Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. máj. 21. 20:18
sziasztok én is ezt használom nincs 400ft és a legjobb se foltot nem hagy a ruhán se semmi sok divat vackot lehet a kukába dobni kb2éve használom nagyon tisztaság érzésem van tőle csak ajánlani tudom mindenkinek
273. lily3 (válaszként erre: 272. - Ramy88)
2009. máj. 21. 19:09
Én is ezt a terméket próbáltam ki,kedden először és szerintem is jó.Eddig tusolás után lejöttem az emeletről és már levoltam főve.Ma pedig egésznap nem volt tócsa a hónaljam alatt.Viszon a tenyerem stb nekem is tovább izzad.De engem legjobban a hónaljam zavart főleg amikor olyan ruha volt rajtam hogy látszott.Én minden nap használom.Mondjuk szőrtelenités után őrülten viszketett és csípett.
272. ramy88
2009. máj. 19. 17:37
Sziasztok! Kiprobáltam a solutio antisudoricat és nekem bevált, igaz hogy csak hónaljon! 2naponta használom este bekenem utána kicsit viszket de ennyi!!! szerintem akinek csíp az sokant kent magára!!! Szóval a hónaplj izzadásom megszünt de a többi helyen pl.: kéz, láb, hajlatok, de ami a leginkább zavaró az az arcom!!! :( vmi ötlet???
271. Tidujka (válaszként erre: 270. - 654ef63efb)
2009. ápr. 23. 15:14

Szia!

Nézd, én megvettem a Certain Dri-t, és csak azt tudom mondani, amit te is leírtál. Szóval az agyban dől el minden. Én rendszeresen használom ezt a szert, de ugyanúgy van kisebb foltom.

Szóval, ha gondolod vedd meg a Certain dri-t. Én patikában rendeltem meg. 5000 Ft körül volt.

2009. ápr. 16. 11:47

Sziasztok!

Én kb. 8 éve küzdök túlzott hónalji izzadással! Tavaly májusban vettem A.S-t és kb. pár hónappal ezelőttig teljes mértékben használt is, el is felejtettem az izzadást! De egy idő után nem használt, ezért vettem másik üveggel, ami 1-2 alkalom után jó volt, de most már a második, harmadik napon foltjaim vannak! Nem olyan vészesek, mint a használat előtt, de azért ha nagyon beindul a folyamat, akkor látszik egy kicsit! Rájöttem, hogy az egész agyban dől el, és mivel egyfolytában arra gondolok, hogy meg fog látszani a felsőmön, ezért izzadok is! Nem tudok lenyugodni, és szerintem pont ezért nem használ annyira a szer!

Vagy az is lehet, hogy csak megszokta ezt a szert a szervezetem és azért nem olyan jó már? Certain Dri szerintetek segítene??? Amúgy hol tudom olyan 4-5 ezer forintért beszerezni?? Tudnátok egy linket betenni? Esetleg válaszolnátok, hogy mi segítene ebben a helyzetben???

2009. ápr. 15. 14:34
Sziasztok! Most rendeltem meg a Certain Drit. Éjszaka kell bekenni, de másnap reggel ti kentek magatokra valamit? Másmilyen dezodort lehet napközben használni? Köszi
268. Welker Melinda (válaszként erre: 266. - MelisUK)
2009. ápr. 10. 11:11
Nagyon kedves vagy, köszönöm mindenképpen kipróbálom.
267. MelisUK (válaszként erre: 264. - Julcsiii)
2009. ápr. 10. 10:54

Ha külföldön élsz, akkor ajánlom neked az Odaban-t. A www.oddaban.com oldalról meg lehet elég sok országba rendelni. Ez totál ugyanaz, mint a többi itt felsorolt dezodor. Én ezt használom és maradéktalanul meg vagyok vele elégedve. Heti 2-3 alkalommal használom, ha szükséges. (Most pl nem használom, mert itthon vagyok.)

Ha csípi a hónod, akkor hintőporozd be, el is múlik a csípő érzés. Aki érzékeny, azt csípi, aki nem, azt nem.

266. MelisUK (válaszként erre: 265. - Welker Melinda)
2009. ápr. 10. 10:51

Nekem fogalmam nincs, mert én sose voltam igazán szagos, mindig csak a dezodor szagát éreztem magamon, amit büdösnek találtam.

Szerintem inkább a nedvesség ellen van, mint a szag ellen.

De szag ellen szerintem próbáld ki a kristálydezodort, pl a DM-ben Bale-ásat kb 600 forintért lehet venni. Ezt használom én is és nap végén ha megszagolom a hónom, akkor nem érezni semmit, teljesen semleges.

Az összetétele ammonium alum, azaz magyarul timsó. Angol oldalakon azt írják, hogy a lekdedveltebb dezodorok ezek, a timsók. Olcsók és sokáig tartanak. (Másfél évig lehet használni a szavatossága szerint és addig el se fogy. Ez egy nagy kristály, amit vízbe kell mártani és úgy bekenni a hónod vele alaposan.)

Nálunk (Skócia) nem lehet sajnos ilyen dezodort venni, így otthonról hozok mindig magammal a DM-ből.

2009. ápr. 10. 10:18

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni. Ez a solutis antisudorica nevű szer csak a "vizes" izzadásra jó vagy esetleg a szárazabb, de rettentő kellemetlen szagúra is?

Én pánikbeteg vagyok száz éve és most egyébként is stresszesebb idő van. Este fürdés után jó reggel felkelés után már mehetek is újra tusolni mert nem bírom elviselni a szagot.

264. Julcsiii (válaszként erre: 261. - Pintyőke72)
2009. ápr. 9. 20:34
Aha csak az a baj,h nem Magyarországon lakom és akkor meglehet rendelni valahogy?
263. MelisUK
2009. ápr. 9. 14:19

Akinek végképp semmi nem használ:


Bőrgyógyászhoz elmenve lehet kérni botox injekciót, amitől 8-11 hónapra nyoma sincs a nedveknek. Nem tudom, hogy mennyibe kerül, személyesen kell megkérdezni.

Már hosszú évekkel ezelőtt a színészek is ilyen szurit kaptak a hónukba, hogy nehogy izzadtság foltosak legyenek a filmvásznon.

És ha valakinek a lába izzad extra erősen, akkor abba is lehet adni ilyen injekciót.

2009. ápr. 9. 14:01
sziasztok. énis úgyvagyok, hogy itthon kb egyáltalán nem, viszont ahoyg kilépek az utcára elkezdek izzadni. Kipróbáltam az anti sudoricat és imádtam, 3 nap után semmi izzadás..persze megvolt az ára, mert iszonyatosan csípett, de úgygondoltam megéri. Viszont msotmár nem emrem hazsnálni, mert kb 1 hónapi hazsnálat után az egyik hónaljam besárgult azon a derületen ahol használtam... nektek volt ilyen? mit lehet ellene csinálni? sehítsetek. köszi.
261. pintyőke72 (válaszként erre: 259. - Julcsiii)
2009. ápr. 8. 22:14
Regisztrálj a V.....a oldalán, írd be a keresőjébe, és megtalálod a címet, aki forgalmazza. Tényleg jó!!!!
2009. ápr. 8. 17:35

SZiasztok..

Tegnap vettem egy 48órás izzadásgátlót..

Garnier Mineral Deodorant...kb 800 Ft..

Teljesen új termék...

Kíváncsi leszek az eredményre..

Vajon megszűnik e az izzadásom..

ha nem akkor veszek S.A.-t!

2009. ápr. 6. 19:58
Nekem is ugyanaz a problémám van,hogy a suliba és társaságba izzadok itthon abszalút nem, és foltos a blúzom de nem büdös.A Certain Dri tényleg használ?Hogy juthatok hozzá?:|
258. ramy88
2009. márc. 30. 20:16
valami gyors és hatásos megoldás engem is érdekelne! na és persze pénztárca kímélő!!! :)
257. lacigyerek2 (válaszként erre: 24. - Dijussssska)
2009. márc. 27. 21:09
Szia!Hát nekem már két heti használat után sem hoz ilyen nagy hatást.Nem tudom mit leehetne ez ellen tenni.Hallottam az endoszkópikus szimpatektómiáról..Erről szeretnék megtudni többet,vagy esetleg valamilyen hatásosabb szer ennel.Köszönöm,kérem csak az irjon akinek tényleg komoly a hozzászólása.
256. csabi4
2009. márc. 26. 20:25
az izzadástól ideges lesz az ember és ez inditja be a többi testrészen is ördögi kör ....
255. c4f059c04b (válaszként erre: 254. - C4f059c04b)
2009. márc. 26. 20:21
Csak ahhoz képest volt "semmiség" amennyire a hónaljam izzadt.
254. c4f059c04b (válaszként erre: 253. - Csabi4)
2009. márc. 26. 20:20
A tenyerem és a talpam is izzadt. Nem is kicsit.
253. csabi4
2009. márc. 26. 20:16
te szerencsés vagy de egy kéz -láb izzadást nem ilyen egyszerü csökkenteni az egész test izzadásáról már ne is beszéljek..
2009. márc. 26. 19:47
kb. 15 év után jutottam erre a következtetésre.
251. csabi4
2009. márc. 26. 19:41

ezt azért kevesen tudják megcsinálni bár a forumunkon van pár ember aki semmit sem használt csak a homeopátiát-virágeszenciát és sikerült elérniük -de megmondom öszintén ez egyénfüggő !!

ehez járul hozzá mostanában a reklám még jobban féljenek mert ez ciki.....

Még 1x GRATULA :)

250. c4f059c04b (válaszként erre: 247. - C4f059c04b)
2009. márc. 26. 19:38
És még valamit. Ha olykor-olykor mégis leizzadunk, akkor nyugodtan megbocsáthatjuk magunknak, és nem kell bepánikolni, hogy már megint kezdődik. Egyébként azok, akik nem izzadnak ,az esetek 98%-ban észre sem veszik még évek alatt sem hogy úgy izzadunk. Ha meg igen,akkor sem érdekli őket, mert nem az ő problémájuk. Aki meg ilyenen gúnyolódig, annak meg olyan a színvonala, hogy nem számít a véleménye.
249. c4f059c04b (válaszként erre: 248. - Csabi4)
2009. márc. 26. 19:31
Igen. És ezért kicsit elszomrít, hogy sokan a kencézésben és nyugtatókban keresik a megoldást.
248. csabi4
2009. márc. 26. 19:29
Gratulálok !! Ugyanis sokan azt hiszik az izzadás a méregtelenités és a test hütése miatt van .. ebben nem sok igazság van ha az ember nem csinál semmit és képes -10fokban átizzadni több pulovert is !! de akkor mi a szerepe ??? megmondom ha nem tudnátok ez az izzadás a menekülést szolgálja ösidök óta ..ugyanis az agy irányit mindent és veszélyhelyzet érzékelésénél már tudat alatt is beindul - és az izzados ember mit csinál menekül egyfolytában nem akakrok itt leni nem érzem jól magam mi lesz ha meglátják-kinevetnek stb ... és te most ennek vetetél véget !! elég egy trauma akár gyerekkorból de lehet születési trauma is vagy fokozott stresszhelyzet és beindul automatikusan.
2009. márc. 26. 18:00
Amit most írok lehet hinni vagy sem. Egy napon eldöntöttem, hogy nem érdekel a hónaljizzadásom. Nem öltözködök tovább aszerint,hogy miben látszik és miben nem. Nem tartom úgy a karom hogy ne lássák mások hogy izzadok. Elhatároztam, így is szeretem magam és nem a hónaljam fogja irányítani az életem.Ezt követően kb. 2 hónap alatt szinte teljesen elmúlt az izzadásom.
246. csabi4
2009. márc. 26. 17:19
Nagy hibát követsz el .... de ha rá akarsz szokni akkor szedheted a Gyogyikat semmit nem érnek izzadás ellen !!!!
245. ramy88
2009. márc. 26. 16:36
az én hajam és gyorsan zsírosodik, arra is probáltam mindent de semmi nem használt. amúgy izzadásra most szorongásgátlót (anxiron) szedek, mert ha társaságban vagyok még jobban izzadok de eddig még ez sem használt szóval vissza a dokihoz. :(
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook