Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sürgősen keresek diétás receptet! fórum

Sürgősen keresek diétás receptet! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 22. 11:48
Szóval szerintem a legtutibb tényleg a helyes táplálkozás, anélkül nem megy! Lehet egy gyors kúra, hogy elérd a kedvet adó indulósúlyt, de kizárólag erre a célra, különben minden fogyi csak hizlal, lásd, az én két pluszkilómból mi lett...
2009. ápr. 22. 11:46

Sziasztok,


én már mindent kipróbáltam, de tényleg, nagy fogyis vagyok, évek óta küzdöttem előbb két-három, majd egyre több, a végén 16 kilóval. A leggyorsabban és a legtöbbet a turbóssal lehet fogyni, színtiszta zsírveszteség. Amikor elkezdtem, akkor már csak 11 kiló volt rajtam, abból 9 lement, és nem is jött vissza! Előtte 5 kilót adtam le a Level-diétával, de az mindig ingadozott. A kéthetes lékúra után meg már nagyon sajnáltam volna elveszteni a végre visszanyert alakomat, úgyhogy ráálltam a rendszeres, egyszerre kevés, minőségi táplálkozásra. A kevés mennyiséget fura volt megszokni, de a kéthetes turmixivás után még élvezetes is volt. Most már el se tudom képzelni, előtte hogy nyomhattam be egyszerre akár négy karéj szilvalekváros kenyeret is...:-)

2009. márc. 31. 14:24

Én már megjöttem ebből a napi 3-4 szeri székletből..

Meg a ,,csodateákból,,!! Mértékletesebb élet, torna,a cukrot üdítőt kerülni kell, mindenki ismerje ki a szervezetét.

2009. márc. 31. 08:46
Sziasztok! Az egyik fórumban már írtam ezt, de most megírom itt is. Én tudok egy tuti módszert. Bár sok ismerősöm kételkedett benne, hogy csupán ettől fogyni lehet, pedig én bebizonyítottam már, hogy igen. Nos, a ginzengteáról van szó. Olyan két éve fél év alatt lefogytam tőle: 67 kg-ról 55-56 kg-ra. Annyi az egész, hogy reggel és este kell készíteni egy csésze teát, lehet ízesíteni, amúgy is elég finom, és mellette lehet normálisan étkezni. Mondjuk azért mértékkel, de koplalni nem kell. Az lesz a hatás, hogy egy nap kb. három-négyszer lesz az embernek széklete, de nem hasmenés, hanem csak normálisan el tud menni WC-re. Valószínűnek tartom, hogy mivel tisztít, méregtelenít, a gyorsabb anyagcsere vezet a fogyáshoz. Csak ne adagoljátok túl, mert akkor olyan túlérzékenységi reakció alakulhat ki, hogy majd amiatt kell abbahagyni. Be kell hát tartani a napi "dózist". Ezt most újra elkezdtem én is, most is beválik, mert már van eredmény, pedig csak két hete iszom. Úgyhogy nyugodt szívvel merem ajánlani Nektek is (szinte mindenhol kapható, párszáz forintba kerül) Amit én nem csinálnék: soha nem állnék neki koplalni, annál jobban szeretek enni. Ez a készítmény zöldteával és mályvateával kombinálva van, ami a hatást csak erősíti. Nevet nem írok, ne minősüljön reklámnak, de ezek alapján már be tudjátok szerezni a készítményt.
2009. márc. 26. 14:25
figyi,ha nem gond a plusz meló a kajával,s lesz aki megeszi,ha a lánynak nem kell,akkor csináld úgy ahogy eltervezted!:)
2009. márc. 26. 14:21
ja,most mondjam azt,h nem kellemetlem,mert amikor a versenyekre készültem volt JÓPÁR alkalom amikor a mekiben vagy a pizzériában a többiek faltak,én pedig a legnagyobb nyugiban néztem őket!:)))
7. Marjann (válaszként erre: 6. - K.tünde78)
2009. márc. 26. 14:20
Sajnos nem tudom pontosan, de annyit sikerült kiderítenem, hogy elvileg ehet könnyebb kajákat. Csak a lány ragaszkodik hozzá, hogy ne dolgozzak miatta, szóval lesz saláta, meg túró, ha nem kéri jó lesz holnap ebédre.
2009. márc. 26. 14:16
Azt legalább tudod,hogy miből kifolyólag kell a diéta???Milyen betegség??Ezek fényében könnyebb lenne a tanács is.
5. k.tünde78 (válaszként erre: 4. - Marjann)
2009. márc. 26. 14:15
Mi lenne ha felhívnád a csajszit és megkérdeznéd,mert lehet ez a diéta tej mentes is stb
4. Marjann (válaszként erre: 3. - 7939578846)
2009. márc. 26. 14:10

Az már fix, hogy a többiek pizzáznak, mert arra készültünk, arra lettek meghívva.

Arra gondoltam, hogy veszek joghurtot, meg salátát, hátha ehet belőle...ha nem akkor majd megesszük a hétvégén,

2009. márc. 26. 14:09
lehet,h nem,mert lehet ez egy speckó diéta a lány számára! szerintem,ha azt mondta a fiú,akkor főzz krumplit + a többiek részére vmi lájtosabbat,s ha ehet a lány abból is,akkor majd fog! :)
2009. márc. 26. 14:06

Este vendégek jönnek hozzánk és most tudtam meg, hogy az egyik lányt a doki letiltotta sokféle kajáról. Kérdeztem a férjét, hogy mit csináljak neki, azt mondta sima főtt krumplit ehet. Vajon ehet mellé mást is? Salátát, joghurtos öntetet?

Olyan kellemetlen, hogy mindenki pizzázik, neki meg adok héjában főtt krumplit...

2009. márc. 26. 14:05
SOS keresek diétás receptet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook