Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan méregtelenítsük a szervezetünk természetes úton? fórum

Hogyan méregtelenítsük a szervezetünk természetes úton? (tudásbázis kérdés)


27. 548acefc9c (válaszként erre: 25. - Pirosalma)
2010. ápr. 2. 23:28

De durva.Mármint az uccsó mondatod...Ez így nagyon brutál.Majd ezt még meg kell diskurálni,vagy ha rövid begépelheted ide is.Még az első felét értem,vagyis el tudom képzelni,de azért...na,még nem,tudod jól...;)


Oks,a tk-t felütöm.(majd...most elutazunk,tudod...)

2010. ápr. 2. 20:51

Egy jó kis írás a témában

[link]

25. Pirosalma (válaszként erre: 24. - 548acefc9c)
2010. ápr. 2. 19:58

Szia:-)


Ez még nem jelenti, hogy a máj méregtelenítő kapacitása nem fokozható. Valójában bizonyos esetekben hasznosak lehetnek kívülről bevitt vegyületek, de ezek egyszerűen a konjugáció (biotranszformáció, 2. fázis) sebességét fokozzák (bővebben a biokémiakönyv biotranszformációs fejezetében).


Valójában a koplalás az, ami leginkább akadályozza a méregtelenítést (csökkenő NADPH-és konjugálóágens-ellátottság).

24. 548acefc9c (válaszként erre: 21. - Deanna)
2010. ápr. 2. 16:11

:))))))))))))))))))


Igen...az én egyik tanárom is magából kikelve mondta,hogy felejtsük el a méregtelenítéseket...Mert:

"a máj az,ami méregtelenít!Értik?!Ez a feladata..."


:))))))))))))))))))))))))

2008. márc. 11. 17:05

Léböjttel. Aki nem bírja ki egy-két napig, hogy csak folyadékot igyon (rengeteg víz, gyógytea, esetleg valamilyen rostos ital) az ehet hozzá még gyümölcsöt.

Ezt minden hónapban elvileg érdemes megcsinálni

22. Pirosalma (válaszként erre: 21. - Deanna)
2008. jan. 17. 20:56

Szia!


Jól beszélsz:-)

21. deanna
2008. jan. 17. 20:53

Tudom, hogy nem leszek népszerű... Ez a méregtelenítés dolog rettenetes nagy divat, mert az ember mindenfélét eszik-iszik össze meg vissza.

A Colonix-dolog nekem rettenetes gyanús, mert akinek férgei (parazitái) vannak, annak magasabb a vérképében az eozinofil granulocita száma, másrészt pedig sovány!! Mert rossz a felszívódás a vékonybelekben. Tehát aki féreghajtással akar fogyókúráztatni az pénzéhes sarlatán. Többeket megkértem, hogy hozzon már nekem üvegben abból a sok szalagból, amit a honlapon látni, eddig még senkitől nem kaptam, pedig én megcsinálnám belőle a szövettant, hogy mi is az. De akinek van ilyenje, az szóljon és jövök a formalinos üveggel.


Metabol - mi köze ennek a méregtelenítéshez???? Nem mindenkinek tesz jót, sőt... pajzsmirigy hormonvizsgálat (sőt TSH!) nélkül senki ne fizessen érte ezreket.


A szervezetünk egyébként folyamatosan méregtelenít, erre szolgál a máj, az összes mirigy, tüdő, vese és a börünk. De akinek túlsúlya van, annak a zsírszövete egy csomó mindent elraktároz, és pl. ösztrogént is termel.


A teaivás , paradicsomlé, kiváló, nem árt néha egy-egy tehermentesítő napot tartani. De nem szoptatás alatt!!! Ugyanis mindaz belemegy a tejbe, amitől meg akarunk szabadul, hát kell ez???


A bélpucolás is jót tesz (a léleknek főleg, mert teszünk valamit), nem árt néha tehermentesíteni. De szerintem nincs olyan ember akinek a bélfalára le van kövesedve a kaka (20 év boncolda után mondom ezt), maximum az igaz, hogy a divertikulumokban lehet megkövesedett béltartalom. Tehát aki ezt hirdeti, főleg orvosként és ezreket zsebel be a terápiával, az csal és csak a pénzre koncentrál.

Bocsánat, ha valakinek a hitébe tapostam.

2007. ápr. 10. 22:42
A friss csalanbol keszitett tea, szerintetek kellokeppen meregtelenit ilyenkor tavasszal?
2007. márc. 19. 13:03
Én fogamzásgátló tablettát szedek, így nem jó ötlet, ha hashajtó hatású méregtelenítő teát iszom, mert kiürül a szervezetemből, az is, aminek nem kellene, van vkinek tippje, hogy én hogy salaktalanítsak? Vagy marad a léböjt? Brühühü:)Próbálta már vki a Metabolt?
18. mandala77 (válaszként erre: 17. - 4b6a2525df)
2007. márc. 19. 11:42
Egyetértek veled, én is figyelemmmel követem a Hold fázisát.
2007. márc. 19. 07:22
Nagyon jó méregtelenítő, ha újholdkor viznapot tartatok. Még mielőtt kiakadnátok, újhold havonta egyszer van, pl ma. Aki szigorúan akarja tartani annak néha kéltnaposra sikeredig, ugyanis ma is délután kezdődik az újhold, és holnap délutánig tart. De szerintem egy nap bővel elég víz és gyógyteákból. Van olyan hatása, mint egy 3-5 napos böjtnek!
2007. márc. 6. 09:19
Milyen tapasztalatod volt Enikő a salaktalanító teával? jobb közérzet, fogyás, bőr javulása,...
2007. márc. 6. 09:06

én is iszom InnerLightot, de nem érzek változást, decemberben kezdtem, azt mondták, hogy az első egy-két nap után nem leszek folyton fáradt, levert. Ha azt mondaná valaki, hogy aludj el most, mert nincs semmi dolgod, lefeküdnék akár a földre és aludnék vagy két órát.

Azért még nem adtam fel, szeretném megnézetni a vérképem is, hogy van-e valami extra változás. (persze lehet, hogy a szoptatás is ellensúlyozza az InnerLightot) és ilyen álomszuszékként születtem.

14. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 11. - Enikö)
2007. márc. 6. 08:38
szia, priviben megírnád melyik terméket ittad? e-mail:nakedbike@freemail.hu köszi
2007. márc. 6. 07:27
Lugosítással is méregtelenedünk, sőt.. Most InnerLightot iszom, napi 3 litert, már egy hónapja.
2007. febr. 26. 10:09
Procult-x, BÚZAFŰLÉ!!!SEJTSZINTEL A LEGJOBB!
11. enikö
2007. febr. 17. 18:08
én jelenleg salaktalanitó gyógyteával!!!!nekem bevált!!!
10. vilmi (válaszként erre: 9. - Neger)
2007. febr. 17. 18:04

Na ja, de hol van még (már) a szüret!

Én évekkel ezelőtt egy műtét után a kórházban két hétig nem ettem semmit, csak napi több doboz paradicsomlét ittam meg. Lefogytam, kitisztultam, én azóta erre esküszöm.

És finom is!

2007. febr. 13. 19:39

méregtelenítés ! :)

egy régi öreg bácsi mondta :


" a legjobb ha szüretkór a murciból berugsz :) igaz egy hétig fo......ol töle de kitisztit az egyszer biztos "

na az öreg bácsinak soha nem volt gondja :)

ja és aranyere se :))))

8. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Enikö)
2007. febr. 2. 20:29
Bocsi Enikő, de nem figyeltem erre a topikra. Nos én a végére értem. Nem bántam meg, igaz nem fogytam, de lényegesen jobb lett a közérzetem.Nem voltam levert,kevésbé fájtak a fájós testrészeim (izületeim). Én csak jót tudok róla mondani.
7. enikö (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2007. jan. 12. 16:00

én is kiprobálnám-de előbb a véleményedre is kiváncsi volnék.

köszike

2006. nov. 24. 21:46
Köszönöm szépen!
5. 4b6a2525df (válaszként erre: 4. - 991217)
2006. nov. 14. 14:03

Idézem: A Colonix Belső tisztítási Program három termékből áll:1. a Béltisztító rostkiegészítő megtisztítja a bélrendszert a felhalmozódott méreganyagoktól, és egy teljes mértékig gyógyfüvekből álló készítménnyel megelőzi az újabb lerakódást.(ez por alakú, és piszokira rosssz ize van mert nagyon édes)2. A Paranil Enti-parazita táplálékkiegészítő segít eltávolítani a káros élősködőket, a bélparazitákat és petéiket a vastagbélből és a szervezet más részeiből. (mert ugye az állatokat is féregtelenítik, hát rám is rámfér, irja a tájékoztató) 3. a Kleri tea a rendszerességhez és méregtelenítéshez:segíti visszaállítani a normális bélműködést , hashajtó hatása segíti a beleket a méregtelenítés folyamatoóában. Nyugtató hatással van az idegrendszerre, ezáltal egy ideális ital lefekvés előtt.

Nos 2 hete használom, az első héten, mivel az adag kisebb volt, nem éreztem változást. amikor meg kellett emelni az adagot, attól kezdve naponta 3x van székletem, ez a reggeli órákban, egymásután rövid időközzel. Arra még nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem milyen paraziták jöttek ki belőlem. Ha bővebben érdekel a dolog nézd meg a www.drnatura.hu oldalt

2006. nov. 13. 14:18
Mit takar ez a készítmény?
2006. nov. 13. 07:01
Hát én most a Colonix csomagot használom 2 hete, de ez bélméregtelenítés. Nekem az a véleményem, hogy először a májat(már megcsináltam), majd a beleket kell méregteleníteni és ezután jöhet az egész szervezet méregtelenítése lébőjt kúrával
2006. nov. 13. 06:51

Sziasztok!


Tippeket várnék a teljes salakanyag tisztításához!


Köszönöm nektek!

2006. nov. 13. 06:50
Hogyan méregtelenítsük a szervezetünk természetes úton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook