Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átváltoztattuk Lillazeát! fórum

Átváltoztattuk Lillazeát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Átváltoztattuk Lillazeát!

1 2
2008. júl. 1. 06:01
További átváltoztatások nincsenek tervben?
2007. jan. 20. 16:15
Fiatalodtál vagy 10 évet:)
34. Hoxa
2006. nov. 28. 16:52
Egyébként én szokás szerint izgulok! :)
33. Hoxa
2006. nov. 28. 16:52
Még lehet jelentkezni, DE CSAK 2 NAPIG! December elején meglesz a nyertes, december 9-én pedig az átváltoztatáááááááááááás. :)
2006. nov. 28. 08:45
Izgultok már?? Ki lesz a következő?
31. Hoxa
2006. nov. 15. 10:32

Ez volt az első ilyen próbálkozásunk.

A következő december 9-én lesz.

LEHET MÉG JELENTKEZNI!! :)

30. 'szti (válaszként erre: 29. - 6a1456582a)
2006. nov. 15. 10:32
Még csak egy, de majd lesz következő átváltoztatás is, arra lehet még jelentkezni.
2006. nov. 15. 10:30

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni, hogy ez ilyen kivirulós-átváltoztatós cikkből több is van?

köszi

2006. nov. 14. 18:59
Képzeljétek! Turiban is kapni nagyon szuper Ulla Popken darabokat! Romantikusat, vagányat, merészet, jajjj, de szépekete! Nekem ugyan nagyon nagyok voltak, amiket láttam, de szuper állapotban voltak, kg-ja 1500 Ft-ért.(Minez Komlón.) Még a nagy méret ellenére is olyan 700-1200 VOLT.Asszem ez a filléres befektetés annak is bejönne, aki csak messziről meri néznia a moletti boltok kirakatát az árak miatt. na, ezért vagyok én turi-rajongó (-mániás, -imádó, fokozhatnám :-) ) és az egyediség miatt, biztosan nem jön szembe. Nézzetek körül máshol is! bOCS, VALAMI GÁZ VAN A BILLENTYŰZETTEL...NEM MŰXIK A CAPS LOCK... :-)
27. lillazea (válaszként erre: 13. - Hoxa)
2006. nov. 14. 17:11

Hahó! Az első mondat: Mondtam hogy a barna jobban áll Csinibaba:)

Összejötta csábítás, reméljük babaprojectben végződik:)))

A kisfiú a hátizsákokkal a tiétek? Nagyon kis cukorfalat!

26. Sweety22 (válaszként erre: 25. - Icus)
2006. nov. 14. 11:10
Igaz, vannak drágább termékek is de vannak elérhető áron is cuccok. Egyébként meg nagyon jó minőségűek. Van olyan aki már 3 éve hord egyfarmert és meg nem mondanád, hogy az olyan régi.
25. Icus (válaszként erre: 24. - Sweety22)
2006. nov. 13. 18:31
Hát ez nagyon drágának tűnik így látatlanban is!
24. Sweety22 (válaszként erre: 23. - Icus)
2006. nov. 13. 16:19

Szia.


Amennyiben érdekelnek ezek a ruhák, lehet tőlük katalógust rendelni telefonon és emailben is. A katalógus bár német nyelvű de vannak benne EUR árak és abból már kb. ki lehet számolni, mi mennyibe kerül.

23. Icus (válaszként erre: 20. - Hoxa)
2006. nov. 13. 12:26

Köszi! Így a képen jól nézki, nem tudom élőben hogymutathatot az a kardigán.


Engem az is éredkelne, hogy Lilla amilyen cuccokat viselt, azok milyen árfekvésben találhatók?! Mert ennek a cégnek a honlapján csak képeket találtam, árakat nem.

2006. nov. 13. 10:55
Nagyon jók a képek, tényleg látni a fokozatos átváltozást! Gratulálok mégegyszer Lillazea!
21. srrse
2006. nov. 13. 10:42

Szuper jol sikerult ez az atalakitas...tenyleg jo otlet volt, megmutatni hogy egy szurke hetkoznapi no is lehet jokepu csajszi...megha par kiloval tobbje is van...na meg nemi segedeszkozzel.

Gratula Lillazea-nak is ...ezentul igy allj hozza a dolgokhoz...es maradj mindig ilyen jokepu csajszi( ne legy szurke kiseger ujbol)


Es aztan Hoxa ...neked is gratula...szuperjo otlet...s sok sikeret a tovabbiakhoz is :)

20. Hoxa
2006. nov. 13. 10:27
Icus: Az a fekete kardigán kötött volt.
19. Manon
2006. nov. 13. 09:42

Grautla, nagyon jól sikerült az átalakulás!


Igazán csini lettél Lillazea!:)

18. Icus (válaszként erre: 17. - Icus)
2006. nov. 13. 08:31
Bocsi! Nem a patentos-mellényesre gondoltam, hanem, arra a fekete kiskabát szerű valamire! Milyen anyagból készült?
17. Icus (válaszként erre: 12. - Lillazea)
2006. nov. 13. 08:28

Nagyon jó lett a hajad. Nekem a fekete mellényes összeállításod tetszett a legjobban!

A ruhákat te választottad, vagy ők ajánlották ezeket a stilusú ruhákat? Én nem ilyen stilúsú ruhákat hordok, és nekem ezek túl zsákszerűnek tünnek, de lehet hogy csak a képről nem jőn úgy vissza.

16. gkreka
2006. nov. 13. 01:15

Lillazea,

gratulálok. és a szépítő csapatnak is. kedvet csináltatok hozzá, hogy holnap én is kezdjek valamit magammal. köszi.

2006. nov. 12. 23:39
Lillazea gyönyörű lettél. Gratulálok a profi csapatnak, nagyszerű munkát végeztek. Azt hiszem lenyomok pár sütit én is, hogy pályázhassak!!:))
14. Edis
2006. nov. 12. 22:47
Nagyon szuper lett! A hajszínt nagyon eltalálták! Gondolom jól érzed magad lillazea! :-)
13. Hoxa
2006. nov. 12. 21:54
Na és az este hogy sikerült? :) Emlegettél valami csábítást... :))))))) Mi volt a férjed első mondata amikor meglátott? Tetszett minden neki?
2006. nov. 12. 21:49
Hoxa! Gratula a cikkhez és a képekhez, úgy érzem nincs is mit leírnom még hozzá, hiszen tényleg minden úgy történt ahogy írtad:)) Ma jártam a sógórnőmnél ( sajnos "másnap" lévén a sminket lemosva és hajmosás után, hiszen a fényképek-, öltözködés kedvéért elég sok hajlakk volt a hajamon) és amint meglátott rögtön így reagált: "Milyen jó a hajad, mennyire eltalálták, na és a körmöd is milyen szép"...hát igen, nem véletlenül mondják, hogy egy nő sokkal előbb észreveszi a másikon a változást mint bármelyik pasi:))) annyira- de annyira jól esett hogy azt mondta "eltalálták", hiszen nem tudott az egész átváltozás storyról semmit.... Mégegyszer köszönöm szépen hogy "varázsnyuszi" lehettem, kíváncsi leszek ,hogy holnap a munkahelyemen mit szólnak majd, igyekszem sminkben is valami hasonlót produkálni mint amit a Fehérgyöngyben lestem el.... remélem menni fog. Ijudit: hidd el nekem is nehéz volt a "ruhaparadicsomból" üres kézzel kijönni, de mivel több "szerelem első látásra" darabra leletem, hát adtam magamnak némi gondolkodási időt. Sajnos a sok válogatásban úgy emlékszem hogy pont azt a zöld gyöngyös nadrágot nem mutattam meg Hoxa fényképezőgépének ami fő "szerelemdarab" lett és amiért egyre sűrgetőbb vágyat érzek hogy megtegyem az Érd-Ulla Popken bolt távolságot.Ja és még valami: üzenem minden hozzám hasonlóan "inkább el bújok hogy ne lássák nem vagyok cicababa "feelingtől szenvedő sortársamnak, hogy felejtsétek el az eddigi rossz tapasztalataitokat, mert ez az átváltoztatás egy nagy-nagy bizonyítéka annak, hogy igenis vannak olyan helyek ahol a "vendég" a legfontosabb és nem "egyen káposztafejként" kezelik, hanem szakértő szemmel a lehető legtöbbet hozzák ki belőle ( legyenek akár frizura-,smink-, köröm- vagy öltözködési tanácsok) Utoljára: köszi-köszi mindenkinek a leki támogatást is (fórumon keresztül is, de még Beepernek is hogy egy-egy nehéz pillanatban odabújt a lábamhoz:))) és nagyon kíváncsian várom ,hogy ki lesz a következő szerencsés akinek ilyen kényeztetésban lehet része.Szóval csak bátran, kalandra fel lányok!!! Puszi
2006. nov. 12. 20:52
Aztamindenit! Gratulálok, Lillazea, a legjobbat hozták ki Belőled, szuper csini lettél! :-)
2006. nov. 12. 19:13

Sziasztok!


Hát ez tényleg nagyon szuper lett!

Ez megadta nekem is a kezdeti lökést, hogy pályázzak erre az átváltoztatós dologra!

Nagyon rám férne.

Gartulálok!

2006. nov. 12. 17:20

Gratulálok, szuper lett!!!

Milyen sokat jelent a profi csapat, és persze ez a szuper lehetőség!!!!!!!

Nagyon szép lettél és a ruhák is nagyon jók!!!

2006. nov. 12. 16:46
Szerintem is nagyon jól sikerült az első átváltozós projekt! Nekem is a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}] összeállítás tetszett a legjobban!
7. Hoxa
2006. nov. 12. 16:44
ijudit: Szerintem azért nem, mert rengeteg szempár tapadt rá, a figyelem középpontjában volt végig. Én is nyugisabb időpontot választanék a ruhaválogatásra. :))))))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook