Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
22566. Szandi06
2019. nov. 16. 13:55
Igazság szerint én nekem a jövő héten lessz az első forgalmi vizsgám és nagyon izgulok hogy sikerülni fog e?
22565. Epresturmix (válaszként erre: 22564. - Kedvesanyu)
2019. nov. 15. 20:34

Szia. Teljesen bevett szokás, hogy első órán kivisz forgalomba. Nem azért mondom, mert én is így kezdtem - râkêrdeztem. Azt mondta semmi értelme tanpâlyân keringeni.

Semmit nem jelent, hogy te még soha nem ültêl volán mögött. Miért is kellett volna? Meg hol?


A pedálokat végig fogja kezelni. Így vagy úgy, de bele fog "nyúlni" Az, hogy mikor ő, és mikor te, azt érezni fogod, amint kicsit jobban megy a dolog. :)


De! Végig kommunikálnotok kell! Kellene! Az enyém folyamatosan beszél, kérdez, összedolgozunk. Van olyan amit 100x is elmond, pedig tudja, hogy tudom, de csak azért, hogy rögzüljön.


Nem dicsér agyonra. Ha valamit jól csinálok, pl egy szép kanyart, azt mondja: úgy van! Vagy óra végén azt mondja, szép volt. Nekem ennyi elég. Minden óra végén összegzünk. Amúgy jófej. Nem csak engem, a többi diâkkal is belefér neki egy kv, vagy egy gyors reggeli, szóval eléggé úgy áll hozzánk, hogy ne legyünk stresszesek. Persze egyszer eltört nálam a mécses, de ő már aznap hab volt a tortán. Akkor pokolba kívántam az egészet. Tarts ki! Jó lesz! Csak ügyesen! :)

22564. Kedvesanyu
2019. nov. 15. 19:52
Sziasztok! Most kezdtem el vezetni tanulni. 3*1,5 órát vezettem eddig, de teljesen el vagyok keseredve. Tudom, hogy ez még nagyon a kezdet. Az oktató rögtön kivitt a forgalomba. Jeleztem, hogy én vagyok az, aki tényleg sosem ült a volánnál.Az első óra első 10 percében elmondta a pedálokat, megfordoltunk egy kisutcában és kb. ennyi, már vitt ki főútra. A pedálokat kezeli helyettem, fogalmam sincs, hogy mikor csinálok én valamit, mikor ő. Nem próbáltam ki pl. a féket, hogy hogyan fog, mennyire kell taposnom, nem taposnom. könyörgöm előtte sosem próbáltam. És mikor forgalomban fékeztem, picit durvára sikerült, nem vészesen. Csak nyilván érzék nélkül sikerült. Elnyomott egy jézusomot... nagyon rosszul esett. Nem mutatta meg a kormányfogást, kanyarodást, de olyan furcsán fogom :/ Elindulásánál csak annyit mond, hogy engedjem fel a kuplungot, jó most gáz. És okés is szokott lenni, mire csökött agyammal csak eszembe jutott, hogy nem kéne nekem azt valahol megtartani, na akkor jöttem rá, hogy simán pedálozik helyettem. Persze nem tudok még, így ez rendben is van, de nincs kommunikáció, hogy mi az én dolgom és mire figyel ő. Egyszer valami nem volt kerek, akkor megjegyezte hogy persze, mert tartani kellett volna. De honnan tudjam? Mindenki így oktat? Ez most a módi? Egy pici sikerélményem sincs.. Én vártam túl sokat? Legutóbbi óra óta abszolút nem várom a következő alkalmat, ha rágondolok sírhatnékom van. Titeket dicsérnek az oktatók? Vagy legalább elmondják, ha valamit jól csinálsz? Ha hibáztál, akkor megbeszélitek? Vagy ez az általános amit leírtam?
22563. Epresturmix (válaszként erre: 22561. - Csilla88)
2019. nov. 15. 11:47
Ki kell zárni mindent. Forgalomban nincs időd agyalni, mêlázni, gyorsan kell döntened. Egyszer elkalandoztam. Többször nem fogok. Kizökkentett. Oda kell figyelni. Nem játék.
22562. Szandi06 (válaszként erre: 22561. - Csilla88)
2019. nov. 15. 11:35
Szia azt a javaslatát adom hogy mikor vezetsz akkor zárjál ki mindent és csak a vezetésre koncentrálj meglátod menni fog az😊 sok sikert
22561. Csilla88
2019. nov. 14. 17:34
Sziasztok! Egy ideje olvasom a fórumot, tetszik hogy egy kis összetartó közösség kovácsolódott itt össze nem mindennapi történetekkel, amikből sokat lehet tanulni. Az én sztorim a következőképpen alakult: 17 évesen futottam neki először szülői nyomásra, de nem sült el jól. Kedvem sem volt hozzá. Klasszikus fordulat: kiabálós, agresszív oktató, 2 bukás a forgalmin és a fogadalom hogy soha többet vezetés. Idén azonban 13 évvel a kudarc után, magamtól fogtam újra bele, teljesen más hozzáállással. Alapos kutatás után találtam egy minőséginek tűnő sulit, így nagy hévvel vetettem bele magam. Kresz, EÜ megvan, 4 és fél hónap várakozás után kaptam oktatót. Eddig abszolút felemásan teljesítettem, volt amikor nem igazán sikerültek a dolgok, máskor meg szinte gyerekjátéknak tűnt az egész. Az órák jó hangulatban telnek. Viszont ma teljesen szétcsúsztam, már szinte az elindulás utan rögtön felmentem a padkára, az oktatóm önkéntelenül elkáromkodta magát, tényleg csúnya volt a dolog és nem értem magam, eddig még soha nem volt ilyen. Ez volt a 27-28. órám. Innentől aztán ment a lefelé tartó spirál. A kereszteződéseket benéztem, indexelni elfelejtettem, parkolóban majdnem nekimentem egy másik autónak. Persze innen is fel kell állni de vhogy úgy érzem ez nem biztos hogy hamar menni. Talán most csapódik le hogy korán vannak az óráim a meló miatt, 6:50kor kezdek, 4:30kor már fel kell kelnem hogy odaérjek. Az igazsághoz hozzátartozik hogy a környezetemben nemrég történt egy szomorú haláleset, és még nagyon a tagadás fázisában járok. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, hogy ki milyen technikával szokott kimászni az ilyen mélypontokról?
22560. Szandi06
2019. nov. 8. 11:28
Nem igazán van erre lehetőség mivel e hónap 28-án lejárt a 2 évem és minden képp vizsgázom kell így is 40 óránál tartok
22559. Epresturmix (válaszként erre: 22558. - Szandi06)
2019. nov. 8. 11:24

Szia. Én is nagyon mazsola vagyok. Nem igazán akarok észt osztani. :)

Esetleg ha vennél plusz órát? Mondanám, hogy gyakorolj otthon, de nem tudom mennyire van erre opciód.

22558. Szandi06
2019. nov. 8. 11:17
Sziasztok nos én e hónap 22 én vizsgázok és nagyon félek nem úgy mennék a parkolás ok ahogy kéne tudnátok valami jó tanáccsal ellátni?!
22557. Epresturmix (válaszként erre: 22549. - Buzastimea)
2019. nov. 6. 17:33
Szia. Mire jutottál? Kerestêl másik oktatót?
22556. Epresturmix (válaszként erre: 22549. - Buzastimea)
2019. okt. 31. 21:58
Hát eléggé érdekes ez az oktató. Mi az, hogy fél? Mitől? Én most járok vezetni, hamarosan vizsgám lesz. Sosem voltam rutinpâlyân. Azt se tudom hol van. Első órától kezdve forgalomban vezetek. A váltás először nehezen ment-mindig. Tegnap már abszolút nem néztem, mert rögzült. Szóval, ha jól értem, a 26.órânâl még mindig a rutinon keringsz úgy, hogy 30 a kötelező? Jelentsd a sulinak. A pénzt elveszi, meg gondolom a kartont is aláîratja veled. Kíváncsi lennék, az óra végeztêvel hány km-t ír be neked így. Hülye ez.
22555. New(l) (válaszként erre: 22554. - Buzastimea)
2019. okt. 31. 21:17

A kuplungba simán belenyúl az oktató úgy, hogy észre sem veszed, aztán meg később nem érted, miért nem megy.

Nekem igen kalandosra sikeredett a jogsi szerzésem, én is 34 évesen kezdtem, és az első oktatóm velem is csak sétakocsikázott értelmetlenül, ott is hagytam.

De ez a történet...itt valami nagyon nem oké az oktatókkal. Ilyen nincs hogy félnek melletted. :)) vagy eddig nagyon félrevezettek, de az megint az ő saruk.

Én a helyedben megmutatnám magam egy független oktatónak, más suliban, ne ismerjék egymást. Mondjon véleményt.

22554. buzastimea (válaszként erre: 22551. - Pasionella)
2019. okt. 31. 20:56
Szia! Annyi volt,hogy 2-ből 3-ra váltottam,de soha nem fullasztottam le az autót,a kuplunggal annyi volt,hogy lassú helyett,kicsit gyorsabban engedtem fel.
22553. buzastimea
2019. okt. 31. 20:50
Gondolkodtam ma ezen,amik eddig törtèntek,szerintetek is,ha az oktatónak a mainak adtam volna 5000Ft nem hajtott volna el!? Csak azt nem èrtem,hogy az előtte lèvő oktatóknak odaadtam az 50.000ft.mivel mondta,hogy vigyem,ès mèg is dobott,mint oktató,pedig azèrt nekem is jól jönne úgymond a semmièrt 50 rugó!Azt mondta a mostani oktató,hogy 25.000Ft.a fele pènz megmarad a másik oktatóknak majd. Èn ilyet sem hallottam....írtam Messengeren az iskolának,ès,hogy be fogok menni személyesen,hogy most akkor kinek,ès mire fizettem!?? Ès,hogy ne autómatás autó-oktató kell.
22552. gabbbicica (válaszként erre: 22549. - Buzastimea)
2019. okt. 31. 20:33

Menj masik suliba.


Illetve ha automatan tanulsz, az benne lesz a jogsidban, es nem vezethetsz nem automatat.

22551. Pasionella (válaszként erre: 22549. - Buzastimea)
2019. okt. 31. 19:15

Szia. Ez nagyon furi... nincs jo tapasztalatom az oktatokkal de ilyet meg nem tapasztaltam. Ment a valtas? Fura h ennyire ajanlottam az automatat, ossze tudtad koordinalni a valtot a kuplunggal?

Allj ki magadert nyugodtan hisz a te penzedrol.van szo, keress olyan oktatot akinek ezeket elmagyarazod mi volt eddig es mielott valasztasz kerd meg h mutassa meg hogy oktat, hkgy szeretnel beullni egy orajara.

22550. buzastimea (válaszként erre: 22548. - Loretta16)
2019. okt. 31. 17:41
Le kell küzdened úgymond a fèlelmed,el kell lazulni,ès sokat gyakorolni azt a 2 közi parkolást,akár otthon is,nem tudom,hogy panelban laktok e vagy kertes ház,ha kertes ház,akkor az udvaron könnyebben ráèrzel arra az úgyn.finomfogásra,menetre. Ne,hogy sèrtèsnek vedd,Isten őrizz csak tanács. Lazulás nekem egy csèsze kávè, úgymond megnyugtat,relaxál. Esetleg ha szól a zene!?? Az is lehet el tereli a stresszt!ès ami a legfontosabb ne parázz előre,ne idegeskedj,hogy vajon fog e most menni,igen is fog,mièrt is ne,ha másnak is,akkor Neked is!! Sok Sikert!
22549. buzastimea
2019. okt. 31. 17:23
Sziasztok! Le írom a törtènetem,tanácsra lenne szükségem,előre is köszönöm szépen a válaszokat! Autósiskola,Eger,neveket nem írok persze a tiszteletben tartása vègett.2018.Májusában sikeres KRESZ vizsgát tettem+ egèszsègügyi is megvan.Az oktatómnál úgy vezettem,ültem be,hogy mèg előtte soha nem vezettem.34 èves vagyok,2 gyerekem van(3,1 èves).Van egy Suzuki Ignis a fèrjemnek,kèzi váltós,de mèg soha nem gyakoroltam azon,mert az első oktatóm nem ajánlotta stb. Az első vezetèsem èlmènye nagyon fura volt,megmarad emlèkkènt örökre. Eleve pár hónapos terhes is voltam,már szinte fèlidős,már az elmèleti tanóráknál fogant meg a 2-ik fiam,ezèrt,mint terhessèg,kicsit izgulósabb voltam,de nem az a túl izgulós,meg kicsit fáradèkony,de elment nem volt vèszes.Az első 10 órát avval töltöttem,hogy be gyakorolhatja velem,az oktató az autóvezetès alapjait: kormányforgatás,sávamban maradás,finomfogás(s bán vezetès).Eljött a 11,15,20 óra,ès mèg mindig csak a rutin pálya gyakorlást vezetette velem az oktató,ami már az agyamra ment/megy,el vezetem èn az autót,csak nèha picit gyorsabban mentem,mint Ő ezt gondolta,akkor mentem 23-30-al,akkor meg az volt a baja,tanultunk y megfordulást rutin pályán,cikk-cakkolást mindent,sokat fejlődtem kb. 20 óra levezetèsnèl( heti 1 óra 2- szer egy hèten).Lekűzdötte a fèlelmemet, mindig mondta,hogy gyönyörűen el tudok indulni,meg már minden ok,de nem mer velem kimenni forgalomba, állandóan ajánlotta a PÁV-hoz menjek tesztelni,hogy alkalmas vagyok e a vezetèsre, egyszer ajánlotta,hogy próbáljam meg autómatás váltóval vezetni. De gondoltam magamban,miről beszél!?? Mikor csak 1-szer voltunk kint a 20 óra leteltèvel úgymond városi vezetèsen,Egertől 10km-re Felsőtárkányba mentünk ki,nem is gyakoroltatta velem a váltásokat,mindig 1-be,üresbe tegyem,mert a rutinpályához ez a sebessèg elèg,azt hittem 20 óránál már vègre ki visz forgalomba,mert avval,hogy ott a Lidl mögött a rutinon furikázok körbe-körbe,1 órát avval mèg nem tanulok meg vezetni!! Nem Ő nem vitt ki,mert fèl...de mitől fèl!?? Nem mentem 60-nal! Még nem mentem át szembe sávba stb.sőt nem is voltam városi vezetèsen. 26 óránál,èn már ezt meguntam,hogy állandó rutinpálya,tökölès ott a semmibe,váltanom kell,ajánlott is,hogy egy fiatal oktatót válasszak,akinek több a türelme. Választottam másik autós sulit,másik oktató,egy fiatal,ès ilyen fèl èves kimaradásokkal az előzőnèl is, elkezdtem újra,más márkájú autó,mint az előző,de kèzi váltós. Az új ki vitt a szőlőhegyre,hogy na innentől èn vezeték,ment is,rendesen elkezdtünk váltani,1-2-3.A rutinra mentünk,kicsit gyorsan mentem,de nem 60-70-nel.A rutinon is gyakorolgattunk. El telt 1 hèt ki pengettem az 50.000Ft.kezdèskènt Ő sem engedte,hogy el vezessek a rutinig,Ő vitt ki,itt hely csere,tököltem megint 1 órát,ki mehettünk volna forgalomba,hely csere,mert lejárt a 40 perc,elvezetett Ő,ahol Nekik a találka van a tanulókkal,ès közli,hogy próbáljam meg autómatás váltóval,mert sokkal egyszerűbb,hamarabb lenne még a vizsgán stb.Felírta az oktató nevèt,mondta,ès telszámát,a pènzt odaadta,ami hátra maradt a 10-ből,ès lám,ma mentem az automata váltóssal,mentem volna,ezt hozzá teszem,mert ott ült hátul egy fiatal srác,azt hittem tanuló Ő is, kiderült nem,hanem egy másik oktató,nem foglalkoztatott. Itt is,de mèg el is nèztem,mivel ez már más autó,ki vitt az oktató a rutinra,hogy ismerkedjek az autóval,elmagyarázta mivel másabb,ès go. 2 óra hosszát rutin,1 óra leteltèvel úgy döntött menjünk ki Felsőtárkányba,aztán meggondolta magát,ne mègse,csak körbe a rutin körül.... Eljött a vèg le telt a 2 óra,hely csere, mondtam,hogy a jövőhèten csak csüt.pènteken tudnèk vezetni,mert a többi napom foglalt: gyerekek oltás,szülinap stb.,az sem baj,ha csak 2 hèt múlva tud idôpontot adni,akkor úgy is szabad a reggelen,mert a fèrjem dèlutános,tud addig vigyázni a gyerekekre. Elvileg csak minden 2 hèten tudok menni vezetni így,vagy netán, mikor a fèrjem dèlelőttös,akkor 16-tól. De nem ez nem tetszik Neki,így azt mondta,nem tud vállalni ilyen feltètelekkel.Mondom,hogy mi!??? A maradèk 25.000Ft.ami bent van mèg majd az új oktatóè lesz,+ emelnek Nov.1-től +500 Ft.így 1 óra már 5500Ft.leadja a kartonomat,hogy keressen nekem az iskola másik autómatás oktatót,aki elfogadja,hogy minden 2-ik hèten mennèk stb. Már nagyon elegem van a variálásukból!! Mièrt nem lehet le vezetnek akkor azt a 10 órát,ha eleve már ki van pengetve!?? Mièrt kell ahány óra,annyi fajta autó stb.!?? Meg ki mondta,hogy èn autómatásan akarok jogsit szerezni!?? Nekem meg egy olyan oktató kell,aki rendesen ki visz forgalomba,mert ott lehet igazán megtanulni vezetni ÈLESBEN,NEM PEDIG A RUTINPÁLYÁN TÖKÖLNI!! Nem de!??? Komolyan nem èrtem az ilyet,mitől fèl!?? Neki ott a fèk meg a gáz,nem kell tartania semmitől meg nem megyek 50-nèl többel.Csak az időmet húzzák! Megkèrdeztem Tőle,mint vèlemèny,vezetès: azt mondta,igen látni hogy vezettem már,de ez mèg sokba fog kerülni,sok óra kell mèg, gondoltam magamban,ja,aki 30 órát csak a rutinon,az biztos!! De nem szóltam Neki. Bocsi hogy hosszúra sikeredett!! Mit tegyek szerintetek?? Szóljak e be a köv.oktatónak,hogy felejtsük már ezt a rutint,èlesben akarom,mert így soha nem lesz jogsim stb.A fèrjem azt mondta,hogy èn menjek be a suliba ès egyeztessek oktatót.
22548. Loretta16
2019. okt. 12. 11:07
Bár én nem friss jogsis vagyok, mégis parázok. Kimaradt 15 év, vettem 5 gyakorló órát, most vettem egy autót, és félve ülök bele. A közúton nincs semmi gondom, kivéve az emelkedőn való indulást, sokszor lefulladok. Parkolásnál pedig nem tudok szabályosan beállni 2 autó közé. Ezek okoznak nekem óriási stresszt. Mit tehetnék ellene?
22547. egomanyus
2019. okt. 9. 11:17
Sziasztok! Azért írok, mert sokat olvastam a fórumot amikor elhatároztam, hogy jogsit szerzek és most úgy gondolom, hogy a tapasztalatommal én is segíthetek másnak. Januárban kezdtem el vezetni 53 órát vettem egy nagyon normális oktatótól. Soha nem vezettem, nem ültem kormány mögött. 10 órát csak pályán voltunk. Ott viszonylag jól ment. A városi vezetés kevésbé! Azt sem tudtam hol vagyok, mit csinálok. Az oktató nyugtatott, hogy menni fog, csak ne akarjak mindent azonnal tökéletesen csinálni. Ő ott van, vigyáz rám, én meg tanuljak, figyeljek. Kis városban tanultam vezetni, de első órákban azt sem tudtam merre jártam. Aztán szép lassan kezdett összeállni a kép. Volt, hogy nagyon jól ment, a következő órán pedig hibázta, ahol sose szoktam. Parkolóban paráztam. Amikor az oktatóm szólt, hogy úgy gondolja készen állok akkor mentem csak vizsgázni. A vizsgán nem foglalkoztam a vizsgabiztossal, máskor is ült mögöttem tanuló, nem gondoltam rá. Hozzá téve, hogy nagyon normális volt. Nem szövegel vizsga közben. Olyan útvonalon mentem, amin egyszer mentünk az oktatóval, mondván ezt senki nem szokta kihúzni. Kisebb hibáim voltak, parkolás korrigálás után ment, egyszer le is fulladtam. Visszatérve a központba közölte, hogy sikerült, a hibákat majd a rutin korrigálja. (tényleg apróbb hibák voltak). A koromat a végére hagytam: 53 éves vagyok és nő! Mindenkinek azt tanácsolom: csak olyan oktatót válasszon aki tudja, hogy neki kell tanítani, Te azért fizetsz, ha ez nem egyértelmű ott kell hagyni! 30 óra alatt az tanul meg vezetni aki már ült autóban, vagy nagyon fiatal. A kor abban hátrány, hogy befeszülsz, ha nem tökéletesen csinálod, és a gyereked megígérteti veled, hogy jelentkezel, ha oda érsz az autóval, úgy ahogy azt Te kérted Tőle 18 éves korában az első útján. Mindenkinek nagyon sok sikert és sikeres vizsga után balesetmentes vezetést kívánok!
2019. okt. 1. 10:49

Sziasztok.Olvastalak benneteket itt és több fórumot is megnéztem,látom másnak is hasonló gondja érzései vannak a vezetéssel.Én 45 évesen 0tapasztalattal vágtam neki,nagy párjával.Most a 20.óránál tartok,de nem hogy jobb lenne inkább egyre többet bénázok.Az oktatóm nagyon rendes,normális,ő szerinte nagyon rá feszülök,ami igaz,és ezt el kéne hagyni, de nem tudom.... Egyszerre kezdtem a lányommal ,neki a 30.órában meg volt a sikeres vizsga😃.

Kicsit megnyugtató,hogy nem vagyok egyedül,másnak is nehezen

megy,de mégis úgy érzem,hogy holt béna vagyok. Elmúlik ez egyszer?

22545. Epresturmix (válaszként erre: 22544. - Dani1987)
2019. szept. 11. 10:57
Persze, hogy nem. Fél óra múlva kezdek. Hívott az oktatóm, hogy nyugodjak meg, mire figyeljek, jó lesz. Ez azért nekem is jól esik. Látja, hogy többet várok magamtól és ettől befeszülök.
22544. Dani1987
2019. szept. 11. 10:55
Minden ember más... Nem kell ajnározni, de néha egy-két jó szó "csodákra" képes. Ne simogassa a lelkemet, nem azért vagyok ott, ez egyértelmű. De ez valahol pedagógia is. Én alapvetően is szétszórt és figyelmetlen vagyok. Nem mindig, de ez meg van bennem. Jogsinál ez nem egy előny, de nem hiszem hogy én vagyok a történelemben az első. Két kollégám is most tanul, és teljesen másképpen bánnak velük. Nem mindegy milyen hangulatban tanulsz vezetni!!..
22543. Epresturmix (válaszként erre: 22542. - Andi6020)
2019. szept. 10. 18:33
Elhiszem, hogy nem, de nem vitt és nem szokott senkit.
22542. andi6020 (válaszként erre: 22538. - Epresturmix)
2019. szept. 10. 18:12
Pedig nem árt az :)
22541. Epresturmix (válaszként erre: 22540. - Dani1987)
2019. szept. 10. 18:11
Figyi. Engem sem ajnároz, ha valamit jól csinálok. Mondjuk ha lát olyat amit nem mond, és magamtól csinálom, annyit mond :úgy. Ebből érzem, hogy jó volt. Nekem ennyi elég. És dorgáljon meg, ha balfasz vagyok, azért vagyok ott! Nem emberi szeretetből. Majd hálás leszel, ha meglesz a jogsid. :)
22540. Dani1987 (válaszként erre: 22538. - Epresturmix)
2019. szept. 10. 12:01
Sok oktató nem visz el pályára, maximum nagyon az alapok megtanítására. Először én örültem, hogy az én oktatóm nem ilyen, utólag már bánom. Y megfordulas, és emelkedős elindulás órákon keresztül, ezt csinaltuk. De még a pedálokat, kocsit semmit nem éreztem... Azóta se megy... Az első gáz adást emelkedőn próbáltam, nem is értettem??!! 36km-t osszesen városban nem vezettem. Most voltam országútin, na ott már volt km azért. 21 órán vagyok túl, de a jogsitól messze vagyok. Biztos nekem sincs a legjobb érzékem hozzá, de soha egyetlen jó szót nem kapok. Csak a hibák vannak megjegyezve.
22539. tanuló...
2019. szept. 9. 13:56
Sziasztok! Ma volt az első forgalmi vizsgám megbuktam sajnos, felmemtem egy picit a padkára.. Nagyon megviselt a bukás. És olyan hülyének szerencsétlennek érzem magam hogy ez megtörtént nagyon égő szégyenlem magam az oktató előtt is. 🥺
22538. Epresturmix (válaszként erre: 22534. - Dani1987)
2019. szept. 9. 09:40

Szia. Látom nagyon eltérőek az oktatási módszerek.

Első órámon 36 km-vezettem, igaz, lakott területen kívül, meg egy faluban.

Második alkalommal már városban mentem. Vert a víz, vért izzadtam. Ma lesz a 6.órám, szerintem városban. Tanpályán nem is voltam egyszer sem.

22537. Dani1987 (válaszként erre: 22535. - Pasionella)
2019. szept. 2. 10:12
Ma közölte velem az oktató, hogy kapjam össze magam, mert bizonyos dolgokat már magamtól kéne tudni. Sávtartást, körforgalomból kimegyek index.... Nem éreztem vészesnek az órát, sok új heyre mentunk. Tény hogy rengeteg hibám van, de még mindig nem gondolon soknak a 18 órát se. 10et eleve pályán voltam... Ha a 30 órához viszonyít akkor tény, hol sehol nem vagyok,de bennem fel se merult hogy annyi elég lenne.
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook