Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem akarok tovább élni ! fórum

Nem akarok tovább élni ! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jún. 21. 20:16

Mi lett veled Kriszti?

Remélem rendbe jött az életed!

Látom hó eljén itt voltál.Kérlek írj magadról!

2009. ápr. 22. 17:45
Kriszti,kérlek jelentkezz!!! Sajnálom,hogy a hétvége nem jött össsze.Most meg nekem nem lesz jó,mert családi összejövetel lesz vasárnap.De akkor is nagyon hiányollak,kérlek írj,ha erre jársz!!!!
2009. ápr. 20. 08:32

jo reggelt,

en hetvegen nem igazan jovok forumozni, max ha eszembe jut a dominom, azt felveszem,es ennyi.

annyi dolgom van otthon a hetvegen, hoyg szinte oda se uloka gephez.

most is volt dolgom boven, jottek a ferfiak a diofam rozsejet ossze fureszelni, meg ilyesmi.

egesz szombat delutan ezzel telt,foztem nagy konder babot fustolt oldalassal, meg kolbasszal, meg foztem nekik a kavet, meg mostam teregettem, meg az aloemat ultettem at nagyobb cserepbe, meg elvoltunk, kint az udvarban...

es hipp hopp a vasarnap meg alillan...mint a kanfor...

es megint hetfo,es megint porog a mokus kerek...


ti hoyg vagytok lanyok??

2009. ápr. 20. 07:54

Sziasztok!


3 napja csend van itt :(( Kriszti,nem írtál a tegnapi napról,hogy talizzunk! :(( Remélem minden oké veled!!!! Kérlek írj,ha van időd!!

451. csutkababa (válaszként erre: 450. - Kriszti40)
2009. ápr. 17. 12:46

szivesen vennem a tanacsokat.

az a baj, hoyg nekem nem zsibbad, hanem kegyetlenul faj...

tegnap voltam a gyogyfurdoben, ahol tavaj is a gerincservel, ugyan annal a dokinal,es megitn irt ki terapiakat, kerdes, hogy majd a felulvizsgalo dr. bizottsag ugy hataroz e,hogy tenyleg faj e a kezem...

katasztrofak, komolyan mondom.

nem eleg 2 orvos szakvelemenye, hanem meg egy bizottsag ele is elkuldenek,akik meg se vizsgalnak, csak varakozol ott 2-3 orat,es a papirok alapjan eldontik, neked jar e a gyogyfurdos terapia....


borzaszto,es majd csak a jovo heten mehetek a bizottsag ele, mert csak hetent 1* vannak ott..

remek nem??

addig meg szenvedjek ...

ahoyg csak jol esik...


sajnallak Kriszta dragam, mert tudom milyen nehez igy is,es meg az egeszseg is kaka,akkro tenyleg,sz.r az egesz ,

tapasztalat...

2009. ápr. 15. 08:38

Jó Reggelt !


Kriszta, mikor talizunk? Hétvége? Szombat délelőtt???? Mi van Veled? Férjed? Komolyan nem veszi be a gyógyszert? Nem fél? És Veled mi van??

Csutkababa, ugyanaz van nekem is, a csigolyáim összevannak cúszva, ezáltal nyomják az ideget, és a abal kezemen kb 3 hónapja ( mióta ülőmunkát végzek), totálisan zsibbad a gyűrűs és a kisujja, de olyan szinten, hogy érzéketlen. A hátam, meg leszakad.

Priviben beszéljünk erről, kaptam pár ötletet.

Kriszta, írj Te is.

A férjem dolgozik, de nagyon nem érzi jól magát. Ez van.De persze, sajnálom. Nekem hétfőn jár le a próbaidőm, remélem nem kapok megint roszz hírt, mint az előző munkahelyemen.A Húősvét eltelt. Anyósék hozták a formájukat, még egy képeslapot sem küldtek a gyerekeknek- még jó, hogy a posta ingyen van.Kinek hogy telt a Húsvét?

2009. ápr. 14. 19:31
Most is épp tüntetni van,annyira "jól" van :S
448. bared (válaszként erre: 447. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 14. 19:25
vedd rá pedig valahogy((
447. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 445. - Csutkababa)
2009. ápr. 14. 17:45
Kapott gyógyszert,a szíve most egész jó,a cukra vészes még,de arra még 14-nél sem hajlandó gyógyszert szedni,nemhogy szúrni magát....
446. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 444. - Csutkababa)
2009. ápr. 14. 17:44

Jujj,ez nagyon rosszul hangzik :(((( Belegondoltam és beleborzongtam..... :(((


Jobbulást,gyógyulást kívánok szívből!!!

445. csutkababa (válaszként erre: 443. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 14. 14:06
ferjeddel mi ujsag?
444. csutkababa (válaszként erre: 443. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 14. 14:06

SZIA, IGEN EZ JO dontes, vizsgaltasd csak ki szepen magadat..

velem semmi jo, amugy o.k. lenne minden, de a kezem ugy faj, a vallammal egyutt..majd le esik..

ejjel is alig alszom, a hetvegen belehuztam, de csak keso ejjel aludtam el, aztan persze delig is nyultam :))

a gerincem miatt faj a bal kezem.

ossze van csuszva par csigolyam,es nyomja az idegszalat,es irtozatosan faj.

ugy kepzeld el, mint egy eros, de nagyon eros fogfajast...

haat,ez van..

443. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 442. - Csutkababa)
2009. ápr. 14. 12:42

Szia! :))


Hát én csüt. megyek neurológiára,pénteken pszichiáterhez,már várom,hátha vmi reménysugár megcsillan :)))


De Krisztivel mi lehet?????


Te hogy vagy?

2009. ápr. 14. 08:17

jo reggelt lanyok, mi ujsag?

remelem mindenk o.k. nalatok..

bmkriszta,es Kriszti40

441. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 439. - Vvk1)
2009. ápr. 14. 07:07
Mi a baj? Tudunk segíteni?
440. d972032f0a (válaszként erre: 439. - Vvk1)
2009. ápr. 13. 22:17

Szia,,mi történt ha szabad kérdeznem,hogy ilyet irtál..?

Ugye leirod?

439. vvk1
2009. ápr. 13. 22:08
én sem akarok tovább élni
2009. ápr. 13. 10:39

Sziasztok!


Nagyon csend van erre napok óta :(((


Ugye mindenkivel minden rendben,csak várja a locsolókat és festi a tojásokat? :)) (én nem)

437. bared (válaszként erre: 436. - Kriszti40)
2009. ápr. 9. 09:18
szia Kriszti40! Azért te is írd már meg kérlek, mi van veletek?
436. Kriszti40 (válaszként erre: 433. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 9. 09:17

Szia Kriszta !


Most nem velem, hanem Veletek kell foglalkozni. Azonnal tessék a kórházba vinni, semmi sem lehet ennél fontosabb !!!!! Ha egészségedc sincs, semmid sincs. Tudod az elérhetőségem, bármiben nagyon szívesen segítek. Bármiben !!!!!

435. bared (válaszként erre: 433. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 9. 09:12
szia bmkriszta! semmi sem fontosabb annál, minthogy meggyógyuljon, ami olyan intézd el helyette, ami nem, az pedig megvárja, vagy bízza olyanra, akiben megbízik! ne húzzátok az időt, nehogy baj történjen(( borzalmas amin átmentek, de tarts ki, és ne sírdogáljatok, attól nem lesz jobb!((( Inkább azt írd, mi az, amivel tudnánk tehermentesíteni, amiben segíteni tudnánk...
434. csutkababa (válaszként erre: 433. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 9. 09:02

ooo, de sajnallak benneteket, tudom ezzen nem sokra mentek, de megis,

hat a ferjed mielobb korhazba kene vinni, mert nehogy tenyleg baj legyen, en nem is ertem mert nincs mar ott?


puszillak,es jobbulast

2009. ápr. 9. 08:44

Sziasztok!


Én itt vagyok néha,élek,de a párom.....Két napja nem alszik,éjjel majdnem meghalt(nem túlzok!),kegyetlenül ki van a szíve,a doki kórházba akarja küldeni,de még el kell intéznie néhány dlgot.Csak nehogy késő legyen!!A gyerekkel már annyit sírunk,nem is járunk sehova ebben a szép időben,csak rá vigyázunk.Holnap két órára elmegyünk,de gondoskodtam a felügyeletről.


Kriszti,neked is írok majd,de alig vagyok gépnél,szinte csak ide jövök a dominó miatt,most a gépezés nagyon háttérbe szorult. :(( De remélem már jobb a kedved!!!!!

432. bared
2009. ápr. 6. 14:40
szent györgy teát szoktak cukorbetegségre inni, a barátnőm anyja esküszik rá, de sajnos saját tapasztalataim nincsenek...ha ennyire ingadozik, be kell állítani így is úgy is(( ne add fel, olyan sok szép dolog áll még előttetek!
431. csutkababa (válaszként erre: 430. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 6. 11:39

hat igen, ez igy van nalunk is...

csak a gyerek ne legyen beteg, attol rosszabb nincsen..

es nem probaltatok sose semmi gyogynoveny teat, vagy valami herbarias cuccot, a cukorbetegsegre?

az ex-anyosom is nagyon cukros,es tudom,hogy herbariaban kapott valami teakevereket,es azt itta ,jo volt neki..

kitartas dragam,

haaat, igen en nagyon messze vagyok toletek...

2009. ápr. 6. 09:46

Olyan szívesen találkoznék veled is,csak sajnos messze laksz :((( Meg most egy ideig nem hagyom a páromat egyedül,mert az előbb is összeesett,a vérnyomása jó,aránylag,de a cukra megint 14 felett.Délután jön a doki és kap új gyógyszert,mert ez így nem állapot.

Magammal nem is foglalkozom most,nekem a gyerek és a férjem a minden,majd utána jövök csak én.

429. csutkababa (válaszként erre: 428. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 6. 09:42

szia bmkriszta!

szomoruan olvasom a tortenteket, hat nem is tudok nagyon hozzaszolni se, csak itt ulok,es elvagyok total...

nem hiaba mondjak, hogy a legnagyobb kincsunk az egeszsegunk, de ez tenyleg igy van.

ezt is csak az tudja megerteni, akinek mar van sajnos valami betegsege.

1 evvel ezelott, meg en is azt hittem, en birok mindent, es ki nem allom, ha segitsegre szorulok, ...

aztan jott a gerincserv,a korhaz, a lebenulas, majd a felepules, lassan,fajdalmasan,es gyotrelmek kozeppette...

es tenyleg, ha egszseged van ,mindened van, vagy lesz, de igy mikor ilyen fiatalon tele vaygunk egeszsegugyi problemakkal, ..

rengeteg ero kell, mindennap ,szembenezni a gondokkal, meg a csalad ellatasaval, munkahelyi dolgok, kotelezettsegek...

mar tudom, semmi nem olyan magatol erthetodo,es gordulekeny, mint mikor meg semmi bajom nem volt..

mindennap egy uj kuzdelem,es sok energia...

nem tudom mi van a mai vilaggal, de annyi betegseg, problema van, hoyg csak kapkodoma fejem...

draga bmkrisztam,kitartas,es imadkozom en is ertetek.

puszillak

2009. ápr. 6. 08:01

Kedvesek vagytok!! :))

A gyerek ebből nem sokat vesz észre,mert előtte nem sírok,csak mosolygok és vidámkodok.Nehéz,de miatta bármit! :)) Erősnek hittem magam,de nem tudok ngyon úgy élni,hogy 33 évesen ilyen kis kuka,szerencsétlen vagyok.Pedig sokan szeretnek,mert mindenkinek segítek(alapítványunk is van),de két embernél több ne legyen a közelben,mert akkor sajnos végem :((((


A páromra vigyázok,most épp a cukra ugrott fel....Majdnem elájult,14 volt neki :(((( Nem is dolgozik,fel sem bír kelni,halál sápadt,fura a buksija szegénynek.

427. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 425. - Klenca)
2009. ápr. 5. 23:45
Nekem már nincs annyi biztos!!!
426. bared
2009. ápr. 5. 18:51

minerva223-nak igaza van...ez a topic azt gondolom, már túlmutat az első bejegyzésen, és kellően alkalmas arra, hogy mindenki elmesélje, ami épp nagyon fáj neki, és padlóra került tőle...persze itt most nem arra gondolok, hogy eltört bárki kedvenc pohara...

szóval: a gyerekkorod elmúlt, viszont a gyerekednek most van...és ha egy folyamatosan sírós, depressziós anyát lát,neki milyen gyerek, illetve felnőttkora lesz?(((((( olyan szép kisfiú, ne hagyd magad legyűrni a betegségnek! gondolj arra, hogy te egy szép életet tudsz a te gyerkődnek biztosítani, és már csak azért sem érik nagy traumák, amik kiküszöbölhetők...a többit pedig úgysem tudod megakadályozni sajnos(((

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook