Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészséges barna bőrt szeretnék fórum

Egészséges barna bőrt szeretnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
403. 447f833a2f (válaszként erre: 401. - Suzanne7)
2009. ápr. 3. 15:04
Szia!Semmi különös..és veled?
2009. ápr. 3. 10:43
Én ma voltam szoliba. :-)
2009. ápr. 2. 19:59

Sziasztok csajok!!!


mi újság veletek?

2009. ápr. 2. 14:34
Megkönnyebbültem, köszi! :-)
2009. ápr. 1. 16:15

Sziasztok

!

398. Nicole01 (válaszként erre: 397. - Zsuzsa88)
2009. ápr. 1. 15:40
gyulladás csökkentő hatása van,nekem a nyakamon szokott kijönni valami pattanás szerű valami a parfümtől!én arra is szoktam használni!nézz utána a neten,szerintem nagyon jó!
2009. ápr. 1. 15:25

Nem próbálkoztam még semmilyen aloe verás cuccal. Azonkivük, hogy hidratálnak, mást is csinálnak? Pl. kifakitják a pöttyöket, vagy vlmi? :) Mert hidratálókrémem van, csak ilyen vlmi, ami a pöttyökre jó, ilyenem nix. :(


Niki: Miért lenne ciki a szeplő?! Sztem nagyon is édik tudnak lenni. Én szeretem, ha kicsit jobban megsüti a nap az arcomat, vagy akár a szolitól mikor "előbújnak". A párom szerint is nagyon szexik. :D

2009. ápr. 1. 14:49
Szia!Szerintem abszolút nem ciki a szeplő, sok mindenkinek jól áll:)!Ne félj ettől:O)!
2009. ápr. 1. 13:37

A szolitól kijöttek kicsit a szeplőim. :-)

Eleve kicsit szeplős vagyok (nem az arcomon). Szerintetek nem ciki, vagy csúnya a szeplő?? :-)

Nem annyira látszanak amúgy.

2009. márc. 31. 21:10

Sziasztok csajok!Bocsi,hogy nem voltam eddig,csak fát hoztak nekünk és azt kellett pakolni.Délután pedig besegítettem a boltunkban...amikor pedig hazaértem,akkor meg jöhetett a fahordás....teljesen ki vagyok fáradva...pfff

m

Mizu csajok?

393. Nicole01 (válaszként erre: 392. - Zsuzsa88)
2009. márc. 31. 17:44
az komoly!nem próbálkoztál még az aloe vera-s cuccokkal? érzékeny bőrre nagyon jó!hidratál is ,meg minden!:-)
392. Zsuzsa88 (válaszként erre: 380. - Nicole01)
2009. márc. 31. 16:07
A virusos pöttyök azok a pöttyök, amit az ember mindenhol összeszedhet, ha ilyen hülye érzékeny bőre van, ami minden szart összeszed, mint a szivacs. Jah, a doki mondta. meg azt is mondta, a szolit felejtsem el, napra ne menjek ki, meg ha nyaralni megyek, inkább erdős hegységbe menjek, mint tengerpartra. Pfff, majd ő fogja nekem megmondani, hova menjek nyaralni. Imádom a tengert, nekem egy bőrgyógyász nem fogja megtiltani, hogy oda menjek, ha egyszer én ott érzem jól magam... Hát nem? Hát de. :D
391. 447f833a2f (válaszként erre: 390. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 19:45

Rendben!

Puszi!

2009. márc. 30. 19:26
Most mennem kell kimegyek a házikóhoz:).De este még leszek és reagálok, csak most sietek!!!Addig is puszi:)
389. 447f833a2f (válaszként erre: 388. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 19:21

Jujj...az nagyon jó lehet.Én is szeretnék ilyen bizsus boltban dolgozni...jó lehet.Én ha bolti eladó lennék,akkor vagy cipőboltban vagy ruhaboltban vagy valami milyen jellegű boltban dolgoznék.Nagyon szorítok,remélem,hogy sikerül.Holnap számolj ám be mindenről!!És ne felejtsd el,hogy fő az optimizmu...nem győzöm hangsúlyozni.

Hát...azt én sem tudom,hogy mivel tudta a Jenni telebeszélni a fejüket,de nagyon nagy ereje van,ez tény.És a szemembe meg jópofizik.:@:@:@

Szájba tudnám rugdosni olykor...:@:@:@

Ha ilyen lesza hozzáálása,akkor középiskolában tényleg le fogják csitítani..nem vagyok rosszindulatá,de remélem,hogy jól szét is verik majd néhányszor.Még utolsó próbálkozásként megpróbálom holnap ezt a verses dolgot és akkor majd meglátjuk...reménykedem.

De ha nem akkor nem..ennek is van jó oldala,másokat ismerhetek meg,sokkal több időm lesz másokra,és az Anita lehet,hogy bánni fogja,hogy elballagunk és a Jenniék őt is ugyanúgy meg fogják szivatni,mint engem.És amikor már nem lehetünk együtt az Anitával,akkor minden velem töltött piilanatnak örülne,csak akkor már késő lesz és bánni fogja,hogy még 2 hónapot velem lehetett volna és ő azokkal a szemetekkel volt.

2009. márc. 30. 19:03

Hát ez a Jenni tényleg egy idegesítő kis boszorka lehet, majd meglátod elkerül középiskolába nem lesz akkora "arca"...Ott a felsőbb évesek lecsitítják:)...Ha a barátnődet meg eltudta csábítani akkor ő sem különb nála...:S sajnos ezt kell, hogy mondjam...De mikkel beszélhette tele a csajok fejét????Nem értem valaki, hogy lehet ennyire buta:S...

Igen munkát keresek,ez egy kis üzlet ahol bizsuk vannak, de a fő azok függönyök és ágyneműk, sötétítők...Oda keresnek eladót, nekem meg van a végzettségem hozzá, meg ismerjük is őket...Holnap dől el, hogy felvesznek-e...

387. 447f833a2f (válaszként erre: 386. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 18:55

Tényleg?Éés mien állás?Vagy most akkor gondolom munkát keresel..nem?

Örlök ha tetszik a felfogásom...:DNincsen más választásom,optimistán kell néznem a dolgokat,mindennek a jó oldalát,mert mindennek van jó oldala.Tudom,hogy sok esetben sajnos nagyon nehéz megtalálni,de van,csak bőszen kell keresni.És ha megvan,onnantól kezdve már nyert ügye van az embernek.A barátnőmnek sajnos van akivel legyen.Tudni kell,hogy nekem volt egy barátnőm,akit Jenninek hívtak.És ő a barátdágunk ellenére mindíg keresztbe tett nekem.Ő egy igazi boszorkány.Ha nem volt neki más,akkor jó voltam én is.De ha volt neki vki akk én nem kellettem neki,hanem kibeszélt meg ilyenek.Ezt nekem mindenki mondta,hogy csak kihasznál,de én nem hallgattam senkire,mert nem láttam a szememtől.Szerencsére ennek a barátságnek vége lett.Aztán jött egy Barbi nevű barátnőm.Vele nagyon jóba voltunk,mindaddig,amíg Jenni nem jött újra a képbe és el nem "csábította" tőlem Barbit.Azután Barbival is összevesztünk és jött a mostani barátnőm,Anita.Vele is nagyon jóba voltunk mindaddig amíg beteg nem lettem és Barbi meg Jenni nem beszélték tele a fejét valamivel az egy hét alatt,amíg én hiányoztam.Mert Anita részéről szerintem ez csak egy kitaláció volt,hogy eltávolodtunk egymástól.Tutira a Jenniék beszélték tele a fejét,mert ő egyfolytában velük van ugye,ahogy nincsen velem.Eddig velem volt,de mostmár velük van.A Jenni,minden egyes barátnőmet elvette eddig tőlem.Egy akkora .................................,hogy az nem igaz.Nem tudja bevenni a gyomrom az olyan embereket,akik azon élvezkednek,hogy a másiknak rossz.UNDORÍTÓAK!!!!!!!!És ráadásul a Jenni,a Barbi,én és az Ancsa osztálytársak is vagyunk:S:S:S:S

De legalább ha majd elballagunk,akkor a Jennitől meg fogok szabadulni:D:D:D:D:D...és a Barbitól is:D:D:D:D

Ancsának pedig már leírtam a verset és majd holnap odaadom neki.Remélem hatásos lesz,ha pedig nem,akkor hagyom és jühet újra a pozitív,optimista hozzáálás....:D:D:D:D

386. suzanne7 (válaszként erre: 385. - 447f833a2f)
2009. márc. 30. 17:57

Szia! Azt hittem végre megenyhült a barátnőd, de ezek szerint nem:(.Jó ötlet ez a barátság idézet, ha ez sem válik be akkor hagyd, a következő lépést neki kell megtennie...És neki van más akivel elvan suliba?Jó a felfogásod tetszik:)a remény hal meg utoljára;)...

Velem sok minden nem történt lehet sikerül egy állás, de még nem biztos,de sajnos nem túl kecsegtető lehetőségek...Utálom az egész helyzetet...:((

385. 447f833a2f (válaszként erre: 384. - Suzanne7)
2009. márc. 30. 17:50

Köszönöm kérdésed!Nem a legjobb.A barátnőm alig szól hozzám és egyedül kell lennem végig.Persze vannak osztályrársnőim akikkal tudok lenni,de egy sem az az igazi barát.Már nagyon szeretném ha vége lenne ennek az évnek,mármint a nyolcadiknak és elballagnánk.Még két hónapot kell kibírnom durván.Nagyon remélem,hogy hamar eltelik,mert már nagyon unom főleg így,hogy szinta ott nincsen barátnőm.:S:S:S

Abban bízok,hogy rendeződni fog a kapcsolat köztünk.Most arra gondoltam,hogy keresek vaami szép verset a neten a barátságról,laírom neki és veszek neki egy kis csokit és holnap ha olyan hangulatban lesz,akkor odaadom neki.Remélem,hogy értékelni fogja.Mert ha nem,akkor már végképp kifogytam az ötletekből.Megpróbálom úgy felfogni ezt a két hónapot,hogy ez az utolsó két hónap és minden pillanatát élvezzem ki.Mert ilyenre már többet nem lesz lehetőségem,hogy általánosba járok.Illetve úgy fogom még fel,hogy ez az én munkahelyem és ide tanulni járok,nem barátkozni.Az emberek a munkába sem azért járnak,hogy barátkozzanak,hanem,hogy dolgozzanak és pénzt keressenek.Remélem így könnyebb lesz,de azt is remélem,hogy erre nem kell majd gondolnaom,hanem a barátnőm megbékél és vele tudok lenni.Szerintem ebbe ő nem gondol bele,hogy már csak két hónao van hátra és ő elmegy pestre tanulni,én itthon maradok és,hogy az általánosnak vége és csak most tudunk igazán együtt lenni.Hát...nem tudom,hogy mi lesz,remélem újra jó lesz minden.

És veled mizu?

2009. márc. 30. 14:26

Szia!

Milyen napod volt a suliba?

2009. márc. 30. 13:53

Sziasztok!

Mizu?

382. 447f833a2f (válaszként erre: 381. - Suzanne7)
2009. márc. 29. 22:02

Szia!Semmi baj.

Köszönöm szépen jól vagyok.Holnap már megyek iskolába.Szerencsére már nem megy a hasam és nem is hányok kopp-kopp-kopp...ma nem diétáztam..:S:D

Ettem rántotthúst,húslevest,muffint,szóval remélem,hogy nem fogok éjjel rosszul lenni.

De már jól érzem magam szerencsére.Ezért mertem ma enni.Ha ma ezek után nem lesz semmi bajom,akkor már mástól sem..remélem:D

De ha ez nem tett volna jót nekem,akkor már fájna a gyomrom vagy valami,meg ezeket délbe ettem és ha nem lenne jó valami,akkor már szerintem hánytam volna.Na hát reméljük,hogy nem lesz semmi.

Most meg azért izgulok,hogy holnap mi lesz a barátnőmmel,hogy újra normális lesz e a viszomyunk.Majd beszámolok mindenről holnap.

Veled mizu?Jobban vagy?

Puszi:Zsuzsi

381. suzanne7 (válaszként erre: 375. - 447f833a2f)
2009. márc. 29. 19:54

Szia!!!!!

Bocsi, hogy így eltűntem csak sok volt a tenni való hétvégén!!!Hogy vagy?Puszillak!!!

380. Nicole01 (válaszként erre: 379. - Zsuzsa88)
2009. márc. 29. 13:55
állítólag lehet!Nem tudom,nekem nincsenek pöttyeim!:-) Milyen vírusos pöttyik ezek?ezt a doki mondta?
379. Zsuzsa88 (válaszként erre: 378. - Nicole01)
2009. márc. 29. 13:51

Az a bajom, hogy a bőröm nagyon érzékeny, és a medencén is mindig egyre több pöttyöt szedek össze. Állitólag ezek ilyen virusos pöttyök... De a napon hogy lesz belőlük több?


Mmmm, citromlével lehet rajtuk halványitani? :)

378. Nicole01 (válaszként erre: 377. - Zsuzsa88)
2009. márc. 29. 13:17
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz!erre kozmetikum nincs,max a neten találsz ilyen otthoni trükköket mint cirtomlé meg hasonló!:-)de menj el,valószínű allergia!Ez sajnos most elég nagy "divat" lett!:-(
377. Zsuzsa88 (válaszként erre: 376. - Nicole01)
2009. márc. 29. 13:02
Szeplőim csak nyáron vannak az arcomon, mikor jól leégek... :) De hamar eltűnnek. Viszont a kezemen nagyon sok ici-pici, gombostűfejnyi világosbarna pötty van. Ezek szaporodnak. A lábamon is, csak azokat ritkábban látom, és nem zavarnak. :D
376. Nicole01 (válaszként erre: 373. - Zsuzsa88)
2009. márc. 29. 11:43
szia!vannak szeplőid?
2009. márc. 29. 10:09
Sziasztok!
374. 447f833a2f (válaszként erre: 373. - Zsuzsa88)
2009. márc. 28. 18:33

Szia!

Én leendő kozmetikusként szólok hozzád!

Szerintem menj el egy bőrgyógyászhoz,mert ez nem játék,ugyanis ha valakinek sok pöttye van,akkor nem szoktunk szolit ajánlani.A bőrgyógyász biztosan meg tudja mondani,hogy milyenek a pöttyeid és,hogy ajánlatos e neked a szoli.

Ilyen pötty eltüntető termékről én még nem hallottam.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook