Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2008. szept. 6. 12:09
Gondolom, a hónaljszőrzet eltüntetése (borotválás) is sokat segít.
2008. szept. 6. 12:00
Jajh, de még az is lehet, hogy jobban fel kéne hígítanom...csak nem igazán merem, mert félek, hogy úgy nem fog használni. Amúgy most hétvégén nem használom, hogy egy kicsit pihenjem a bőröm.
2008. szept. 6. 11:54
Egy hete használom az SA-t...és eddig bevált, csak az az egy problémám van, hogy nagyon kiszáradt a bőröm. :( Mondjuk annyira nem nagy probléma xD Inkább száradjon ki, mint izzadjak^^ De esetleg ha vkinek van vmi ötlete arra h mivel kenjem akko az lécci segítsen.
2008. szept. 5. 14:35
Beszerzek egyet én is szerintem. Érdekes, mert évekkel ezelőtt nem volt problémám ezzel, csak amióta dolgozom. Unokatesóm is ugyanígy volt vele, mármint, ahogy elkezdett dolgozni idegesség miatt izzadt is. neki 2 év kellett hozzá, hogy elmúljon.
180. MelisUK
2008. szept. 4. 19:52

Én nem csupán izzadtam, ha emberek vettek körül (pl busz, iskola, munkahely, stb), de a mai napig képes vagyok abban a "stresszes" állapotban rengetegszer a wc-re menni. Emlékszem, h középiskolában alig vártam a kicsengőket, mert addigra már majd szétrobbantam... Ez sajnos nem múlt el a mai napig sem, de legalább nem izzadok, hála az Odabannak.

Egyébként az izzadásom folyásnak hívtam, rendesen folyt a víz a hónomból, ami szagtalan volt.

2008. szept. 4. 18:35

12G ALUMINIUM CLORÁTUM

10G DESZTILLÁLT VIZ

25G GLICERINKRÉM

25G HYDROFIL NOINON


Ezt a krémet itt találtam a fórumon. Valaki kikevertette ezt? Használt? Rokonom gyógyszerész, szerintem kikevertetem vele, egy próbát megér, bár nem tom, stresszes izzadásra jó e. Segítsetek!:D

2008. szept. 3. 20:15
Hát igen,alapjába véve nagyon izgulós típus vagyok. Gondolom ez nagy mértékben hozzájárul
177. pevike
2008. szept. 3. 20:03
Azt gondolom valami pszihés oka van, de nem vagyok orvos. Szerintem menj el egy dokihoz és hátha tud segíteni.
2008. szept. 3. 19:58
Nem tudok róla. Fél éve kezdtem el dolgozni és azóta van ez a bajom:(
175. pevike
2008. szept. 3. 19:57
Nincsenek gátlásaid amiért félsz emberek közé menni? (persze ezen az izzadáson kívül)
2008. szept. 3. 19:55
Hát én se nem kávézok, se nem cigizek. De engem ez bosszant, hogy nekem csak akkor van problémám, így nem tudom, hogy ezek nekem hatásosok e. Szóval érted.( egyébként én is mindig úgy öltözködök:( utálom ezt az érzést
173. pevike (válaszként erre: 172. - Sziszikeccs)
2008. szept. 3. 19:47

Szia!

Nekem otthon is. Mindegy, hogy hideg vagy meleg van. Szag nincs, viszont felsőket mindig úgy vásárolok, hogy látszik-e rajta vagy sem.

Szóval küzdök én is rendesen, remélem ez végre tényleg jó lesz. Leszoktam a kávéról és csökkentem drasztikusan a cigit is, mert állítólag ezek is befolyásolhatják.

2008. szept. 3. 19:42
Szió! köszi szépen megkaptam. nekem a következő a problámám. Ha itthon vagyok, akkor egyáltalán nem izzadok, ha tornázok akkor sem, de mihelyst emberek közé megyek, vagy ha dolgozok, akkor foltos lesz a felsőm:( ez a stressz izzadás... szóval nem tom, hogy erre mi lenne a leghatékonyabb:( segítsetek!!!
2008. szept. 3. 19:23
_szia. nekem elküldöd privibe?
170. pevike
2008. szept. 3. 18:00

Találtam a neten egy magyar weboldalt ahonnan lehet rendelni Certain Dri-t, de majdnem 2.000Ft-al drágább mint a gyógyszertárban. Szép kis haszon:-))

Azért ha valakit érdekel megírom, de ezek szerint érdemesebb vidéki gyógyszertárból beszerezni.

169. pevike (válaszként erre: 168. - Sziszikeccs)
2008. szept. 3. 17:08

Én az SA-val fél évig próbálkoztam, a vichy golyósából elhasználtam egyet és az sem vált be.

A Certain Dri forgalmazóját és összetételét holnap megírom Neked.

2008. szept. 3. 16:59

Letudnátok nekem írni a Certain Dri forgalmazóját vagy az alapanyagait? Köszi

Az SA nekem nem vált be. Ma a hintőporjával próbálkoztam, de nem volt jó. Vagy ne egy nap után várjam az eredményt? Megvettem a vichyt is 2600 ft-ért, igaz csak 1 nap használtam, de nem volt jó. Mennyi idő kéne szerintetek hogy hasson?

167. pevike
2008. szept. 3. 11:42

Sziasztok!

Nekem az S.A. nem vált be, viszont szereztem Certain Dri-t(igaz, hogy nem olcsó) és így két nap után úgy tűnik használ. Remélem később is jó lesz:) Nem tudtok Bp-i gyógyszertárat ahol lehet kapni? Jó lenne ha nem kéne mindig a Szegedi ismerőst zaklatni érte:)

2008. szept. 3. 04:48
Nekem a Solutio Antisudorica vált be,gyógyszertárban vettem 400 ft körüli az ára- egy próbát megér szerintem...
2008. aug. 31. 19:11
Gyógyszertárban akkor ezt bizti nem lehet kapni:( Engem nagyon bánt, szeretném ha beválna már végre vmi.
164. MelisUK (válaszként erre: 163. - Sziszikeccs)
2008. aug. 31. 16:00

Én is remélem. Bár állítólag nem működnek ezek a szerek, ha pajzsmirigy problémád van - pedig nekem is van és mégis működik. Én ezt az egy szert próbáltam csak ki, mivel máshoz itt külföldön nem tudtam hozzáférni, de elégedett vagyok.

Persze nem tökéletes, szerintem csak akkor lenne az, ha minden nap használnám. De olyan minimális az izzadásom tőle, mint egy normális embernek.

Nevetséges pl, h mikor aerobicozom, akkor az egész testemről folyik a víz, de a hónom szinte tökéletesen száraz. :P Sőt, Odaban használata utáni napon tökéletesen száraz.

2008. aug. 31. 09:28
Köszönöm. Remélem hatásos lesz.
162. MelisUK (válaszként erre: 161. - Sziszikeccs)
2008. aug. 31. 09:17

www.odaban.com

Innen meg lehet rendelni rengeteg országba, többe között Magyarországra is. Én is és még sokan mások innen rendelték.

2008. aug. 31. 08:14
Sziasztok! Nem tudjátok hol lehet beszerezni az Odabant? Rendelési cím is érdekelne. Az SA nem vált be, csak pár napig sajnos:(
160. MelisUK (válaszként erre: 151. - Imnotfine)
2008. aug. 30. 20:22

Miskolcon nem lehet megvenni, én is ott éltem és még évekkel ezelőtt próbáltam beszerezni. Azt mondták, h betiltották. Sehol nem tudtam beszerezni, se patikában, se gyógynövényesnél, sehol. Neten viszont meg tudod rendelni az Odaban-t. Megéri.

(Lehet, h van újra Miskolcon is, ez évekkel ezelőtt volt...)

2008. aug. 30. 20:21
Szia! A lábizzadásom úgy csökkent minimálisra hogy ellazítottam tudatosan jógával a lábfejemben az izmokat. Szerintem a lábizzadást a görcsösen feszült lábizmok okozzák. Naponta csinálj olyan lágyakorlatokat amit pl lúdtalpasoknak adnak(lábujjhegyen és talpélen járás váltogatása). Ja és szeresd az izzadó testrészeidet! Hülyén hangzik de csodákra képes. Esténként masszírozd meg valami jó krémmel(reggel mosd meg mielőtt dezodort teszel rá). Ez igaz a hónajra és a tenyérre is. Ezeket nem olvastam, hanem kínomban találtam ki. Ezekkel a módszerekkel kb 1/3ra csökkentettem a régi izzadásomat.
158. MelisUK (válaszként erre: 150. - 1e98c8d130)
2008. aug. 30. 20:20

Nekem nagyon jó az Odaban, csak folyamatosan kell használni, én nem tapasztaltam olyat, h egyre ritkábban. Ahhoz, h működjön, heti háromszor használnom kell.

A bőröm kimarná, nagyon csípne, így is tett eleinte, hiába mostam le, akkor is borzasztó volt. De a marás ellen tökéletes a babák számára készített hintőpor. Ahogy befújom vele és megszárad, egyből vastagon behintőporozom magam és akkor nincs gond, esetleg néha picit csíp, de az már tényleg kibírható. :P És csak akkor kezd el csípni, ha kicsit később teszem föl a hintőport.

2008. aug. 30. 16:04
Szia Gaby70! Köszönöm a tippet (:=
2008. aug. 30. 15:56
Köszi Csabi4! Megnézem (:§
2008. aug. 29. 21:39
Egyébként ezt a témát lelki oldalról is meg lehet közelíteni. Amikor pl. nyilvános helyen egy jó nagy foltot izzadsz a hónod alá :(,gondold el hogy te mennyi mindent tolerálsz embertársaidnak ezért természetes hogy ők is tolerálhatnak neked valamit :)/És ez a valami nálad az izzadás/.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook