Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyálmirigy probléma fórum

Nyálmirigy probléma (beszélgetős fórum)


11. hoxás
2017. nov. 19. 18:17

Sziasztok! Remélem még olvassátok.

Már fél éve kb. hogy egyik pillanatról a másikra bedurrant az egyik nyálmirigyem. Ahogy a levest ettem elkezdett duzzadni, majd jó nagyra nőtt(kb. mmint egy dió) utána csökkent a mérete. Voltam szájsebészeti UH-on is, követ nem találtak. A fül-orr-gégész doki szerint homok lehet. Járt valaki így? Még most is ha sósat eszek bedurran, de már nem fáj. Viszont folyamatosan kitapintható egy borsónyi dudor. Kinél mi vált be?

2009. márc. 26. 19:14
ok. majd számolj be légyszi!
2009. márc. 26. 18:11
tegnap kidőltem, ma megjöttem :)
8. H.Ancsi (válaszként erre: 7. - Ancsos)
2009. márc. 26. 12:59
eltüntél!!
2009. márc. 25. 20:13
Köszi, válaszoltam is.
2009. márc. 25. 19:50

4 vagy 5 évig volt egy kis dudor a fülem előtt az arcomon, szerencsére véletlenül/?/ egy kórház fülészetére mentem dolgozni, ahol az egyik orvos alaposan megnézte és az alternatívákat is ecsetelte.

Hidd el van olyan, hogy saját érdekünkben néha műtőbe kell menni.. Na nem akarlak ijesztgetni, Neked egész más jellegű problémád van. Irtam pü.-t

2009. márc. 25. 19:18

Hogy mitől van és mit lehetne vele csinálni (műtéten kívűl, amire nem vagyok hajlandó).

Ha semmi gondot nem okozott, akkor hogy vetted észre?

Légy szíves írd meg priviben a dokit.

Köszönöm.

2009. márc. 25. 19:15

Nekem volt - egy jóind. daganat volt benne. Semmi gondot nem okozott csak ott volt.

Megműtötték, jól vagyok.

Nem az a gond, hogy neked is néha elzáródik egy nyálvezeték, ez szokott savanyúra elmulni, de ezen mit nem tud az orvos.

Én tudom az országban nyálmirigyben ki a legjobb, ha érdekel szívesen megirom p.ü.ben.

2009. márc. 25. 19:09

egy éve elzárul a nyelvem alatt a kivezetőcső, olyankor ki szoktam nyomni, mint egy pattanást. A kivezetőcső ki van tágulva, de nem találtak követ sem ultrahanggal, sem röntgennel.

neked fáj olyankor? a doki akkor mit mondott?

2009. márc. 25. 18:56
Szia!És milyen problémát okoz a nyálmirigy?Nekem nyálmirigykövem van kb.5 éve,de nem mentem vissza az orvoshoz.Néha ha szárazat eszem /műzlit/akkoe a bal oldalon egy csomó lesz az állam alatt.Aztán magától elmúlik.Sok savanyú cukrot szopogatok.Ettől megindul állitólag a nyálképződés.Más gondom nincs vele.Egyébként én olyan vagyok mint egy "kőbánya"van nyálmirigy,epe,és vese kövem is.
2009. márc. 25. 18:51
Volt valakinek baja a nyálmirigyével? Keresem sorstársaimat, mert majd egy éve nem tudják megmondani, mi bajom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook