Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laser soft fogászati kezelés!Tud valaki ilyet Fejér megyében?Esetleg tapasztalatok? fórum

Laser soft fogászati kezelés!Tud valaki ilyet Fejér megyében?Esetleg tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


9. lilura (válaszként erre: 8. - Gine)
2009. ápr. 25. 14:51

Nem, csak gyökérkezelésem.

Elájultam egyszer, rosszul estem és előlről letörött két fogam. Először megcsinálta ideiglenes pótlással, aztán 2 napra nagyon-nagyon elkezdett fájni a fogam, elküldött röngentre, sérült az esésnél a gyökér, így emiatt gyökérkezelte. Aztán megcsinálta a kozmetikai koronát a jobb 1-re (talán így hívják:D) aztán pár hónappal később mentem vissza a jobb 2-vel az igazi pótlásért. Itt megbeszéltük, hogy ha erre is koronát tesz, az kevésbé lesz esztétikus, de majd tudom használni...ha meg porcelán élpótlás lesz, az szépnek szép, de csak ennyi:).

Én persze csak az élpótlást választottam, a koronával sem szabad úgy harapni, úgyhogy édesmindegy, legalább szép legyen:).

Ezzel már jobban megszenvedtem, többször levált a helyéről-nem tetszett a ragasztó a fogamnak, vagy nem is tudom. Ilyenkor mindig ínnytágítás, a fogfelület tisztítása, csiszolgatások...de végül fent maradt:)

Egyébként nem szoktam elől harapni-mindent csak török:). Így legalább lassabban eszem és védekezem az elhízás ellen:D.

8. Gine (válaszként erre: 7. - Lilura)
2009. ápr. 25. 14:44

Neked is volt rezekálásod?

Nekem alsó jobb hármas.utána meg alsó jobb kettes,de másodszor már 10 varratot kaptam,mert totál végigmentek,nem tudták,hogy miért fáj annyira,s egy helyen át is szakadt a csontom,felette a gyuszi.

Lényeg,hogy szép lett a fogacskád:)

7. lilura (válaszként erre: 6. - Gine)
2009. ápr. 25. 14:23
Melyik fogadról van szó? Nekem az egyik elsőmet gyökérkezelte-letörött, és muszáj volt, teljesen rendben volt, ahogy csinálta, csak ugye utánna beszürkült, ezért kaptam rá egy szép porcelánkoronát:).
6. Gine (válaszként erre: 5. - Lilura)
2009. ápr. 25. 14:20

A lényeg az,hogy szép legyen!:D


Volt egy tályog a foggyokeremnél.Szájsebészetre kell menni vele,ott kimetszik a fertőzött csontdarabot az állkapocsból,összevarrják...szóval kellemes:/

Röntgen nélkül,ki sem derül,hogy mi a helyzet,én is csak szúrásokat éreztem az állkapcsomban,a fogam meg tök ép volt

5. lilura (válaszként erre: 4. - Gine)
2009. ápr. 25. 14:16

Csak szépre csinálja a fogakat, nem gyengéd...így ha nem annyira az esztétikum számít, akkor ne menj hozzá...dr.Matkó Gabriellának hívják, a régi Sztkb-ban rendel, a Távirda utcában, itt van a magánrendelése is.

Mit jelent az, hogy rezekálták a foggyökeret?

4. Gine (válaszként erre: 3. - Lilura)
2009. ápr. 25. 14:09

Szia!:)


Drága vagy,de nem az.Nekem rezekálták a foggyökerem,s elég sokáig fájdogált,a neten olvastam erről az eljárásról,ami segít a helyzeten,de Fváron nem találtam sehol sajna:/

Ki a Dokid?Ha tényleg nagyon jó,érdekelne!Köszi:)

2009. ápr. 25. 13:52

Szia!

Az ilyen fehérítés lehet? Vagy mit takar kb? Nekem nagyon jó fogorvosom van, nem túl gyengéd, de gyönyörűen dolgozik, úgyhogy ha esztétikai fogászatról van szó, akkor merem ajánlani:). Fehérváron dolgozik.

2. Gine
2009. márc. 25. 19:23
Senki,semmit?????
1. Gine
2009. márc. 25. 18:42
Laser soft fogászati kezelés!Tud valaki ilyet Fejér megyében?Esetleg tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook