Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


34. 'szti (válaszként erre: 33. - Nike)
2007. ápr. 29. 09:14
plusz még az izopropil alkohol is mérgező tudtommal
33. Nike (válaszként erre: 32. - 'szti)
2007. ápr. 29. 09:00
Közben már én is utánaolvasgattam egy kicsit, és úgy gondolom, inkább izzadunk, mint az alumínium-klorid.
32. 'szti (válaszként erre: 29. - Nike)
2007. ápr. 29. 08:29
gyógyszertárban lehet kapni, kérdezd meg a patikust, hogy mit mond róla (én magamra se kenném, nemhogy gyerekre)
31. 'szti (válaszként erre: 27. - Dijussssska)
2007. ápr. 29. 08:28

hát, az aluminium-klorid nem a legegészségesebb anyag

tulképp szinte az összes izzadsággátló deo ezt tartalmazza, csak gondolom ebben a lötyiben nagyobb töménységű

2007. ápr. 28. 23:20

HA valakit érdekel műtéti úton megoldható, de csak nőknél. A műtétet a pihenő úton a Korányiban csinálják. " A műtét Endoszkópos Thorokális Szimpatektómia (ETS). A műtétet a mellkas felvágása nélkül, 2-3 kb. 7 mm-es vágással, ezek egyikén át bevezetett, "tükör" és hozzá kapcsolható videokamera segítségével végzik. A műtét képernyőn nagyítva látható és videóval rögzíthető. A műtét a mellkas belső oldalán futó, akaratunktól független idegrendszerhez tartozó szimpatikus ideg átvágását jelenti. A műtét sikeressége 95 % feletti, a műtét után azonnal szárazzá válik a kéz és a hónalj."

A mellkassebészeten van egy doki a nevét sajnos elfelejtettem.

29. Nike
2007. ápr. 28. 21:35
Ezt a szert gyerek is használhatja? Nálunk nem csak szenvedek, hanem szerencsétlen gyermekem is, már egész pici kora óta.
28. zse pi
2007. ápr. 28. 21:23

jaj, de nagyon örülök, hogy észrevettem ezt a topikot!!!!


Én is nagyon izzadós vagyok, még télen is izzadok, amikor -20fok van... :-(


Sose gondoltam volna, hogy lesz rá valami megoldás!!! Köszi csajok!!!

Amint nyit a gyógyótár, már megyek is venni egy ilyen S.A.-t, és este ki el is kezdem a kúrát!

:-))))

27. dijussssska (válaszként erre: 26. - 'szti)
2007. ápr. 28. 19:38
És ez káros lehet az egészségre?
26. 'szti (válaszként erre: 25. - Mókica)
2007. ápr. 28. 12:02

nem!

Solutio antisudorica FoNo. VII. (alumínium-klorid, desztillált víz, izopropil-alkohol)

25. Mókica (válaszként erre: 24. - Dijussssska)
2007. ápr. 28. 11:31
ez mi? Homeopátiás szer???
2007. ápr. 28. 09:40

sziasztok!

Én is a SOLUTIO ANTISUDORICÁT ajánlanám mindenkinek!Én is sokat szenvedtem az izzadság miatt!Egyik kedves barátnőm vett ebből a szerből!Egy használat után nem nem izzadt!Én is vettem,gondoltam,nem veszíthetek vele és nekem is 2 használat után meghozta a várva várt eredményt! MOstmár sokkal felszabadultabban viselkedem és bátran felveszem a kedvenc szürke pólóm:)!

Potom 248 forintomba került mindez...Megéri!

23. fcsilla (válaszként erre: 22. - 244ed1c739)
2007. ápr. 24. 07:56

Szia!

tneksz a 4.hozzászólásában részletesen leír mindent. Most már 500 Ft körül van az ára, oldat és nem kell recept. Nagyon jó, már alig-alig használom.

22. 244ed1c739 (válaszként erre: 19. - Fcsilla)
2007. ápr. 23. 23:04

Szia!

Ez a szer amit kipróbáltál drága?Ez spray?Recept nélkül meglehet venni?

21. Kolina (válaszként erre: 20. - Angelevee)
2007. ápr. 23. 09:48

Szia evee!


Hát igen, tényleg, nemes egyszerűséggel ez egy roppan sz.r dolog. Én ezért utáltam világ életemben a nyarat, azt az évszakot, amitől mindenki kivirul, felszabadul, stb... De megpróbálom azzal nyugtatni magam, hogy vannak SOKKAL nagyobb hiányossággal vagy problémával élők és hozzájuk képest ez kismiska.

Neked is kitartás!

Kata

20. angelevee (válaszként erre: 17. - Kolina)
2007. ápr. 10. 16:34
Most olvastam el az üzeneted, nekem is ugyan ez a problémám, szörnyű, ha haza megyek és megnyugszom, otthon nem izzadok egyáltalán, de ha kicsit is melegem van, vagy történik bármilyen hatás, egyből ömlik rólam a víz a tenyeremen, lábomon, és a kezemen. A legszörnyűbb nyáron. Szerintem a klímánk is az oka. Tavaly voltam Olaszban és ott meleg volt, de ezt a fajta izzadást ott nem tapasztaltam. Hát nem tudom, régóta küzdök a problémával, de sajnos megoldást én sem találtam rá, de örülök, hogy nem vagyok egyedül. Látom van kislányod is, engem azzal vígasztaltak, hogy szülés után ez elmúlik, de ezek szerint akkor sem :( nagyon elkeserítő. További kitartást. Üdv: evee
2007. márc. 23. 14:16

Nem pörög túlságosan az a fórum, nem baj azért leírom a pozitív tapasztalatomat. Kipróbáltam a SOLUTIO ANTISUDORICA szert, 3-szor használtam és teljesen megszűnt az izzadás. Annyira feldobódtam, hogy előszedegettem azokat a felsőket, amiket eddig a foltok miatt nem mertem hordani :)))

Köszi tneksz!!

2007. márc. 19. 09:06

Sziasztok!

A stresszre sok mindent rá lehet fogni, az én izzadásom kezdete a válásom idejére tehető. De azóta lelekileg helyre jöttem, de az izzadás maradt. Mire reggel beérek dolgozni, már vizes a ruhám. Azért ez nem olyan stresszes helyzet ?!(szeretem a munkám, nem parázok a főnöktől sem). A pajzsmirigy vizsgálatom jó lett, nem tudom más szervi baj is lehet a háttérben?

Ma kipróbálom tneksz oldatát, nagyon kiváncsi vagyok.

17. Kolina (válaszként erre: 14. - Veraaa)
2007. márc. 5. 09:47

Szia veraaa! :)

Én születésemtől kezdve nagyon tenyér- és talpizzadós vagyok. A testrészem más tájékán nincs gond ezzel. Viszont 25 fok felett és stressz alkalmával (most is, ahogy írom Neked a választ, pedig nem stresszelek...) szóval speciálisabb helyzetekben beindul, mint a vízfolyás. Volt olyan, hogy a mobiltelefonom tönkrement, mert izzadós ujjakkal használtam -nem tudtam másképp -, sokszor a telefonkagyló tartása közben a tenyeremből folyik végig a nedvesség a karomon és a számítógép klaviaturáját is képes vagyok eláztatni. Mezítláb a kövön és a parkettán rendesen vizes foltok maradnak utánam, ha épp úgy vagyok, s rendszerint a nyári, zokni nélkül hordott papucsaimat rövid idő után szinte dobhatom a kukába,olyan használhatatlanok lesznek az elázás és sajnos ezáltal a szag miatt is. Szóval már kínomban mindennek utánanéztem, sajnos nem találtam használható ellenszert. A hintőporok összecsomósodnak, a kencék nem segítenek... bár az ecetet még nem próbáltam ki. Egy szó, mint 100, azt gondoltam, hogy ez idegi tényező, egész addig, amíg meg nem született a kislányunk... akinek épp olyan izzadós a kezecskéje és a talpacskája, mint nekem. Még a zokniját is átizzadja néha... Úgyhogy kezdem azt hinni, ez egy genetikai "defektus". Sajnos nem tudok Neked segíteni, azért írtam, hogy megnyugtassalak: van így más is. Tény, hogy nagyon kevesen. Eddig én még nem találkoztam hozzám hasonlóan komoly izzadóval... Kitartás és ne stresszelj. Fogadd el, hidd el, hogy mást nem zavar, csak mi hisszük azt. Esetleg vannak olyan brutális beavatkozások, miszerint milliméterenként valamit beinjekcióznak a problémás területre, ami megbénítja az izzadságmirigyeket. Ennek a hátülötője ezek után viszont pont az, hogy vészesen kiszárad az adott terület... Fene tudja, hogy mi a "jobb".

Kata

16. lilica (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 25. 17:48
Igen ez sasjnos tényle igaz de viszont amelyik nem tartalmaz alumíniumot az pedig nem használ.Így hát választani kell.De a legjobb ha ilyen drágább dezodorokat veszünk(sanex,secret,herbina)mert megéri valamennyire használ is viszont kevés alumíniumot tartalmaz de az olcsóbb dezodorok sokesetben jobban használnak de sokkal károsabbak is...
15. lilica
2007. febr. 25. 17:43
Sajnos ha a stressz miatt van az izzadás akkor a dezodor nem használ:(...Erre az a megoldás hogy ha megnyugszol és nem idegesíted magad akkor elmúlik.
14. veraaa
2007. febr. 25. 10:40
Sziasztok!Már elkeseredésemben böngészem a netet,de gondolom nem csak én vagyok egyedül ezzel.5 éve kivették a pajzsmirigyemet,azóta gyógyszert szedek,de pár éve a tenyerem és a talpam rettenetesen izzad,emiatt persze állandó stressz és problémák..Szeretném megkérdezni,hogy nincs-e valaki hasonló cipőben,mint én?Az segitsen légyszi..Köszi a választ,szép napot mindenkinek
2007. jan. 11. 23:29
Megneztem az ajanlott oldalt. Evekig, 15 eves koromtol szenvedtem allando izzadastol. Mar attol is folyt rolam a viz, ha tudtam meg kell szolalnom, vagyis minden apro stressztol. Kiprobaltam mindent, vagyonokat koltottem minosegi dezodorokra, Clinique, Estee Lauder, Lancome, persze Secretet is hasznaltam. Aztan egy eve volt egy pajzsmirigy vizsgalatom, es az orvos azt mondta, tulmukodott, es eppen lenyugvo allapotban van. Par honapja pedig a vizsgalat szerint teljesen normalisak voltak az ertekek. A pajzsmirigy elegtelen mukodesetol volt az izzadas, elmult, elvagtak, akkor izzadok csak, amikor indokolt. Szerintem Ti is eloszor annak jarjatok utana, mi okozza. Felhivnam a figyelmeteket valamire. Ezen az oldalon addig jutottam hogy elemzik az aluminium szarmazek hatasat az izzzadasara. Az aluminiumok nagyon karos hatassal vannak az egeszsegre, nezzetek utana, tobbek kozott a mellrakot is osszefuggsebe hoztak vele es az Alzheimer-kort. Ugy mukodnek, ha jol emlekszem, hogy elzarjak a verejtekmirigyeket, marpedig a karos anyagok egy resze is verejtekkel tavozik, tehat azokat sem engedi ki.Most Dr.Hauschka dezodort hasznalok, nincs benne semmi karos anyag, es nagyon jonak talalom, az izzadas okat pedig keressetek meg orvos segitsegevel, mert igazatok van, megkeseriti az eletet, gatlasokat okoz. Azota elek igazan, miota nem izzadok annyira, elotte volt hogy papir zsebkendot vagy wc papirt dugdostam a ruha ala a honaljamba.
12. tneksz
2006. nov. 25. 18:07
Nagyon szívesen örülök hogy segíthettem.
11. 8d99fb1d2f (válaszként erre: 5. - Tneksz)
2006. nov. 17. 19:13
Megvettem ezt a SOLUTIO ANTISUDORICA -t és tényleg használ :) nagyon köszike. Én is már 1 éve szenvedtem vele és ez pedig már 2.-3. nap után megállította az izzadást...
2006. nov. 13. 20:44
Most megvettem gyógyszertárba amit tneksz ajánlott remélem jó lesz, de a Vichy-t is használni fogom azért még. Köszi :)
2006. nov. 13. 07:17
Mint irtam a Vichyt is kitartással kell használni, nem az első hónap után hat,de mivel elég drága én hétvégére, ha nem megyek sehova, otthon a Secret platinium naturelt használom. Azért majd számolj be, hogy mi vált be neked.
2006. nov. 12. 20:12
meg fogom próbálni
2006. nov. 12. 19:56

Köszike mindkettőtöknek.

Csorieva most néztem meg mert emlékeztem hogy használtam már Vichy-t és nekem is a zöld kupakos van/volt de nem használt :S valószínűleg azért ténleg mert az agyban dől el inkább és lehet nem hittem benne eléggé hogy ettől nem fogok.

6. tneksz (válaszként erre: 5. - Tneksz)
2006. nov. 12. 19:53

Nem jó címet írtam bocs:izzadas.fw.hu

Belépés-Fórum...

2006. nov. 12. 19:48
Én végig jártam a poklok poklát ami az izzadást illeti borzalmas korszak volt de nyugodtan írhatom vége!!!!Patikában lehet kapni 300 ft körül van ez a szer :SOLUTIO ANTISUDORICA a neve.Este fürdés után szárazra törölközöl,egy kicsi vatta korongra öntessz a folyadékból(vgyázz mert én így töményen tettem a vattára és nagyon kicsípte a bőröm)ezért én kicsit teszek a vattára majd egy pár csepp vizet is engedek rá,hogy hígabb legyen így már nem csíp,vékonyan bekened vele hónodalját.Ha nap közben kened be magad nem használ mert ugye verejtékezel és ez keveredik a kencével ,ezért ajánlatos este alvás előtt mert éjszaka "nem" verejtékezel.Én teljesen kész voltam ettől a problémától depresszió és egyebek 2 évig legalább de ma már elmondhatom hogy eszembe se jut,persze mai napig használnom kell de már csak egy hónapban egyszer kell eleinte minden este kentem de olyan száraz volt néha a hónomallja egy idő után hogy a sivatag megirigyelt volna.Én ezt tudom ajánlani engem ez tett rendbe testileg,lelkileg és még ajánlanék egy oldalt ha érdekel látogasd meg:( www.izzadás.hu)."NO FOLT,NO STRESSZ!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook