Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
334. Ginny88
2011. márc. 23. 00:46

Sziasztok!

Hát én el nem mondhatom, mennyire hihetetlenül kezdek örülni. Én is hasonlókkal küszködök (tem?), stresszes izzadással, végigolvastam itt mindent, és egy hete kb. megvettem az első Solutio Antisudoricát, mert dezodor nem segített rajtam.


És megfogadtam, ha beválik, mindeképpen írok ide egy Köszönő üzenetet, mindazért a segítségért amiket írtatok, tapasztalatokat stb. Tehát nagyon KÖSZÖNÖM!!!


Egyelőre hihetetlen, de tényleg pár nap után nem volt tócsa egy társasági-feszengős helyzetemben a hónom alatt! ! !

Ez lesz az én kis csodaszerem, azt hiszem! :O :) :') Még nem is tudom elképzelni, milyen lesz, hogy fölvehetek a fekete-fehéren kívül más színű pólókat is..?? :D


És akkor egy kis viszont segítség, tapasztalatok:


- Első pár nap után még nem hatott, kezdtem is aggódni, hogy basszus, rajtam még ez sem segít?!

- én úgy használtam először, hogy egy kis vattapamacsra tettem belőle egy fordításnyit (kicsit), plusz egy kis vizet is csepegtettem rá, majd így kentem be a hónaljamat, 1 nap 1x este

- mivel nem hatott még, meg nem is csípett kicsit sem, mikor pedig itt mindeki írta, hogy picit csíp, gondoltam, hogy lehet, hogy amiatt nem hat, hogy túl higítottam (mert ugye kis vizet is tettem rá). Ezért direkt már azt akartam tapasztalni, hogy csípjen, hogy lássam, tényleg ez az e, mint nálatok. Akkor nem hígítottam fel vízzel, csak simán a vattáról kentem fel. És így már picit éreztem is, hogy csíp. Volt olyan is, amikor többet tettem belőle, hogy nagyon csípett, tényleg órákig is szerintem. De akkor megnyugodtam, hogy legalább oké, most már tuti erről beszéltek ti is :D

Na ezek után aztán tényleg bevált!! Épp társasoztunk 1 társasággal, és én megintcsak úgy éreztem, hogy izzadok, vagy most tuti megint nedves lenne a hónaljam, de éreztem a kezemmel, hogy száraz a ruhám! Hiheteten volt! :D


Aztán egyik reggel tényleg érezhetően olyan száraz volt a hónaljam, mint a sivatag, gondoltam is erre, mert ezt vki írta itt :)


Mostantól pedig asszem többnaponta/hetente fogom már csak használni.


Amúgy hihetetlen, de ezzel az önbizalmunk és a teljesítményünk is javul, ha nem kell ezen aggódnunk h mi van már megint a hónom alatt, ezt már meg is tapasztaltam!! :):) :)

2011. márc. 10. 23:25
Üdvözlök mindenkit! Mások által leírt problémákkal küzdök én is, 22 éves vagyok ma vettem certain dri-t, ahogy olvastam többeknek segített, remélem nekem is fog. Mindenesetre esettanulmány jelleggel végig vezetném a tapasztalataimat az első naptól kezdve! Üdv
2011. febr. 27. 15:33

Nekem is van, kb 2 hete, és használ:) kicsit vakaróztam tőle először, de csak mert sokat tettem magamra. Én átöntöttem egy régi golyós Fa dezodor üvegébe, hogy ne kelljen a vattával szöszmötölni,és azzal kenem magam, illetve szinte csak hozzáérintem a hónaljamhoz, nem kell a megszokott golyós dezodornál bevált mozdulat. ha megszárad, pici lady speed stick deo és usgyi. de ha nem fújom be magam, az sem gáz, mert semmi izzadás nincs azóta. ja, reggel használom, indulás előtt. páromnak a talpára használom,mert izzadt a lába a surciban, de már ez is szűnőben..

állítólag egy idő után megszűntet minden izzadást és nem is kell használni

2010. szept. 28. 21:45
Sziasztok! 18 éves srác vagyok. A segítségeteket szeretném kérni. Én is hasonló problémával küzködök már egy jó ideje. Nálam csak a hónalji izzadás figyelhető meg, nyugalmi állapotban is. Szerencsére nincs szaga, otthon nem figyelhető meg. Ebből, ill. a tényből hogy elég feszült, stresszes alkat vagyok következtetek arra, hogy ez idegi alapú izzadás. Az lenne a kérdésem, hogy privát-üziben le tudná-e valaki írni, hogy hol juthatok hozzá MO-n az SA-hoz, mivel én Felvidéki vagyok és itt nincs forgalomban. A legközelebbi város hozzám Győr. Segítségeteket előre is köszönöm.
330. toni29
2010. szept. 7. 15:48
Szívesen! :)
329. tneksz
2010. szept. 6. 12:10
köszi az infót.
328. toni29 (válaszként erre: 327. - Tneksz)
2010. szept. 6. 08:45
Patikában is lehet kapni, de neten is meg lehet rendelni 4500Ft-ért.
327. tneksz (válaszként erre: 324. - Toni29)
2010. aug. 30. 07:42
Ezt az odaban spray-t mennyiért lehet kapni és patikában árulják????
326. névjegy82 (válaszként erre: 318. - Tneksz)
2010. aug. 27. 07:48
Hopp köszi, próbálom higítva...
2010. aug. 27. 07:46
SA-t most kezdtem használni a kristály deo, nem volt elég jó, de ez, állatira csíp.. van erre valami megoldás??
324. toni29
2010. aug. 18. 18:16

Sziasztok!


Nekem a hónaljam izzadt fergeteges módon. :S

Én még januárban rendeltem Angliából odaban sprayt, mert azt ajánlotta valaki egy fórumon. Tényleg nagyon jól működik a dolog. Azóta már ismerőseim is használják megelégedéssel. Ahogy láttam már itthon is lehet kapni.

323. névjegy82 (válaszként erre: 322. - Eniibaby)
2010. aug. 17. 12:39
Szerintem minden patikában van.
2010. aug. 16. 18:15
Sziasztok! Én is nagyon izzadós típus vagyok... Hónaljnál. Szaga nincs. Csak hatalmas foltot hagy. Még akkor is ha semmi különösebb mozgást nem végzek.. Az SA érdekel. Ezt minden patikában lehet kapni? Vagyis többségében? Csak mert sehol se tudom megkeresni neten hogy melyik patikákban lehetne kapni.. Anyum meg netről nem engedi hogy rendeljek. Help!
321. andianyu32 (válaszként erre: 314. - Binya21)
2010. aug. 14. 14:32
szia!kaptál már valakitől jó tippet?a homlokommal vagyok én is gondban folyton.ömlik a víz róla,és már nagyon utálom.de még sajnos nem találtam ellene semmit.megírnád nekem,ha esetleg valaki tudott jó ötletet adni?köszi
2010. aug. 12. 22:00
Mineral Garnier, nagyon jó, 24 órás védelmet ad izzadás ellen.
319. Ciara28
2010. aug. 12. 20:44
Sziasztok! Én is nagyon idzadós vagyok és kipróbáltam már szinte mindenféle stiftet,sprayt sőt az Antisudoricát és a certain dri-t is és sajnos idáig még semmi sem segített:( úgyanúgy idzadok ahogy eddig is és már nembírom elviselni ha valaki tudna nekem ajánlani valami hatásosat azt nagyon megköszönném!!!
318. tneksz (válaszként erre: 316. - Sidewinder)
2010. aug. 1. 11:36

5.hozzászólást olvasd el ami a használatát illeti itt megtalálod.

-lemosni nem kell

-keveset vigyél fel azt is picit hígítva így nem csíp majd(5.hozz.szól.)ha úgy érzed nem használ amit 3-4 nap után fogsz tapasztalni akkor hígítás nélkül próbáld ki.1 hét után már érezned kell a változást!

-mennyi ideig használd:Én már 2006 óta használom ebben az évben még csak 1-szer kellett be kennem magam.Hihetetlen de igaz,egy idő után elfelejted hogy van/volt ilyen problémád.Az agyad is egy idő után leáll arról hogy ezzel a problémával kell foglalkoznia.Ha újra észre veszed akkor sincs gáz fogod és pár napig újra használod vagy heti 1-szer be kened magad.

Olyan is van akinek nem jön be sajnos.

-száraz felület:én ugyanúgy használom a Secret stiftemet minden nap bekenem magam,illatos és száraz vagyok,ennyi.

-egyéb jó tanács:ha nagyon érdekel a téma és a tapasztalatok akkor olvass vissza,találsz érdekes dolgokat.

317. tneksz (válaszként erre: 315. - Elora)
2010. aug. 1. 11:20

Szia ezt nem kell lemosnod,este fürcsi után szárazra törölközöl és bekened fekvés előtt.Reggel bekened magad a hónaljstifteddel és ennyi,este ismét fürcsi és minden ugyanúgy.A bototválással viszont vigyázz a frissen borotvált hónaljra fel ne kend!!!

Inkább akkor reggel leborotválod és aznap este ne kend be magad csak másnap este addig is regenerálódik a bőröd,egy napot nélküle kibírsz,főleg,hogy 1-2 hét után már elég lesz hetente 1-2-szer bekenned magad(én az Antisudoricáról beszélek).

Én már csak 3-4 havonta használom!!!!

2010. júl. 23. 20:15

Sziasztok!


Én már évek óta áldozat vagyok.

Emlékeim szerint, régen használtam már hasonló szereket, de az egyiknél elmúlt a hatás egy idő után, a másik pedig teljesen szétszedte a bőrt a hónom alatt.


Ma vettem egy S.A.-t, mondván ez nem olyan harc, amit fel lehet adni. Lenne pár kérdésem:

- mikor kell bekenni?

- le kell-e mosni, ha igen, akkor mikor?

- mennyit kell felvinni belőle?

- mégis mennyi ideig kell használni, kell-e szünetet tartani?

- a remélhetőleg száraz felületet kell-e kenni valamivel?

- egyéb jótanácsok...


Előre is köszi a válaszokat!


Kitartás Mindenkinek!

315. Elora
2010. júl. 16. 14:49
Sziasztok! Én ma vettem gyógyszertárban, de mint kiderült a Naturland-osat nem rendelik vidéken (Kaposvár), hanem úgy keverték ki. Azért megvettem, remélem hatni fog, ma este teszek majd fel először...bár kétségeim vannak, mert éjszaka is izzadok, mint a ló ilyen hőségben nyitott ablak mellett is. De mindezeken túl volna 1 kérdésem. Mikor lehet így a hónaljat borotválni? másnap, miután lemostam? Ti hogy csináljátok?
314. binya21
2010. jún. 9. 18:11

Sziasztok.Az lenne a kérdésem h ezek a termékek amik itt említésre kerültek mennyire hatásosak ha nem csak a hónalj hanem inkább a homlok és arcről beszélnénk?mert nekem érdekes mód inkább ott van problémám.és ha arra nem használnak akkor mi lehet vajon a megoldás?

előre is köszönöm a válaszokat.

sziasztok

313. tneksz (válaszként erre: 311. - Mindzsi)
2010. jún. 4. 18:06

Örülök,hogy neked is használ a szer,tudom mit érzel most,annyi szenvedés után.Én ott tartok hogy nekem már elég 4-5 havonta 1x kennem magam és szinte el is felejtettem(HÁLA ISTENNEK),hogy valaha ilyen problémával küzdöttem csak ha meglátok vkit akinek izzadt a pólója akkor kicsit görcsbe rándulok és egyből magamra nézek és látom,hogy semmi folt akkor nagy kő esik le:)).

És igen ez miatt nem kell többé stresszelni:))))

312. Nadett2
2010. jún. 3. 18:21
Én is használom a Solutio Antisudorica-t.Hónaljra hat, de sajnos tenyérre egyáltalán nem.Tud valaki tenyérizzadásra valami hatásos szert ajánlani? Már annyira utálom ezt az állapotot!Segítsetek!Köszönöm
311. Mindzsi (válaszként erre: 307. - Tneksz)
2010. jún. 3. 13:21
Oh Istenem! Szinte hihetetlen, nagyon köszönöm nektek! Régebben szégyeltem ezt a túlzott izzadást, azt hittem csak én szenvedek ilyentől, és megpróbáltam mindenféle módon elrejteni, mindíg szinte fekete volt rajtam.. de így sem sikerült sokszor... :( És akkor úgy kb 2 hete rátaláltam erre a fórumra :))))) Megvettem a soluto-t a gyógyszertárban és szinte hihetetlen, de BEVÁLT :))) Annyira boldog vagyok, azóta felvehetek bármit, nincsenek kínos foltok, és nem is idegeskedek többet emiatt! Egyszerűen megváltoztatta az életemet!!! Nagyon köszönöm nektek!!!!!! :))))))))
2010. jún. 1. 11:47
Sziasztok. Nekem egy dolog vált be számos bukott próbálkozás után: bionsen kristály deo drogériában kapható, igaz illatmentes, de a foltok eltűntek, és teljesen természetes, nem tartalmaz sem alut, sem mást.
309. globus
2010. máj. 28. 20:47
Ismerősömnek nem vált be az Antisudorica. Akár a szentelt víz...
2010. ápr. 28. 10:03
köszi kifogom próbálni
307. tneksz
2010. ápr. 28. 09:29
4.hozzászólást olvasd el de ha beírod a googleba:SOLUTIO ANTISUDORICA találsz fórumokat,infókat.
306. TIMI7110 (válaszként erre: 305. - Tneksz)
2010. ápr. 27. 17:54
szia,megkérdethetem amit irsz az micsoda,mert én is szenvedek az izzadságtól!?
305. tneksz (válaszként erre: 304. - Judit0909)
2010. ápr. 27. 17:47
Miért nem próbálod meg az antisudoricát,pár száz forint egy próbát megér,én már 3 éve ennek köszönhetően foltmentesen élek!!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook