Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? fórum

Túlzott stresszes izzadás! Mit lehet ellene tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
484. Katee
2020. szept. 4. 14:11
Valaki említette az Electro Antiperspirantot, kipróbáltam, könnyen használható és gyorsan megkaptam. Már három éve használom, nagyon hatásos a tenyerem izzadására. 6-7 havonta kétszer alkalmazom és az eredmény kiváló. Végre emberhez méltóan tudok vezetni!
483. 61ce1d2750 (válaszként erre: 482. - Hyperh)
2019. dec. 5. 18:58
Volt már hogy bekrepált, de akkor meg egyszerűen nem működött a töltő. Szerintem nem lehet baj, rég csinálom ilyen formában. Fém tálat használok, és lyukacsos gumi alátétet teszek bele, tehát nem fémmel érintkezik a kezem.Conrad szaküzletben kellene venni egy AC/DC adptert, azok stabil belső ellenállással vannak ellátva. Ráadásul 4 lépésben állítható 12 voltig. Annyi a baj, hogy elég drágák ezek az adapterek. Persze mihez képest, mert amiről írok az egy öt rugós adapter. Egyébként meg ha baj van a kismegszakító amúgy is leold.
482. hyperh
2019. dec. 3. 23:27
Ne csináld telefontöltővel mert ki is nyirhatod magad.Használj vmi kisebb akksit,akár egy 9v-os elemet.Az adaptereknek elég labilis tud lenni a belső ellenállásuk.Tálnak mit használsz?
481. 61ce1d2750 (válaszként erre: 480. - Hyperh)
2019. dec. 1. 13:34

Megértelek, és tudom miről beszélsz; ámbár a conrád szaküzletben lehet olyan töltőt venni ami lépésenként állítható, de ehhez ki kell venni a kezed a vízből.

Én egy sima telcsi töltővel csinálom, igaz hogy a paraméterek kőben vannak vésve; és még sót is teszek a vízbe hogy még jobban beszűköljenek az izzadtság mirigyek.Plusz még használok sulutio antisodiricát is. Az Én életem sem egyszerű, de ez van! Cserében megkapom a homlok, és a mell, illetve a hát derék izzadást; de kiemelt stresszes helyzetben a tenyér izzadás is az enyém, csak sokkal kisebb mértékben. Nekem így tökéletesen jó, ahhoz képest mikor nem kezeltem magam semmivel.

480. hyperh (válaszként erre: 479. - 61ce1d2750)
2019. nov. 30. 10:35
Anno csináltam.És müködött is.De annyira kellemetlen hogy egy idő múlva elmegy tőle a kedve az embernek.A gyári annyival jobb hogy az fokozatosan emeli az intezitást.Kíméletesebb.Nekem eszméletlen módón izzad a kezem és azt figyeltem meg hogy ahogy öregszem egyre csak rosszabb.Szóval egy ilyen beruházás nekem egyszer az életben szinte elkerülhetetlen.Csak amiket lehet kapni mo-n irreálisan drágák.Azért keresek használtan hátha...
479. 61ce1d2750 (válaszként erre: 478. - Hyperh)
2019. nov. 26. 15:10
Miért nem csinálsz magadnak egyet? Szinte fillérekből megoldható a gyárihoz képest, és a lényege ugyan az.
478. hyperh
2019. nov. 25. 20:33

Üdv!


Azt szeretném kérdezni hogy lenne-e vkinek esetleg iontoforézis gépe eladó?Vagy tud esetleg olyan helyet bp-n ahol lehet kapni.Előre is köszi az infót.

477. 35fd735e6f (válaszként erre: 442. - Mina85)
2019. jún. 27. 19:41
Kedves Mina! Nem tudom, hogy olvasod-e még ezt az oldalt. Ki műtött téged a kézizzdással kapcsolatban? Van egy aranyos kedves ismerősöm, aki nagyon szenved. Semmi nem használ neki. Bármi jó lenne már...Valakii orvost esetleg tudnátok ajánlani, aki a műtétét bevállalja? Köszi szépen.
476. 35fd735e6f (válaszként erre: 463. - Maranello3)
2019. jún. 27. 19:33

Szia Maranelló3!

Ki és hol műtött? Egy kedves ismerősöm szenved, de nagyon.

Jó lenne valami segítség, hogy merre lehetne elindulni. Köszi. Imanka

475. Guruljka (válaszként erre: 474. - Tommy71)
2019. jún. 10. 18:50

Borzasztó.

Ezeket láttad már?

[link]



[link]

474. Tommy71
2019. jún. 10. 18:43
Sziasztok. Most találtam rá először erre a fórumra... 48 év alatt, kamaszkorom óta 'beteges' módon izzadok, ami a legzavaróbb, hogy a fejemről és az arcomról is ömlik a víz. Ez azért bosszant mert ruhát tudok sötétet viselni, de a fejemet nem tudom elrejteni :) - pláne, hogy kopasz a fejbőröm. Nem csak melegben izzadok, hidegben is ha feszèlyezett vagyok,izgulok, meg egyáltalán olyan helyen vagyok ahol kellemetlenül érint a fejemről és arcomról lecsorgó izzadság. Most, hogy nyakamon a nyár egyre elviselhetetlenebb... Egész életemben igyekeztem emiatt periférián dolgozni, olyan helyen ahol ez nem okoz kellemetlenséget, társaságban, vagy csak hivatali ügyintézésnèl, egy utcán össze futok valakivel beszélgetésnél is kivétel nélkül kínlódás volt, arról nem beszélve, hogy az életem során emiatt olyan szinten kódolódott az agyamban a félelem, szorongás minden olyan élet szituációtól, ahol kellemetlen helyzetbe hozhat a beteges izzadás, így hát akkor is izzadtam, amikor csak az lehetett az oka, hogy félek attól, izzadni fogok. Mostanság olyan helyre kerültem, ahol emberekkel kell foglalkoznom, eddig sem volt egyszerű, de ahogy egyre melegebb van a munkahelyemen már viselhetetlen a klíma, és szorul a hurok, és megőrülök, legszìvesebben elsüllyednék, persze akinek panaszolom vagy mosolyog, vagy azt mondja más is izzad, de persze én tudom mi a szitu, negyven éve vizslatom az emberek közt, hogy vannak e hasonlóan kínlódó honfitársaim....hát csak nyomokban. Örülök, hogy rátaláltam erre a helyre, keresgélem a megoldásokat, hogyan csökkenthetném a fejem vízkibocsátását a könnyebb és élhetőbb hétköznapok reményében :))))))
473. Evus77 (válaszként erre: 468. - Lolita2112)
2019. máj. 31. 22:40
Köszi Lolita, igyekszem növelni, szedem is a D vitamint, de nagyon lassan emelkedik a szintje..
472. Evus77 (válaszként erre: 462. - 61ce1d2750)
2019. máj. 31. 22:39
Szia Pindrus, köszönöm a tippeket. A mult évben nagy változás nem történt, a forum nem volt elérhető. Most hogy támad a meleg, meg a párásság, ez megint probléma, ismét buvárkodok, hátha találok valamilyen megoldást.Ha azőta felmerült valamilyen uj dolog azt megköszönném.
471. Neres
2019. máj. 3. 09:10
Sziasztok. 16 éves vagyok, egész kiskoromtól izzad a tenyerem, hónaljam, lábam. Olvastam sok mindent, de én úgy isten igazán nem hiszek semmilyen kenőcsökben meg sprayben. Engem leginkább a műtét érdekelne. Hol keressek orvost, mennyibe kerül egy ilyen műtét, hogy zajlik le, és a mellék hatások. Ugye sokan írtátok itt hogy átmegy a combra meg a hasra, hátra. Most ezeken a testrészeken ugyanúgy izzadtok mint régen a műtét előtt a kezeteken? Nagyon örülnék ha valaki is tudna nekem segíteni, mert borzasztó így élni. Előre is köszönöm.
2019. ápr. 21. 21:11
Boldog Nyuszit izzadás mentesen Mindenkinek! :-)
2019. jan. 16. 19:38

Háll' az égnek senkinek semmi baja, és senki nem izzad!

Ez jó, nagyon jó! :-)

468. lolita2112 (válaszként erre: 459. - Evus77)
2018. júl. 2. 11:00
d vitamin hianya is okoz ilyen jellegu izzadast!
467. 61ce1d2750 (válaszként erre: 466. - Maranello3)
2018. jún. 20. 21:21

Szia!

Remélem nem is fogod megbánni!

Az igazság az, hogy a hátam, és a mell alatti részem nekem is fokozottabban izzad, sőt még a fejem is. Ez persze az iontoforézis miatt van, pedig nekem ez eljárás csak 90-95% sikert hozott; de ezért is nagyon hálás vagyok amilyen ütemben nekem izzadt a tenyerem, és a talpam.

Azt lehet olvasni máshol is, hogy közben bónuszként a comb és lábszár izzadás is a műtét mellékhatásának tudható be.

Drukkolok Neked, hogy minden jó legyen! :-)

466. maranello3 (válaszként erre: 465. - 61ce1d2750)
2018. jún. 13. 20:24
Szia meglátogattam az oldalt és sokkot kaptam az ott olvasottaktól😊Mellékhatásként meleg hatására fokozottabban izzad a hátam a mell alatti rész és a hasam.Viszont amit grátiszként kaptam a comb és a lábszár izzadása.Eddig azt mondom hogy nem bántam meg.
465. 61ce1d2750 (válaszként erre: 463. - Maranello3)
2018. jún. 13. 18:32

Szia!

Írnál a mellékhatásokról esetleg?

Nem akarom megcsináltatni, csak érdekelne.

Fórumról nem tudok, de szerintem azt a linket amit adtam Evus77 fórumozónak; az neked is jó lesz.

Ott biztosan tudnak adni fórum linkeket.

forum.2esely.hu/gnm/index.php?topic=375.msg950#msg950

2018. jún. 13. 15:21
Kerestem csoportokat vagy valami fórumot ahol gyógyult emberek osztják meg a tapasztalataikat de sajnos nem jártam sikerrel.Esetleg van tippetek?
2018. jún. 13. 15:18
Sziasztok.Június 1-én műtöttek hiperhidrózissal.36 év szenvedésétől szabadítottak meg.Mellékhatás pedig elviselhető.:-)
462. 61ce1d2750 (válaszként erre: 461. - Evus77)
2018. jún. 5. 19:34

Szia Evus77!

Próbáld meg itt.: [link]


Írj Csubinak, hátha van ötlete. Szerintem lesz, és

sikerrel jársz.

461. Evus77
2018. jún. 5. 06:59
Szia Pindrus, köszi a valaszodat. Sajnos akkor nincs otlet, mert nem kezelem a kezem es a labam iontoforezises eljarassal.Kérem irjon ha valakinek van meg ilyen problémaja, es mit csinal ellene Köszönöm
460. 61ce1d2750 (válaszként erre: 459. - Evus77)
2018. jún. 3. 14:22

Szia!

Esetleg kéz, és láb izzadásra nem használsz iontoforézis eljárást? Ha igen akkor azért van, mert a víz kloridjai eltömítik a pólusokat, és mivel nem lehet átpalizni a szervezetet, az áthelyezi máshová az izzadást.

Ilyenkor nyáron nekem is jobban dől a fejemből, és a hátamról a víz, de Én folyamatosan kezelem magam az iontoforézis eljárással.

Ha nem kezeled magad, akkor sajnos gőzöm nincs miért van ez nálad.

459. Evus77
2018. máj. 25. 19:25

Sziasztok,

érdeklodnék, hogy mit lehet tenni ha a fejunk izzad de elég erosen ha a naprol bemegyek a legkondicionalt helysegbe, vagy melegben bármilyen kicsi fizikai tevékenységnél, vagy ha párás az idő, elég csak ulni és dol a viz a fejemrol. Ha valaki tud valamilyen 'ellenszert' megkoszonnem a visszajelzését. Elore is köszönöm!!

458. ca6273a8a5 (válaszként erre: 456. - Epresturmix)
2017. jún. 6. 19:43
szerintem nagyon hatásos, és olcsó is. 1 héten 1x használom. bár, hogy híztam, már kevésbé segít:( sajnos!
457. 61ce1d2750 (válaszként erre: 455. - DRZS)
2017. jún. 5. 09:48

Szia!

Egy ilyen iontoforézis gépet fillérekből összetudsz rakni.

A nyugati országokban a Klinikákon külön részlegek foglalkoznak ezzel a problémával / kozmetológia /

Ott hivatalos iontoforézis gépekkel kezelnek rendes szakrendelésen belül, de Amcsiban is.

... és hogy nálunk miért nem?

Na hallod nézz már jobban bele az egészségügyünkbe!

Info .: [link]

456. Epresturmix (válaszként erre: 454. - Ca6273a8a5)
2017. jún. 3. 08:20
Nekem is van.
455. DRZS
2017. jún. 3. 05:50

Sziasztok!


Olyan kevés érdembeli infót találni a neten erről, pedig 2017 van. Van köztetek olyan akit műtöttek? Olyan sok kérdésem lenne! :)

Olvastam egy ionos gépes kezelésről is, de nem értem, ha ez olyan hatásos, hogy-hogy nem lehet megtalálni orvosoknál vagy akár kozmetikákban? 215-20 ezrekér lehet rendelni :(

Krémekbe, spray.....nem hiszek már! Köszönöm, ha valaki tud segíteni!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook