Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! fórum

Tanuló vezetők, friss jogsisok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
23436. Görögtánc (válaszként erre: 23433. - Renatus2)
2021. szept. 18. 14:32

Tegnap sem ment fényesen, de nem adom fel!

A végén az oktatóm már csak röhögve rám nézett és "húúú-zott" egy nagyot. Mikor a jogsi a kezemben lesz én is csak nevetni fogok. Addig még hosszú az út.

Milyen kocsikat nézegetsz?

Én még nem néztem, de majd kelleni fog egy saját is.

23435. Szotyi87 (válaszként erre: 23434. - Andi1988)
2021. szept. 18. 07:47
Szia! Nekem nemsokára egy éve lesz hogy megvan a B kategoriám! Azóta napi szinten megyek kocsival, eddig 12000Km-ert mentem! Vannak dolgok amikbe még bele kell rázódnom, de ami engem fel tud idegesíteni, az a parkolóhely keresés! De bármi van, nyugtasd magad azzal hogy vannak tőled bénábbak is... 🙂🙂
23434. andi1988
2021. szept. 16. 14:35

Üdvözlet:)

lassan egy éve megszereztem a jogosítványt és nagyjából 1 másfél hónapja vettem autót, amit napi szinten vezetek!


A kérdésem az lenne ,hogy kinek mennyi idő volt míg magabiztosan vezette az autót , mert még én mindig stresszelve ülök be az autóba pláne, ha városon belül kell vezetni!

Valaki adjon reményt ,hogy ez normális:)

23433. renatus2 (válaszként erre: 23432. - Görögtánc)
2021. szept. 15. 22:26
Bele fogsz jönni, csak sok gyakorlás. Gondolom ez attól is függ, hogy éppen milyen napunk van. Jó lenne már csak nevetni az égészen a jogsival a kezükben🥰🙂Én meg egyfolytában variálok, hogy mikor megyek, mert megint kirugtak tőllünk valaki, és ilyenkor változik a beosztás🤮Akkor is megcsináljuk, nem adjuk fel, és meglesz az erdménye🙂Én már kocsikat nézegetek🤣🤣Nem vagyok komplett tudom😛
23432. Görögtánc (válaszként erre: 23431. - Renatus2)
2021. szept. 11. 12:55

Tegnap voltam. Most nem igazán voltam elememben. Nem értem, egyszer megy, egyszer nem. Most az volt a nyavajám, hogy kereszteződésekben leblokkolok. Főleg ha én kanyarodok a védett útra. Tegnap tett egy olyan megjegyzést az oktatóm, hogy ez egy hosszú folyamat lesz...🥲

Ne félj, a félelem is egy gát! Én is félek és meg is tapasztalom ezt.

23431. renatus2 (válaszként erre: 23430. - Görögtánc)
2021. szept. 10. 22:03
Jesszus atya úristen, mik vannak. 🤮Voltál azóta vezetni? Én 17-én megyek, de már alig várom.🥰Bár rendesen fosok tőlle….Őrülök,hogy neked normális oktatód van.
23430. Görögtánc (válaszként erre: 23428. - Renatus2)
2021. szept. 9. 23:43

Mielőtt vezetni kezdtem, a párom figyelmeztetett, hogy vigyázzak az oktatóval ha ilyeneket mondana/tenne. A húgára is rámozdult az oktató annak idején. 17 éves volt, a bácsi pedig a hetvenet közelítgette. Perverz privát üzeneteket küldött neki, vezetés órán elvitte sütizni, tapogatta, Karácsonyra egy arany ékszert is kapott tőle. Később bevallotta a férfi, hogy odáig van a kislányért.

Nagyon beteg.

Szerencsére az én oktatómmal semmi gond sincs. :)

23429. Görögtánc (válaszként erre: 23428. - Renatus2)
2021. szept. 9. 23:37

Nekem az oktatóm mondta, hogy sokat segítene az otthoni gyakorlás. Inkább nem erőltetem. :)

Most olvastam vissza. Ne haragudj, eddig ezt nem néztem. Gusztustalan! Az ilyenek miért oktathatnak?

Az én okatatóm egy türelmes, rendes és intelligens ember. Nagy mázlim van vele. Eddig csak egyszer ordibált, de akkor nagyon nagy hülyeséget csináltam. (kereszteződés közepén benyomtam a féket)

Nem tudod még, hogy mikor mehetsz? :)

23428. renatus2 (válaszként erre: 23422. - Görögtánc)
2021. szept. 9. 21:02
Szegénykém biztos bele jössz majd.Én is nagyon fostam mindig. Azt mondják.hogy inkább oktatóval szabad gyakorolni. Az enyém egy bunkó volt biztos olvastad. Sok gyakorlással biztos nagyon ügyes leszel. Mi akkor mentünk a parkolóba gyakorolni hajnalba , amikor senki nem volt ott. Én sajna egy jó ideje nem voltam , mert másik oktatót kèrtem, egy Nőci lesz, Győzzem kivárni🤣🤣
23427. Görögtánc (válaszként erre: 23426. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 5. 23:01

Ez sem volt forgalmas hely, csak pont eljöttek előttem. Pech...

Én is szívesen gyakorolnék, de nagyon félek. Még azzal is gondjaim vannak, hogy gyorsan reagáljak. Talán még várok ezzel, vezetek párszor oktatóval és utána kezdek el a párom kocsiján kísérletezni.


Pont ez az. Néha a semmiből teremnek elő. :)


Szerdán megyek vezetni. Ott majd talán szerzek egy kis önbizalmat. Pénteken voltam, akkor nagyon jól ment. Ezért is buzdúltam fel és ültem ma be gyakorolni. Eddig nem mertem.

23426. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 23425. - Görögtánc)
2021. szept. 5. 20:56

Hosszú idő után, de akkor már észre sem veszed majd, csak ahogy visszagondolsz jut eszedbe, hogy régen mennyivel nehezebben ment.


Mindenképpen olyan terepen gyakoroljatok, ahol senkinek nem eshet baja, ne forgalomban sztem.


Anno Apukámmal mi is kimentünk üres, elhagyatott utakra, meg parkolókba, ott is lehet gyakorolni a vonalak mellett, meg garázsból, udvarról kiállni, ilyesmik.


A biciklisekre, motorosokra nagyon kell figyelni, nehéz őket sokszor észrevenni.

23425. Görögtánc (válaszként erre: 23424. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 5. 20:36

Egyszerűen nagyon félek. Meg attól is, hogy neki nincsenek pedáljai amivel korrigáljon, ahogy az oktató is teszi ha a helyzet megkívánja. :)

Biztos az is belém tette a parát, hogy nem éreztem ezt a kocsit, hisz először ültem benne.

Amit a párhuzamos parkolásról írsz az valahogy ma nálam is visszaköszönt. Kb egyszerre 1-2 másik kocsi ha lehetett még a parkolóban, de mindent féltem csinálni amitt, hogy nehogy hátráltassam őket. Zavar a többi vezető is. Ezt oktatóval még nem tapasztaltam.

Milyen hamar érezted magad biztosnak? Egyik napról a másikra, vagy csak azon kaptad magad, hogy ez megy?


Én még mindig ideges vagyok az a biciklis miatt. Reggelre talán kiheverem.

23424. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 23423. - Görögtánc)
2021. szept. 5. 19:46

A türelem, sok gyakorlás meg a fokozatosság nagyon sokat segít. Az önbizalmadnak is, meg a vezetési gyakorlatodnak is, és sztem vezess nyugodtan többször is a vőlegényeddel. A lényeg, hogy nem lett baj, szerintem, ahhoz, hogy vki jól vezessen legalább 10e km-t le kell csavarni egyedül, az meg nem 2 hét.

Mikor kezdő sofőr voltam nagyon sokáig nem is voltam hajlandó például párhuzamosan parkolni. Volt, hogy miattam állt anno az egész kocsisor, busz, minden, már dudáltak, én meg ott sírtam, nem tudtam leparkolni, levert a víz mire úgy sikerült, hogy behajtott visszapillantóval éppen elfértek mellettem. De már leszartam... annyira kikészített.

Azóta eltelt pár év, külföldön is vezetek, mindenféle bérelt autókat is, és többen megjegyezték már, hogy milyen jól vezetek (főleg NŐ létemre!).

Mondjuk szomorú, hogy utóbbit is rendszeresen hozzáteszik, de a statisztika, az statisztika. :D

2021. szept. 5. 19:07

Ma vezettem először a vőlegényem autóját. Tudni kell, hogy eddig 18 órát vezettem és csak az oktató autót, egy 90 lóerős Toyotát. Ez a kocsi erősebb. És teljesen új nekem.

Kimentünk egy üres parkolóba. Minden szuperül ment, megállás, váltás, elindulás, gyorsítás, lassítás, kanyarodások. Majd eljutottunk oda, hogy hátrafele kanyarodjak ki parkolás után.

Nem figyelt a párom, csak fél szemmel, én meg nem tettem be teljesen rükvercbe az autót.Elengedtem a kuplungot és megindult előre. Pont ekkor jött elénk egy biciklis akit észre sem vettem. Épp hogy meg tudtam állni satufékkel. Nagyon-nagyon-nagyon megijedtem. Meg is mondtam a páromnak, hogy köszönöm, inkább nem vezetem a kocsit, maradok az oktatónál. Az előbb még sírtam is. Most elment minden bátorságom, bénának érzem magam. Sokkal rosszabbul ment mintha oktatóval vezettem volna.

Ha meg lesz a jogsim akkor is így fog menni? Szabályosan félek attól, hogy nem tud senki beavatkozni.

23422. Görögtánc (válaszként erre: 23421. - Renatus2)
2021. szept. 5. 19:05

Szia! Épp erről akartam idejönni panaszkodni, aztán látom a kérdésed.

Nekem az oktatómmal menni megy, de még lenne rajt mit csiszolni. Nem a forduláson, hanem a tempón. Mindig túlzottan megindulok, majd túlzottan benyomom a féket, hogy neki ne menjek valaminek. Ilyenkor természetesen lefulladok.

23421. renatus2
2021. aug. 20. 20:04
Azt akartam kérdezni kinek, hogy megy a tolatás? Merre megy a feneke stb.,,🙂
23420. renatus2 (válaszként erre: 23419. - Ilián)
2021. aug. 20. 19:48
Igen sajnos, nem elég a mindentől való félelem és aggódás, hogy mindent jól csináljak még ez a vén szar is.🤮Sajnos én is többször néztem az órát, vagy vártam hátha hív, és lemondja.Amit te mondasz. Váltanom kell és kész. A férjemmel voltunk a tescoba parkolóba gyakorolni, és ott nem csináltam olyan bakikat mint órán.Meg is voltam dicsérve🤣
23419. Ilián (válaszként erre: 23418. - Renatus2)
2021. aug. 20. 19:34

Most ,hogy így beszélünk róla, újra előjött az érzés ,hogy mindig gyomorideggel mentem ,vártam, hátha lemondja vmiért. Mindegy volt ,csak ne kelljen menni, annyira utáltam.

Sajnálom,hogy ezen mész át,mert áterzem milyen most neked!De tényleg ne hagyd ,mostmár én is másképp csinálnám!

23418. renatus2 (válaszként erre: 23417. - Ilián)
2021. aug. 20. 19:20
Igen csak ez a megoldás, Szegényke nem lehetett îgy egyszerű végig vezetned.Én komoly tesztnek vetném őket alá, és kirúgnám a picsába ha panasz érkezik’!Oktató hiány is van, azt is tudom.Azért is megmutatom😉
23417. Ilián (válaszként erre: 23412. - Renatus2)
2021. aug. 20. 18:59

Ezeknél kötelező ilyennek lenni?Az enyém is ilyen volt anno .Még nagyon fiatalka voltam akkor ,de a mostani eszemmel pofán verném.

Az az egy volt jó,hogy amikor beült a vizsgabiztos a vizsgán mögénk én nem izgultam ,hanem úgy megkönnyebbültem, hogy most befogja azt a mocskos pofáját. Olyan jó érzés volt,hogy tudtam nem fog megszólalni.Ez az érzés nekem még most is megvan.Elsőre meg is lett.Azóta se láttam szerencsére, de aki oda akart menni ,mindenkit lebeszéltem. Aztán ahogy beszéltünk a többiekkel, akik akkoriban jártak, minden fiatal csajjal így viselkedett, ahogy utólag kiderült.Gusztustalan.

Váltsál és azért is csináld meg!

23416. renatus2 (válaszként erre: 23415. - Kannanana)
2021. aug. 20. 17:10
Igen igazad van! Biztos, hogy tudja a vezetőség , mivel nekem mesélte felháborodva.hogy ő csak mindenkinek jót akar.Legszívesebben egy szép fejberúgással leteríteném! Az én lányom is nemsokára vezetni fog.
23415. kannanana (válaszként erre: 23414. - Renatus2)
2021. aug. 20. 17:00
Ez nagyon durva! Undorító, hogy vannak ilyen oktatók. Szerintem igenis mondd ezeket el, tudjon róla a vezetőség, mert ezeket mással is meg fogja csinálni. Gondolj bele, hogy mi történne, ha a te kislányod kerülne ilyen oktatóhoz mondjuk 16,5 évesen. Nem véletlenül egyre nagyobb divat, hogy nők női oktatót keresnek.
23414. renatus2 (válaszként erre: 23413. - Epresturmix)
2021. aug. 20. 16:51
Igen! 😡Mesélte nekem, hogy volt nő aki sîrva szaladt az írodába. Perverzzz állat. Nagyon undorító.😱Nagy lógó hasa van ,izzad mint egy disznó , minden ujján pecsét gyűrű 🤮Ránézésre is perverz. Jah meg mindig kérdezte, hogy ugye nem mesélek mindent a férjemnek🤣🤣
23413. Epresturmix (válaszként erre: 23412. - Renatus2)
2021. aug. 20. 16:43

Nem mondod? 🤮

Fu de belevertem volna a perverz fejét a kormányba, âââ!!!!

23412. renatus2 (válaszként erre: 23411. - Epresturmix)
2021. aug. 20. 16:41
Azt mondta ,hogy úgy fogjam a sebváltót, mintha F#sz lenne😡Mondtam, neki, hogy csak tudja hogy 12 évig kick -boxoltam. Szívesen betőrtem volna a nóziját🤣🤣
23411. Epresturmix (válaszként erre: 23410. - Renatus2)
2021. aug. 20. 16:33
Uhhh a vén f##sz, tőlem kapna olyat...!! Tényleg próbálj meg váltani, ha csak ez a probléma, ez ne legyen probléma. Bármikor válthatsz. Ez a szerencse. :)
23410. renatus2 (válaszként erre: 23409. - Epresturmix)
2021. aug. 20. 16:24
Már beszéltem az iskola vezetővel ,hogy szeretnék váltani! Kérdezte, hogy mi a próblèma? mondtam, hogy nem vagyunk egy hullámhosszon! A sexuális megjegyzéseiről nem is beszèlve😡 Nem vagyok bemószerólos, pedig megérdemelné!! Igen körűl kell járni,ki a legjobb🙂
23409. Epresturmix (válaszként erre: 23408. - Renatus2)
2021. aug. 20. 16:16
Ezzel menj be a suliba/irodàba, kérdezz rá, hogy ez most így mi??? Illetve azt tudom javasolni, hogy több embert megkérdezni ki lenne a legmegfelelőbb oktató aztán váltani.
23408. renatus2 (válaszként erre: 23407. - Epresturmix)
2021. aug. 20. 16:01
Az oktatóm ránézésre.egy nagyon cuki bàcsi ,aki már ez első órán avval dicsekedett ,hogy van akit 25 óra után se vitt a forgalomba. A második kérdése az volt, hogy mennyi pénzt szánok a vezetésre?
23407. Epresturmix (válaszként erre: 23406. - Renatus2)
2021. aug. 20. 15:33
Csak van valami oka annak, hogy 12 óra után sem vittek ki forgalomba, es ordít veled az oktató. Nem, nem lenne jó napom ha buknál, én is buktam, de sosem bíztam el magam. ;)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook