Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dobozos hajfesték tubusához keverhetek erősebb színelőhívó emulziót másik festékből? fórum

Dobozos hajfesték tubusához keverhetek erősebb színelőhívó emulziót másik festékből? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 25. 10:30
Köszi szépen!
3. hajcihő (válaszként erre: 2. - Lako12)
2009. márc. 25. 10:00
Keverhesz bele erősebb oxigentát,és a szőkítőporos kezelés után át kell szinezni a festékkel a hajad,rajtahagyod 10 percig a hamvas színt és akkor lesz a legjobb eredmény!
2009. márc. 25. 09:54

Van egy Palette sarki ezüst szőke, és egy Natural and Easy közép opál szőke hajfestékem.

Szeretném ha a közép opál szőke hajfesték világosan jönne elő a hajamban, tehát nem a sötétebb árnyalat... úgy tudom ebben 9%-nak megfelelő hidrogén szerűség van, a másikban viszont 12%-os. Tehetem tehát a sarki ezüst színelőhívó emulzióját a közép opál színű hajfestékhez? VAgy hogyan tudom világosítani??

A hidrogénezés csak narancs színt eredményez nálam. Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 25. 09:52
Dobozos hajfesték tubusához keverhetek e erősebb színelőhívó emulizót másik festékből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook