Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
304. judit0909 (válaszként erre: 301. - Colours)
2010. ápr. 27. 15:55
Köszönöm a gyors válaszod, még csak most jutottam el odáig hogy visszaírjak. Sajnos már kb. egy hónapja próbálkozom a certain dri-al de sajna nem az lett amit vártam. Néha talán úgy érzem mintha csökkentené az izzadást de ettől függetlenül még mindig hatalmas foltokkal élek... nem adom fel még, de nem tudom h ha ez nem akkor mi segíthet. :(
303. udyanna (válaszként erre: 302. - Borshow82)
2010. ápr. 22. 17:54

Én mondjuk nem próbáltam ezt a certain drit de szerintem olyan lehet mint az Antisudorica meg az Exodor... úgyhogy véleményem szerint használhatsz más deót.....(igaz már régen írtad de azért még hátha érdekel :D

------

Én már több mint egy éve nem használtam Antisudoricát de amikor igen akkor hatott....legalábbis pár hétig, aztán utána megint izzadtam. Valamennyivel kisebb mértékben de akkoris... sajnos hozzászokott a szervezetem.

Mostanra viszont megint iszonyatosan verejtékezem, ma is kisérettségi volt és óriási nagy folt lett a ruhámon, és az a baj hogy már szaga is van, igaz alig érezhető de érzem (eddig nem volt ...csak szimplán folt :S) pedig még mindig rexonát használok, nekem az a legjobb még azontúl is h ugyebár magát a folyást nem akadályozza meg de legalább nem voltam büdös... most meg.... :S

Úgyhogy asszem holnap megyek patikába :)

2010. ápr. 7. 16:29

Sziasztok!


Én is nagyon izzadós vagyok és ma megvettem a Certain Dri-t, viszont lenne egy kérdésem azoknak akik szintén ezt a terméket használják. Mivel ezt éjszaka alkalmazzuk, nappal használhatok bármely más márkájú izzadsággátlót vagy csak a CD nappali változatát?

301. colours (válaszként erre: 300. - Judit0909)
2010. ápr. 6. 18:33
Szia! Én még nem használom egy hete sem a SA-t, de nálam már hat. Mennyi ideig használtad? Szerintem egyénfüggő, hogy mikor hat. Nekem arctisztítóval volt így, hogy csak egy hónap után kezdett használni, de akkor annyira, hogy azóta sem találtam jobbat, úgyhogy szerintem ne add még fel!;)
2010. ápr. 6. 17:18
sziasztok! nemrég találtam rá a fórumra és meglepődve tapasztaltam hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Én is nagyon izzadós vagyok, már kb. 6-7 éve szenvedek tőle és kezdek kiábrándulni abból a hitből hogy majd kinövöm. Olvastam, hogy sokaknak segített a Certain Dri, meg is rendeltem. Kb. 2 hete használom és semmi javulást nem érzek. vettem éjszakait is nappalit is.Várni kell egy kis időt míg hat, vagy ez sem segít nekem? Solutio antisudorica-t is próbáltam nem sok sikerrel. Aki használja az legyen szíves írja meg h mennyi idő után hatott neki. Már nagyon szeretnék felszabadultan élni és színes ruhákat hordani. :( KÖSZÖNÖM
299. colours
2010. ápr. 6. 15:53
Köszi szépen, már érzem is a hatást!:) A kiszáradás ellen én úgy védekezek, hogy napközben -mivel már nincs szükségem deora sem,ha itthon vagyok- bekenem egy kis testápolóval, és így egész jól helyrejön. Nekem egyébként egyáltalán nem csíp.
2010. ápr. 2. 19:39
sziasztok! én is használom a solutiot, nekem már első használat után hatott, úgyhogy csak ajánlani tudom!:) csak egy idő után max heti 2x szabad használni, mert kicsípi a bőrt!
297. tneksz
2010. ápr. 2. 19:05
Pár nap vagy kb 1 hét után már fog hatni és nyugodtan használj stiftet vagy deot a lényeg hogy a solutiot este fürdés után kell használni és akkor ne kend be magad deoval csak reggel.Ne izgulj hidd el segíteni fog ha megfelelően használod.
296. colours
2010. ápr. 2. 14:05

Sziasztok!

Én is régóta küzdök azokkal a bizonyos foltokkal, alig van már néhány olyan ruhadarab, amit viselni tudok anélkül, hogy azon stresszelnék, hogy foltos lesz. Rengetegféle dezodort próbáltam már, egyik sem használt. Tegnap vásároltam Solutio Antisudoricá-t, egyelőre még nem érzem a hatását. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő múlva fog hatni, illetve hogy mellette használhatok-e dezodort, amíg még nem működik?

2010. febr. 22. 20:04

sziasztok!

Én kb.fél éve használom a Certain Dri-t és teljesen megváltozott az életem. Nekem tényleg olyan nagyon erős volt a hónaljizzadásom, hogy már a feket ruhákon is látszott. Az a gondom, hogy kb.2 hónapja elkezdett teljesen viszketni a hónamalja, ha bekentem és teljesen véresre vakarászom magam. A tegnap éjjel is álmomban annyira elvakargattam, hogy tiszta seb. Pedig 3 naponta használom, sőt mostanában még ritkábban. Az elején miért nem volt ez? Ha valaki tud adni valamilyen tanácsot, szívesen venném. Félek, hogy abba kell hagynom és akkor kezdődik megint minden előről. Köszi előre is a válaszotokat. Üdv Andi.

2010. febr. 17. 14:15

Sziasztok! Örömmel jelentem, bevált a csodaszer! (Antisudorica, aki esetleg nem olvasta volna lenti ömlengésemet :) ). Gyakorlatilag a totális mindennapjaimat megváltoztatta,hogy végre felemelhetem a karom : )) Köszönet mindenkinek,aki írt ezzel kapcsolatban erre az oldalra és így megismerhettem a terméket.

Mindenesetre azért a dezodoromat is lecseréltem a 48 órás golyós Vichy-re. Valóban van olyan, hogy a szervezet "megszokik" valamit, és már nem reagál a hatására. Üdv,Meli

293. baobao (válaszként erre: 292. - Tidujka)
2010. febr. 10. 10:34

Szia!

Én 300 Ft-ért vettem,nagyjából e körül mozog az ára.

Nekem segített,amióta használom,semmi izzadás. :)

292. Tidujka
2010. febr. 8. 13:38

Sziasztok!


Én eddig Certain Dry-t használtam, 1 éve kezdtem, de még mindig van benne. Az Antisudorica mennyibe kerül? Ha elfogy a Certain lehet kipróbálom.

2010. febr. 7. 21:51
Sziasztok! Hosszas elkeseredett izzadtságfolt-harc után,holnap készülök kipróbálni az Antisudorica-t. Nem kaptam egyértelmű segítséget a patikában, ezért Hozzátok fordulnék kérdésemmel -> a teljes hónaljat be kell vele kenni, vagy csak pici folton? ...és egyáltalán, mennyire,milyen mértékben kell bekenni, hogy ne okozzon drasztikus bőrreakciót? Előre is köszönöm a tapasztaltak segítségét!
2010. jan. 31. 20:37
Mosakodj meg es miutan szarazra torolted magad szodabikarbonaval dorzsold be/honaj,lab/biztosan fog hasznalni mi kiprobaltuk es bevalt.
2010. jan. 31. 13:03
Az Antisudorica-t nagyon tudom ajanlani, mar tobb mint egy eve nincs gondom az izzadassal.
2010. jan. 28. 09:47

Sziasztok! Én is hasonló problémával küzdök. mint itt mindenki (hónalji izzadás).

Nagyon szivesen kipróbálnám a gyógyszertári szereket, de én jelenleg még szopotatok é snem szeretném ha a babámra ez káros hatással lenne. Gondolom terhesség alatt pedig egyátalán nem ajánlott (ha jönne a tesó)!!

Nagyon szeretnék kiegyensúlyozott boldog anyuka lenni, aki nem szorongva viszi a gyereket a játszótérre!!!!!!

287. baobao (válaszként erre: 286. - Keira89)
2009. aug. 20. 23:51
Antisudorica-t a gyógyszertárban!Én is ott vettem!:)
286. keira89
2009. aug. 20. 17:57
Sziasztok! Hol lehet beszerezni ezeket a készítményeket? pl az Antisudorica-t?? Előre is köszi!
285. gizuzmo
2009. aug. 5. 11:28

Sweetann-nek

Én is ezzel a kéz-láb dologal küzdök, megpróbáltam szembeszállni vele, úgymond az agyammal, de többször az lett a vége hogy nyilvános helyen majdnem elestem mert annyira csúszott a lábam a papucsban! Vmi tuti szer jó lenne, engem főleg a lábam zavar, a kezemet még kibírnám. De az hogy 40 fok melegben is zoknit kell húznom még szoknyához is nagyon szörnyű számomra!!! Aki tud segítsen!Köszi!

2009. aug. 2. 14:07
Kedves Jay Rock. Beteges izzado voltam, stresszizzado - ugymond - es mar kb. egy eve hasznalom az Antisudorica-t es szaraz vagyok mint a sivatag. En heti 2-szer kenem be a honaljam a szerrel - inkabb este, lefekves elott, furdes utan- es akar golyos deo-t vagy spray-t is hasznalhaszt, de nem szukseges mert semmi szag, semmi izzadas :D
2009. júl. 18. 11:07

Sziasztok! Nekem a tenyerem talpam és a honaljam szokott izzadni egyszerre.egyik sincs a masik nelkul. Van még vki igy? Egyépként egész jól kezelem megprobalom igy elfogadni magam de sokszor elég idegesítő:( Azert kételkedem ezekben a szerekben mert sztem attol h rakenek vmit a tenyermre talpamra még nem fog elmulni az a belső feszultseg ami sztem az egeszet okozza. az a fura h amikor ugy erzem teljesen nyugodt vagyok akkor is nedves a tenyerem...sztetetek mit csinaljak??menjek el vmilyen szakemberhez,vagy ki tud segiteni?

elore is koszi!!

2009. júl. 17. 16:10

Sziasztok!!

Voltam egy pár forumba és olvasgattam a legtöbben a Solutio antisodurica és a Exodor használják v javasolják Ti mit tudtok ezekről melyiket ajáljátok?? És miután elkezdem használni valamelyiket kell spray-t használni??

elöre is köszönöm a választ

2009. júl. 12. 15:22
Akik az Exodort használják, más területen jobban izzadnak? Nem káros az egészségre? (pl. pajzsmirigy)
2009. júl. 11. 11:20

Sziasztook!

Én is kipróbáltam az Antisudoricát 2-3 hete!

És megszűnt hónaljon az izzadásom.

Mikor másodszor használtam picit csípett, megijedtem, és kitoltam pár nappal a használatát..szóval 3-4 naponta használom:)

A lényeg h mértékkel!:)

Már vettem is olyan felsőket..amiket eddig nem szívesen hordtam..mert látszott rajta az izzadság nyoma!:)Szóval örülök, és boldog vagyok!:)

2009. júl. 8. 10:44
Sziasztok! AZ Exodort hol lehet beszerezni?
278. Bea105
2009. jún. 28. 13:45
Sziasztok! Én az Exodort használom, kézen, lábon és hónaljon is. A hónaljamon és a tenyeremen teljesen megszűnt az izzadás, a lábnak több idő kell, mint pár hét, mert azóta használom. Nagyon tudom ajánlani, mert én is nagyon régen szenvedtem ettől a betegségtől és pl nekem az antisudorica nem vált be, az Exodor viszont igen. Ezt is elég hetente 2szer-3szor használni.
277. lily3 (válaszként erre: 276. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 26. 20:00
Igazad van,elég 3 -4 naponta használni.Utoljára pénteken kentem be magamat és egyszer sem voltam lefőve.Csak azért nem kentem be ,mert teljesen kiszárította a hónaljamat,de az is lehet gyantázás után nem lett volna szabad használni.Egyébként nagyon jó a szer ,örülök hogy rátaláltam.
2009. máj. 21. 20:22
én nem használom minden nap kb 3naponta .nem szabad minden nap mert felforgatja a pajzsmirigy működést állitólag de nekem 3napig ki is tart
2009. máj. 21. 20:20
az anti sudoricára irtam
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook