Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
244. Bamanna
2009. márc. 26. 10:25
Sziasztok!Nekem is u.a. az problémám, mint ramy99-nek.. Nem csak a hónaljam, meg egyéb testrészeim, hanem még a fejem is annyira izzad, h ha kilépek a lakás ajtaján, patakokban ömlik róla a víz, mintha vizes hajjal mennék ki az utcára. Nem elég, h amúgy is gyorsan zsírosodik, még ez is! :(Télen csak hónaljilag, de ahogy jön a jó idő és főleg nyáron, hát mit ne mondjak, baromi ciki... Orvos már kivizsgáltatott, nincs semmi. Várom én is a javaslatokat!
243. ramy88
2009. márc. 25. 14:51
Sziasztok! Én is nagyon izzadós vagyok!!!:( de nem csak hónaljon (arcon, háton és szinte mindenhol) és ez évszaktól sem függ! voltam dokinál pajzsmirigy vizsgálaton de semmi, gyógyszeres kezelés de az sem használt. sőt volt olyan is, h nyáron mentem haza busszal és még a hajamról is folyott a víz! már itt a tavavsz és ahogy kisüt a nap szakad rólam a víz és rettegek, h mi lesz velem nyáron! van olyan akinek ugyanezek a tünetei? Mit javasoltok mit használjak?
242. Tidujka
2009. márc. 23. 09:05

Úgy két hete használom a Certain Dri-t , de nekem nem múlt el teljesen a problémám...

Mit tegyek?

241. LilithVampire (válaszként erre: 240. - Nesssza)
2009. márc. 22. 01:09
Nekemis csípett és viszketett sőt annyira kiszáradt a hónaljam h foszlott a bőr, aztán már nem is használom, de majd ujra nekikezdek mert most hogy itt a tavasz meg jön majd a nyár mégjobban zavar az izzadás :S
240. Nesssza
2009. márc. 21. 20:23

Sziasztok!:)

én is elég izzadós vagyok sajnos:(főleg hónalj területén.. szerda óta használom az S.A.-t, és eddig hogy lekopogjam hat is:) első használatnál csípett, de a többi este mikor bekentem vele a hónaljam viszketett utána, de reggelre elmúlik. normális ez szerintetek?:) mert itt ugy olvastam hogy a legtöbbeteknek csípni szokott...hogy viszked olyat nem is olvastam..

239. Lexikeee (válaszként erre: 238. - MelisUK)
2009. márc. 18. 21:42
Megfogadom a tanácsod!És ahogy olvasgattam, valószínű a Certain Dri-t fogom megvásárolni, mert a legtöbb embernek az hatott, illetve a bőrüket sem irritálta.
238. MelisUK (válaszként erre: 234. - Lexikeee)
2009. márc. 16. 19:29

Rendeld meg az Odabant neten keresztül, plusz használj utána hintőport. Így nem fogja kicsípni/kimarni a bőröd.

Vagy rendeld meg a Ceratin Dri-t, csak ne patikából, olvass vissza a fórumban, szépen lenyúlnak a patikák, dupla annyiért árulják, mint amennyiért meg tudod netől rendelni.

Vagy vegyél patikában Exodort, állítólag kb 3-400 forint és ugyanaz, mint az Odaban vagy a Ceratin Dri és még sok más hasonló készítmény.

2009. márc. 16. 19:22

Kedves sorstársak, jelzem a helyzet nem reménytelen.


Használtam már mindent én is (hónalj), de csak most próbáltam a Certain Dri nevű készítményt. Használ. Mivel szeretek túlparázni dolgokat ezért mielőtt elkezdtem volna használni, orvos ismerőssel megnézettem az összetevőket, és kikérdeztem a véleményét, lehet-e ilyet használni, és, hogy mi is van az aluminiummal. Nos, semmi. Ennyitől még embernek nem lesz baja, hosszú távon sem. A radikális módszereket soha nem próbálnám ki de ennyit bevállalatam. Ráadásul nekem nem okoz irritációt sem. Azóta, hát mit mondjak, önbizalom nagyot ugrott és bár a pszichés dolgokra nem hat :) azért a tüneti bajokat segít megszüntetni. Nincs is rosszabb amikor az ember ideges típus és akkor még az izzadás is, aztán persze már attól is ideges leszel és így tovább... Próbálkozzatok!! És csak easy!!


Más: akit érdekel van 1 db bontatlan Certain Dri eladó, mivel viszonylag nehezen tudtam beszerezni és egyszerre több helyen érdeklődtem, végül úgy alakult, hogy 1 nap difivel meghozták és megszerezte egy gyógyszerész ismerősöm is, persze nem volt pofám rajta hagyni. Szóval akit érdekel írjon, bontatalan 5400 ért vettem (blokk is van) egy ezressel kevesebbért bárki viheti. Budapesten vagyok, itt oda is tudom adni.


D

236. Lexikeee (válaszként erre: 235. - Tidujka)
2009. márc. 11. 16:32
Köszönöm szépen!
235. Tidujka (válaszként erre: 234. - Lexikeee)
2009. márc. 11. 12:31
Próbáld ki a Certain Dri-t. Patikában kell megrendelni. Nem olcsó, de használ!!!
2009. márc. 9. 15:20

Sziasztok!

1-2 éve küszködök izzadással hónaljon.

Ideges tipus vagyok...a ruhám foltos de szaga nincs.

És azt vettem észre hogy itthon alig izzadok..de társaságban..iskolában már sajnos igen:Sgondolom stressz miatt..

Sok féle izzadásgátlót kipróbáltam..

Jelenleg Nivea-t használok..szag nincs..izzadság van:/

Valaki tud ajánlani valamit?:)Ami nem marja ki a bőröm..stb.

Válaszokat előre is köszönöm.

233. Tidujka
2009. márc. 6. 13:31
Mindenesetre nem bánom, hogy megvettem ez a Certain Dri-t. Tényleg használ.
232. MelisUK (válaszként erre: 230. - Csiperke2005)
2009. márc. 6. 12:35

Már más a rendsze az eBay-en. Csak akkor küldjük a termékeket, ha kifizették a vevők. Addig meg se kapjuk a címet, hogy hová kell postázni. Szóval eBay-re fel! Persze angolul tudni kell hozzá.

(Bár most is vannak olyan országok, amikkel tud ám gond lenni, ilyen Nigéria. És az indiaiakkal, bangladesiekkel és pakisztániakkal is vannak gondok, de szerencsére nem minddel. Pl ha leviszem a postára a csomagokat és van nigériai, akkor a postás hazaküld, hogy ellenőrizzem le, hogy tényleg megjött-e a pénz, képesek hamis üzenetet küldeni...)

2009. márc. 6. 12:19
Bocsi mindnekitől az előző off topicért!!
230. Csiperke2005 (válaszként erre: 229. - MelisUK)
2009. márc. 6. 12:19

Egy időben Mo.-ra nem volt tanácsos küldeni eBay-ről semmit, mert az volt a rossz tapasztalat, hogy a magyarok nem fizették ki a rendelt árut. A barátnőmnek pl Franciao-ból jelezték vissza, hogy nem küldik el neki az ott kinézett BabyCook-ot, mert magyar....

(Amúgy Dundee nekem nagyon kedves Skót város- noha ott még soha nem jártam-, mivel a volt cégem anyavállalata (Tyco) ott található és rengeteg kolléga jött hozzánk onnan.)

229. MelisUK (válaszként erre: 227. - Csiperke2005)
2009. márc. 5. 16:54

Mi is árulunk az eBay-en a párommal és már kétszer is küldünk Magyarországra termékeket. Többek között ma is postáztam Írországba, Litvániába, Hollandiába és ugye rengeteget Nagy-Britanniába, ide, ahol élünk.

Pusztán üzenetet kell írni annak, aki árulja a terméket, amit szeretnél, megkéred, hogy postázza már Mo-ra is. Akkor be fogja állítani a külföldi postaköltséget is, ami icit-picit magasabb, mint a helyi. Mi mindent úgy adunk föl, hogy automatikusan betesszük a külföldi postaköltséget is. És a vevőink negyede külföldi!

Én sajnos nem tudok neked ilyen deot küldeni, jelenleg borotvapengéket, dvd-ket és szájfényeket árulunk - jóval a bolti ár alatt.

228. Csiperke2005 (válaszként erre: 225. - Tidujka)
2009. márc. 5. 13:46
Türelem, talán ott is működik majd!
227. Csiperke2005 (válaszként erre: 226. - MelisUK)
2009. márc. 5. 13:46
MelisUK, e-Bayen sajnos nem szállítanak Mo.-ra és a Patikában bizony ennyibe kerül a Certain Dri. Nekem amúgy megért ennyit, hogy nem szenvedek a foltoktól és a szagtól...
226. MelisUK (válaszként erre: 212. - Aliz87)
2009. márc. 5. 10:01

Igen, olyankor használj valami mást. Ugyanez a hatása van az én Odaban-omnak is, ezt heti két alkalommal kell éjszakára totál száraz hónaljra fújni, de reggel letusolok és bekenem más dezodorral. (Kristálydezodorral, mert ez szagmentes és foltmentes.)

De ha kifejezetten ezt a Certain dri-t szeretnéd használni, akkor rendelj belőle olyat is, ami mindennapos használatra van. Van belőle külön éjszakai és külön nappali dezodor, plusz van az, amit te rendeltél, amivel 3 naponta kell kezelni magad.

Én inkább az Odaban-nál maradok, mert ez nem olyan extra drága, mint a Certain dri és ugyanaz a hatása. (Állítólag amit te rendeltél az nem csípi ki a hónaljat, de a csípés ellen nekem tökéletes a Johnson&Johnsons babahintőpor.)

És ilyen extra sok pénzt nem adnék ki érte, nem tudom, hogy ti hol veszitek több mint 5ezer forintér... Az eBayen pl meg lehet rendelni 3 font 49 pennyért plusz a postaköltség 3 font 99 penny, azaz összesen 7.48-ba kerül, azaz átszámolva 2300-2400 forint.

225. Tidujka
2009. márc. 5. 08:07
Kipróbáltam... Az egyik oldalon bevált, a másikon nem... :)
2009. márc. 3. 18:40
Nem tudom. Én 2 hete használom, nagyon kevés fogyott eddig belőle. Remélem neked is beválik!
223. Tidujka
2009. márc. 3. 08:03
Tegnap elmentem a patikába, és megrendeltettem. Állítólag már ma meg lesz. Mennyi időre elég szerinted egy ilyen deo?
2009. márc. 2. 16:28
Figyi, az éjszakai nem azért éjszakai, hogy éjjel ne izzadj! :-) Minden 2. éjszaka kell bekenni a hónaljadat és nappal sem fogsz izzadni. Amúgy 5030 ft-ot fizettem érte a patikában.
221. Tidujka
2009. márc. 2. 15:44
Köszi! Nekem igazából napközben kéne. Ki fogom próbálni, remélem jó lesz. Mennyibe kerül kb?
220. Csiperke2005 (válaszként erre: 218. - Tidujka)
2009. márc. 2. 10:19
Patikából rendeld, olcsóbb! Amúgy ha a google-ba beírod a Certain Drit és csak magyar oldalra keresel, kapsz egy csomó találatot, hogy honnan lehet rendelni.
219. Csiperke2005 (válaszként erre: 217. - Tidujka)
2009. márc. 2. 10:16
Certain Dri Anti-perspirant.Zöld a doboz szegélye. Van nappali dezodorjuk is, meg lábizzadás elleni deo. Első körben szerintem elég az anti-perspirant, a Certain Dri A.M. a nappali deo, azt csak akkor vedd meg, ha az éjszakai nem elég.
218. Tidujka (válaszként erre: 170. - Pevike)
2009. márc. 2. 09:57

Szia Pevike!

Meg tudnád adni ezt az oldalt?

217. Tidujka (válaszként erre: 216. - Csiperke2005)
2009. márc. 2. 09:54

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám van. Szóval ideges típus vagyok, és mindig foltos lesz a ruhám, de szaga nincs. Olyan mintha vizes lenne. Megnéztem a Certain dri oldalát, de ott is 4 féle termék van. Melyiket ajánlod?

216. Csiperke2005 (válaszként erre: 215. - Funky_b)
2009. febr. 19. 12:30
Az USA-ban gyártják, egy szegedi kft importálja. Én patikától rendeltem hétfőn, csütörtökön szóltak, hogy megérkezett (az ország másik végébe). Így 5030 ft-ot fizettem a 35 ml-es golyós folyadékért. De a hatás megfizethetetlen!!! 2 naponta este kell használni, nagyon keveset, gyakorlatilag egyszer fel, egyszer meg lefele húzom és már az első használat után megszűnt az izzadá, ezzel a szag is. (Nekem az antisudorica egyáltalán nem vált be és elég szkeptikus voltam ezzel szemben is...) Napközben bármit használhatsz, de lehet, hogy nem is lesz szükséged semmi másra. Már nem tudom, ki javasolta itt a Certain Dri-t, de ezer hála és köszönet érte!!!!
215. funky_b
2009. febr. 7. 17:32

En hasznalom az antisudot, es az elso napokban teljesen meg voltam vele elegedve. Most mar kezd visszaterni az izzadas és nem hat mar annyira. De tovabbra is kitartoan fogom hasznalni:) Amugy en felhigitottam kb. 50%osra és beletoltottem egy golyos deo flakonjaba. Certain dri kb. mennyibe

kerul, ha gyartotol rendelem es mennyi ido utan erkezik meg?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook