Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miből veszed észre, hogy a sólámpa használ? fórum

Miből veszed észre, hogy a sólámpa használ? (tudásbázis kérdés)


13. szanád (válaszként erre: 6. - Uracsvivi)
2010. márc. 27. 09:10
én sem....
2010. márc. 27. 06:34
Annyira erőteljesen én sem vettem észre, hogy használna, nem tudom egyértelműen neki tulajdonítani, hogy most már csak alkalomszerűen köhögök. Bő egy éve van meg a sólámpa, de mostanra csökkent le minimálisra a száraz, légszomjjal összekötött köhögésem, nem tudom, hogy a sólámpa, vagy az idő gyógyította e meg ilyen szinten.:-)))
11. g1977g
2009. márc. 26. 18:26
az én fiam kruppos, többször voltunk kórházban vele.aztán elkeztük használni a sólámpát, egész éjjel ég nála. de nem csak a sólámpa van a szobájában, hanem vettem kristálysót /ugyanolyan só mint a lámpa maga, csak darabokban van/ bio boltban, beletettem befőttesüvegbe, és felöntöttem vízzel. /12 üveg/. ez párolog a szekrény tetején.szóval a kezdetektől a kettőt együtt használjuk, és azóta kruppos rohama nem volt, csak 1-2 "rendes" köhögés.
2009. márc. 26. 17:55
Nálunk nem használt ez a lámpa az én fiam asztmás és én is kaptam,hogy biztosan jó lesz,de még sem.Én más módon kerestem a megoldást.Fokhagymakapszula volt ami igazán segített,és az aloe berry nectár,és a probiotik kapszula.Az a baj,hogy a sok antibiotikum amit az orvosok felírnak,teljesen tönkreteszik a felszívódást és az immunerősítők meg mit erősítsenek ha nincs immunrendszer.Nekem is először újra kellett építeni a gyerek immunrendszerét és most 3 éve tünetmentes.Így én ez mellett voksolok,a sólámpa meg éjjelilámpának jó.
2009. márc. 26. 13:36
Én karácsonyra kaptam Páromtól egy 5 kilós sólámpát. Az éjjeli szekrényemre tettem este és mikor bekapcsoltam a macskám odafeküdt egyből mellé és pár centiről figyelte. Azóta is ott fekszik ha ég a lámpa.
2009. márc. 26. 13:36
Én vagyok egyedül, akinek használ????
7. 0e9445d7ac (válaszként erre: 5. - Borsa)
2009. márc. 26. 13:36
Rajta vagyunk a vizsgálaton,már a pulmonológiai vizsgálat eredményére várunk.Eddig minden rendben.Mármint a vér,vizelet,röntgen vizsgálatok eredményeivel..De most is beteg,ma voltam vele orvoshoz.Spiropent,ceclort írt neki.Most alszik,de közben köhög.
2009. márc. 26. 13:33
Én sem vettem észre hogy használna.
5. Borsa (válaszként erre: 4. - 0e9445d7ac)
2009. márc. 26. 13:31
Nem hinném, max száríja a bőrt egy kicsit ... A gyerkőcöd ilyen beteg? Szegénykém! Nem lehet, hogy ez valami idült hörgőgyulladás nála, csak nem viszgálták ki rendesen????
2009. márc. 26. 13:28
Mióta megvettük kb 1-1,5 hónapja egyfolytában be van kapcsolva(tehát ÉG)azóta már volt 2*hörgőgyuladásunk és tüdőgyulladásunk.Nem lehet káros??
2009. márc. 26. 13:28
Hát nekem van az éjjeliszekrényemen egy,de eddig még nem igazán vettem észre,hogy használt volna valamit is.Pedig már másfél éve meg van.
2009. márc. 26. 13:27
Allergiás korszakban nem viszket annyira a szemem, a garatom - végülis a többi tünetet is enyhíti, amikor olyan helyen vagyok, ahol be van kapcsolva.
2009. márc. 26. 13:25
Miből veszed észre, hogy a sólámpa használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook