Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. máj. 10. 14:54
én az antisodurica ecsetelőt használom, egy héten egyszer, bevált. hatásos.
453. NOLAA
2017. máj. 10. 09:01

Szia Csabi, nagyon szeretnék izzadás ellen krémet venni Tőled, remélem sikerül, nagyon bizom benne!!

Előre is köszönöm válaszod, szép napot! :)

452. mogyi
2015. júl. 3. 09:42
Sziasztok! Nekem soha semmi nem használt, sokmindent kipróbáltam. De végre megtaláltam a számomra a megoldást: Idrosz spréy, patikában kapható. A második használat óta nem izzadok, kb 2 hónapja használom, most már heti 1-szer. Nekem csodaszernek számít tényleg! És végre idén nyáron már színes pólókban járok foltmentesen :) Remélem lesz olyan akinek ezzel a tippel segíthetek a gondján. Szépe napot :)
451. 61ce1d2750 (válaszként erre: 450. - Reka132)
2015. ápr. 14. 20:39

kettőhét alatt mutatkozni kellene a változásnak.

Milyen készüléket használsz?

Ha visszaolvasol több hozzászólást, akkor láthatod; hogy nekem sem teljes a siker, viszont van sok olyannak akiknek meg igen.

450. reka132
2015. ápr. 14. 16:43

Aki az iontoforézises módszert használja, meg tudja mondani, kb mennyi időnek kellett eltelnie, mire észrevett valamilyen változást?

Több mint 3 hónapja használom mindennap napi 10 percet lábra, 10 percet a tenyereimre, de ugyanúgy izzadok. Egyre nehezebb, hiszen itt a jó idő, így még "takargatni" is nehezebb. Nagyon szeretném, ha működne a módszer és végre teljes életet élhetnék..

449. 61ce1d2750 (válaszként erre: 448. - Reka132)
2015. ápr. 13. 19:21

Mi az hogy... ?

Természetesen mindennap felnézek ide. :-)

448. reka132
2015. ápr. 4. 18:12
Van még itt valaki? :)
2014. dec. 31. 14:17

Sziasztok!

Izzadásmentes Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek! :-)

446. 61ce1d2750 (válaszként erre: 445. - SZURDZSI)
2014. szept. 9. 20:45

Szia!

Megtisztelsz, hogy engem kérdezel!

Tulajdonképpen arról van szó /amit a neten egy orvosi oldalon olvastam / hogy az agytörzs, vagyis a központi idegrendszer nem képes befolyásolni a központi / vegetatív / idegrendszert. Ez mint egy önálló életet él ebből is a szimpatikus idegrendszer az aminek a túlzott izgalmi állapota okozza a kéz, s a láb izzadást. Lehet még egyébként több tényezője is, mint lelki, vagy időjárásbeli frontérzékenység is mint nálam is. A hullámzó frontokra nagyon érzékeny vagyok ezért szoktam azt írni hogy nálam csak olyan 95% a siker ezzel az eljárással, amivel világrengetően megvagyok elégedve.

Orvosnál, és bőrgyógyásznál egyáltalán nem jártam ,szinte teljesen felesleges is, hiszen erre nem használnak a krémek meg ilyesmik. Elküldenek mindenféle vizsgálatokra, majd megállapítják hogy pánikbeteg vagy ami ugye nem igaz, és végül javasolják a műtéti megoldást.

Én használtam solutio antisudoricát, illetve idros ecsetelőket, s mit sem értek csak kirepedezett tőle a kézfejem attól amitől túlkentem a tenyeremen.

Az iontoforozis eljárás lényege, hogy a fordított pólus cserével a víz kloridjai eltömítik az izzadtság mirigyek csöveit. Ezt az eljárást ismételgetni kell rákezelésekkel, mert nem tart örökké.

Ez a gép amivel Én kezelem itt vettem egy kedves lánytól, lentebb megtalálod a nevét. Olvastam hogy semmilyen mellék hatása nem ismert a kezeléseknek. Lehet kapni gyári gépeket is jó drágán, de az elv ugyanez. Külföldön, mint például amerikában ezt a kezelést a bőrklinikákon járóbeteg rendelésen csinálják; míg nálunk az emberek csak titkolják, s alig segítenek egymásnak, mert szégyenlik. Az orvosok meg véletlen sem ismerik szinte ezt a dolgot.

Nyugodtan vágj bele a kezelésekbe!

[link]


[link]


ezeken a helyeken is sok információt összeszedhetsz.

[link]


[link]


Sok Sikert, és izzadásmentes életet!

445. SZURDZSI (válaszként erre: 432. - 61ce1d2750)
2014. szept. 8. 21:38

Kedves Pindrus!


Igaz én 'csak' 38 éve tűröm a kézizzadást, miközben NBI-es kézilabdásként (is) megkeserítette az életemet...

Fiam és magam számára keresek megoldást a kézizzadásra, lábizzadásra, mert nem szeretném, hogy Ő is végigélje azt, hogy a 'kislány' nem szívesen fogja meg a kezét, mert fúúújjjj és egyéb kellemetlenségektől is megóvnám, ha van rá ésszerű megoldás. (Akinek izzad keze lába az tudja mennyire sz.r helyzet)

Az 'orvosok' szerint vegetatív idegrendszeri probléma, mint azt többet is írtátok.

Kérlek, írj egy kicsit bővebben a tapasztalatokról, mert igen szkeptikus vagyok a gépekkel kapcsolatosan. Több krémet is kipróbáltam, amire esküdtek, hogy segít, de természetesen semmi eredménye nem volt. Érdekelne, hogy voltál-e bőrgyógyásznál a kezelés megkezdése előtt, van-e mellékhatása az általad leírtakon felül, illetve van-e olyan bőrgyógyász, akivel pozitív tapasztalatod volt és valósan elmagyarázta a gép működését, élettani hatását, stb.

Kérlek, oszd meg velem, velünk tapasztalataidat, véleményed, mert nagyon szeretném megoldani a problémánk.


Köszönettel

444. Mina85 (válaszként erre: 443. - 61ce1d2750)
2014. szept. 2. 22:20
Én soha nem használtam az iontoforózis-t igazából nem is ismerem.. Én is örülök, hogy jól vagy :)
443. 61ce1d2750 (válaszként erre: 442. - Mina85)
2014. aug. 31. 18:44

Tudom miről beszélsz, hiszen 50 évet éltem le így; igaz Én az iontoforózis eljárást használom azzal a szettel amit itt egy kedves lánytól vásároltam.

Nekem is van kompenzációs izzadásom, hiszen a fejemből hamarabb dől az izzadtság, no meg a hátamból mint eddig, de sebaj ez csak az elején volt szokatlan nekem.

Nekem mondhatni olyan 95% -os a siker ezzel az eljárással, és ezért annyi, mert eléggé frontérzékeny is vagyok ráadásul. A szimpatikus idegrendszerem eléggé befolyásolják a hullámzó frontok, és főleg azok.

Ennek ellenére hihetetlen elégedett vagyok, hiszen teljesen megváltoztatta az életem az hogy csak nagyon ritkán izzad a tenyerem.

Boldoggá tesz, hogy jól vagy a bőrödben, és hogy minden rendben van veled :-)

442. Mina85 (válaszként erre: 441. - 61ce1d2750)
2014. aug. 31. 12:40
Az életem a műtét után sokkal egyszerűbb. Rengeteg energiám felszabadult, sokkal több erőt érzek magamban. Merek kezet fogni, merek érinteni, ami eddig szabotálva volt a kézizzadás miatt. A munkámban is sokkal jobban elvagyok, nem gátol a folytonos izzadás..Én nem mondom, hogy egy egyszerű dolog ez a műtét, de megéri bevállalni. Azt tudni kell, hogy van kompenzációs izzadás, ezt tudatosítani kell, amikor valaki műtétre vállalkozik. De! Sokkal jobban kezelhető, mint amikor csepeg a kezedből a víz.. és sokkal ritkábban is fordul elő.. egyszóval aki panaszkodik, az nem volt tisztában ezzel az eljárással és talán nem is kellett volna belemennie. Én nem panaszkodom, sőt azt mondom, megérte, sokkal boldogabb vagyok, kiegyensúlyozottabb. :)
441. 61ce1d2750 (válaszként erre: 438. - Mina85)
2014. aug. 28. 17:55

Az érdekelne, hogy milyen az életed a műtét után, hiszen sok rossz dolgot lehet olvasni.

Sokan panaszkodnak hogy nagyon megváltozott az életük negatív irányban.

Remélem neked nem!

2014. aug. 11. 21:22

Az érdekelne, hogy milyen az életed a műtét után, hiszen sok rossz dolgot lehet olvasni.

Sokan panaszkodnak hogy nagyon megváltozott az életük negatív irányban.

Remélem neked nem!

439. Mina85 (válaszként erre: 433. - Thom)
2014. júl. 23. 18:51
Szia, ha csak a jobb oldal a gond, szerintem műtéttel megoldható..
438. Mina85 (válaszként erre: 437. - 61ce1d2750)
2014. júl. 23. 18:49

Szia,


Bármire válaszolok, mi érdekel pontosan?

437. 61ce1d2750 (válaszként erre: 436. - Mina85)
2014. jún. 27. 21:12
Lennél olyan kedves megosztani az eddigi tapasztalataidat a műtét után. Természetesen folyamatosan gondolnám... most... majd vagy egy hónap múltán, és később.
436. Mina85 (válaszként erre: 373. - Bc15ca676f)
2014. jún. 9. 22:46

Szia,


Budapesten a Korányi kórházban a mellkassebészeten végeznek ilyen műtétet. Tb támogatja. Engem nemrég műtöttek meg.

435. Mina85 (válaszként erre: 375. - Lányka)
2014. jún. 9. 22:44

Szia,


TB támogatja. Budapesten a Korányi kórházban a mellkassebészeten végeznek ilyen műtétet.

434. Mina85 (válaszként erre: 414. - Majszter)
2014. jún. 9. 22:43

Szia,


Budapesten a Korányi kórház, Mellkassebészet, Dr. Vadász Pál

433. thom
2014. márc. 31. 11:05

Sziasztok!

(egy kis segítséget kérek)

Sokféle hozzászólást olvastam a fórumon. De amit kerestem azt nem találtam.

Az én problémám annyiban más, mint a sorstársaimé, hogy nekem az izzadás kizárólag a testem jobb felére koncentrálódik. Ez nem vicc! Az orvosom azt mondta, ezzel nem lehet mit kezdeni, mert ez a vegetatív idegrendszer rendellenes működéséből adódik.

Ráadásul melegebb időben olyan mértékű, hogy az már elviselhetetlen.

A kérésem az lenne, ha valaki hallott már ilyenről vagy bármilyen tanácsa lenne, kérem írjon.

432. 61ce1d2750 (válaszként erre: 430. - Loisgriffin)
2014. márc. 15. 19:02

Tisztelt Ioisgriffin!!!

Mint tudod ma 2. hete hogy átvettem tőled a szett tartalmát. A Nagy Manitu Áldjon meg a segítség nyújtásodért!!!

Napok óta száraz vagyok, mind tenyérileg, és mind talpilag. Valójában nagyon kedvesek a Magyar emberek segítségnyújtás szempontjából, mert csak Te reagáltál a problémámra.

Nyugaton, és Amcsiban a Bőr , és Kozmetológiai klinikákon hyperhidrosis szakrendeléseken gyógyítják a problémát iontoforosis alkalmazásával.

Egy bizonyos videomegosztó portál tele van magyarázatokkal, és videókkal a hogyan csináljuk témával, de Magyar egy sincs fent.

Akinek problémája van tenyér, és talpizzadással az keresse bizalommal Ioisgriffin felhasználót.

Még egyszer nagyon Köszönöm!!!

Mindösszesen csak egy 50 éves problémát oldottál meg nekem. :-)

2014. febr. 23. 20:17

Nos eddigi életemet / 50 / Én is ezzel a problémával éltem le, ami kompromisszumokkal volt tele. Tenyér, és lábizzadással küszködöm, hónalj izzadással nincs problémám, mert az nem létezik. Körülbelül két hete kezdtem el kereskedni ebben a problémában, és azért csak most, mert némileg megtanultam élni ezzel a dologgal; mivel mióta az eszem tudom ezzel együtt élek.

Elegem van, és szeretnék megszabadulni eme ajándéktól amit a szimpatikus idegrendszer túlműködésének köszönhetek!!!

Mindjárt ki is próbáltam az idros készítményt ami 3500 Ft volt de párnapi kezelés után rájöttem; hogy ez nem segít semmit. Gyorsan megvettem az SA készítményt, ami megint semmit sem használt nálam, ez csak 525 Ft volt, tehát ezért nem nagy kár.

Annyit sikerült elérnem hogy az ujjaim között jól kimarta a készítmény a bőrt, tehát most a kézfejem, és az ujjaim közét krémmel kenegetem, a tenyerem meg maradt így :-)

Fasza mi?

Szóval kérném szépen tisztelettel azon Kedves fórumtársak segítségét akik az iontoforézis készülék megépítésében jártasak.

Előre is köszönöm a segítséget!

Annyit elmondhatok, és akik itt vannak bizton egyetértenek velem, hogy szörnyű így élni, mert az ember életéből egy csomó minden kimaradt szinte pótolhatatlanul; még ha meg is lehet szüntetni a problémát.

2014. febr. 6. 18:34
2014. jan. 28. 20:44

Sziasztok!

Akinek az izzadása otthon eláll, és csak akkor jelentkezik ha elindul otthonról, v társaságban van, akkor az nem más, mint a túlzott megfelelési vágy másokkal szemben... Sajnos nekem is ez van. Tapasztalataim szerint az ilyet belülről kell kezelni. Pozitív megerősítéseket kell hallgatni, olvasni. Szeretni kell magunkat, mert ha szeretjük magunkat, csak úgy tudunk adni a világnak, és ezt mi mind is visszakapjuk másoktól. Sok munka hatására el fog múlni ez és teljesen biztonságban fogjuk érezni magunkat, mert tulajdonképpen ez egy menekülési mechanizmus..


Sok sikert mindenkinek:)

2013. okt. 20. 09:55
Légző gyakorlatok , különböző nyugtató teák és kristályok segitségével .
2013. okt. 20. 09:55
Légző gyakorlatok , különböző nyugtató teák és kristályos segitségével .
2013. okt. 16. 07:56
a stresszet kell megszuntetni.
2013. aug. 30. 21:38

Nos segítséget végül senkitől nem kaptam a saját készítésű iontoforézis géppel kapcsolatban, de külföldi oldalakon sokat lehet olvasni róla. Ennyit a kedves magyar emberekről...

Azért én ajánlanám ezt a megoldást, ne dobjatok ki 100 ezreket feleslegesen! Nekem 100%-os a hatás :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook