Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bankszámla lemondáshoz mit kell bevinnem a bankba? fórum

Bankszámla lemondáshoz mit kell bevinnem a bankba? (tudásbázis kérdés)

16. Szany30 (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 23:18
Nem én szüntettem meg, hanem a bank automatikusan, mivel nem használtam.
15. massalhangzo (válaszként erre: 13. - Szany30)
2016. jún. 30. 20:45
hogy szuntetted meg a szamlat? :D mert ahhoz be kellett menned a bankba, es nem szuntettek volna meg, ha tartozasod van, hanem ott ki kellett volna fizetned. hivd fel oket es kerdezz ra, az a legegyszerubb
14. Mezei Virág (válaszként erre: 13. - Szany30)
2016. jún. 30. 19:46
Számlavezetési díj van. Addig gyűlik, míg meg nem szünteted a számlát!
13. Szany30 (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2016. jún. 30. 13:43
Ingyenes számlanyitás volt. Elvileg én nem tartozom nekik. Utalás sem történt erre a számlára egyszer sem. Én tartozok nekik?
12. massalhangzo (válaszként erre: 11. - Szany30)
2016. jún. 29. 18:46
ha megszuntetted, kifizettek volna, ami a szamlan van, vagy behajtjak rajtad, amivel tartozol
2016. jún. 29. 18:14
Sziasztok! Megszüntettem egy bankszámlaszámot,amire nem utaltam pénzt egyszer sem. Ma kaptam egy számlakivonatot, ami 2016.június 1.-2016.június 20. közötti időszakot mutat. A jóváírásnál van egy összeg, és az időszakra vonatkozó jóváírásoknál ugyanaz az összeg. Nincs kártyám sem a számlához. Ez mit jelenthet? Tudna nekem valaki segíteni? Ennyit kell fizetnem, hogy megszüntettem, vagy ez ott van azon a számlán?
2009. ápr. 1. 21:36

Sikerült megszüntetnem. Bankkártya és személyi igazolvány kellett, na meg rengeteg idő, mert jelentem több, mint 45 perc kellett ahhoz, hogy megszüntesse a kisasszony a számlámat. Ide engedély, oda engedély... Áááááááááá csak hivatalos ügyet ne kelljen intézni!


Köszi mindenkinek a segítséget!

2009. márc. 25. 11:48
Szem ig- lakcim-bankkártya.
8. MelisUK (válaszként erre: 7. - MelisUK)
2009. márc. 25. 11:33
Korábban is próbálta a párom megszüntetni nekem, mikor hazament Mo-ra, de azt mondták, hogy csak én személyesen szüntethetem meg. Így szépen lenyúltak tőlem több mint 7ezer forintot, mire nagy nehezen megoldottam levélben a lemondást. A legszebb az, hogy a párom is ment a kérvénnyel és a meghatalmazással, amit megírtunk és azt mondták, hogy ez így nem mehet, csak személyesen. De a telefonon azt mondták, hogy így is lehet ezt csinálni, így belefoglaltam a kérvénybe ezt is, a telefonszámot is, így sikerrel jártam. A fene ebbe a nagy zöld kocka bankba, jól lenyúltak!
2009. márc. 25. 11:30

Nem feltétlenül kell bemenni a bankba, elég kérvényt írni, abban el kell küldeni a hozzá tartozó bankkártyát.

A kérvényt két tanúnak alá kell írnia és minden adatodnak szerepelnie kell benne, név, lakcím, születés, szem. ig. szám, taj szám, ilyesmik. Én így szüntettem meg, mert nem tudtam bemenni, mivel külföldön élek, de az ingyenes diák junior kártyámon, amin még 2ezer forint volt, mikor betöltöttem a 25-öt, akkor automatikusan átváltott felnőtteknek való kártyára és nagyon gyorsan mínusz 5ezer valahányszáz forint volt rajta... Anyum bement befizette nekem a pénzt rá, hogy ne legyen mínuszba, de megszüntetni nem tudta, így telefonon megérdeklődtem, hogy hogyan lehetne megoldani, akkor kiszámolták, hogy mennyi pénzt kell még rátenni, mert a megszüntetésnek is volt díja, plusz egyéb levonások és akkor mondták, hogy küldjek egy kérvényt, elmondták, hogy mi legyen benne. Ezzel szerencsére letudtam.

2009. márc. 25. 11:25
Köszi szépen!
2009. márc. 25. 09:02
Személyi kell, és a lakcím kártya.
4. vereskati (válaszként erre: 3. - Ada12)
2009. márc. 25. 08:55

Bizony. Én két hete váltottam, 20 perc alatt túl voltam rajta. :))

A kártyámat kilyukasztotta, és azt hiszem 195 Ft-ot kellett még befizetnem.

2009. márc. 25. 08:53

Szerintem elég az igazolvány, de ha gondolod elviheted. Ha van kártyád is hozzá, azt mindenképpen vidd el.

Arra számíts, h lesz vmlyen ktg, amit a még rajta lévő pénzből szoktak levenni.

2009. márc. 25. 08:51
Le szeretném mondani a bankszámlámat egy bizonyos banknál, mivel a cég már nem követeli meg az ottani számlaszámot, átmehetünk más, kedvezőbb feltételű bankhoz. Kérdésem az lenne, hogy személyi igazolványon, bankkártyán kívül kell e mást vinni? A szerződést vigyem?
2009. márc. 25. 08:49
Bankszámla lemondáshoz mit kell bevinnem a bankba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook