😭

Lehet igaz az hogy nem mindenkinek való a vezetés.

22535. Pasionella (válaszként erre: 22534. - Dani1987)
2019. aug. 27. 14:50

MIndenhez idő kell, sajnos manapság már nem úgy oktatnak mint régen és egyre inkább az a jellemző, hogy 50-70 órával tudsz sikeres vizsgát tenni :-( mintha direkt erre mennének rá, sajnos ez van.

16. óránál még nagyon nagy káosz van a fejedben, ez teljesen normális.

Az jó ha kiemeli a hibákat abban az esetben ha nem csak lecsesz hanem utána el is magyarázza, hogy helyes.

22534. Dani1987
2019. aug. 27. 12:30
Sziasztok! Igazából csak szeretném tudni a véleményeteket. 16. órám volt tegnap, de a forgalomban talán 6 órája kerültem ki. Én a nulláról kezdtem, soha senkivel nem vezettem. A váltások egész jól mennek, a kormányzással vannak bajok, pláne korforgalomban,vagy új helyzetekben, más útvonalakon. Nem tudom, hogy hol kéne tartani?! Mindenki bíztat, hogy még van időm, mindenki más stb stb stb. Az oktatóm nem bunkó, de két jó szót se mond az is igaz. A hibákat kiemeli és annyi... Sokszor elkeseredek, mert nem látom a végét... De hátha tényleg csak idő kell, meg rutin. Nagyon kevés szerintem ez a 40-45 perc. Olvastam tobb embernél is itt, hogy 50-60 órák! Remélem hogy majd én is felveszem ennek az egésznek a ritmusát.
22533. fzsuzska (válaszként erre: 22532. - Wannabeconfident)
2019. aug. 21. 21:40
Gratulálok☺
22532. wannabeconfident (válaszként erre: 22531. - Kormi1985)
2019. aug. 21. 15:52

Sziasztok! Itt vagyok újra, ma reggel volt a második forgalmi vizsgám. Átmentem :DDDD

Pedig közvetlen előtte is vezettem , annyira nem brillíroztam mert tiszta ideg voltam.Meg is kaptam a beszólást az oktatómtól hogy a vizsgán majd egyedül kell vezetni. :))) Szegély mellé párhuzamosan kellett előremenetben parkolnim. Mákom volt, mert volt hely ott ahol csík jelzi a parkoló határát és javítás nélkül beálltam. 3 hibavonalam lett, de ilyen apróbb dolgokat húztak be : nem forgolódom eleget hátra, lassan ismerem fel a közlekedési helyzetet meg még volt 1 de azt nem értettem. Illetve egyszer lemaradt a balra irányjelzés, a kormány visszakattantotta , én ezt nem vettem észre. Másnál ezért bukta lett volna, de szerencsém volt.;)))

Elsőnek 1 hónapja voltam, ott 10 perc után megbuktam mert nem tudtam szegély mellé betenni a kocsit hátramenetben javitással sem( az elso vizsgám előtt is vezettem, ott meg ment ugyanez a feladat szóval :"D).

Szóval a lényeg hogy így a 66. órámra ( hahahhhhahh) meglett :DDD

Én egyébként elsőnek jobban izgultam mint most,jelenleg mar nagyon szerettem volna végre valahára túl lenni rajta. A rágót amit ezerrel rágtam közben, el is teszem emlékbe , hadd hozzon máskor is szerencsét xD

Tanácsaim a jelenlegi és/vagy a jövőbeli túlparázós ügyetlenkedős tanulóknak: rágózz, én előtte se nem teáztam, se nem alkoholizáltam. Éhgyomorra mentem , én ilyenkor nem tudok ennni. Egy idő után úgyis megunod a szenvedést, meg a szüleid/te a pénzelést ( nekem elérte szerintem a 300 kilót a jogsi, drágább mint a kocsi amit vezetni fogokxD) , rám anyukám rám ripakodott higy ha nem lesz meg telefonálni fog ( semmi értelme nem lett volna amúgy xD) meg legfőképpen Te neked lesz eleged magadból, és ez a dac majd kihozza belőled ott a legjobbat. Én ajánlom a vizsga előtti vezetést is, addig ki lehet szenvedni magad, meg az esetleges átmeneti forgalmi rendváltozásokat is meg tudjátok nézni, hogy ne élesben kelljen emiatt még pluszban idegeskedni.

Az oktatóm mesélte hogy 30-40 éves férfiak is ott izzadnak előtte a kocsiban. Szóval elvileg nincs okunk szégyenkezni, sokan be vannak még ettől az egésztől csinálva.

Remélem valakinek hasznos lesz a válaszom, és biztatásra lel benne ! :)

22531. Kormi1985 (válaszként erre: 22524. - Wannabeconfident)
2019. aug. 12. 20:58
Én a vizsga előtt citromfű teát ittam, mert annyira ideges voltam, hogy folyamatosan remegett a lábam a kuplungon és attól paráztam, hogy le fogok fulladni miatta. Nekem ez segített.
22530. petere2
2019. aug. 10. 23:13

Sziasztok!


Sokat olvasgattalak titeket, volt is olyan, amit innen tanultam meg, vagy az itt olvasottak miatt figyeltem rá jobban, és sokat segített, és segít most is a vezetésben.


Ajánlott még: Hidi Gábor oktató videói a youtube-on, nagyon sokat lehet belőle tanulni, kiváló oktató, nagyon érdekes és tanulságos videókkal, ahogy megy a tanulóival, és nagyon hasznos dolgokat mond nekik. Én is van, amit tőle tanultam meg, nem az oktatómtól.


Én negyedjére mentem át még áprlisban, akkor már simán. Tehát mindenkinek kitartást, ne adjátok fel. Én is elkeserededtem a sok sikertelen vizsga után, aztán csak meglett, miután mindig rávettem magam a folytatásra, és azóta egyelőre probléma, meleg helyzetek nélkül vezetek (igaz, úgy alakult, hogy automatán végül, de nem bántam meg, sokkal-sokkal könnyebb és élvezetesebb nekem, és biztonságosabbnak is érzem).


Kell egy kis szerencse is a vizsgához. A korábbi vizsgákon minden összejött. Egyszer én voltam béna, de 2x hihetetlen balszerencse volt. Negyedik alkalommal minden jó volt: az időjárás, a vizsgabiztos, a forgalom, az, amit kihúztam: az útvonal, a parkolás, én is jó formában voltam, kialudtam magam. Simán átmentem.


A jogsi aztán kevesebb mint 1 hét alat megjött az okmányirodába. Másnap már vezettem is, eléggé féltem, de sokat segített, hogy aki beült mellém, mondtam neki, hogy úgy figyeljen, mintha ő vezetne. Azóta már kénytelen voltam többször egyedül is vezetni, elsőre szintén félelmetes volt :)


Amit talán tudok javasolni a saját tapasztalataimból, persze elfogultan olyan információk jutnak eszembe, amik valamiért nekem fontosak voltak, vagy én elrontottam őket akár órán, akár valamelyik vizsgán (én is izgulós voltam, és nem éreztem túl tehetségesnek magam):


- Ha az oktató nem ad túl sok információt, érdemes nézelődni a neten ilyen-olyan témákban, persze információt csak megbízható forrásból venni.

- Érdemes gyakran járni vezetni, egyre jobb lesz, egyszer csak megjön a tudás, és összeáll minden. Egy kis visszaesés a vizsga előtt törvényszerű.

- Vizsga előtti este szerintem már ne gondolkozzatok ezen, ne olvasgassatok fórumokat.

- Én írtam jegyzeteket is, amiket az oktató mondott, és amiket a neten találtam.

- Nagyon körültekintően: tükör, holtterek, és kereszteződésnél a másik irányba is nézni, valaki előzhet, és jöhet szabályosan a szembe sávban.

- Ne a legkisebb helyre akarjatok beparkolni vizsgán.

- Vizsgán ne akarjatok új dolgokat mutatni, bárkinek bizonyítani. De túl lassan se szabad menni.

- A gyalogosokra nagyon figyeljetek. A csoportomból is buktak meg már úgy, mert a gyalogos talán lelépett volna a következő 5 mp-ben. Meg persze motoros, biciklis.

- A jobbkezes utcákba is látványosan nézzetek be, és persze ne olyan tempóval közelítsétek meg, hogy azt mondhassa a vizsgabiztos, hogy úgyse tudtatok volna megállni. Ezért is hallottam, hogy buktak meg.

- Kanyarodás közben nincs kuplung!

- A kuplungot és a gázt véletlenül se nyomjátok be együtt.

- Irányjelző inkább többször, mint egyszer nem. De nem lehet túl hamar, nem lehet megtévesztő. Viszont az se jó, ha csak felvillantod gyorsan.

- Egyirányú utcából balra kanyarodás balra húzódva! Ezt el lehet felejteni (és van, hogy nem veszed észre, hogy abban vagy, nem látod a nyilas táblát) pl. egy egyirányú utcában parkolsz. Örülsz, hogy jó lett a parkolás, ezek után már nem emlékszel arra, hogy 2 perccel ezelőtt egyirányúba jöttél be. Azonnali bukás ez is.

- 30-as zónában vagy addig, míg el nem hagyod :)

- Parkolás végeztével kézifékbehúzást és üresbe tevést nem elfejteni!

2019. aug. 4. 14:33

Hali!

Nah mesèljetek hol àlltok????

Èn 2x buktam forgalmin.

Csütin megyek a 3.vizsgàra.

60 óràm lesz addigra.

Amúgy úgy èrzem nagyon jól megy, a parkolàsnál vannak csak nèha gondok. De minden màs szuper.Mègis meghúztak a múltkor egy teli zöld làmpàs keteszteződèsben, kicsit tovàbb gurultam be mint a ker.fele ès úgy kanyarodtam.

Plusz lefulladtam a parkolàsnàl.

Csütin mèg egy próbàlkozàs. Remèlem sikerül.

22528. Evawitch
2019. júl. 16. 08:35

Helló! Újra tanultam vezetni, másfél év után. 😄 Vizsga után vettem olcsón egy vw pólót, szervo nélküli. Egészen idáig vezettem. Itt elég szenvedés volt vele, mert nagy a tél, kacskaringózik az út fel és le. Nem kapott több műszakit. Most egy jóval másabb autót tanulok meg vezetni, szervos, van benne Esp Abs meg ilyenek. Világítást se egyszerű beállítani benne, mint a poloban. 😄

Aki járt hasonlóan, hogy modernebb autót kellett megtanulnia vezetni egy régi után, mennyi időbe telt, amíg megszokta?

Sajnálom a régi autót, de 20 éves és az előző tulajok szerintem nem rm foglalkoztak vele és annyira rohad, hogy drágább lenne a javítás, mint maga az autó. Pedig motorikusan működik...

22527. wannabeconfident (válaszként erre: 22526. - Hullo)
2019. júl. 9. 16:12
Te hány órája kinlodsz ezzel? 🤣 Sovány vigasz, legalább nem vagyok egyedül ezzel a nem tul rózsás helyzettel. Egyebkent fiu vagy vagy lany? Neked van ami segiteni szokott valamelyest a lelki allapododon?
22526. Hullo (válaszként erre: 22524. - Wannabeconfident)
2019. júl. 8. 18:27
Hajjjajajjal mint ha magamat olvastam volna pont igy vagyok en is😭😭
22525. Dani1987
2019. júl. 4. 10:43
Sziasztok! Ma volt az 5 órám. Az oktatóm szerint nem tudom remdesen tartani a kuplungot, mert remeg a lábam. És már mennie kéne az emelkedős elindulásnak!!Ennyire senkinek nem szokott, ezt is mondta. Izgulok, stresszelek tudom, de mit csináljak?! Annyira nem tartom vészesnek. Lehet nem múlik el?!😑😑
2019. júl. 3. 15:38

Sziasztok!

2 hét múlva lesz az 1. forgalmi vizsgám. 50 óra után vetettem fel óvatosan az első próbálkozás lehetőségét, tehát ebből kikövetkeztethetitek, hogy az oktató szerint még szükségem van plusz órákra. Ezzel igazából én is egyetértek, de így is közel 3 héttel előtte voltam akkor is, addig úgyis vezetek még (a héten 2x voltam), de annyira soknak érzem már ezt is főként árban, hogy ugy éreztem muszáj egyet megpróbálnom. 2 hét alatt ugyanakkora eséllyel halhatok meg váratlanul, és lehet belölem csoda hatására sikeres vizsgát tevő tanulo vezető, ha úgy vesszük... Viszont nem vagyok sokszor a helyzet magaslatán, én is a 0-rol kezdtem el vezetni, igazából az első 20 órában kvázi pánikoltam, annyira sok volt az információ, az, hogy 5 fele kell figyelni és az autó megy előre folyamatosan, igy nem is igazán maradt meg minden amit az oktatóm megmutogatott nekem.

Parkolni a 25. Ora korul kezdtunk el, ami még most sem sikerul mindig ugy ahogy kéne, votl mar ra pelda h bevágtam hibatlanul a kocsik koze, neztem rengeteg videókat, a tesommal elmentem tobbszor is orakin at parkolni -a szervo nelkuli benzines swifttel, a dizeles szervos tanulokocsim utan- es vele eskuszom ment, sikerult. Orakon jol kezdem el , de a korrigalast neheen oldom meg, mert elboritja az agyam az hogy meg mindig nem megy az oktatom elott, igy nehezen tudok ra koncentralni.

Az ora donto reszen ugy erzem elboldogulok, de amikor valami miatt felhivja a figyelmem mert rosszul csinalnam/esetleg csinalom, vagy valami, ugy kizokkent h meg azt is elrontom, ami igazabol elotte meg ment is. Szoval ha vetek 1 hibat, az maga utan vonzza a tobbit, dacara h elotte jo voltam.

Higyjetek el en nagyon szivesen gyakorolgatnek akar meg 40 oran at keresztul is, de nem kb 45 perceket 4500 Forintert. Nem beszelve arrol hogy vannak okyan reszek ahol mar tok reg voltunk, igy azoknal nem is mindig tudom mi a helyzet. Pl ma, emelkedos keresztezodesnel, elsobbsegadasos tablanal mikor ures volt az ut, megalltam a vonal elott, pedig mehettem volna, es nem kellett megallni hiszen nem stop tabla, de mar elotte is volt valami dolog, igy hiaba h lattam h az nem stop tabla, megis az ellenkezojet csinaltam. Ram szolt, megint ramtort ez a cringe-feeling, s meg egy kicsit hatrabb is gurultam a kocsival kuplung felengedeskor mikor elindultam volna. A kreszt lelkiismeretesen tanultam, nem is volt vele gondom, tantermi eloadason voltam raadasul, ott meg ki is szurta az oktato ha bambultál, szoval figyelni kellett vegig. Ugy erzem az egesz vezetesi folyamatot megeszi az izgulasom, az hogy tul meg szeretnek felelni az oktatomnak, az uton mellettem levoknek, a szuleimnek tehat MINDENKINEK , es ha nem ugy jon ossze van, hogy teljesen felpangálom magam miatta, es elofprdul az is h a siras szelere hergelem magam. Ez nemcsak a vezetesnel volt mar igy,de itt kulonosen kiutkozik. Ilyen szegyenerzetet erzek, meg hulyenek erzem magam. Vagy 3 napig evett a fene amiatt is h vizsgara akartam menni, es kinosan ereztem magam miatta h felhoztam mikor meg hajlamos vagyok benazni.. Raadasul minnel nagyobb szamu x. plusz orat veszem , egyre szerencsetlenebbnek erzem magam, hogy egy ilyen banalisnak tuno dolog, amit meg a lehet 8 altalanost sem elvegzett emberek is megcsinalnak,ennyire nem megy. Probalom azzal nyugtazni magam h csak le kene tojnom az egeszet, de nem sokaig megy ,az oktatom meg csak folyton azt szuri le,es ezt kozli is, h nem fog menni igy a vizsga. A lelkem melyen ugy erzem, hogyha 300 szazalekosan odatennem magam, sikerulne a vizsgam is. Sajnos mar gyerekkoromtol kezdve sok elore megallapitott lebecsmerlessel, kicinkelessel talalkoztam, igy nagyon agresszivan/rosszul tudom kezelni ha a sokadikat tapasztalom. Es addig nem is nyugszom amig be nem bizonyitom az ellenkezojet az itelkezoknek, emiatt szoktak amugy sikereim lenni , foleg tanulas teren. Suoval nem adom fel egy konnyen. De a vezetes nem egy papir amire beikszelem a jo valaszt, ott azonnal latszik a hiba a pillanatnyi elmezavaromnak koszonhetoen. Hogyan kuzdhetnem ezt le ? Olvastam az kb. az elso 10 oldalt is ebben a topikban. De erre nem tert ki senki annyira. Nekem az oktatommal nincsenek problemaim, nem bunko ,nem perverz, de ugy erzem azert biztathatna jobban... :( Hiszen nem arrol szol a tortenetem hogy helybol fejreallitom a kocsit, ezt is is nagyon jol tudja. Akinek van hasonlo, psziches eredetu gondja ami megnehezitette az amugy is gyengusz vezetesi kepesessegeit de lekuzdotte, megoszthatná velem.

2019. júl. 3. 10:22

Sziasztok , én most megyek 4. alkalommal vezetni , de még mindig iszonyúan izgulok, a váltásnál nehezen hangolom össze a mozdulatokat, ez idővel megszűnik remélem, mert mivel nincs siker élményem így a kedvem is egyre kevesebb. Pedig a Kresz és az elsősegélyt is pikk pakk letudtam sikeresen. Ez valamiért kifog rajtam.

Nektek mennyi időbe telt míg némi magabiztosságot szereztetek ?

22522. Pasionella (válaszként erre: 22521. - Innaf28)
2019. júl. 2. 19:01

Az atlag az h 4500-5500/50 perc igen.

En egy ido utan inkabb abbahagytam a szamolast, sokba kerul nagyon, bar semmikepp sem kidobott penz hiszen meg mindig minden nap orulok h sajat autoval jarhatok dolgozni :-)

Az aggaszto h azt mondja szeptemberre, ne honapokban beszeljen hanem oraszamban mert ha szeptemberig heti ketszer mesz az baromi sok lesz. Kerdezd meg mi a jellemzo, hany ora vezetes utan mehettek vizsgazni. Egyebkent a 30kotelezo letelte utan ha akarja ha nem... ha te kered h kerjen neked vizsgaidopontot koteles megtenni. Semmikep se hagyd magad, sajnos ez az ipar a penzlehuzasrol szol.

22521. Innaf28
2019. júl. 2. 15:14

Sziasztok!

Kb másfél hónapja kezdtem el a vezetést, átlagosan heti két alkalommal megyek, egy alkalom kb másfél óra. Egy alkalomert fizetek 10.000 forintot, most tartok így a másfél hónap alatt 150.000 forintnál. Tehát ha heti két alkalommal számolunk, akkor ez havi 100.000 forint. Ma kérdeztem az oktatót, mikorra számíthatok majd a vizsgára, ha minden jól megy, azt mondta szeptembertől. Tehát mire eljutok a vizsgaig, és mondjuk szeptemberben vizsgazhatok, addig csak a vezetés 350-400.000 forintom a fog kerülni? Ez így normális? Az iskola honlapján a vezetésre szánt összegnél 150.000 Ft van, egy alkalom 50 perc 5000 Ft.

22520. Dani1987 (válaszként erre: 22519. - Pasionella)
2019. jún. 29. 11:36
Szerintem ez az "ipar" egyre mélyebben van sajnos.. Olvastam valakinél, hogy közölték vele reménytelen kategória, mert 40x éves. Felháborító! Igazából, úgy gondolom minden ember más és más. Van aki könnyen tanul, van aki kevésbé vagy nagyon nehezen. ÉN tudom magamról, hogy új feladatoknál izgulok mint az állat. Az y megfordulásig ez nem gátolt. Ott már annyi infó jött,hogy szétestem. Majd meglátjuk mi lesz belőlem😂
22519. Pasionella (válaszként erre: 22518. - Dani1987)
2019. jún. 29. 11:28
Velem orditott is, egy kalvaria volt az egesz, valtottam, a masodik egy meg nagyobb barom volt, ott mar nem turtem, elkuldtem a francba. A harmadik tudott biztatbi es batoritani, elhitetni velrm h tuddok vezetni, a legtobbjuk alkalmatlan erre sajnos pedig igen...nagyon sok penz es ez egy szolgaltatas amiert normalis viselkedes es oktatas jar. Mostani tapasztalattal mar 10.oranal valtanom kellett volna es nem varni a csodara.
22518. Dani1987 (válaszként erre: 22517. - Pasionella)
2019. jún. 29. 11:15
Köszönöm, én is így gondoltam.. Fura ez az egész. Alig 45perces órák, semmi biztatás, mondjuk nem azt várom hogy ápolják a kis lelkemet.. És akkor én még szerencsés vagyok, mert velem nem ordibál az oktató. Úgy vagyok vele hogy ennyi pénzért, amennyit ott hagyunk, ne is merjen
22517. Pasionella (válaszként erre: 22516. - Dani1987)
2019. jún. 29. 11:07
A 3. oranal kb sehol sem tartasz :-) nem tudod kezelni az autot es ez igy van mindenkinel ne aggodj, ha 30ora utan is igy erzel akkor sos oktato csere. Nyugi :-)
22516. Dani1987
2019. jún. 29. 11:01
Helló mindenkinek! Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, ki mit mond?! Szóval most kezdtem a gyakorlati vezetést, a 3.órám volt. Az első kettő egész jó volt, a 3 kevésbé.. Y megfordulás, közöm nem volt hozzá... Az oktató mondta, hogy nem én irányítom az autót, és megjegyezte hogy remeg a lábam a kuplungon, így nem leszek jóban vele... Amúgy nem bunkó csak kimért. Soha nem vezettem autót előtte, nem tudom hol kéne tartani igazából..?! Lehet nem a legjobb érzékem van hozzá, de csak nem vagyok alkalmatlan?
22515. Kiscica3 (válaszként erre: 22514. - Pasionella)
2019. jún. 28. 14:37
Igen énis igy gondolom!
22514. Pasionella (válaszként erre: 22513. - Kiscica3)
2019. jún. 28. 14:32

Elvileg ugyanugy mint amikor meg tanulsz egy evre eltilthatjak...

En turelmesen kivartam azt a ket hetet azok utan h mennyi ido ment el ra az mar semmi...

22513. Kiscica3
2019. jún. 28. 07:17
Sziasztok,köszönöm a gratulációkat!És ha nekem sikerült masnak is fog ,igaz higy meg egyedül nem vezetek hisszú távon de bolba meg ilyen kisebb helyeken mar egyedül is elmegyek,de lenne egy kérdésem a barátnőmnek nem rég sikerült a forgalmi vizsgája de ő hülye nem varta ki hogy elintéze a jogsit vagyis meg papìr se volt róla hogy folyamarban van a jogsija,és hat persze pekkére a rutin ellennörzés volt kérdésem mire számithat mert fel jelelenteték nem bünteték helyszinen!Nagyon elvan keseredve szegény,járt már valki igy vagy esetleg ismerőse?
22512. Vezetés😭 (válaszként erre: 22510. - Szivszabina)
2019. jún. 21. 15:52

☹️☹️☹️

Majd a következő biztos jobb lesz.

22511. szivszabina (válaszként erre: 22501. - Vezetés😭)
2019. jún. 21. 13:57
19 órànàl pont ugyanezt èreztem. Aztàn lassacskàn egyesèvel minden jobb lett óràról óràra. Bàr megbuktam vizsgàn de mert nem figyeltem oda.
2019. jún. 21. 13:55

Megvolt a vizsgàm.

Sajnos sikertelen.

Elrontottam a balra előre parkolàst. Pedig elvileg a legkönnyebb.

Amúgy volt egyenrangú, egyirànyú, körforgalom. Minden hibàtlan volt. Gyalogosokat èszrevettem, irànyjelzèaek mentek, forgolódàsok megvoltak. A parkolàsnàl elrontottam a kormànyzàst ès nem figyeltem korrigàlàsnàl az autó elejèt. Nekiment volna a parkoló autónak. Bele kellett fèkezzen az oktatóm.

Pedig onnan màr visszafele kellett volna mennem csak.

22509. szivszabina (válaszként erre: 22491. - 2c7e772522)
2019. jún. 18. 12:17

Mizu? Sikerült?

Èn pènteken megyek vizsgàra :)

22508. Pasionella (válaszként erre: 22507. - ZedTheOne)
2019. jún. 17. 19:29

Felni nem felek, az uj helyzeteknel esetleg izgulok kicsit, inkabb sokat bosszankodok foleg azokon akik elvilleg rutinnal rendelkeznek megis balf@sz modon vezetnek, pl nem tudom hogy lehet elfelejteni hasznalni az indexet...

Menni kell, mashogy nem megy :-)

22507. ZedTheOne (válaszként erre: 22504. - Pasionella)
2019. jún. 17. 18:29
És semmi félelem?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook