Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Befejezetlen szerelem fórum

Befejezetlen szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Befejezetlen szerelem

22. beacica20 (válaszként erre: 2. - Alexandracska83)
2009. ápr. 2. 19:31

szia

köszönöm a dicséretet!Igen megkaptam az esélyt hogy ujra lássam csak márkéső mert a szivem már mássé.De az ővé még mindig nálam van.kivánom neki hogy eltudjon felejteni és csak egy szép emlék maradjak mint ő nekem

köszönöm hogy irtál

21. beacica20 (válaszként erre: 3. - Fbab8271ce)
2009. ápr. 2. 19:28

szia

Talán néha jobb kivárni mint ebbe az esetben is történt.Annyira jó érzés ha végre vki neked akar megfelelni és nem mindig te másoknak.DE a legjobb ha egy kapcsolatban egy szinten vagytok és mindent megtudtok beszélni....ez az összinte szerelem és tisztelet

20. beacica20 (válaszként erre: 4. - Demonka88)
2009. ápr. 2. 19:24

Szia

Hát igen happy end lett a vége csak a szereplök változtak meg remélem ez a szerelem már öröké fog tartani és szivből kivánom hogy te is megtaláld az igazit és meglegyen neked is a saját kis happy ended:)

19. beacica20 (válaszként erre: 5. - Bridzsike)
2009. ápr. 2. 19:22

szia

sajnos még most se tudom mi van a háttérben de biztos hogy igazad van...

Én meg azt nem értem ha még mindig szeret akor miért szakitott:)

de mostmár mindegy majdcsak egyszer kiderül...ha kiderül megirom neked.

köszi hogy irtál

18. beacica20 (válaszként erre: 6. - Sirga)
2009. ápr. 2. 19:18

Szia

szerintem erre a beszélgetésre sor is kerül amikor megyünk az édesanyához szerenádozni.

Ha elég bátor akkor nem menekül el otthonról és végre mint barát elmondhatja a kérdéseimre a választ és lesz belöle egy összinte barátság.

Mert én nem haragszom rá(a mostani barátom igen és ebböl már sok vita volt mert sztem csak nekem van okom haragudni rá és senki másnak )

köszönöm hogy irtál

17. beacica20 (válaszként erre: 7. - RLindi)
2009. ápr. 2. 19:13

szia!

köszönöm a dicséretet.


Nekem vhogy elég volt felejtéshez egy másik összinte szerelem és az hogy megtudtam neki se megy olyan könnyen a felejtés(pedig nagyon szeretem) mert igy tom hogy vmenyire mégis szeretett és nem csak kihasználtKöszönöm a jó kivánságot már teljesült is:)

és csak viszont szeretném kiváni!

16. beacica20 (válaszként erre: 8. - F5baf9d0f0)
2009. ápr. 2. 19:09

szia!

köszönöm a dicséretett.

Igaz nem lett tartós kapcsolatt de mégis azt mondom megérte.legalább lesz miről az unokáknak mesélni.A mostani párom sokat féltékenykedett az elején de amint megmutatta hogy milyen az ha összintén féltenek és szeretnek rendbe jött minden és most boldogabb vok mint valaha.

köszönöm hogy irtál

15. beacica20 (válaszként erre: 9. - Cc9f604208)
2009. ápr. 2. 19:04

szia!

Az emlék megmarad és jobb is ha csak emlék mert most igy tiszta fejjel rozsaszin köd nélkül belegondolva rájöttem ez alapból nem müködött vna.Ez nem egy tv sorozat hogy a milliomos fiú beleszeret egy csoró lányba és boldogan élnek mig....nem ez az élet és mint tudjuk az élet néha kegyetlen tud lenni de ha isten becsuk egy ajtót akkor vhol máshol kinyit egy ablakot...

köszönöm hogy irtál

14. beacica20 (válaszként erre: 11. - Anita2007)
2009. ápr. 2. 18:58

Kedves Anita!

Nagyon nagy igazságot mondtál!"Helyette nem élhetek " ez tényleg egy nagy alapigazság.Az ő élete és ha nem engedte hogy az élete része legyek hát vessen magára az ilyen emberek talán nem is érdemlik meg hogy vki öszintén beléjük szeressen.Jobb elfelejteni és túl tenni magunkat az egészen.De sikerült olyan embert találnom aki összintén és tiszta szivből szeret és kivánom hogy neked is sikerüljön....mert tudod a felmelegitett káposzta nem ugyanolyan mint ahogy a szerelem se ...vmi elveszik és azt visszaszerezni nehéz söt lehetetlen.

köszönöm hogy irtál.

13. beacica20 (válaszként erre: 10. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 2. 18:45

szia! Te nagyon eltaláltad a történet folytatását.Nagyon sokáig várt rám és hát ahogy mondani szokás türelem rozsát terem.Lassan két hónapja vagyunk együtt azzal a srácal aki megcsókolt.Iminek hivják.Ez alatt a két hónap alatt minden álmom valóra váltotta.Május elsején lesz a ballagásom és azt kérdezte hogy mit válaszolnék ha akkor megkérné a kezemet.Az első szerelem ehez képest semmi volt.Most érzem hogy összintén szeretnek.Ennél nagyobb csoda nincs is az életbe.....


Már nagyon ritkán gondolok az exre talán akkor sikerült túl tenem magam rajta amikor a rokonaitól visszahallotam hogy még mindig nem tudott elfelejteni...

igaz a miértre még most se tudom a választ de már fontosabb dolgok érdekelnek.Az Imi mondott a miértre egy tökéletes választ -AZÉRT HOGY MI EGYMÁSRA TALÁLJUNK:)


GRATULÁLNI SZERETNÉK nektek és remélem örökre boldogok maradtok együtt és a szerelmeteket a idő vasfoga se töri meg.

12. anita2007 (válaszként erre: 11. - Anita2007)
2009. márc. 30. 10:23
bocsi az elírásokért! még nem alakultam vissza:-)
2009. márc. 30. 10:21
Hm Érdekes történet. Nekem is van egy hasonlóm! Igen, talán hibáztál, hogy nem mentél oda. Mert ilyenkor nem dönthet az egonk. :-( De értelek vhol, hogy a fájdalom nagyobb volt, de sajnos csak akkor tudunk fejlődni, ha bevállalunk számunkra nem túl konfortos helyzeteket. Mivel tényleg hasonló az én történetem is, sokat gondolkodom mostanában az emberekről. Sajnos tényleg nem merik vállalni önmagukat. És az érzéseiket, pedig lehet, hogy élete legnagyobb szerelme várt volna rá! Ha nem ijed meg, és ki mer nyílni. De nem tudhatjuk mi van a lelkében. Mert nem engedett be igazán! Egy párkapcsolat meg csak akkor ér vmit, ha egyek vagyunk a másikkal. Sajnos az én párom sem tudott beengedni. Illetve egy kis ideig (4 hónap):-) igen, aztán hirtelen bezárta a kaput. Azóta sem nyitotta ki!!! És én nem tehet semmit! Amit tudtam, már megtettem. De helyette nem élhetek, mint ahogy Te sem! Talán jobb jön!!!! Bízz benne!:-)
2009. márc. 28. 17:13

Hú, ez kemény... Sajnos, ha nem mondja meg az okot, hogy MIÉRT szakitott veled, nem fogod magad egykönnyen túltenni a dolgon. EZt tapasztalatból mondom. Volt egy srác, akivel 3 hónapig jártunk. Szakitott velem, a mai napig sem tudom az okát, nem volt hajlandó megmondani. A 3 HÓNAPOS kapcsolatot 1 teljes ÉVIG gyászoltam. Hiába voltam együtt egy éve a jelenlegi párommal (akivel azóta is együtt vagyunk, immár 4,5 éve), még mindig azon ettem magam, hogy MIÉRT. Ha megmondta volna, talán sokkal könnyebben elengedtem volna. Ha nem zártatok le valamit EGYÜTT, te magad nagyon nehezen fogod tudni. Mondtam neki, elfogadom, hogy szakitani akar, csak mondjon EGY okot, hogy miért. Nem mondott semmit. A mostani párom teljesen tisztában volt azzal, hogy még az exet szerettem a kapcsolatunk elején (1 évig), de annyira türelmes volt velem, annyira édes, hogy végül sikerült elfelejtenem az exet, és azóta csak azért élek, hogy Őt, a motsanit boldoggá tegyem. Ő a mindenem!


Talán tehetnél egy próbát azzal a sráccal, akivel csókolóztál párszor. Ha egyetlen csókjával el tud feledtetni veled mindent, szerintem érdemes lenne megpróbálnod vele. Szerintem úgy leszel szerelmes, hogy észre sem veszed. Legszivesebben egymás száján lógnátok, és a végén már csak azt veszed észre, hogy öszenőttetek. :) Ki tudja? Szerintem egy próbát megér. Ha ez a másik srác tudja, hogy az ex mennyit jelentett neked, de mindemellett is szivesen van veled, lehet, te is úgy jársz, mint én. Türelmes lesz veled, kivárja, amig elfelejted az exet.

2009. márc. 26. 13:31

ebcsont beforr.....

amikor igazi öntudatos nő leszel akkor lesz még igazibb a szerelem..... de az első igazi szerelemre még élünk emlékszünk....

2009. márc. 26. 12:17

Aranyos,amit irtàl!

Olyan igazi tini szerelem:)

Hàt én sohasem mertem volna az osztàlyfönököm fiàval kezdeni,hogy netalàn-tàn tiltsanak töle vagy hasonlo,de ugy làtom te bàtrabb voltàl,és kiàlltàl az érzéseid mellett.

Remény hal meg utoljàra,mondjàk,hàt te is reménykedhetsz még,netalàn nem lenne folytatàs,akkor is szép emlék lesz a szivedben!

Gratulàlok a cikkhez,és szivesen olvasnàm a folytatàsàt!

2009. márc. 26. 12:11

Szia!

Mint a többieknek is,nekem is nagyon tetszett a fogalmazási stílusod.

Egy elég hasonló történet esett meg velem is, jó pár éve.

Így hát tapasztalatból mondhatom, addig nem fogsz megnyugodni,amíg nem tesztek pontot a kapcsolatotok végére.

Ha szerettétek egymást megérdemled Te is, Ő is,hogy tisztázzátok mi is okozta a végét.


Ha a sors kettőtöket egymásnak szán akkor nem lényeges,hogy most elköltözik. Mindenképp egymásra találtok. Ha meg nem akkor is, kívánom tudj szárnyalni (akár más oldalán)!

2009. márc. 26. 11:47
Szép, amit a szárnyalásról írsz! Remélem, lesz még benne részed! :) De abban egyetértek egy előttem szólóval, hogy valami van a háttérben, ennek az egésznek - illetve a szakításnak - kell, hogy oka legyen! Saját lelki békéd érdekében azt javaslom, beszélj meg vele egy találkozót, ahol - akár már barátként - megbeszélhetitek, mi is történt.
2009. márc. 26. 11:26

Nagyon szépen írtad le a dolgokat, látszik, hogy nagyon szereted. Én csak azt nem értem, ha így néz RÁd, akor vajon miért szakított? És mi az, hogy nem akarja pokollá tenni az életedet???

Én néha azt gondolom, hogy a pasik nem képesek az őszinteségre...biztos, hogy van valami a háttérben.

2009. márc. 26. 11:23

Hihetetlen mennyire hasonló a történeted az enyémhez. Bár én a tegnapi nappal igyekeztem lezárni, "befejezni" a sajátomat.

Szurkolok neked, hogy végül mégis happy end legyen a vége nálad. :)

2009. márc. 26. 11:20

Valahogy meg kell(ene) beszélni a dolgokat. Vagy mindent letisztázni és folytatni, vagy lezárni, mert így nehezen fogsz túljutni rajt, ha nem tudod igazán az okokat!

Az utolsó bekezdésedben nagyon szépen fogalmaztál!

Kívánom, hogy találd meg a boldogságot, és ha van jövőtök még, tenned kell érte, hogy sikerüljön újra vele szárnyalnod, mert a boldogság nem hullik az ölünkbe! Próbálj meg vele megbeszélni egy találkozót, ha kell utazz utána, egy semleges helyszínen beszélni, beszélgetni, őszintén elmondani mindent! Add/adjátok meg az esélyt magatoknak! Annyival tartozik Ő is neked, hogy megérthesd a miérteket!!!

2009. márc. 26. 11:10
Tetszett amit írtál és ha lesz még esély arra hogy újra találkozzatok akkor úgyis megkapjátok.
2009. márc. 26. 11:03
Az én kis hamupipőke sztorim tavaly a szüreti bálon kezdődött.
Amikor már minden reményt feladtam, akkor végre megtalált a szerelem.
De közben rájöttem, hogy nagyobb feladat megtartani, mint megtalálni...

Ugrás a teljes írásra: Befejezetlen szerelem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook