Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
214. pevike (válaszként erre: 212. - Aliz87)
2008. dec. 8. 18:44

Szia!

Én két-három naponta este használom a CertainDri estére valóját és minden reggel a nappalit, de szeintem bármilyen másik deo is jó nappalra.

213. supin
2008. dec. 7. 19:07
A stresszt kellene megszüntetni??
212. aliz87
2008. dec. 7. 16:45

Sziasztok! Én is használtam az antis-t, de nekem nem vált be. Jó párszor nagyon kimarta a hónapjam, meg a fölsöim besárgultak, feketék is! Aztán használtam a Vichy-t, abból először a 48 órás izzadásgátlót, az jó volt, de csak egy darabig (asszem amíg el nem fogyott az első), elfogyott, vettem mégegyel, mert hogy húúúú ez tényleg használ, és sajnos tovább nem használt, ugyanúgy látszódott az izzadság folt a fölsőimen. Utána kipróbáltam a Vichy izadságszabályozó krémét. Az is csak átmenetileg használt, ha jól emléxem még volt benne, mikor feladtam.

Most olvastam a Certain dri-ról és meg is rendeltem, már alig várom, hogy megérkezzen és én is kipróbálhassam. Remélem, ez végleg be fog válni. Fórumokon olvastam, hogy elég 3 naponta bekenni a hónaljad, az lenne a kérdésem, hogy ha 3 naponta használja valaki, azokon a napokon, mikor nem keni magát vele, olyankor használ valamilyen másik izzadásgátlót? Lécy válaszoljon aki tudja! Köszi! Lizi

211. ca6273a8a5 (válaszként erre: 208. - LilithVampire)
2008. dec. 5. 15:41
Én itt találtam rá a hoxán a fórumokon belül az "antisudoricára", amióta használom, megszűnt az izzadásom. Minden héten 1x (most téli időszakban) használom, amikor bekenem pl. a hónaljam vagy a talpam, legalább negyedóráig hatom, hogy megszáradjon, nekem eddig bevált. Sajnos a borotválkozással nem lehet egybekötni, mert sebes lesz a bőr, és nehezen gyógyul, tehát, vagy előtte egy-két nappal vagy utána ajánlom a borotvát. Ennyit tudok egyenlőre mondani a hatásáról. Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a szerre, rengeteget szenvedtem attól, hogy csak olyan ruhát-pólót-bármit tudtam felvenni, amin nem látszik, hogy átizzad.
210. reika89
2008. dec. 5. 15:35

Szia!

Le tudnád írni nekem úgy nagyjából a Certain Dri összetevőit? Privátban is jó, ha itt nem lehet, előre is nagyon köszönöm!

209. Franky22 (válaszként erre: 208. - LilithVampire)
2008. dec. 2. 21:34

Sziasztok!

Én is hasonló cipőben járok, csak nekem az egész testemen jelentkezik a dolog. Szinte meg sem mozdulok és lever a víz, ha pl a metrora felszállok. Mi lehet erre a legjobb megoldás? Üdv:

Franky

2008. nov. 24. 00:14

ÜDv!

Évek óta küszködök kórós izzadással, lábon hónaljon és tenyéren. Kezelt már természetgyógyász, pszihiátrián is voltam ( persze más gondok miatt) de nyugtatóztak és attól sem lett jobb semmi.

Aztán most egy ideje olvasgatom ezt a fórumot, és kipróbáltam az antisudoricát(3 napja kb), egész jó de nagyon csúnyán kimarta a hónaljam( egyenlőre csak ott használom). Nem tudtok erre valamit ajánlani?

A másik meg hogy nem teljesen 100%-os a hatása. Ez lehet azért mert éjszaka csak megmosom a hónaljam és úgy kenem be és reggel fürdök?

Akinek van tapasztalata az feltétlenül írjon!

Nagyon boldog vagyok hogy megtaláltam ezt a szert, és végre úgy öltözködhetek ahogy akarok.. pesze eddig is sok szép ruhám volt ( általába fekete csipke) de most itt a változás ideje. Na nem is koptatom tovább az ujjaimat! Írjatok!

207. pevike
2008. nov. 2. 16:49

Szia!


Köszönöm, de közben megrendeltem a gyártó oldaláról. 2hét alatt megérkezett. Onnan tudtam rendelni nappalra valót is, és szállítási költséggel együtt is harmad annyiba került mint itthon.

Azóta használom és nekem is nagyon bevált!

206. a03721ee02 (válaszként erre: 204. - Sziszikeccs)
2008. okt. 3. 21:39
Nagyon jó hónaljra talpra és láb ujj közé is.Nekem még eddig csak pozitív vissza jelzések voltak akinek ajánlottam.Én nem idegeskedek és mégis izzadok de mióta ezeket használom nem izzadok egyáltalán.Nekem ez a véleményem és be vált orvosok ajánlották nem kell gyógyszeres kezelés.
2008. okt. 3. 14:49
Sziasztok nekem állítólag a pánik betegségem okozta.Elmentem pszichológushoz aki kiírt feszültség oldó gyógyszert,szedtem 3 hónapig és azóta/lekopogom/megszűnt a problémám.Nem szabad szégyellni nagyon sokan szenvednek ettől.Merjetek segítséget kérni mert az ilyen kisegítő módszerek csak átmeneti megoldások,nem szüntetik meg a baj forrását!
204. sziszikeccs (válaszként erre: 203. - A03721ee02)
2008. okt. 3. 14:36
Szia! Ez a ZEODRY-84 hónaljra is jó? Én csak idegességemben izzadok, és az SA sem vált be. Egy darabig jó volt utána semmi:S
2008. okt. 3. 14:33

Sziasztok!


Nekem a patikában kapható(Solutio Antisudorica)400ft körül van izzadás elleni ecsetelő meg oldotta a sok éves problémámat.Régebben mindegy milyen póló volt rajtam világos vagy sötét mindig izzadság foltos volt már néha kényelmetlen helyzetben éreztem magam.3hete használom eleinte minden nap ecseteltem a honom alját most már csak két naponta.Ha nem használom az ecsetelőt akkor a Bionsennek van egy kristályos deoja azzal szoktam be fújni majd a Bionsennek van egy alcohol mentes roll-onja azzal szoktam be dörzsölni egyszer a honom alját.Nekem nagyon bevált nem kell félnem hogy már megint izzadság foltos a felsőm.

A másik pedig a fiam 7éves lesz nagyon izzad ő is neki pedig orvos ajánlott a(ZEODRY-84) ásványi bázisú szárító hatású szagtalanító munkavédelmi és sportpúdert.Megszünteti a testszagot és véd a gombás fertőzések ellen.Én cipőben is szoktam használni mert a párom olyan munkahelyen dolgozik hogy egész nap bakancs van a lábán és neki is be vált.Amúgy gyógynövény boltban lehet kapni 400ft körül.

Remélem tudtam segíteni valakinek és be fog válni nála is.

2008. okt. 3. 11:31

kedves sorstársaim!

Friss tapasztalataimat megosztanám veletek!

S.A. :D -gyógyszertárban kapható finomság a jelen problémára.

amint a fórum legelején olvastam, miaz és hogyan is kell. Nagyon lelkes voltam, aznap pont randim volt...én kis naiv, gondoltam na majd a randin sem fogok már izzadni, persze azt is tudtam ha izgalmi állapotba kerülök, nem fog segíteni a szer...Nem is segített. tegnap este viszont, egy jó nagy borotválkozással egybekötött fürci után bekencéztem vele a hónóm...:). Csípett...Úgy csípett hogy viszektett. kellemetlen volt, nem kicsit, nagyon. Nem is tudtam elaludni megmondom a frankót...egy két órát vergődtem az ágyban...de nem érdekelt, inkább ne izzadjak tovább!

Két fajta van-ecsetelős(300 valamennyi)-és van a por, ő a drágább pár száz forinttal. Mindkettő kapható gyógyszertárba és megmondom őszintén, az est vakarózós éberkómás estém után, teljes biztonsággal mondhatom, a PROBLÉMA MEGOLDVA. Persze ez még csak az első napom, de lehet hogy ma este is bevállalok egy ilyen kúrát, sőtt tuti.!

Sok sikert mindenkinek aki beválallja. Nekem bevált ha káros ha nem!

2008. okt. 1. 13:33
Szerintem a Certain Dri deo megoldja. Néhány naponta elég használnom, teljesen megoldotta a problémámat, totális sivatag lett a hónaljam alatt. Sajnos nekem is kell télen is, hiába nincs meleg, ha ideges vagyok, rögtön elönt a víz.
2008. okt. 1. 13:25
Megmondom őszintén, nagyon örülök h reggeltem az oldalra. Közép sulis korom óta megy a para az izzadáson. Már-már lassan kisebbségi komplexusom van ettől:S!S.A. úgylátom mindenkinek bevállt, remélem rajtam is segít majd, bár nekem is átcsapott ez az egész parám már pszihéssé..De ha nem fogok izzadni már nem lesz min izgulnom. Hú vajon ők látják amit én érzek...Nagyon dúrva, és elképesztő hoyg mennyien szenvedünk evvel a problémával!
199. bea33
2008. szept. 29. 22:16

Sziasztok!

Én csak olvasgattalak benneteket, mint aki hasonló problémákkal küzd! Tőletek informálódta a SA-ról is. Kipróbáltam s nagyon sokat segített! Már le tudom venni a kardigánomat!!!!! S ez boldoggá tesz. Viszont mindenkinek igaza van, aki azt mondja, hogy a stressz, sz aggódás a félelem, s az ehhez hasonló dolgok idézik elő a kórosnak mondott ízzadást! S leküzdeni csakis akkor fogjuk tudni véglegesen, ha az agyunkban "rendet" rakunk! Szorítok mindenkinek, hogy ez sikerüljön, s elfelejthessük ezt a kellemetlen időszakot!

2008. szept. 29. 14:20

szijasztok!

seggítsetek ha tudtok lécci és ha valakinek volt már ilyen problémája akkor irja meg h mi vált be neki és mi nem!

Szóval a problémám majdnem ugyanaz mint nektek!

Csak én nekem nem láccik meg azz izzadság a pólóimon, viszont annél szagosabb...:(

Milliónyi deot kipróbáltam már a deo-crytal-t is de az sem hat...zsályateát is de semmi eredmény nincs...

szóval aki tud segitsen könyiii!!!

2008. szept. 22. 13:43
Semmit,ilyen vagy és kész.
196. lombosfa (válaszként erre: 180. - MelisUK)
2008. szept. 20. 20:31
Szia, nekem hajszál pontosan ugyanilyen az izzadás problémám, s mivel nem ismerem az általad leírt szert, kérlek írj róla valamit. Köszi
195. c4f059c04b (válaszként erre: 189. - Castor troy)
2008. szept. 19. 22:00
Szerintem a fiúk sem erre buknak,de nem azért mert taszítja őket a látvány, hanem az emiatt kialakult gátlásos viselkedés miatt. Bár egyik barátomat sem zavarta(engem annál inkább) .Akinek mint ember bejössz azt nem érdekli, hogy izzadsz-e v sem. Ma már nem érdekel ki mit gondol, mivel megbocsátottam magamnak ezt a "hibámat".
194. csabi4
2008. szept. 19. 18:47
iGY VAN MERT MAGÁT A KIVÁLTÓ OKOT NEM SZÜNTETIK MEG !!
2008. szept. 19. 18:40
Én sem hiszek a műtétben. Nem egészséges verejtékmirigyeket kivenni v idegeket átvágni. Akkor max máshová tevődik át az izzadás, vagy ha nem izzad akkor más testi tünet jön elő stresszre v mozgásra.
2008. szept. 8. 18:56
Sziaztok! A napokban vettem olyan anyagú ruhákat amiben az sem látszana ha 1 litert izzadnék a hónom alá. Rájöttem már a boltban is ki lehet próbálni melyik anyagon látszik ha beleizzadok. A próbafülkébe beviszek a táskámban üvegben vizet. Felpróbálom a pólót és egy fél kupaknyit ráöntök a vízből. Így egyből kiderül látszik-e rajta a folt vagy nem.
191. csabi4
2008. szept. 8. 17:12
Hali !a 169. hozzászolásomban leirtam már ezt -és elötte is ha viszaolvasol castor, a te problémád a legnehezebben javitható de javitható!! de nehogy azt hidd hogy bekened magad és elmullik -ez annál sokkal bonyolultabb. és csak akkor van eredmény ha az összes problémád 1x-re van kezelve tehát a testrészek + belülről is oldani kell a szorongást !!és ez nem csak rád hanem az izzadosok nagyon nagy %ra vonatkozik !!
2008. szept. 8. 16:47
Itt mindenkinek stresszes jellegű:( nekem itthon semmi bajom, de munkába... tiszta ciki. Most elhasználok egy deót, bár nem vált be, utána rendelek odabant.
2008. szept. 8. 16:15
Nekem valószínű a stressz miatt van ilyen problémám de a hónalj az tűrhető, de a homlokom olyan mint a vízesés ugyanez a helyzet a hátammal és ha hiszitek ha nem a hátsó fertályomnál(sokat ülök emiatt is lehet?). Az utóbbi időben elszoktam az emberek jelenlététől és ideges típus is vagyok.sötét ruhával megoldható de hát a buszon vagy suliban azért elég gáz és erre azért nem buknak a lányok... Lehet dokihoz kéne menni de mit mondjak neki? Kérjek beutalót?
2008. szept. 7. 07:55
Nekem sajna nem vált be az SA. Pár napig jó volt, de aztán semmi. Nekem csak a munkahelyi izgulásomat kell megszüntetni és újra jó lesz minden. Remélem...
187. imnotfine (válaszként erre: 186. - Ec63a7fc29)
2008. szept. 6. 22:54
úgy látom, h vmit nagyon félreértettél...már nem az izzadás a problémám*kopkopkop* mert szerencsére az SA használ :D most az a bajom, hogy az izzadásgátló miatt nagyon kiszáradt a bőröm. :|
186. ec63a7fc29 (válaszként erre: 185. - Imnotfine)
2008. szept. 6. 17:55

Csak egy ötlet volt...


Van olyan izzadás, ami csak az idegrendszer rendbetételével múlik el.

2008. szept. 6. 12:35
nincs hónaljszőrzetem...
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook