Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? fórum

Mit jelent szerintetek, hogy halott édesanyámmal álmodtam? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. febr. 6. 01:55
allitolag valami uj dolog jon az eletedben.
80. nanettike (válaszként erre: 79. - Szilvia....)
2009. ápr. 12. 20:23
és sok locsolkodót
2009. ápr. 12. 09:24

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK!!!

:))))))))))))

78. nanettike (válaszként erre: 77. - Szilvia....)
2009. ápr. 9. 10:11
az a baj , hogy én sem... bár szerintem nem mindig jön be az amit az álmoskönyv ir..
2009. ápr. 9. 09:16
hmmmm......... nem tudom mit jelenthet ez?
76. nanettike (válaszként erre: 75. - Szilvia....)
2009. ápr. 9. 08:43

ha segitség kell akkor kevés, ha verekszenek akkor sok a testvér....

éjjel azt álmodtam, hogy menekülünk és tábla nagyságú jégtömbök hullottak az égből, utána meg azt, hogy kocsival megyek és valahol külföldön volt találkám a férjemmel és én eltévedtem...

2009. ápr. 9. 07:39

.... hát nem tudom....

Magamból kiindulva, elég volt egy tesó:)

Néha még sok is:)))))))))))))))))))

74. nanettike (válaszként erre: 73. - Szilvia....)
2009. ápr. 8. 20:21

most bizonytalan, de én hiszem , hogy egyszer jobb lesz...megaztán mi is megöregszünk és nem mindegy hányan nyitják ránk az ajtót...

remélem jól nevelem a lányaimat bár ez majd még később derül ki, én mindig is sok gyereket szerettem volna, de a sors csak kettőt adott

2009. ápr. 8. 11:06

Hát nem tudom... én max 2 gyereket szeretnék majd, de azt is csak akkor, ha ikrek:)

De a mai világba ....kár szülni. Túl bizonytalan a jövőnk.

2009. ápr. 8. 09:39
hidd el nem sok, szerintem egy nagycsaládban a gyerekek más értékrendet tanulnak, önzetlenebbek lesznek,,megtanulnak lemondani dolgokról, és ennek nagy hasznát veszik majd az életben, mert mennyi mindenről le kell mondanunk...
2009. ápr. 8. 09:06
5??? ez nagyon sok....... bár tény, hogy szép a nagy család:)
2009. ápr. 8. 08:55

2 saját és három nevelt lánykánk van most,de nagyon szeretem őket és szerencsére a saját lányaink is imádják a kicsiket, a nagyobbik lányom szeretné ha kapnánk még 1-2 kislányt

ezért is mondtam neked, nagyon sok gond van velük, de kinem hagynám az életemből a gyerekvállalást....

2009. ápr. 8. 06:42

Néztem a képeiteket.....és 4 picit láttam!

Szépek:) Saját? Vagy nevelt is van benne?

68. nanettike (válaszként erre: 67. - Szilvia....)
2009. ápr. 7. 20:16
tudod én azt hiszem egy gyereket mindenféleképpen bevállalnék, nagyon sok örömet tudnak okozni és szerintem egy gyerkőccel azért el lehet lavirozgatni a világban....tuti, hogy hármat nem vállalnék be
2009. ápr. 6. 21:14

Hát igen...

Én is nagyon félek a jövőtől!


Nem is tudom mit csináljak?!

Spóroljak, amennyit csak tudok .... és majd elveszik a nagyok, vagy adjak meg mindent magamnak, így nem lesz mit elvenniük....


Szóval nem tudom....hmmmmm.........


Elég sok álmatlan éjszakám volt már a jövőt illetőleg. Mindig Argentína jut eszembe. Olvastam az egyik emberke visszatekintését, hogy mit csinálna másként, ha elölről kezdhetné. Elég gázos dolgokat írt le:( Nem akarok se forradalmat, sem háborút......csak békességet és ami fontos, nyugalmat!


A tesókámék idén gyereket akartak csinálni:), mivel a tesóm 29 lesz a férje pedig ...hmmmmmm nem is tudom....34?. Szóval itt lenne már az ideje, hogy legyen keresztgyerekem, de a jövő bizonytalansága miatt már nem akarnak:(((


Na mindegy. -azaz nem, de nem tudunk semmit tenni, csak várni:(

2009. ápr. 6. 20:01
bár a mai gazdasági válságban csak az álmok maradnak...
2009. ápr. 6. 07:32

Ez szép...:)))

Ilyen álomházikót kerttel én is elfogadnék:)

2009. ápr. 1. 20:13

itt nálunk a faluban....

egy magán ház... kertitó..hid.. aranyhalak..

2009. ápr. 1. 20:11
Milyen jellegű? Magán, vagy kertészet?
2009. ápr. 1. 20:09
Merre? :)
2009. ápr. 1. 18:18
olyan szép kertet láttam ma , mint egy álom...
2009. ápr. 1. 13:16
én is...
59. nanettike (válaszként erre: 58. - Szilvia....)
2009. ápr. 1. 12:22

van akinél ez nem akadály....

én kettőt szültem, most már örülök, hogy vannak, de harmadikat szándékosan nem vállalnék be az tuti...

magyarországról csak annyit, ha lehetőségem lenne rá elhúznék innen...

2009. ápr. 1. 11:01

A mai világban nem akarok még gyereket szülni. Túl bizonytalan Magyaro. helyzete.

Pláne, hogy még nem vagyok férjnél. :)

57. nanettike (válaszként erre: 56. - Szilvia....)
2009. ápr. 1. 10:43

nem is szabad elkapkodni, én 27 voltam amikor férjhez mentem, de a mai napig nem bántam meg, hogy nem huszonévesen kötötték be a fejem...


nálunk gyönyörűen süt a nap, legyen szép napod...

2009. ápr. 1. 10:07
Nincs gyerekem, ha arra gondolsz. Férjem sincs. 3 éve élek komoly kapcsolatban.
55. nanettike (válaszként erre: 54. - Szilvia....)
2009. ápr. 1. 09:21

még mindig beteg, most is alszik, elkapott valami virust, szinte mindig lázas...annyira sajnálom..


ma megjegyeztem az álmomat , de hosszú lenne elmondani.. csak röviden.

otthon voltam . szüleimmel..kicsi voltam, iskolás..valamiért kikértek a suliból, de siettem vissza mert szurit kaptunk és én sem akartam lemaradni...nagyvonalakban ennyi, a részleteket meg nem irom le...

neked, van családod?

54. Szilvia.... (válaszként erre: 53. - Nanettike)
2009. ápr. 1. 08:34

Hogy van a pici lányod?

Mi volt a baja?

2009. márc. 31. 08:53
mi nagyon rosszul aludtunk az éjjel, az egyik lányunk belázasodott és nagyon nyűgös volt,... álmodtam én is , de a reggeli kapkodásban már elfelejtettem, hogy mit... de ha eszembe jut leirom...
2009. márc. 31. 07:08

Igen, sajnos nem tudjuk mi van a halál után. Fantáziálunk?! Ki miben hisz. Lehet nincs semmi, csak olyan mintha aludnánk, vagy esetleg köztünk cikáznak (szerintem nem, mert már nem férnénk a sok lélektől:), talán rögtön újjászületünk emberként, állatként..... nem lehet tudni.


Álmokhoz visszatérve ma reggelre azt álmodtam, hogy lekéstem az általános iskolai külföldi kirándulást. anyukám is benne volt:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook