Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


124. kivi01
2008. máj. 21. 18:36
Sziasztok engem érdekelen ez aszer amit ki próbáltatok nem bírom tovább hogy büdös a hónaljam!!Emberekkel foglalkozom és egyésznap stresszelem magam milyen büdi vagyok!!Várom a segitségeteket!!!!
123. evici75
2008. máj. 17. 07:29

Hello! Szeretnék tényleg meggyógyulni!! Most már nagyon elegem van:( A tegnapi nap volt amikor azt mondtam ez nem mehet így tovább. Ugyanis annyira izzadok, hogy már nem érzem magamat vonzónak sem. Ez egy ördögi kör: depis vagyok, bepánikolok ,hogy mikor fogok izzadni és ha izzadni fogok büdös leszek. Tehát ideges vagyok emiatt és ömlik rólam a víz.

Csabi4. Olvastam a leveledet. Tudnál nekem segíteni? vagy vki más?? Mindenesetre ezt a szert (SA)ma megkeresem

Köszönöm!!

122. MelisUK
2008. máj. 10. 10:59

Ha van olyan, akinek csipi a honat v barmely testreszet az aluminium oldat, akkor probalja ki, h a befujt reszen hintoport hasznal. Garantaltan nem fog csipni utana.

En az Odaban termeket hasznalom, mivel kulfoldon elek es csak ehhez jutottam hozza. Nagyon csipett, majd meg orultem. Ugy viszkettem, h borzaszto volt es hiaba mostam le... Ha bekentem vmi kremmel, meg rosszabb lett. Probalkoztam mindennel, mert az izzadas ellen tenni kell valamit es ratalaltam a nyugtato hintoporra. Azota igy hasznalom es tokeletesen meg vagyok elegedve. Viszont nekem 2-3 naponta be kell vele fujni magam, h tokoletes legyen a hatas es nem lehet ritkabbra fogni. Mihelyt abbahagyom, visszaall a borom es ujra izzadok. De ha hasznalom folyamatosan, akkor semmi nedvesseg :)

121. csabi4 (válaszként erre: 120. - Balay)
2008. máj. 8. 11:42
Hali ! Szerintem nézd meg a posztidat :)
120. Balay
2008. máj. 7. 15:38

sziasztok.

azzal kezdem h megörülök.kilépek az utcára 1 perc múlva ott a folt.nemtudok semmit normálisan csinálni mert attól félek h ki érzi h büdös vagyok a foltról nem is beszélve.....csabi4 szépen kérlek segíts!

üdv balay

2008. ápr. 13. 09:54
a magam részéről a lelki okokkal kezdeném,nem a nyugati orvoslás valamely gyügyszeres praktikáját dobnám be nehéztüzérségnek,s nem lennék kísérleti alanya az orvos nem tudásból és tapogtózásból fakadó hoszas küszködésének:)))
2008. ápr. 13. 09:52
a stressz okát kellene elsősorban felkutatni, talán egy kineziológus, egy Hellinger féle családfelállítás segít ebben, s ha már önmagahoz találtál, a szorongások, görcsök oldódnak, megszűnhet az állandó stressz okozta bűzös és kellemetlen izzadás..
117. feltona (válaszként erre: 113. - Csabi4)
2008. ápr. 12. 23:40
"egyébbként valoszinűleg megtaláltam a megoldást sok embernek erre a problémára amivel az orvosok semmit sem tudnak kezdeni !!!" Engem érdekelne...:D Ha jól sejtem erről bővebben priviben kapok választ!!:)
116. 4ab67f870d (válaszként erre: 106. - Liliomlány)
2008. ápr. 11. 15:56
Szia, Liliom! Nekem ez akkor múlt el, mikor a pánikbetegségemre szorongásoldót kaptam. Szerintem próbálkozz meg vele... Sok ember különben azt sem tudja magáról, hogy szorong.
115. csabi4
2008. ápr. 11. 08:30
Hali !Könnyű ezt mondani,de ha a folt megjelenik azt nem tudod befolyásolni csak tünetileg kezelni mert a baj már gyerekkorban történt vagy csecsemőkorban és ami azota ér stresz csak rakodik rakodik egyszer csak kitör ! De ne csak az izzadásra gondoljatok .majdnem az összes betegség lelki eredetű ! még a rák is a számlájára irható (kivéve az önpusztitó életmodot )dohányzás stb.Akár egy ideggyulladás vagy gyomorfekély pánikbetegség, és nagyon sok betegség amikor a leletek teljesen normálisak ,és ezzel az orvosok semmit nem tudnak kezdeni mert azt mondják idegi eredetű !!
2008. ápr. 11. 07:36
Nem szabad sokat stresszelni!
113. csabi4
2008. ápr. 11. 06:27
Hali ! Pontosan igy van többen probálták már olyanok használni akiknek volt pajzsmirigy problémája egyiknél sem volt hatása !! de ez nem azt jelenti hogy csak azoknak nem használ! nehogy arra következtes egyből hogy pajzsmirigy problémád van,de azért jobb kideriteni ha a legkissebb gyanu is van rá!Egyébként nagyon ritka az eddigi 300 ember közül akik megkerestek talán 4-5 főnek volt . egyébbként valoszinűleg megtaláltam a megoldást sok embernek erre a problémára amivel az orvosok semmit sem tudnak kezdeni !!!azokra gondolok akik otthon nem izzadnak csak ha menni kell valahova :)
112. feltona
2008. ápr. 10. 23:20
Csabi: ez azt jelenti, hogy az SA sem hat annak akinek pajzsmirigygondjai vannak? Vagy ez csak az általad ajánnlott készítményre igaz?
2008. ápr. 6. 07:44
Néha kell az izzadás is mert méregteleníti a szervezetet és a sok fölösleges só is eltávozik!
2008. ápr. 6. 00:17

Sziasztok!

Megvettem az SA-t és pár napja már használom.

Szinte még el sem hiszem!!Bevált!!

Nagyon boldog vagyok!!:)Remélem ez így marad!Nem szeretném elkiabálni!

Nem izzadok, és nincs se folt se szag!

Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, legfőképpen tneksznek!!

Akik hasonló cipőben járnak mindenképpen próbálják ki!Érdemes!


Tényleg megéri!

109. csabi4
2008. ápr. 2. 11:53
Ja azt elfelejtettem a tenyér és láb izzadáshoz az ecsetelő kevés, főleg ha szaga is van !!
2008. márc. 30. 17:51
tneksz en ellatogattam az alabbi ajanlott oldaladra de sajnos onnan csak a magyarorszagi lakosok rendelhetnek :( Hat sajna ez van. Ugy nez ki hogy egyhamar nem fogok M.o.-ra utazni mert kozbejott valami. :( Azert mindent koszonok, rendes vagy!!! :)
107. tneksz (válaszként erre: 105. - Afrodytee)
2008. márc. 30. 11:11

Szia sajna vidéki vagyok így nem tudom a Pesti patikák közül melyik árusít mert itt nálunk is van 3 patika is de csak 1-ben kapható,vény nélkül és kb 300-400 ft.


Azoknak akik nem tudják beszerezni találtam egy kis érdekességet.

[link]


A bal oldali keresőbe beírni a keresett szert.

2008. márc. 29. 21:08

Sziasztok!


Én is hasonló problémákkal köszködök.(hónalj, tenyér, láb izzadás)Mindezek közül a legborzasztóbb a hónom izzadása.Nem csak ömlik róla a víz, hanem

kellemetlen szagokkal is számolnom kell!Ez iszonyú, szeretnék ennek véget vetni.Arra gondoltam kipróbálom az SA-t,amiről többen állítjátok teljesen megszűnteti az izzadást.

Elég naiv a kérdésem: Ha nem izzadok, akkor bűdős se lesz a hónomalja ugye??tehát megszűnhet végre ez az állandó problémám?? sokszor rettentően szégyelem magam,alig merek emberek közelében lenni!! tudom nem tehetek róla, mert rengeteg mindent teszek ellene,de sajnos hiába!

Kérlek benneteket válaszoljatok nekem mert szeretném ezt a rémálmot elfelejteni!!


Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

2008. márc. 27. 15:21

Sziasztok! :)

Mar tobbszor latogattam el erre az oldalra, mikozben a tulzott izzadasrol akartam tobbet megtudni, viszont csak ma regisztaraltam. Nagyon orulok hogy ratalaltam erre az oldalra. En romaniai vagyok, es mar tobb helyen erdeklodtem a Solutio Antisudorica-rol de sajnos itt nalunk nem lehet kapni. :( Ahogy latom meg a "kronikus" izzadasban szenvedoknek (mint pl en) is segitett.

Nemsokara Magyarorszagra utazom es szeretnem tudni hogy Budapesten merre talalom meg ezt a szert, mennyibe kerul es hogy kaphato-e veny nelkul is.

Legyen szives valaki segitsen nekem. Elore is kosonom. :)

Tovabbi kellemes napot!!!

104. tneksz (válaszként erre: 103. - Vademekum)
2008. márc. 19. 15:13
Ha így is használ hogy nem csíp akkor ne törődj vele csak örülj neki és továbbra is hígítsd úgy ahogy eddig.Kár lenne szétmaratni a bőröd,hidd el nagyon fájdalmas tud lenni(TAPASZTALAT!!).Lehet hogy a te bőröd nem annyira érzékeny és ezért nem mar.Én ma már csak 4-5 havonta kenem magam de még hígítva is bizserget egy picit,annyira érzékeny a bőröm,de a lényeg hogy végre nem kell törődnöm a fránya foltokkal!Brrrrr.
2008. márc. 7. 20:22

Sziasztok!

Én csak szeretném megköszönni mindenkinek aki ajánlotta az SA-t ugyanis én is kipróbáltam és az egyébként "végzetemnek" tartott "krónikus" izzadásom megszünt!

Nem szeretnék még semmit elkiabálni, de nekem tényleg nagyon nagy teher esett le a szívemről, ugyanis soha nem mertem társaságban a fekete felsőkön kívül egyebet felvenni, mert tartottam attól hogy valaki meglátja a hatalmas foltot a felsőmön, ami bizony akkora volt hogy nehéz volt nem észrevenni!

El sem hiszem hogy multidőben beszélhetek, nagyon boldog vagyok, és még csak annyit, hogy szerintetek az természetes hogy nem csíp még egy kicsit sem? vagy én hígítom fel nagyon? mert nem tudom hogy ha csak magában használnám akkor mennyire hat? vagy nagyon kiszárít?

Válaszaitokat előre köszönöm, ahogy azt is hogy megmentettétek az életemet!

102. fcsilla (válaszként erre: 101. - Feltona)
2008. márc. 7. 07:22

Szia!

Első alkalommal kb. 7 napig használtam, utána fél évig biztos nem volt rá szükségem. Azóta ha LÁTOM, hogy izzadok, 1-2 nap használat után hónapokra elmúlik. Azért írtam, hogy látom, mert néha úgy érzem, hogy már megint izzadok, de folt az nincs, teljesen száraz a hónam alja.

Nagyon sokáig elég egy üveg.

101. feltona
2008. márc. 6. 15:43

Sziasztok!

Pár napja használom az SA-t kitűnően bevált! Mi a tapasztalatotok azzal kapcsolatban, hogy bizonyos használati idő után nics rá szükség? Mennyi ideig tart nálatok ki egy üveg?

2008. márc. 2. 12:16
Tudomásom szerint vattával v. vatakoronggal kelL felkenn a hÓnaljra. Nagyon hatáso,lánykoromban én is hASZNÁLTAM. dEO NEM KELL ALÁ, FÖLÉ, LEGFELJEBB A RUHÁDRA FÚJD.
2008. márc. 2. 11:53
Hogy kell használni a SOLUTIO ANTISUDORICA FONO VII. NATURLAND-et? Írjon vki. És kell alá dezodor?
98. tneksz
2008. márc. 1. 10:16
Ma már ott tartok hogy 3-4 havonta elég magam bekenni mert annyira elmúlt.És már csípni sem csíp egyáltalán!
97. tneksz
2008. febr. 29. 14:42
Szerintem olvass vissza a fórum elejére találsz tapasztalatokat,ötleteket.Megéri hidd el!!!
2008. febr. 26. 18:38

Sziasztok!

en is szornyen izadok de mar elegem van belole hogy folt van mindig a honyam alatt.ti mit hasznaltatok hogy tunet mentes lettetek?milyen az a kerm mi a neve?hol lehet beszerezni! Konyorgom valaki valaszojon! Elore is koszonom a valaszokat!

2008. jan. 30. 14:42

Sziasztok!


Az elmúlt pár napban vettem észre, hogy a munkahelyemen (vagy ha csak betévedek oda) erősen elkezdek izzadni. Szagmentes, de nagyon kellemetlen, ráadásul csak a jobb hónaljamon. Mi lehet az oka és a megoldás?

Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook